Pārdodu lēti Honda FRV

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdodu lēti Honda FRV

 
1 2 3
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

švakākā komplektācija, motors prasās lielāks, bet kopumā ļoti labs auto par labu cenu. nebūs slikta izvēle,

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: švakākā............, ................. prasās lielāks, bet kopumā ļoti labs auto.......................

nu tad tomēr ??????????????????? švakākais vai ļoti labs ???????????????????????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: švakākā komplektācija, motors prasās lielāks, bet kopumā ļoti labs auto par labu cenu. nebūs slikta izvēle,

beidz ļečīt šejienes lohus.... paņem pats un nopērc to neslikto izvēli

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Neskaidrību labad!

Ar to teikumu, kas iesākās "Dod Dievs..." domāju nevis to, ka vēlos, lai pienāk krīze, bet gan to, ka man nekas nebūtu pret, ja tirgus būtu pilns tirgus ar labiem auto par sviestmaizes cenu.

Pārējiem kakātājiem varu teikt, ka varbūt personīgi es pagaidām krīzi nejūtu, bet liela daļa manu radu un paziņu to sāk izjust jau pirms kāda pusgada. Piekrītu, ka priecāties te nav par ko.

Tiem, kas īsti nav saprašanas par to, ko dara jurists, varu apgaismot, ka jurists ne tikai stāda līgumus, nekrologus un testamentus, kā te minēts. Pat, ja nebūs vairs blakus darba, tad ir iespējas normāli dzīvot arī par sava pamatdarba algu, ja kas.

A par pašu FR-V te JJJ teica, ka švakākā komplektācija. Nu man pēc apraksta gan šķiet savādāk. Švakākajai komplektācijai nav miglas lukturu, lietus sensora un lieto disku.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pabrīnījos, cik šādai Hondai ir zemi motora apgriezieni piektajā pārnesumā - tikai 2200 minūtē pie 90 km/h. Manai Merivai 1,3 CDTI, kurai nobraukums tagad sasniedzis 54831 km, ir vairāk - apmēram 2300-2400.

Eu, kā tev braucot konstantā ātrumā motora apgriezieni var mainīties diapazonā par veseliem 100 rpm?

Vai tikai tam vāģim neizslīd sajūgs? Aizbrauc pie dīlera lai pārbauda.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu fan - uz cik tava meriva vispār iet un kādi tad ir dzinēja apgriezieni? kādi ir maksimālie dzinēja apgriezieni, pie kuriem tehniskajā apskatē nostrādā ierobežotājs?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Neskaidrību labad!

Ar to teikumu, kas iesākās "Dod Dievs..." domāju nevis to, ka vēlos, lai pienāk krīze, bet gan to, ka man nekas nebūtu pret, ja tirgus būtu pilns tirgus ar labiem auto par sviestmaizes cenu.

Pārējiem kakātājiem varu teikt, ka varbūt personīgi es pagaidām krīzi nejūtu, bet liela daļa manu radu un paziņu to sāk izjust jau pirms kāda pusgada. Piekrītu, ka priecāties te nav par ko.

Tiem, kas īsti nav saprašanas par to, ko dara jurists, varu apgaismot, ka jurists ne tikai stāda līgumus, nekrologus un testamentus, kā te minēts. Pat, ja nebūs vairs blakus darba, tad ir iespējas normāli dzīvot arī par sava pamatdarba algu, ja kas.

A par pašu FR-V te JJJ teica, ka švakākā komplektācija. Nu man pēc apraksta gan šķiet savādāk. Švakākajai komplektācijai nav miglas lukturu, lietus sensora un lieto disku.

Aprikojums ir videjs, kas saucas Comfort

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

comfort nav vidējais bet gan bāze, jo šiem bij tik 2 aprīkojumi - comfort un exe.

tas ka pielik klāt ļitakus ir normāli.

šim auto trūkst 2 laitas - tomātkārba un kruīzkontrole

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja tā ir Comfort komplektācija, tad izskatās, ka lietie diski, lietus sensors un miglas lukturi ir iegādāti kā papildaprīkojums.

Katrā ziņā šādā aprīkojumā no EXE komplektācijas šis auto atškiras minimāli (nav tonēti aizmugurējie logi, nav CD Premium Sound System audiosistēma, nav elektriskās jumta lūkas).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

da ko jūs iespringāt? ir komplektācija/nav komplektācijas

nopērciet to lūzni tak vienreiz

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: da ko jūs iespringāt? ir komplektācija/nav komplektācijas nopērciet to lūzni tak vienreiz

Dārgs, kaut ar labs, ja var ticēt tautiešu komentārikiem

Varētu mainīties ar minimālu piemaksu, bet Nippon jau šito vairs neapkalpos

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Nekas papildus netika iegadats, kads vins ir tads vins ir. Viens no pirmajiem FRV.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja: bet Nippon jau šito vairs neapkalpos

Kāpēc nē. Domāju, ka ar lielāko prieku apkalpos, bet labāku iespaidu par apkalpošanu tev atstātu iepriekšējais dīlersereviss - Bensons Auto!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja:

Pirmais rakstīja: da ko jūs iespringāt? ir komplektācija/nav komplektācijas nopērciet to lūzni tak vienreiz

Dārgs, kaut ar labs, ja var ticēt tautiešu komentārikiem

Varētu mainīties ar minimālu piemaksu, bet Nippon jau šito vairs neapkalpos

Intereses spec, ko tu tur gribi mainit?!

Cena saada, ja nem par skaidru naudu, ja sakas kaut kadas mainas, tad cena cita, jo tavs 'vecais luznis' tapat bus japardod man talak!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

... jo tavs 'vecais luznis' tapat bus japardod man talak!

Ar šādu nicinošu attieksmi pircējus vai cita veida darījumu partnerus piesaistīt un noturēt būs ļoti grūti!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

... jo tavs 'vecais luznis' tapat bus japardod man talak!

Ar šādu nicinošu attieksmi pircējus vai cita veida darījumu partnerus piesaistīt un noturēt būs ļoti grūti!

Eu Nomik relax, tak ieliku peedinjaas vecais luznis, kaa ari iauto vietu neuztveru nopietni, ieliku sludinajumu prikola spec, jo visi iznemot Tevi, te tikai tizlojas

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

... jo tavs 'vecais luznis' tapat bus japardod man talak!

Ar šādu nicinošu attieksmi pircējus vai cita veida darījumu partnerus piesaistīt un noturēt būs ļoti grūti!

Eu Nomik relax, tak ieliku peedinjaas vecais luznis, kaa ari iauto vietu neuztveru nopietni, ieliku sludinajumu prikola spec, jo visi iznemot Tevi, te tikai tizlojas

Tu te beidz raxtīt nepatiesību ,piem. wvfans arī netizlojas !!!!!!!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kurā vietā tur ir kautkas lēts, ja neskaita dekstera atraugas?

Tie kam ir nauda tiem ir lets, kam nav naudas tiem ir dargs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Kaksis rakstīja: Kurā vietā tur ir kautkas lēts, ja neskaita dekstera atraugas?

Tie kam ir nauda tiem ir lets, kam nav naudas tiem ir dargs

labi, man nav naudas, bet es tomēr gribu uzsvērt, ka man ir tādu cilvēku, kam nauda ir, nu saistībā ar šo mašīnu

saprati????

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

didzinators rakstīja:

Kaksis rakstīja: Kurā vietā tur ir kautkas lēts, ja neskaita dekstera atraugas?

Tie kam ir nauda tiem ir lets, kam nav naudas tiem ir dargs

labi, man nav naudas, bet es tomēr gribu uzsvērt, ka man ir tādu cilvēku, kam nauda ir, nu saistībā ar šo mašīnu

saprati????

Cik?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

maZ, nevis maN

pļā, drukas kļūda izcūkāja visu domu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kā jau rakstīju iepriekš, atgriezīsimies pie šīs brīnumgondas cenas apskates pēc 3 mēnešiem

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kā jau rakstīju iepriekš, atgriezīsimies pie šīs brīnumgondas cenas apskates pēc 3 mēnešiem

Max. 2 nedeljas un sis auto vairs nebus!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Pirmais rakstīja: kā jau rakstīju iepriekš, atgriezīsimies pie šīs brīnumgondas cenas apskates pēc 3 mēnešiem

Max. 2 nedeljas un sis auto vairs nebus!

utilizēsi ?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

nav ko cepties, veiksmi tirgošanā, prognoze, ka tiks pārdots pat ātrāk kā 2 nedēļās, jo cena nav slikta un autiņš labs

to N o m i k s- nav jau slikts arī comfort aprīkojums, bet tas 1,7 motors..(;

A par pašu FR-V te JJJ teica, ka švakākā komplektācija. Nu man pēc apraksta gan šķiet savādāk. Švakākajai komplektācijai nav miglas lukturu, lietus sensora un lieto disku.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti