Auto MP3

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Padalieties ar pieredzi, kas shaadus ir lietojis -

Cik labi darbojas??? Ir veelme nopirkt, bet neviens pazinja nelieto, nav kam uzprasiit...

 
1 2
Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Q#$%&$#@HGEAY$^$% YQRER@DAFY$%*&$#%HGAE$^#Q$GDASE#^%$#YREHG#%YQ$#RHGRGV#$^$#TGFWA#^%#$YT@FG#$YTWEF $#^#$

par šo ēmu te bija piekakāti N topiki.

viss.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: Q#$%&$#@HGEAY$^$% YQRER@DAFY$%*&$#%HGAE$^#Q$GDASE#^%$#YREHG#%YQ$#RHGRGV#$^$#TGFWA#^%#$YT@FG#$YTWEF $#^#$

par šo ēmu te bija piekakāti N topiki.

viss.

Tad buutu ielicis saiti, nevis piedirs platiibu...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko Tu gribēji teikt? Man laikam kompim nav pareizo fontu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Ko Tu gribēji teikt? Man laikam kompim nav pareizo fontu.

tas bija ņeperevoģimijs mestnijs žargons

********************

links speciāli tiem, kas kakā forumā, bet tirzu aiz sevis saslaucīt nevar, jo rokas līkas

www.iauto.lv/...

neaizmirsti pateikt paldies

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja:

Ko Tu gribēji teikt? Man laikam kompim nav pareizo fontu.

Skatos, pats lietotaajs, ielikt vaardus "ir OK" gruuti? Bet par saiti paldies!!!

tas bija ņeperevoģimijs mestnijs žargons

********************

links speciāli tiem, kas kakā forumā, bet tirzu aiz sevis saslaucīt nevar, jo rokas līkas

www.iauto.lv/...

neaizmirsti pateikt paldies

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja:

Ko Tu gribēji teikt? Man laikam kompim nav pareizo fontu.

Skatos, pats lietotaajs, ielikt vaardus "ir OK" gruuti? Bet par saiti paldies!!!

tas bija ņeperevoģimijs mestnijs žargons

********************

links speciāli tiem, kas kakā forumā, bet tirzu aiz sevis saslaucīt nevar, jo rokas līkas

www.iauto.lv/...

neaizmirsti pateikt paldies

Paldies!!!

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Nekas labs nav, skan sliktāk parasti pat par radio. Brālim tāds ir, un ir visi tie paši sliktumi, kas radio uztveršanai - šņākoņa pie nelieliem skaļumi jau pamatā.

viņam vēl ir tā, ka pieškiļot auto, protams, tai 12V rozetei pazūd spriegums. Pēc tam, tas aparāts ir jāizslēdz un jāieslēdz no jauna, lai darbotos.

Katrā gadījumā, ja auto nav ar kaut kādu oriģinālo maģi un līzingā, silti iesaku ielikt atsevišķu jaunu maģi ar MP3 atskaņošanu un tml.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Diezgan liels draņķis - skaņa pabriesmīga, trokšņi... labāk nomaini maģi

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Magji mainiit negribu, lai staav origjinaalais kasetnieks. Ieprieksheejai mashiinai gada laikaa izvilka divus magjus, vienu pat bez panelja. Nu i na....

Bet, es jau pasuutiiju kasetes adapteri ar vadiem, tur kvalitaatei vajadzeetu buut labaakai.

Paldies par atbildeem.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Nekas labs nav, skan sliktāk parasti pat par radio. Brālim tāds ir, un ir visi tie paši sliktumi, kas radio uztveršanai - šņākoņa pie nelieliem skaļumi jau pamatā.

viņam vēl ir tā, ka pieškiļot auto, protams, tai 12V rozetei pazūd spriegums. Pēc tam, tas aparāts ir jāizslēdz un jāieslēdz no jauna, lai darbotos.

Katrā gadījumā, ja auto nav ar kaut kādu oriģinālo maģi un līzingā, silti iesaku ielikt atsevišķu jaunu maģi ar MP3 atskaņošanu un tml.

Lai tavs brālis nopērk sev normālu to modulatoru. Skaņa viņam protams nav kā CD, bet tik traki nav. Daudz atkarīgs no paša radio, kā arī normāli jāuzregulē frekvence, lai blakus nav nevienas stacijas trokšņu. piešķiļot auto nekas nav jāieslēdz/jāizslēdz, vienīgi songs sāk skanēt no sākuma (pa vidu nepaliek, ka normālam CD). Ja atskaņo no fleškas, tad navigācijas iespējas tuvu 0 (tikai uz priekšu vai atpakaļ), folderus nesaprot, kirilicā rakstītus failu nosaukumus arī un tml.

Dabīgi, ja esi audio fans vai auto stāv Bose audio, tāds štrunts nav lietojams, un privātam autiņam var jau atvēlēt tos Ls lai normālu maģi ielikt ja tik dikti mp3 vajag. Pienemams variants, teiksim, darba vāgenam, kur audio ir tāds kāds ir un šefs neļauj neko mainīt un tml.

www.neostore.lv/...

-stāsts par (laikam, vismaz pēc skata) tādu, vienam biedram lietošanā.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Brālim tas ir ar Bluetooth, kaut kādu grafisku displeju, bet nu tik mazu, ka tur labu jāpieliecas, lai kaut ko salasītu. Es jau viņam teicu, lai neņem, bet ko padarīsi.

Kasetes adapteris var būt pat sliktāks par šādu, ja kas.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau ka kāds FM raidītājs māk spēlēt arī kavlitatīvi, bet tas diezvai maksās Ķīna 1 $ .. piem mans TomTOM raida tīri pieklajīgā kavalitātē, bez blakustrokšņiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: Magji mainiit negribu, lai staav origjinaalais kasetnieks. Ieprieksheejai mashiinai gada laikaa izvilka divus magjus, vienu pat bez panelja. Nu i na....

Bet, es jau pasuutiiju kasetes adapteri ar vadiem, tur kvalitaatei vajadzeetu buut labaakai.

Paldies par atbildeem.

Šito pišanos ar tādiem sūdiem man nesaprast. Grūti pa 15-20 ls nopirkt kaut kādu maģi ar CD?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

klaipēdniek, CD un mp3 nav viens un tas pats.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Kasetes adapteris tik tiešām maķenīt labāk skan. Bet vislabāk ir dabūt maģa shēmu, atravēt viņu vaļā, pielodēt īstajā vietā vadu - t.i. uztaisīt pašrocīgi ieeju un spraust klāt iPodu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: klaipēdniek, CD un mp3 nav viens un tas pats.

Tieši tā, mp3 ir sūds un viss Visi tādi kačātāji saradušies, tikai nevar saprast, ko jami ar tām 8-12h muzona dara - mašīnā dzīvo un vienu disku klausās? Man manu durvju kabatā stāv maķelis ar diskiem, viens apnīk, ielieku citu Traucētu daudzums, sameklētu changeri. Un visbeidzot aspekts, kas nepatīk autoram - tā kā kačātāji ir topā, tad tos kačātājus arī aptīra No šāda viedokļa man, piemēram, patīk Audi concert kasetnieks, kas nāca iekš C4 un C5 - pēc izskata sūda kasetnieks, kura dēļ neviens logus laukā nebirdinās, tajā pašā laikā oriģinālais changeris, mazs subs un varbūt pat bose

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Dārgie kačātāji, novelciet kādu mp3 formāta instrumentālo mūziku, uzcepiet disku un atskaņojiet, pēc tam kaut ko tamlīdzīgu, tikai pirktu veikalā vai no loseless ceptu, ja neredzat starpību, tad vai nu sūdīgs maģis, vai uz auss zilonis uzkāpis

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: Padalieties ar pieredzi, kas shaadus ir lietojis -

Cik labi darbojas??? Ir veelme nopirkt, bet neviens pazinja nelieto, nav kam uzprasiit...

ļoti labs aparāts.

Pa 10 Ls tas ir izcils pirkums

Skaņas kvalitāte atkarīga:

1. no tā ar kādu bitreitu ir mp3 mūzika iekš flash kartes

2. no radio aparāta kvalitātes.

Lietoju tādu 2 gadus kopā ar kasetnieku, līdz man uzdāvināja Sony CD/ MP3 atskaņotāju.

Skaņa bija vistiešākā veidā atkarīga no pašas magnetolas kvalitātes, ne no kā cita.

Šo 2 gadu laikā iekš auto nomainīju 3 magnetolas: ar Sony Xploid CD skanēja ļoti labi, ar Sony kasetnieku skanēja normāli (tāpat kā pats kasetnieks), ar panasonic kasetnieku skanēja sūdīgi (šņākoņa.i.t.t), tiesa arī pats panasonic kasetnieks pat rīgā radio spēlēja ar troķšņiem, izņemot laikam tikai LR-2.

Kad man tas kļuva nevajadzīgs, ieliku ss.lv pa 6Ls un nopārdevu.

Pa telefonu pieteicās krieviski runājoši jaunieši, man radās aizdomas ka varētu būt urlas, tāpēc kad nesu demontrēt viņiem to verķi uz auto (tas izrādījās vecs aizpīpēts 5.sērijas BMW), iekš flash kartes ierakstīju 90-gadu deju mūziku (Masterboy ) un kad ieslēdzu mūziku , es pats gandrīz ahu*jel cik labi skanēja (mans jaunais Sony Xplyd CD pat tuvu tik labi neskan), pacani arī pēc pirmajām taktīm pateica: "pakupajem". Iekš bumera viņiem stāvēja kaut kāds JVC cd-atskaņotājs.....

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

msh, katram savas prasības... es piemēram visu savu mūziku esmu digitalizējis tikai tā iemesla pēc ka aizņem mazāk vietas un un ir ērtāk pārvaldama - klausāma - ieliec visu pārnēsājamā HDD un basta.... bez tam, ja mūzika ir FLAC mp3 tā no skaņas kvalitātes nezaudē praktiski neko... tik jāgaida kad par samērīgu cenu parādīsies auto magnetolas kas spēs to lasīt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nestāsti man zināmas lietas Maģi, kas spēj atskaņot - ieliec kaut kādu kaku, kam var piespraust īpodu, vai carputeri, nu bija arī pāris maģi par fantastiskām cenām

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Msh!!!

Lielākai daļai mašīnu audiosistēma vispār un galvenokārt skaļruņi ir tik "kvalitatīvi" ka nespēju iedomāties kā kāds var atškirt skaņas kvalitāti mp3/ cd.....

Ja ir kvalitatīvs mp3 ar normālu bitreitu bieži vien ir problēmas pat uz kvalitatvām mājas sistēma ar atškiršanu.

Ja vien neiet runa par mašīnu kas piedalās skaņas izstādēs un sacensībās un visa audiosistēma ir pamatīgi pārbūvēta - bet tur nevienam prātā neienāk doma par fm raidītāju)

Un reku daži saka ka fm raidītājs ir ļoti labs.....

Es iesaku tādu testu - ja liekas Gerkenā/tirgū pirktais "mūzikas centrs" pa 10ls skan labi, tad var pirkt FM verķi un būs labi.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kādi tad ir to lielo mašīnu daļas nekvalitatīvie maģi? Astoņdesmito gadu otrās puses vw passat vw gamma bez kasetes, tikai radio? Jeb vai atšķirībā no vācu mašīnām, kurām deviņdesmito gadu vidū sākās puslīdz pieklājīgi maģi, kaut kādām lētajām mizām joprojām ir kasetnieki ar diviem pļurņikiem?

Un kādas tad ir tās "kvalitatīvās mājas sistēmas"? Es ar ļubava 85 dzītām S-30B varu atšķirt divus rock gabalus, viens flac, otrs 320 kbps mp3 - pirmajam šķīvjiem dzidrāka un "negludāka" skaņa Protams, ja tā vietā būs bļāvieni "JOOOO MAI NIGGA, HOUMĪ IN DA HŪD", tad kuj tu atšķirsi

Un mašīnā tas pats faktors - audiosistēma pa kapeikām, bet kaut kā tā sagadījies, ka gribētos teikt, ka diezgan saskaņota, ne tikai akustiski, bet arī vizuāli Desmitgadīgs kenwood maģis [tas tur bija un ir ļoti labs], kaut kādas helix elipses aizmugurē [arī tās tur bija, un arī ir labas ], priekšējajā panelī divdesmitgadīgi oriģinālie zilā punkta pļurņiki ar pīkstuļiem pa vidu, un vēl pie griestiem divi clarion pīkstuļi [salijušā stāvoklī šrotā iemainīti pret kaut kādu nevajadzīgu plastmasu ]. Maģim kā par brīnumu viena no apgaismojuma krāsām minimāli atšķiras no priekšējā paneļa apgaismojuma, krāsa arī normāla, stils arī var iztikt - nevis kā lielākajai daļai kačāšanas fanu - maģis - sudrabains ķīnas pionieris, apgaismojums zils vai zaļš, dizains - plastic fantastic, uz 95% mašīnu priekšējā paneļa fona izskatās pēc sūda

P.S. Viens paziņa gribēja aiziet vēl tālāk - jamam vētrā ir maģis, kas mp3 spēj atskaņot, bet jams gribēja lietot vienu no šitentajiem mēsliem, kas šijā topikā apspriesti, iemesls - CD ietilpība 700 MB, tam sūdam 4 GB laikam Bet vai nu tas kakucis atkodās [bija tur kaut kāds prikols], vai arī pie iemesla ir fakts, ka žopelim piepīpētājs arī slēdzas nost no strāvas - bet iemesls laikam bija pirmais

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viss ir sūds, to jau mēs zinām. mp3 sūds, divx sūds, maxima sūds, tikai nez kāpēc tajā kompānijā vecs audi ir labs

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kādi tad ir to lielo mašīnu daļas nekvalitatīvie maģi? Astoņdesmito gadu otrās puses vw passat vw gamma bez kasetes, tikai radio? Jeb vai atšķirībā no vācu mašīnām, kurām deviņdesmito gadu vidū sākās puslīdz pieklājīgi maģi, kaut kādām lētajām mizām joprojām ir kasetnieki ar diviem pļurņikiem?

Un kādas tad ir tās "kvalitatīvās mājas sistēmas"? Es ar ļubava 85 dzītām S-30B varu atšķirt divus rock gabalus, viens flac, otrs 320 kbps mp3 - pirmajam šķīvjiem dzidrāka un "negludāka" skaņa Protams, ja tā vietā būs bļāvieni "JOOOO MAI NIGGA, HOUMĪ IN DA HŪD", tad kuj tu atšķirsi

Un mašīnā tas pats faktors - audiosistēma pa kapeikām, bet kaut kā tā sagadījies, ka gribētos teikt, ka diezgan saskaņota, ne tikai akustiski, bet arī vizuāli Desmitgadīgs kenwood maģis [tas tur bija un ir ļoti labs], kaut kādas helix elipses aizmugurē [arī tās tur bija, un arī ir labas ], priekšējajā panelī divdesmitgadīgi oriģinālie zilā punkta pļurņiki ar pīkstuļiem pa vidu, un vēl pie griestiem divi clarion pīkstuļi [salijušā stāvoklī šrotā iemainīti pret kaut kādu nevajadzīgu plastmasu ]. Maģim kā par brīnumu viena no apgaismojuma krāsām minimāli atšķiras no priekšējā paneļa apgaismojuma, krāsa arī normāla, stils arī var iztikt - nevis kā lielākajai daļai kačāšanas fanu - maģis - sudrabains ķīnas pionieris, apgaismojums zils vai zaļš, dizains - plastic fantastic, uz 95% mašīnu priekšējā paneļa fona izskatās pēc sūda

P.S. Viens paziņa gribēja aiziet vēl tālāk - jamam vētrā ir maģis, kas mp3 spēj atskaņot, bet jams gribēja lietot vienu no šitentajiem mēsliem, kas šijā topikā apspriesti, iemesls - CD ietilpība 700 MB, tam sūdam 4 GB laikam Bet vai nu tas kakucis atkodās [bija tur kaut kāds prikols], vai arī pie iemesla ir fakts, ka žopelim piepīpētājs arī slēdzas nost no strāvas - bet iemesls laikam bija pirmais

Hmm, arī man te mājās stāv Ljubava 85 ar S-30B un arī es uz tās varu atšķirt flac no 320kbs -flacam skaņa ir "mīkstāka" un daudz vairāk blakusskaņu -tā teikt skaņa mazāk izfiltrēta.

Bet...

nu bet braucot uz 100km/h ar auto kas aprīkots pat ar ļoti labu audiosistēmu (neiet runa par izstāžu auto audiosistēmām un kaut kādiem S600, maybach un Maseratii) tu nedzirdēsi atšķirību starp cd un 320kbs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti