Seat Toledo 1.9 TDI problēma ar gaismām

atinsh Reģ.: 17.10.2008

Aizdzinu savi 1995. g. seatu uz Tehnisko apskati un tur onkulis man saka, ka nedegot priekšējie gabarīti!(?) es šokā, nu labi, aizripinu mājās... itkā tumsā braucot, ir starpība, slēdzoties no tuvās uz gabarītu... Nu izvelku spuldzes ārā, slēgāju, konstatēju, ka slēdz gan gabarītu, gan tuvās reizē, bet pārslēdzot slēdzi, vnk mainās spuldžu spilgtums. Domāju, ka slēdzis vainīgs - uzliku k-kādu citu (vsp sastapos ar 7 variantiem)... Nekā - tas pats variants... Tad man labajā pusē pēkšņi nedega ne priekšējie, ne aizmugurējie gabarīti... tad izdega vienā pusē tuvās gaismas spuldze...

Kas varētu būt pie vainas šādam marazmam??? Varbūt atslēga?

 
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

stellatslēga?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Da pričom tur kontaktgrupa... Gabarītiem barošana iet pa tiešo, bez kontaktgrupas starpniecības. Gļukains slēdzis, kas tad cits. Pie viena pamēri borta spriegumu mošk gaida jauks pārsteigums

atinsh Reģ.: 17.10.2008
0 0 Atbildēt

Nu reāli man citreiz pie aizdedzes negriež starteri... Piespiežot nedaudz atslēgu, atkal viss ir ok... Tā kā arī kontaktgrupa nedaudz gļuko... un taču ar atslēgu ir saistītas tuvās gaismas - viņš taču slēdz ārā, piemēram pie aizdedzes...

Slēdzī itkā vainas nav - izjaucu - nav nekas sakusis, kā klasiski VW un Seat tas gadās...

Ar releju nevarētu būt k-kas???

Ok, paskatīšos to spriegumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tuvos tālos jā, bet gabarītiem ar kontaktgrupu nav nekāds sakars

Tam seatam gaismas slēdzis kā mk2 golfmašīnai vai kā mk3?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti