Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, tad RR tie bembja dīzeļi ir bik par īsu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Kā būtu ar RR ar 4,6L benz/gāzi?

ar labu gāzes inžektoru iekārtu būs labi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Cik noprotu, tad RR tie bembja dīzeļi ir bik par īsu.

par īsu ir tikai srāķkeža prātiņš/rāniņš dīzelis var būt stipri izlietotāks , tur tas kreņķis

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Šodien notestēju dīzeļa versiju. Galīgi švaks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Bet es shodien gaaju paargaajienaa cauri Misas ciematam, un tur redzeeju AS ,,Misas kuudra,, .

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

a huļi nēē

katram savs bzdings 'po kaifu'

Tu to tačku esi seu izdomājis , tad nu iegūsti un izbaudi viņu .Un kāda citiem daļa un viedoklis , pret Tavu izvēli ?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Kā būtu ar RR ar 4,6L benz/gāzi?

Krievu prese pilna ar un par viņiem... Grezns, labs, bet rēķinies - lordu auto rezerves daļas par lordu cenām... Vai tā būtu pneimobalona maiņa vai debīls kompja gļuks...

Čomam bija, tik neatceros LR vai RR, laimīgs bija, kad atdeva, vēl vienam paziņam ir, dikti jau liela, tik ļaunas mēles melš, ka iebāzis remontos pusi no auto cenas un esot kauns atdzīt, ka sūc...

Hren viņu zina

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Tā ir... vispār jau mazliet čuriņa raustās... ka beigās nav tāpat kā ar saabu...

Nezinu kāds nelabais mani dīda. Laikam jau w124 ir pārāk morāli novecojis. (bail, ka neapbižojas)

Par RR runā viskautko... viens saka, ka jāiet ar līkumu, cits, ka ir okei.

No tā, kas ir "piedāvājumā", šīs liekas vistīkamākais. Bija doma par ML, bet kad atcerējos, ka ir arī RR, doma atmetās.

4x4 vajag enī vei...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Mees ar maasas gjimeni 2006.gadaa braucaam nelielaa celjojumaa uz Igauniju. Vinjiem toreiz bija taads Range Rover. Vijandi pilseetaa abiem auto leejaam degvielu un saliidzinaajaam pateerinjus. Man Merivai 5 litri uz 100 km, maasas gjimenes RR - 15 litri uz 100 km...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Parasti jau gan ar RR apzīmē Rolls Royce... bet,ja gribas šņukuru pastaipīt, var arī vecu roveri tā saukt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mees ar maasas gjimeni 2006.gadaa braucaam nelielaa celjojumaa uz Igauniju. Vinjiem toreiz bija taads Range Rover. Vijandi pilseetaa abiem auto leejaam degvielu un saliidzinaajaam pateerinjus. Man Merivai 5 litri uz 100 km, maasas gjimenes RR - 15 litri uz 100 km...

Nu un kāda jēga no tāda salīdzinājuma ? Salīdzināji ar pamperkasti ar malkas šķūni.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuk, beidz pist bobi un pērc to,kas tev labāk pašam patīk, tikpat tas nav jauns auto, viss ir laimes spēle. Labāk vismaz brauc ar to,kas patīk un salabo,ja nu kas nokrīt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tas, ka laimes spēle, pilnībā piekrītu, rēķinies vēl ar to, ka 4x4 var būt visai smagi ekspluatēts un tā kā šī marka nav no tām populārākajām, kaut kādas б/у daļas būs visai grūti atrast....

Jeepam sadales kārbu vai tilta balku atrast vēl varētu, roverim varētu būt pagrūti...

Vai tad tas pajoliņš šīris arī ar kko līdzīgu vienu mirkli nebraukājās?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Šorīt uzvarēju cīņā ar sevi. Nebūs man Range Rovers

Zin, kaut kā vieglāk ap sirdi palika. (Ir tomēr pieredzīte ar saabu. Nopirkt var - pārdot skuju. )

Ja ņemšu, tad kaut kādu vāciešu 4x4 parketu. Galu galā, nekādos mazozolos, vai kā tur viņus, braukt netaisos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

Ja Nippon Auto nemainīs savu attieksmi pret klientiem, tad nekas arī nemainīsies pārdošanas rādītājos.

LV patērētājam ir svarīga kombinācija dīzelis + automāts, ko visu laiku Honda tirgū nevarēja piedāvāt. Ja jaunajam CR-V tas tiks ņemts vērā, tad domāju, ka rādītāji ies uz augšu.

Nemaz tik svarīga nav. Tas tāds mīts, ka baigi pieprasot un ka dēļ šī trūkuma pats auto netiekot pirkts. Varbūt kaut kādās atsevišķās markās, bet parasto parketnieku (Qashqai, Tiguan, Yeti u.tml.), kuri šo kombināciju piedāvā, pārdoto dīzeļtomātu attiecība pret dīzeļmanuāļiem vai benzīnniekiem ir salīdzinoši niecīga. Nissan Juke dīzelim vispār automāta nav, bet pērkt viņus kā maizi. Nerunāsim varbūt te par korejiešiem, kuri pārsvarā D/AT importē un kuriem mehānisko dabūt ir problēmātiskāk kā AT.

Manuprāt, jā, dīzeļautomāta kombinācija varētu būt būtiskāka dārgā gala parketniekiem - X3, Q5, bet ne jau CRV, X-Trail, Outlander u.tml.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nafig ...

Fan, ar tādu mutīti tu maizīti ēd...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

124. mersis apnika? vairs tajā nav spēka un dailes?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

124. mersis apnika? vairs tajā nav spēka un dailes?

Nē taču, gribējās pastaipīt šņukuru un padīžāties,ka pirks RR

PS. Fartuk, parketnieku pirkt džipa vietā ir tas pats,kas pisties ar gumijas veceni.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

124. mersis apnika? vairs tajā nav spēka un dailes?

Nē taču, gribējās pastaipīt šņukuru un padīžāties,ka pirks RR

PS. Fartuk, parketnieku pirkt džipa vietā ir tas pats,kas ******* ar gumijas veceni.

Skatoties, kādam mērķim, ja jāvazājas tikai pa pilsētu un 4x4 vajadzīgs, lai uzbrauktu uz apmales, tad nh apvidnieku, bet ja tīk vazāties pa mežiem, copēm , ir lauku mājas pie kurām ar vieglo, zobus dauzot, piebraukt var tikai vasarā u .t.t., tad ātri sapratīs, ka vajadzēja kko nopietnāku par parketu

Un visādas 4x4 izrīcības ātri aizrauj...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

124. mersis apnika? vairs tajā nav spēka un dailes?

Nē taču, gribējās pastaipīt šņukuru un padīžāties,ka pirks RR

PS. Fartuk, parketnieku pirkt džipa vietā ir tas pats,kas ******* ar gumijas veceni.

Es vnk apdomājos... protams, ka gribas purva bridēju, bet vai tas man ir tiešām vajadzīgs- neesmu pārliecināts. It sevišķi rangerovers... šaubu nav, ka kaplis labs, bet daudz neko par to auto nezinot, negribas riskēt. Uz fazendu var arī ar parketnieku aizlaist.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Pie pokaļas tava kūdra. 2dien paredzēts 4,6benz/gāz tests.

Es vislaik gaidu, ka mani mēģinās kāds atrunāt... ...bet tagad es saprotu kādi jūs visi esat sukuči... ... gaidat to brīdi, kad fartuks ieberzīsies, ja?!

124. mersis apnika? vairs tajā nav spēka un dailes?

124 nevar apnikt... tas var tikai sarūsēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Tā ir... vispār jau mazliet čuriņa raustās... ka beigās nav tāpat kā ar saabu...

Nezinu kāds nelabais mani dīda. Laikam jau w124 ir pārāk morāli novecojis. (bail, ka neapbižojas)

Par RR runā viskautko... viens saka, ka jāiet ar līkumu, cits, ka ir okei.

No tā, kas ir "piedāvājumā", šīs liekas vistīkamākais. Bija doma par ML, bet kad atcerējos, ka ir arī RR, doma atmetās.

4x4 vajag enī vei...

ja kas, man ir pieejams tas motors (bencīna) šķūnītī

p.n.

es gan nesaprotu nafig tev benzīnu, kas tev traucē to dīzeļversiju sagriezt ņiprāku? nu labi, reizi gadā uz TA ir jāsagriež atpakaļ

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

PS. Fartuk, parketnieku pirkt džipa vietā ir tas pats,kas ******* ar gumijas veceni.

Nu jau nu jau!!! Nepiekritīšu. Es, starp citu, arī apsveru parketnieka iegādi. Rāmja bobiks man 100 gadus nav vajadzīgs, bieži bezceļos nebraucu, bet, nu, reizēm ir nepieciešamība pēc, kā tur pareizi bija, paaugstinātās caurgājamības auto, t.i., kaut kas pa vidu starp vieglo un džipu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jamam starp citu ir statndartšķūninga komplekts

amīši uttt., kas paceļ to mizu un pie tam priekš TA tas ir legāli

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti