ar auto uz Angliju-šauruma šķērsošanu

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Jautājums par šaurumu- kā viņu šķērso? Ar prāmi vai pa tuneli. Kā ar viņu darba laiku un cenu starpību, rezervēšanu un biļetes apmaksāšanu. Vai arī biļeti jāpēr uz vietas? Noderētu jebkāda informācija pa tēmai. Paldies

 
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

paprasi šitiem ;

www.celsuzmajam.lv/...

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Esmu braucis reizes 8.Silti ieteiktu braukt ar praami,jo ar tunelja shkjeershoshanu (uz vilciena)ir ljoti daargi.Paskaties pramju maajas lapaas un njem biljeti veelos vakaros ap 21-23,tad arii tikshana uz UK buus visleetaak.. Mekleejot biljetes rezerveeshanu ir iespeejams redzeet leeteekaas taas cenas..rezeveejot-par to arii ir jaamaksaa ar krediitkarti..Protams vari njemt biljeti uz vietas,ja neesi drosh par laikaa buushanu Calais ostaa..vislabaak meklee-Seefrance vai P&Q praamju kompaanijaas..

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Caur google.lv-channel ferry crossing..njem pirmo un seko noraadeem..

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Tad problēmas ar prāmja biļetes iegādi tur pat uz vietnas nav?

Un kā ar cenas starpību iepriekš iegādājoties un tur pat uz vietas?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 1 Atbildēt

un kā tur tālāk? mācēsi pāriet uz kreisās puses satiksmi bez minstināšanās? stūre taču paliek kreisajā pusē?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pa tuneli var arī atrast lētās biļetes, vajag tik rakt,

ja būs kaut kādos svētku datumos, kad visi reizē grib braukt, tad var būt rindas un/vai dārgas biļetes

www.seafrance.co.uk man vienmēr ir izskatījies vislētākais

nopērc uz vēlo vakara lēto reisu, un atbrauc agrāk/kad sanāk, ja prāmis tukšs, uzlaidīs virsū tāpat, ja pilns, tad gaidīsi savu laiku vai piemaksāsi

Lētākais esmu pircis par 9.99

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 1 Atbildēt

Paldies

demo Reģ.: 30.08.2007
0 1 Atbildēt

zhuks rakstīja: Tad problēmas ar prāmja biļetes iegādi tur pat uz vietnas nav?

Un kā ar cenas starpību iepriekš iegādājoties un tur pat uz vietas?

Internetaa protams,ka buus leetaak..bet tad tev ir jaabuut taja laikaa uz chek-in (vismaz 2h ieprieksh)..Notraapiit no LV cauri visai EU ir diezgan nereaali..Bija agraak iespeeja,ja panjem biljeti no riita-tad taa ir deriiga 24h un vari braukt ar kuru taas kompaanijas prami gribi,nezinu vai vairs ir taada iespeeja.Par tikshanu paari ar vilcienu (caur tuneli) var apskatiit YouTube..

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kad reiz braucu, darīju to no ar prāmi no Kalē uz Doveru...maksāja tas neatceros cik, bet neko daudz, uzreiz pirku biļeti atpakaļceļam uz kontinentu. Cik atceros, vilciens bija ilgāk dēļ visām tām uzkraušanām,drošībām un nobraukšanām...kā arī dārgāk.

Plus vēl tas,ka atpakaļceļā uznāca vētra, 5h šūpojāmies starp valstīm,redzot Kalē uguņus , bija jautri. Ar vilcienu tas nebūs 'baudāmi', kaā VWfans saka.

Nebuus tev veciit taisniiba pat to ilgumu..baaniitis ripo tiiai pusstundu un chek-in ir aatrs,ja nu neesi tikai aizdomiigs..ieteiktu visiem kas veelaas braukt ar vilcienu un njemt daudz cigaretes liidzi..- labaak nevajag..tur rentgens straadaa uz urraa..atnjems auto un pashu pagrieziis ar skatu uz austrumiem..

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: un kā tur tālāk? mācēsi pāriet uz kreisās puses satiksmi bez minstināšanās? stūre taču paliek kreisajā pusē?

Nav vajadziibas paariet,jo Doveraa uzreiz tiksi vinju "pareizajaa" pusee..no praamja uzreiz vinju pusee uz motorway kurpat gribeedams netiksi otraa pusee..citaadaak gan ir kad saaksies mazie celji un kustiiba pilseetinjaas vai ciematinjos..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mani fascinē Anglijas ātruma ierobežojums uz autobāņiem - 70 jūdzes jeb 113 km stundā. Tas ir tieši tas, kas patīk manai Merivai, kuras nobraukums sasniedzis 78 tūkstošus km.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Conqueror

un kā tur tālāk? mācēsi pāriet uz kreisās puses satiksmi bez minstināšanās? stūre taču paliek kreisajā pusē?

==========================

Jaabrauc ar krievu komunaalo (ielu slaukaamo mashiinu) uz

GAZ 51 / 52 baazes - tai bija divas stuures, i LHD i RHD

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: ... 70 jūdzes jeb 113 km stundā. .

Kur tāda neprecizitāte ??? 70 jūdzes ir tieši 112.65408 km

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: kas patīk manai Merivai, kuras nobraukums sasniedzis 78 tūkstošus km.

Šodien līst, jo vakar nelija.

Kāds sakars šitam visam ar tavas klaburkastes nobraukumu ??

Sakars tāds, ka gribēju palielīties ar savas Merivas nobraukumu, kurš nu jau ir 78139 km.

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Tiešām tas VWfans ir īsts daunis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

mgo rakstīja: Tiešām tas VWfans ir īsts daunis

Varbūt ir, bet varbūt nav......vajadzētu redzēt viņa acis kad viņš raksta šitos tekstus par savu brūti merivu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 1 Atbildēt

Man liekas, ka viņš kakina tos, kas uzķeras.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Man liekas, ka viņš kakina tos, kas uzķeras.

Bet man liekas, ka viņš jau rakstot kakina!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti