Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man patiesiibaa labaak patiik špuure un apsnidzis ceļš, nekaa it kaa nokaisiits, nošķūreets utt "sakopts"gabals kurš ir tikpat slidens...galvenais ir nestresot...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: un vēl, biju ļoti patīkami pārsteigts par Volvo S-70 (nemāku teikt par citiem Volviķiem) uzvedību uz ziemas ceļiem - brīžiem tik tiešām liekas, putra uz ceļa un apledojums neeksistē...

lielie volvo vispaar labi tur ceļu...

200tais vispaar ideaali, 900tie arii...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Šorīt grūti braukt bija tikai dorņiem.

Un vēl visādi bmw ar pārsimt kg sniega uz jumta taisīja korķus nevarot uzsākt braukt.

Cilvji dažreiz domā, ka platas riepas ir kruta arī ziemā, caur to visas šaizes...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

par tie Landcruiseriem un Patroļiem, vakar gan vienu gan otru vilku, viens bija ieslīdējis furei purnā un noblķējis visu pleskaveni aiz sēnītes otrs turpat netalu viekāºši grāvī ievilka laikam jau galvenais ir blīve un pēctam riepas, un tālāk jau sākā riteņu formula un auto marka!

LABĀK 12OS MĀJĀ NEVIS 10OS MORGĀ!

ja varat palīdzat tiem kam nav lemts iemāčities braukt, paši ātrāk uz priekšu tiksim

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Šorīt Jelgava-Rīga normāla kustība, otrajā joslā 110km/h, pirmā josla stipri lēnāka. Līdz Rīgai 5 minūtes ilgāk, kā parasti. Pat grāvī neviens nebija pamanījies iebraukt. Viss, kā ziemā pienākas, tikai Lāčplēša iela nebija tīrīta.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Lienes iela-Sarkandaugava-Traumu slimniica...

pusstunda (kaa parasti)...pusdeviņos...

kaut kaada fignja notiek- senču iela pilna, no Briiviibas ielas esot kaut kaads apbraucamais ceļš...

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Shodien braucu un smaidu, quattro rulzz!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Konkrēti man 'parketnieks' ruļļezz tikt no pagalma(-iem) līdz ielai/ceļam un noparkoties tur kur citiem nespīd , 'visakõ sižū , daļeko gļjažū' ar nau slikti

Citādāk , piem pa soseju , kkautkā ar audaku mazāk mētā un ir patīkamākas sajūtas -tas konkrēti par A6Q vs CR-V

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es savukart ar savu priekšpiedziņu esmu priecīgs par riepu izvēli - 185 platuma rupja protektura "naglenes", pat no rīta kupena nebija jānorok, gan arī Rīgas ielu kupenas netraucēja parkoties ( pat tur kur dažs 4x4 Subars bija pakāries. Vakardien pa puteni ar pastumdījos pa Mārupes pagastu - iemēģinaju visādus viltīgus ceļus no lidostas.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Vakar 19-21:00 pabraukājos pa Rīgu ....pilns ar lohiem... pa grāvjmalām. pat ar nolāpīto kartingu var pabraukt lai gan rises sēžās uz pakaļas. Galvenais ir normalas riepas -165/70/R13.

Secinājums mazda 323F visvairāk nerulēe ar pečku!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: normaalas ziemenes un bezpiedzinja ar rullee

turpbraucot vienu tādu izvilku no grāvja...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: un vispaar- apsviediigais- buutu kauch uzzvaniijis

sorry..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja par tēmu...Fiat Doblo ar poļu Debica Frigo . Stabils un vadāms, visur izbraucams, pat pie ūdens tiku naktī Mangaļsalā.Tikai mazjaudīgs gan, maita

+10!

Debica Frigo ir afigennākās riepas! Man kādreiz uz Alfas tādas stāvēja.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja par tēmu...Fiat Doblo ar poļu Debica Frigo . Stabils un vadāms, visur izbraucams, pat pie ūdens tiku naktī Mangaļsalā.Tikai mazjaudīgs gan, maita

tas Debica Pigosj īstenībā ir GY UG5(ja pareizi atceros) !!! un ruļļez nemērā - bij man uz P206

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: ...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

protams, ka varētu... tik neinteresē...

it kā nebija padomā plātīties... bet ja tu tā uzskati, lai būtu...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kā jau te teica, 99% gadījumu var iztikt bez pilnpiedziņas, bet gadās, kad prasās pēc tās. Pēdējā gada laikā tikai 1x norakos pēc atpūtas pie dabas, kad bija jābrauc augstā stāvā kalnā pēc pamatīga lietus. Arī šorīt būtu ietaupījis kādas pāris minūtes, ja būtu lielāks klīrens un vieglāk būtu ticis no stāvvietas laukā

Šitādā laikā ar nostaļģiju atceros laiku, kad bija darba īsā Vitara. Ziemā parasti bija pat vieglāk parkingu atrast ka vasarā, jo varēja parkoties uz sētnieka sašķūrētajām sniega kaudzēm, kur ar vieglo pat nav ko domāt uzrāpties

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par cik dzīvoju pierīgā, kur pašvaldība ceļus netīrīs vēl 10 gadus, šorīt smaidu, jo kaimiņi tā arī nespēja tikt ārā ar vieglajiem, man - pilnīgi bez problēmām Piekrītu tiem, kas saka, ka ne jau priekš 2-3 reizēm gadā ir jāpērk Suv, bet savs prieciņš ir Man 4x4 noder arī pavasaros un rudeņos priekš lauku mājām.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Yetti rakstīja: Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

shito gan es gribeetu maniit... kaa C4 tiek gabalos sarauts vai arii piesmiets gaitaa

domā, vajag

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

jams tak pats piedaavaa pameeriities...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

viktors1961 rakstīja: ...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

protams, ka varētu... tik neinteresē...

it kā nebija padomā plātīties... bet ja tu tā uzskati, lai būtu...

Mani arī ne pārāk interesē, un atvaino, ja pārpratu... vnk šitas citāts no Tevis rakstītā pavedināja uz domu par vienkāršotu izlecienu ... _īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus_

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ā, un šoruden mēģināju forsēt kūdras lauku Motoroller, negribi pamēģināt ar savu dampi ar?

tas jau nu nebij tas ko vajadzeeja piemineet peec peedaam izskatiijaas ka uzspraagusi mazgabariita kodolbumba

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961- ja nekljuudos ieksh visu pasauli lielie SUVi tiek lamaati par ekologjijas graushanu... mok taadeelj zaljie shinii gadiijumaa tiek piesmieti?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Yetti rakstīja:

viktors1961 rakstīja: ...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

protams, ka varētu... tik neinteresē...

it kā nebija padomā plātīties... bet ja tu tā uzskati, lai būtu...

Mani arī ne pārāk interesē, un atvaino, ja pārpratu... vnk šitas citāts no Tevis rakstītā pavedināja uz domu par vienkāršotu izlecienu ... _īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus_

zaļie radikāļi iekš SE džipiem riepas dur, jo pēc viņu uzskatiem džipi vainīgi pie globālās sasilšanas... kaut kā tā... un nevienam neinteresē manis izniekotais ceļa nodoklis... vakar braucot uz Rīgu no Talsiem līdz Ķemeru pagriezienam (tur ieraudzījām pirmo tīrītāju) nebija tīrīts ceļš... vakarā, mājup braucot, vispār bij žopa (kaut manījām kādus četrus'tīrītājus, kuri mēģināja to sniegu stumdīt turp-atpakaļ)...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ā, un šoruden mēģināju forsēt kūdras lauku Motoroller, negribi pamēģināt ar savu dampi ar?

Kūdras lauks var būt diezgan ekstrēmi, tur ne viens vien ekskavators ir nogrimis

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kad šitā putina , tie tīrītāji nekko daudz nepaspēj sadarīt

Man klasiskais piemers ira Liepajas šoss pie/ap Pienavas - pretīm brauc tīrītājs , sapriecājos , a pēc pāris km tāda žoppa , itkā nekad višš tur nebūtu bijis , vējš visu smuki sadzinis atpakaļ uz ceļa

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti