Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man tikko lielajos salos (no 30.janvaara liidz 11.februaarim) videejais pateerinsh paceelaas liidz 6,2 litriem uz 100 km.

no kura laika Merivapopels ir džipveidīgais? a man gan 4X4 tagad pa saliem līdz 10 l/100

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

VWfans rakstīja: Man tikko lielajos salos (no 30.janvaara liidz 11.februaarim) videejais pateerinsh paceelaas liidz 6,2 litriem uz 100 km.

no kura laika Merivapopels ir džipveidīgais? a man gan 4X4 tagad pa saliem līdz 10 l/100

10l/100km ira 4x4mopēdiem

bez trakošanas 15-19l/100km -wot tas ir faini

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

Ja Nippon Auto nemainīs savu attieksmi pret klientiem, tad nekas arī nemainīsies pārdošanas rādītājos.

LV patērētājam ir svarīga kombinācija dīzelis + automāts, ko visu laiku Honda tirgū nevarēja piedāvāt. Ja jaunajam CR-V tas tiks ņemts vērā, tad domāju, ka rādītāji ies uz augšu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tūlīt atnāks Sēne un pateiks ka automāts nav nevienam vajadzīgs, un ka tas vispār ir bīstams, un izgudrots tikai lai ražotāji pelnītu vairāk!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

Ja Nippon Auto nemainīs savu attieksmi pret klientiem, tad nekas arī nemainīsies pārdošanas rādītājos.

LV patērētājam ir svarīga kombinācija dīzelis + automāts, ko visu laiku Honda tirgū nevarēja piedāvāt. Ja jaunajam CR-V tas tiks ņemts vērā, tad domāju, ka rādītāji ies uz augšu.

Droši vien Japānas ražotājs ņems vērā milzīgo Latvijas tirgu un speciāli ražos ko tādu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

seaman rakstīja:

VWfans rakstīja: Man tikko lielajos salos (no 30.janvaara liidz 11.februaarim) videejais pateerinsh paceelaas liidz 6,2 litriem uz 100 km.

no kura laika Merivapopels ir džipveidīgais? a man gan 4X4 tagad pa saliem līdz 10 l/100

10l/100km ira 4x4mopēdiem

bez trakošanas 15-19l/100km -wot tas ir faini

Tavam džipam ir tāds patēriņš vai noklausījies no onkuļiem ? Raspaļcovščiks..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tūlīt atnāks Sēne un pateiks ka automāts nav nevienam vajadzīgs, un ka tas vispār ir bīstams, un izgudrots tikai lai ražotāji pelnītu vairāk!

Atnācu, lai ieraudzītu, ka atkal kādam nākas ķerties pie meliem, jo citu viedoklis nepatīk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smaidiigais rakstīja: tūlīt atnāks Sēne un pateiks ka automāts nav nevienam vajadzīgs, un ka tas vispār ir bīstams, un izgudrots tikai lai ražotāji pelnītu vairāk!

Atnācu, lai ieraudzītu, ka atkal kādam nākas ķerties pie meliem, jo citu viedoklis nepatīk.

Tavējo bieži vien grūti nosaukt par viedokli, jo tie ir murgi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

Ja Nippon Auto nemainīs savu attieksmi pret klientiem, tad nekas arī nemainīsies pārdošanas rādītājos.

LV patērētājam ir svarīga kombinācija dīzelis + automāts, ko visu laiku Honda tirgū nevarēja piedāvāt. Ja jaunajam CR-V tas tiks ņemts vērā, tad domāju, ka rādītāji ies uz augšu.

Droši vien Japānas ražotājs ņems vērā milzīgo Latvijas tirgu un speciāli ražos ko tādu.

ir,ir ņēmuši vērā

cars.honda.lv/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nevaru izvēlēties ML vai RR ~2000

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

seaman rakstīja:

VWfans rakstīja: Man tikko lielajos salos (no 30.janvaara liidz 11.februaarim) videejais pateerinsh paceelaas liidz 6,2 litriem uz 100 km.

no kura laika Merivapopels ir džipveidīgais? a man gan 4X4 tagad pa saliem līdz 10 l/100

10l/100km ira 4x4mopēdiem

bez trakošanas 15-19l/100km -wot tas ir faini

Tavam džipam ir tāds patēriņš vai noklausījies no onkuļiem ? Raspaļcovščiks..

kur nu manam man vispābā nikā nau , tikkai 'nasing spešals' dzīvoju 'vīll bī prītī taupīgi'

bet labi ka ir piem.ķošai utt agrāk niuxja šamiem nabij tagad ir

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Nevaru izvēlēties ML vai RR ~2000

abi ira labi ..sūūtti skaties kurš mazāk izlietoc

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kurš nav sūds ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Kurš nav sūds ?

tāda nau

visi sūdi

cic lielāks , cic mazāks .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Kā ies šim www.tvnet.lv/...

kautkā bijušais TOP parketnieks tagad vairs nav līderos

Ja Nippon Auto nemainīs savu attieksmi pret klientiem, tad nekas arī nemainīsies pārdošanas rādītājos.

LV patērētājam ir svarīga kombinācija dīzelis + automāts, ko visu laiku Honda tirgū nevarēja piedāvāt. Ja jaunajam CR-V tas tiks ņemts vērā, tad domāju, ka rādītāji ies uz augšu.

Cik noproteu esi bijis klients pie Bensona gan tagad Nipon . Ko tad tas nipons tik sliktu dara atšķirībā no Bensona ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Nafig vajag dīzeli + automātu? Tā taču visdārgākā kombinācija. Turklāt no degvielas ekonomijas arī nekas vairs nepaliek. Jaunajai Merivai dīzelis + automāts vidēji uz 100 km tērē 6,4 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km, bet 1,4 litru turbo benzīnnieks ar manuālo kārbu - tikai 6,1 litru benzīna:

www.youtube.com/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Elementāri, fan - dīzeli vajag litru ekonomijai, bet tomātu lai tā dīzeļa dēļ nebūtu visu laiku jādročī uz augšu uz leju 5-6 robi... Tomāts ir must have priekš dīzeļa.

Bet no tās tavas 1.4 merivas noteikti cilvēki spētu izspiest vismaz dubultīgu patēriņu, kamēr no ķīseļmerivas diez vai tik daudz...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nafig vajag dīzeli + automātu? Tā taču visdārgākā kombinācija. Turklāt no degvielas ekonomijas arī nekas vairs nepaliek. Jaunajai Merivai dīzelis + automāts vidēji uz 100 km tērē 6,4 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km, bet 1,4 litru turbo benzīnnieks ar manuālo kārbu - tikai 6,1 litru benzīna:

www.youtube.com/...

Tālajos 2007 -2008 gados tas automāta dārgums un neekonomiskums nevienu neuztrauca . Toreiz uz manu jautājumu Bensona pārdevējam kapēpēc pamatā benzīn crv pērk , protams bij nojaušama atbilde ....dīzelim nav automāts .

Diez kā tagad ..?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Cik noproteu esi bijis klients pie Bensona gan tagad Nipon . Ko tad tas nipons tik sliktu dara atšķirībā no Bensona ?

Es "apkopojos" SAN Motors Berģos. Tur apkalpošanas kvalitāte un attieksme ir daudz labāka, kaut arī nav Bensona līmenī.

Kaut vai elementāra lieta - iebrauc nomainīt, piemēram, lampiņu, SAN Motors vienmēr tāpat veic īso pārbaudi - visas gaismas, eļļas līmeni u.c. Nipponā to negad nedara, ja īpaši nepajautā. Un, ja pajautā, tad arī maksā par pārbaudi. Pirms garantijas laika beigām SAN Motors paši uzaicināja ierasties un uz lielo pārbaudi, lai nokonstatētu visu, kas jāmaina pa garantiju - šo to nomainīja pa garantiju, arī piekarē un stūres iekārtā, uz sitiena precīzi tagad nevaru pateikt, jāskatās pierakstos. Nippons tā arī nepiezvanīja. Nu tā apmēram.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

To nomiks

Tad jau SAN bij tavi dati ja tā sekoja tām garantijas beigām . Vai pats devi vai viņi izčekoja ?

Mans amservs arī neveica lielo pārbaudi (vismaz man to tā nepasniedza ) pirms garantijas beigām . Bet nu jau tikko kā izieta 135 000 km apkope tā arī nekas nav nobrucis . Pa šo laiku ..divas tuvo gaismu lampas viena gabarītu , priekšā disks un kluči aizmugurē tikai kluči , vēl pa garantiju kautko ritošajā . Remontu zagšanas mēģinājuma dēļ neskaitu . Neko sliktu par amservu nevaru teikt , bet man ar'ī nav ar ko salīdzināt ( es domāju dīlerservisus ) .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nafig vajag dīzeli + automātu? Tā taču visdārgākā kombinācija. Turklāt no degvielas ekonomijas arī nekas vairs nepaliek. Jaunajai Merivai dīzelis + automāts vidēji uz 100 km tērē 6,4 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km, bet 1,4 litru turbo benzīnnieks ar manuālo kārbu - tikai 6,1 litru benzīna:

www.youtube.com/...

Tu domā,ka visiem cilvēkiem svarīgi ir vis vis lētākais vienmēr? Varbūt citiem ir vienkārši pohuj, ka tā ir dārgākā versija un pohuj, cik degvielas patērē- 7,129 litri vai 7,8945 litri. Varbūt pērk tāpēc,ka patīk tieši dīzelis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Tavam džipam ir tāds patēriņš vai noklausījies no onkuļiem ? Raspaļcovščiks..

kur nu manam man vispābā nikā nau , tikkai 'nasing spešals' dzīvoju 'vīll bī prītī taupīgi'

bet labi ka ir piem.ķošai utt agrāk niuxja šamiem nabij tagad ir

Tad jau tu esi uzmetējs kārtējais, visu uz citiem uzrakstīji, lai nebūtu jāsedz resno gadu raspaļcovkā dzīvojot uzkrātie parādi. Bļā, neciešu šitādus kretīnus.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

..... ko atkal pasmirdēja ............

grūti teu -visapkārt vieni kretīni vien paC tāds 'balts un pūkains ' plikpaurains ,līkkājains kretīnelis/tūdaliņš

tu esi pārāk tups , lai ko saprastu prasts purva zaglēns , kas 'pa dzīvej " tikai zadzis , zog un turpinās zagt to ko nau radijis

caur ko , man , ir pilnīgi viena alga ko tu smirdi manā virzienā

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kā būtu ar RR ar 4,6L benz/gāzi?

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti