lēti pārdod BMW 320D 2001g pēc feislifta

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006

tātad pārdodu BMW 320D sudraba krāsa universāls 5 ātrumi mehānika 2002.g modelis ideālā tehniskā un vizuālā kārtībā. Salons parastais nav ādas ir klimta kontrole kruīza kontrole. Cena tikai 6490EUR vēl runājama. Tālr 25547727

Odometra rādījums 108000KM

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Da pofig, kaut ar 3 cilindru Dai-haču..

Tā pat minētajā maršrutā 8 litros neiekļausies

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Saldaa 12k euriku smarzha nebus mieraa, kamer kads neieraus auzaas OK, Turpinam kungi !!! good luck.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

kur ir tavs pārdošanas sludinājums?

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja: Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

kur ir tavs pārdošanas sludinājums?

Man nevajag nekaadu paardoshanas sludinaajumu - vakar druscinj papeetiiju un sapratu ka ar A2 gan dizeelja gan benziina varinataa es tevi izdraaztu tais deriibaas vienaa setaa taa ka nemetaas !

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja: Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

kur ir tavs pārdošanas sludinājums?

Man nevajag nekaadu paardoshanas sludinaajumu - vakar druscinj papeetiiju un sapratu ka ar A2 gan dizeelja gan benziina varinataa es tevi izdraaztu tais deriibaas vienaa setaa taa ka nemetaas !

kad tu tirgosi A2, tad arī parunāsim

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja: Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

kur ir tavs pārdošanas sludinājums?

Man nevajag nekaadu paardoshanas sludinaajumu - vakar druscinj papeetiiju un sapratu ka ar A2 gan dizeelja gan benziina varinataa es tevi izdraaztu tais deriibaas vienaa setaa taa ka nemetaas !

kad tu tirgosi A2, tad arī parunāsim

Nafig man kaut ko tirgot ? Ja tik kruts varoanis juuties ka te bljausties apkaart tad tik naac uz deriibaam - gan jau es to A2 uz paaris dienaam kaut kur izraushu - un dereesium ar tikai uz kaadiem latiem 500 - nav ,man veeleeshanas nevienu paraadu verdziibaa atdot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kuka rakstīja: Pirmais vai esi ar mieru ar liidzvertiigaam deriibaam arii uz benziiniekiem ?! Tikai noteikumi varetu buut ka 5 litri uz sotaku un mashiina vismaz 8 gadu veca un dzineejs ne mazaaks par 1.4 litri un cilndri arii ne mazaak par 4 gab. ! KO teiksi ?

kur ir tavs pārdošanas sludinājums?

Man nevajag nekaadu paardoshanas sludinaajumu - vakar druscinj papeetiiju un sapratu ka ar A2 gan dizeelja gan benziina varinataa es tevi izdraaztu tais deriibaas vienaa setaa taa ka nemetaas !

kad tu tirgosi A2, tad arī parunāsim

Nafig man kaut ko tirgot ? Ja tik kruts varoanis juuties ka te bljausties apkaart tad tik naac uz deriibaam - gan jau es to A2 uz paaris dienaam kaut kur izraushu - un dereesium ar tikai uz kaadiem latiem 500 - nav ,man veeleeshanas nevienu paraadu verdziibaa atdot

tu manāmi neesi lasījis šo topiku

kad tirgosi savu a2, tad atgriezīsimies pie šīs sarunas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: Pirmais ko Tu centies pierādīt ?? ja jau es ar savu 1/2ķieģeļa pludlīnijas gondu varu izdarīties šitā:www.iauto.lv/...

tad kāpēc Tu spītīgi kašķējies par 320D spēju ierakstīties 4l/100km

P.S. tas 320D izskatas baudāms + ceņņiks ar zašibisj , bet nu šaiss laikos kko notirgot ( un pofik pa kadiem $$$$ ) ir bezcers........

ko tu lien manā biznesa projektā?

ja tas puika atbrauks uz to statoilu tad pēc pāris stundām tu to tačku no manis varēsi dabūt par 5000

Labi, es ņemšu pa 4080 eur. Pēc tam.

tikai pie nosacījuma, ja tev ir 12000 eiras, ko startā parādīt

nu vai attiecīgs daudzums kūdras

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais, ko tu ar to kūdru darīsi?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Tiek tirgots VAZ, 1.3l motors, vidējais patēriņš pa šoseju 4,5l/100km

www.ss.lv/...

P.S Auto nav mans

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Pat tāds būtu labāks/ekonomiskāks salīdzinot ar Dzonija007 pus miljonu km nobraukušo taksi, kas īstenībā ir mazlietots.

Šitas tāds pats, nav labāks, viss teksts arī ir muļķības, 4l pa šoseju vispār nereāli.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

www.ss.lv/...

..nesen beigusies TA, sēdie sun brauc, nav nekas jataisa

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

bembis ir atradis jauno iipašnieku par tiem pašiem 5690EUR

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja: šorīt pacietīgi atkausēju logus mašīnītei, kamēr dārgā matus fēno, un startēju uz lidostu. kompis parādija 10,8 L/100km. attālums 8km. jaunmārupe-lidosta. mašīna škoda rs 2,0D Tas tā par tiem patēriņiem. neticu tiem mistiskajiem 4L

Nu kapēc neticēt?! Es savam 530d uzdzenu 110,ieslēdzu kruīzu,noresetoju patēriņu un parādās cipars 6,3l/100km...tikai pie pirmā pieskāriena gāzes pedālim tas cipars pazūd uz neatgriešnos. Man sanāk 90% pilsēta un patēriņu rāda 8,5l/100km.Izdarot experimentu ar pilnu bāku - konkrēti km - atkal pilnu tas cipars tā arī ir. Protams 4l/100km bembim uzrādīt nav īpaši korekti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: ....4l/100km bembim uzrādīt nav īpaši korekti.

pat vēvēfans ierēca par šito pārdevēja joku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja jau ar divlitrīgo turbo benzīnu var dabūt 6,2 litrus uz sotaku, tad ar dīzeli nedaudz virs 4 varētu dabūt, bet mazāk hvz.

aizver actiņas kad sapņo

(c) Deksters

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ar divlitrīgo turbo benzīnu var dabūt 6,2 litrus uz sotaku, tad ar dīzeli nedaudz virs 4 varētu dabūt, bet mazāk hvz.

aizver actiņas kad sapņo

(c) Deksters

Par 6,2 atvečaju (maršrutā Rīga - Tallina - Rīga, brīvdienā), par dīzeli izsaku minējumu. Neesmu traktorists, dīzeļi neinteresē. Bet ar D5 ir redzēts 5 litri pie ātruma 140.

rīga - tallina 310 km

tiekamies sestdien 12:00 nestē pie stacijas ar tukšu bāku. un hers ar tevi - lejam 38.5 litrus

ar tiem tev jāaizbrauc tallinā līdz centrālajam pastam un atpakaļ līdz stacijas nestei....

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Par 6,2 atvečaju (maršrutā Rīga - Tallina - Rīga, brīvdienā), par dīzeli izsaku minējumu. Neesmu traktorists, dīzeļi neinteresē. Bet ar D5 ir redzēts 5 litri pie ātruma 140.

Tikai tas ātrums kaut kā ir jāsasniedz. Un jānotur, nevis jāskatās kompī pie atlaista gāzes pedāļa... vot parādi bērnam datoru, viņš priecājas.

ļauj tak Pirmajam beidzot nopelnīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā, kā gudri drist par patēriņu, tā visi gudri.... a kā reāli pāris stundu laikā nopelnīt reālas štukas eiriku, tā visiem ir slinkums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ar divlitrīgo turbo benzīnu var dabūt 6,2 litrus uz sotaku, tad ar dīzeli nedaudz virs 4 varētu dabūt, bet mazāk hvz.

aizver actiņas kad sapņo

(c) Deksters

Par 6,2 atvečaju (maršrutā Rīga - Tallina - Rīga, brīvdienā), par dīzeli izsaku minējumu. Neesmu traktorists, dīzeļi neinteresē. Bet ar D5 ir redzēts 5 litri pie ātruma 140.

rīga - tallina 310 km

tiekamies sestdien 12:00 nestē pie stacijas ar tukšu bāku. un hers ar tevi - lejam 38.5 litrus

ar tiem tev jāaizbrauc tallinā līdz centrālajam pastam un atpakaļ līdz stacijas nestei....

Ja vienā virzienā būs ļauts vilkties 5 stundas, tas ir, līdz 17:00 sasniegt Tallinu un līdz 22:00 būt atpakaļ Rīgā, tad 6,2 litros uz 100 km varēs iekļauties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja jau ar divlitrīgo turbo benzīnu var dabūt 6,2 litrus uz sotaku, tad ar dīzeli nedaudz virs 4 varētu dabūt, bet mazāk hvz.

aizver actiņas kad sapņo

(c) Deksters

Par 6,2 atvečaju (maršrutā Rīga - Tallina - Rīga, brīvdienā), par dīzeli izsaku minējumu. Neesmu traktorists, dīzeļi neinteresē. Bet ar D5 ir redzēts 5 litri pie ātruma 140.

rīga - tallina 310 km

tiekamies sestdien 12:00 nestē pie stacijas ar tukšu bāku. un hers ar tevi - lejam 38.5 litrus

ar tiem tev jāaizbrauc tallinā līdz centrālajam pastam un atpakaļ līdz stacijas nestei....

Ja vienā virzienā būs ļauts vilkties 5 stundas, tas ir, līdz 17:00 sasniegt Tallinu un līdz 22:00 būt atpakaļ Rīgā, tad 6,2 litros uz 100 km varēs iekļauties.

ja vēlies, paņem 2litru turbobenzīnu un braucam.... vienīgais nosacījums, auto nedrīkst tiešā vaidā stumt vai vilkt un nedrīkst auto noslāpēt....

tobiš, izbraucam pilnīgi tukšu bāku.... ielejam 38.5 litrus un braucam uz tallinu.... tur pie centrālā pasta (vai dzelzceļa stacijas, pēc tavas izvēles) apgriežamies un braucam atpakaļ....

ja atbraucam līdz nestei pie stacijas, tad tu esi vinnējis, ja auto noslāpst pirms iebrauc tajā nestē, tad tu skaiti piķi

der?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ew, Pirmais, vnk naudu gribas nopelnīt vai padirsināt bezsmadzeņu autobraucējus, kuru drapaki degvielu tikpat kā netērē?

P.S. Tāpat neviens neatsauksies piedāvājumam, jo tie patēriņi pie palielinātiem (salīdzinot ar atļauto) un hvz kādiem ātrumiem ir tikai digitālos vārdos, reāli jau tā nav

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

reaali dabaa Pirmais brauc uz to- ka nevienam aciimredzmi nav $ ko atraadiit pirms brauciena 2T pendziinnieks (saab9-3) 5.5 mieriigi braucot nonjammaaja riiga-madona-riiga un shaadaa pashaa laikaa( un nevis tante teica bet fakts meeriits peec ielietaa pendziina daudzuma)

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: reaali dabaa Pirmais brauc uz to- ka nevienam aciimredzmi nav $ ko atraadiit pirms brauciena 2T pendziinnieks (saab9-3) 5.5 mieriigi braucot nonjammaaja riiga-madona-riiga un shaadaa pashaa laikaa( un nevis tante teica bet fakts meeriits peec ielietaa pendziina daudzuma)

$ gan jau ka ir daudziem, bet man, piemēram, nav neviena auto, kurš tērētu 5l braucot, nevis sēņojot. Nē nu protams ka momentāno arī atlaižot gāzi pie 200km/h un ripinot var dabūt praktiski dajebkādu, bet vidēji zem ražotāja uzdotā un nepišot smadzenes citiem ripinot utt?

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti