Kā apčakarēt nesavtīgo OCTA drošinātāju?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

 
1 2 3 4 5
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

elementaari- lai tik peerk octa tas kursh audi nokrashoja

bet liekaas ka reaalaakais tieshaam parrakstiit uz sievu...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

tev veel ir riktiigi paveicies man taa pati beeda tik tagad balva man iepriekšējo 120Ls vietaa piedaavaa 2170Ls

lētākais tagad gjensidige 405Ls

Kas attiecās uz pārrakstīšanu tas neliidzees mūsu visgudrie uzskata ka pie kreša ir vainīga mašīna nevis cilvēks jaa tieši mašīna - tas dzelzs gabals

Jo nomainot kalkulatoraa cilveeka personas kodu nekas nemainaas bet turpretii nomainot masiinas numuru (taa kas man tobriid bija bet cita) viss ir kedaa OCTA par to pasu ciparu kaa pirms gada visi greeki atcelti

Piebldiisu ka man gadiijaas ar ~3KM/H noskraapeet bamperi hondai remonts max 200Ls diilerservisaa blondiine nolika pa bremzeem prieksaa ...

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

a cik maksā numura maiņa?

vēl jau vari pārrakstīt uz cilvēku, kam kādreiz ir bijis auto un tagad vairs nav, tad ir liela bonus malus klase un tie -2 neko daudz nemainīs.

Draudzene arī apskrāpēja auto un 120ls vietā tagad jāmaksā 350ls gadā. Izdomāju, ka varu pārrakstīt uz tēvu un tad paņemt viņa bonus malus klasi, kas bija 14, bet tagad sanāks 12 un viss būs kārtībā.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Mja, viedokļu dažādība... ceru rīt parādīsies kāds nesavtīgs OCTA drošinātājs un ko labu vēl ieteiks

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Autor, uzzvani kādam brokerim un pajautā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pārdod auzi nah un brauc ar volviķi

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pārraksti auto un miers.

Volvo 7. klasi varēsi dabūt tad, kad no Volvo atbīvosies.

Teikums "varu pārrakstīt uz tēvu un tad paņemt viņa bonus malus klasi, kas bija 14, bet tagad sanāks 12" man ļoti patika. Kāds sakars jaunā īpašnieka klasei ar vecā īpašnieka izdarībām? Padomā vēlreiz.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu kamon, jaunam gurķim ar Rīgas pierakstu un bonus-malus sākumklasi OCTA ~200LS mierīgi sanāk. Kā viņi tur rēķina, fig viņu sapratīsi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Kas attiecās uz pārrakstīšanu tas neliidzees mūsu visgudrie

Lūdzu pamato. Tikai bez frāzēm "jo es tā domāju" vai "kaimiņam tā bija, viņš stāstīja".

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Labi, atminēsim vienu mīklu.

Es esmu pieklājīgs šoferis, kurš kādu laiku atpakaļ saņēma tiesības. Iepriekš auto nav bijis, tātad sadauzīt "uz sava vārda" arī neesmu paspējis. Tagad izdomāju nopirkt auto, kas izrādās Latvijā piecus gadus braukts. Tagad jautājums - ja iepriekšējais īpašnieks bijis ambālis un to auto dauzījis reizi mēnesī, kura klase man būs?

Atbilžu varianti:

1) 12

2) 6

3) 1

Atbildi vēlams pamatot.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

6 jo taa automaataa pie parregjistreeshanas(iipshnieku mainjas) uzkarinaas...

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Tak tas jau skaidrs, ka bonus-malus iet "auto+īpašnieks"

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ak jaa- piebilde- Tev pasham nebuus iespeeju braukt ar sho auto... ar tik suudiigu redzi(ja nevar pamaniit ka auto dauziits 60it reizes)...tiesiibas parasti netiek izdaliitas...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 6 jo taa automaataa pie parregjistreeshanas(iipshnieku mainjas) uzkarinaas...

Pareizi, bet tur vēļ ir nosacījums, ka iepriekš auto nav piederējis vai bijis apdrošināts mazāk par 9 mēnešiem. Par crashiem vispār nerunāju

Un tagad gribu zināt, kas tur par shēmu ar "pārrakstu uz tēva 14. klasi, atņemu divas, sanāk otrā"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ak jaa- piebilde- Tev pasham nebuus iespeeju braukt ar sho auto... ar tik suudiigu redzi(ja nevar pamaniit ka auto dauziits 60it reizes)...tiesiibas parasti netiek izdaliitas...

A vot i nē. Pastāv iespēja, ka viņš reizi mēnesī aizķēra rimčika stāvvietas kaimiņa buferi ar sava auto farkopu

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

takšto vari uz sievu pārraxtīt!

un kas tas par joku ka Octa kalkulatoros pamainot mašīnas nr vai teh.pasi mainās cenas/ tas ir neiespējami, jo octu var aprēķināt tikai reālam autosam!

man patīk arī piem.,jautājumi- Cik manam Audi 80 1989 gada izmaksās octa uz gadu? (kurš var atbildēt)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ak jaa- piebilde- Tev pasham nebuus iespeeju braukt ar sho auto... ar tik suudiigu redzi(ja nevar pamaniit ka auto dauziits 60it reizes)...tiesiibas parasti netiek izdaliitas...

A vot i nē. Pastāv iespēja, ka viņš reizi mēnesī aizķēra rimčika stāvvietas kaimiņa buferi ar sava auto farkopu

arii nereaali... peec 60it jaukiem bampera iebakstiishanas precedentiem sho auto nodedzinaatu...pashu bakstiitaaju hesaa iebetoneetu naakamaas paaudzes atrastu... ta ka vieniigais variants- nummurs atstaats no taada pasha auto

a par sheemu- faaters+ es- octa+csdd=galvassaapes prasi taas autoram

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

arii nereaali... peec 60it jaukiem bampera iebakstiishanas precedentiem sho auto nodedzinaatu...pashu bakstiitaaju hesaa iebetoneetu naakamaas paaudzes atrastu... ta ka vieniigais variants- nummurs atstaats no taada pasha auto

a par sheemu- faaters+ es- octa+csdd=galvassaapes prasi taas autoram

Kaimiņi rimčikā karu reizi dažādi. Ar katru Saskaņoto saraksta un čau

Ok, utopija, te varētu varbūtību teoriju iesaistīt

A par shēmu es viņam arī prasīju

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: man patīk arī piem.,jautājumi- Cik manam Audi 80 1989 gada izmaksās octa uz gadu? (kurš var atbildēt)

Nu paskaties drusku zemāk, tur links uz iPolisi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa.. katru reizi cits rimis... pats brauceejs daunis...bet ar pietiekami naudiigu radagabalu kas octu jamajam katru gadu peerk...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta kāds arī stājas un gaida kaimiņu, ja rimčika stāvvietā kaut ko ar farkopu aizķēris?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atkariigs no pasha muskulatuuras ...piemeeram lai zvidjuljas izraxtiitu par parkoshanos nepareizu... kaa rezultaataa farkopam kapitalka jaataisa

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vai ta kāds arī stājas un gaida kaimiņu, ja rimčika stāvvietā kaut ko ar farkopu aizķēris?

Arī fakts, bet jāņem vērā, ka rimčika stāvvietas mēdz būt dažādas. Gadās pat tādas, kas aprīkotas ar novērošanas kamerām. Veicot zināmas manipulācijas, tāds "negaidītājs" var apskatāmā laika periodā saņemt skaistu vēstuli ar regresa prasību.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Nu kamon, jaunam gurķim ar Rīgas pierakstu un bonus-malus sākumklasi OCTA ~200LS mierīgi sanāk. Kā viņi tur rēķina, fig viņu sapratīsi.

Ja tagad būtu jāapdrošina, tad man Opel-Merivai būtu par gadu jāmaksā 58 latus ( 17. BM klase).

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Nu kamon, jaunam gurķim ar Rīgas pierakstu un bonus-malus sākumklasi OCTA ~200LS mierīgi sanāk. Kā viņi tur rēķina, fig viņu sapratīsi.

Ja tagad būtu jāapdrošina, tad man Opel-Merivai būtu par gadu jāmaksā 58 latus ( 17. BM klase).

Dziļas cieņas apliecinājums ļoti tikumīgam autojūzerim Tas ceņniks tev balvā?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti