Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kas ta jaunam autosam kalodku uzbūvē ir principiāli savādāk kā 20gadus vecam, ka tikai autorizētie "speciālisti" spēj kalodkas samainīt

vispābā man ir lielum lielas aizdomas ka autosi tik nenormāli sarežģīti pēdējās desmitgadēs ir arī tāpēc, lai vidusmēra pilsonis neko pac vairs nevarētu izdarīt, eku bija spilgc piemērs ar megane lampiņām, un tie jau tikai ira ziediņi.

un jaunākiem autosiem degvielas patēriņš kā nekrīt, tā nekrīt, tiesa, autosi paliek smagāki, bet tas jau galvenokārt uz smalkāku dīvānu, jaudīgāku kondišķu un resnāku tumbu rēķina. Tās pasakas par drošību un ekoloģiju ir izgudrojuši šeihu lobiji

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kas ta jaunam autosam kalodku uzbūvē ir principiāli savādāk kā 20gadus vecam, ka tikai autorizētie "speciālisti" spēj kalodkas samainīt

vispābā man ir lielum lielas aizdomas ka autosi tik nenormāli sarežģīti pēdējās desmitgadēs ir arī tāpēc, lai vidusmēra pilsonis neko pac vairs nevarētu izdarīt, eku bija spilgc piemērs ar megane lampiņām, un tie jau tikai ira ziediņi.

un jaunākiem autosiem degvielas patēriņš kā nekrīt, tā nekrīt, tiesa, autosi paliek smagāki, bet tas jau galvenokārt uz smalkāku dīvānu, jaudīgāku kondišķu un resnāku tumbu rēķina. Tās pasakas par drošību un ekoloģiju ir izgudrojuši šeihu lobiji

Nepārspīlē jau nu pavisam - protams, ka baumas par naftas drīzu izbeigšanos ir stipri pārspīlētas (īpaši jau ņemtro vērā pagaidām praktiski neaiztiktās Kanādas un Venecuēlas "cietās" naftas rezerves). Ir jau arī mūsdienās vienkārši auto - ņem taču Dacīti vai Ladu un remontē saviem spēkiem cik tik uziet. Vienīgi nez kādēļ tomēr vairums patērētāju LV dod priekšroku dārgajiem uz sarežģītaiem auto ar "visām ekstrām". Savukārt, piemēram, Francijā tā pati Dacia ir pat deficīts uz kuru stāv rindā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

da belģ umņiki.... ar saviem spilgtajiem piemēriem ja kādam aug rokas no pakaļas, tad protams lai atrastu rezerves riteni ir jāizjauc motors

vai kāds no jums ir megānei lampiņu dzīvē mainījis???? vai tās pašas kalodkas....

kad es vienreiz iebraucu ziemas vidū servisā nomainīt tuvās gaismas lampiņu par 7ls ar visu darbu viss iauto par mani ņirgājās

jo redz lampiņu var nomainīt 30 sekundēs un maksā viņa rimī 3.50, bet statoilā 4 latus

tobiš mas 3 latu dēļ bija jāvelk nost fufaika un baltais krekls lai no arkas piloša sāļā zampa nenosmērētu man ancuku.... un tas viss par 3 latiem????

vasarā megānes lampiņas mainu pats.... to var brīvi izdarīt arī ai aiszietu vienu aci

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Neraudi tas vis bij spama nolukosTak jaunajiem auto daudz kas čerez žopu uztaisits

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aaaaaaaa, tātad patiesais iemesls pelnutrauka izbēršanai autorizētā servisā ir nevis garantijas iespējamā zaudēšana rezerves ritenim, bet gan tas, ka pelnutrauks ir uztaisīts čerez žopu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ta tev jau ari pa golfu neko labaku nevar dot remontet.Mašina sasipejs ibio

Pēc sevis spried?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

galīgi stulbs?????

kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????

nu i nakui tādu servisu!

principaa es par to ka pasham mainiit kalotkas ira 'sapadlo' un nepik saliidzinaat simpi ar pirxtu tb 20gadiigus golpus ar jauniem autosiem

Pamatprincipi 20 gadu laikā nav mainījušies Protams, manai mucai pečkas slēdzi svilpojot var izņemt, izskrūvējot dažas skrūves, kamēr desmitgadīgam civikam pusi priekšējā paneļa jānojauc Bet princips tur vienalga tas pats

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?

Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!

Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?

Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!

Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?

Nav laika jaremonte visu laiku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mani vairāk interesē hondistu pieredze par atteiktu garantiju tikai tāpēc, ka kalodkas (sveces, eļļa utt) ir nomainītas nevis pie dīlera, bet gan citur......

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: mani vairāk interesē hondistu pieredze par atteiktu garantiju tikai tāpēc, ka kalodkas (sveces, eļļa utt) ir nomainītas nevis pie dīlera, bet gan citur......

personīgi man šādas pieredzes nav un nebūs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

... izmeti kalodkas nah?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Pirmais rakstīja: mani vairāk interesē hondistu pieredze par atteiktu garantiju tikai tāpēc, ka kalodkas (sveces, eļļa utt) ir nomainītas nevis pie dīlera, bet gan citur......

personīgi man šādas pieredzes nav un nebūs.

sapratu, tev nav pacēlāja garāžā, bet pieliekties līdz uz domkrata paceltam ritenim ir bail

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pa to laiku, kamēr Bensonā mainīs "kolodkas", es noplenīšu vairāk nekā man izmaksās to nomaiņa

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Pa to laiku, kamēr Bensonā mainīs "kolodkas", es noplenīšu vairāk nekā man izmaksās to nomaiņa

var jau pelnīt vairāk, lai būtu nauda ko nomaksāt pepelacu lizes, smalkas apkopes glancētā zalonā ar kapiju, apartamentu kredītus, uc utt utjpr

bet var citādi - neiespringt par kapeiku, braukt ar pepelacu, ko pats pārzini, lai nav kaut kur ludzā vienīgā izeja tikai telefona zvans dīlera smalkajam autoevakuatoram

PS - sūdu tu nopelnīsi, tev kamēr bremžu uzlikas mainīs, būs jāsēž ar gudru ģīmi, jādzer kapija, un jāvirina klēpja dators

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

nomiks rakstīja: Pa to laiku, kamēr Bensonā mainīs "kolodkas", es noplenīšu vairāk nekā man izmaksās to nomaiņa

var jau pelnīt vairāk, lai būtu nauda ko nomaksāt pepelacu lizes, smalkas apkopes glancētā zalonā ar kapiju, apartamentu kredītus, uc utt utjpr

bet var citādi - neiespringt par kapeiku, braukt ar pepelacu, ko pats pārzini, lai nav kaut kur ludzā vienīgā izeja tikai telefona zvans dīlera smalkajam autoevakuatoram

PS - sūdu tu nopelnīsi, tev kamēr bremžu uzlikas mainīs, būs jāsēž ar gudru ģīmi, jādzer kapija, un jāvirina klēpja dators

Neaizmirsti, ka vēl vajag vietu un instrumentus. Kā arī laiks, kas aizies pašam būs krietni lielāks, nekā tas, kādā to paveiks cilvēks, kas ar šo lietu nodarbojas ikdienā. Bij laiks, kad darīju visu pats - ne tik kolodkas, bet arī gredzeni ir mainīti. Tomēr tas nebūt nerada vēlmi pašam šobrīd tērēt laiku un ķēpāties.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

var jau pelnīt vairāk, lai būtu nauda ko nomaksāt pepelacu lizes, smalkas apkopes glancētā zalonā ar kapiju, apartamentu kredītus, uc utt utjpr

Par kapeiku neiespringstu, jo daru darbā to, ko protu vislabāk un par ko man nav jāiespringst.

Ja pieņem, ka kolodkas servisā mainā 1 h, tad pa to laiku es varu paspēt sagatavot/caurskatīt vienu vidēji sarežģītu līgumu, piemēram.

Mans finansiālais ieguvums par šo stundas darbu saistībā ar līgumu būs lielāks nekā Bensona servisa darba rūķu darbs. Tā lūk!

bez šaubām, ja vajadzētu, tad tādu sīkumu, kā bremžu uzlikas varētu mierīgi nopmainīt pats, bet šis ir tas gadījums, par ko Pirmais jau rakstīja - kāda x pēc ir jāsmērē uzvalks jālien zem mašīnas, utt., ja to var ātrāk, profesionālāk un lētāk paveikt servisa speciālists.

Ja nevar atļauties samaksāt sdīelrservisam par bremžu uzliku maiņu, tad labāk par jaunu auto nemaz nesapņot.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kalodkas jau var samainit vakara pec darba.Ta teikt atputas pec lai nav jadirn pieTV vai datora

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kalodkas jau var samainit vakara pec darba.Ta teikt atputas pec lai nav jadirn pieTV vai datora

Pēc darba ir jāpavada laiks ar ģimeni nevis jāsipās ar auto vai jādirn pie TV kastes!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kalodkas jau var samainit vakara pec darba.Ta teikt atputas pec lai nav jadirn pieTV vai datora

Nu ja dzīvē ir tikai darbs, tad jā. Bet ir cilvēki, kam ir arī ko darīt brīvajā laikā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

un bērni mellām mutēm palīdz činīt auto?

Tu slims vai izliecies?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

batka rakstīja: Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

un bērni mellām mutēm palīdz činīt auto?

Tu slims vai izliecies?

ja pareizi tak tagad mode tupa paaudzeUn kas tur slikts ja berns bus redzejis ka izskatas auto uzbuve???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

var jau pelnīt vairāk, lai būtu nauda ko nomaksāt pepelacu lizes, smalkas apkopes glancētā zalonā ar kapiju, apartamentu kredītus, uc utt utjpr

Par kapeiku neiespringstu, jo daru darbā to, ko protu vislabāk un par ko man nav jāiespringst.

Ja pieņem, ka kolodkas servisā mainā 1 h, tad pa to laiku es varu paspēt sagatavot/caurskatīt vienu vidēji sarežģītu līgumu, piemēram.

Mans finansiālais ieguvums par šo stundas darbu saistībā ar līgumu būs lielāks nekā Bensona servisa darba rūķu darbs. Tā lūk!

bez šaubām, ja vajadzētu, tad tādu sīkumu, kā bremžu uzlikas varētu mierīgi nopmainīt pats, bet šis ir tas gadījums, par ko Pirmais jau rakstīja - kāda x pēc ir jāsmērē uzvalks jālien zem mašīnas, utt., ja to var ātrāk, profesionālāk un lētāk paveikt servisa speciālists.

Ja nevar atļauties samaksāt sdīelrservisam par bremžu uzliku maiņu, tad labāk par jaunu auto nemaz nesapņot.

Pirmais gan vairakj uzsvēra to, ka nauhj mainīt dilerservisā par 40latiem, ka to pašu darbu vasjas servisā izveiks par 5lati

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja:

nomiks rakstīja:

batka rakstīja: Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

un bērni mellām mutēm palīdz činīt auto?

Tu slims vai izliecies?

ja pareizi tak tagad mode tupa paaudzeUn kas tur slikts ja berns bus redzejis ka izskatas auto uzbuve???

nomiks grib būt tipisks amerikānis vai kāds cits tur 'attīstītās civilizācijas auglis'....bet, ja nu nedod Dievs, kas atgadīsies, tad tie trulie ģīmji varēs tā arī truli blenzt, jo problēmu atrisināt ta nespēs...tikai 'līgumiņu uzrakstīt' un ar sievu pavadīt laiku, stāstot, cik viņš varens jurists un kādu pareizu līgumu sarakstījis,kamēr viņa stāstīs par savā darbā redzēto jokaino meiteni, kura pati attaisīja datoru un nomainīja cietni...piemēram....

nebutu jau par skadi bernus sagatavot dzivei ja nu kadreiz meža mašinai rats janomaina.

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti