sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atslēgvārds- čoms un tālāk jau seko $...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: atslēgvārds- čoms un tālāk jau seko $...

nu nevaru es... nestāv, pļē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

slidens temats- ja sadomaasi uzbudinaat lietu, lieta var atkosties no seerijas- a kulji tu veel gribi tacka tak tev jau ir tas nekas, ka nekad vairs nenotirgosi par cenu par kaadu taa masiina nopirkta...un nauhj nemaz nau vajadziiga.

PN- ir tak lombardi pret auto kjiilu- lai iekjiilaa, piemet atlikumu klaat, atdod Tev pikji, un tad meegjina izpirkt to autoo...

Ozz, paldies, neder...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atslēgvārds- čoms un tālāk jau seko $...

nu nevaru es... nestāv, pļē...

taatad labs choms...patiesi

hvz... ja nopietni es nestaados priekshaa ko taadaa situaacijaa dariitu ar piebildi... ja tas viss nesaaktu iegrozjot manus eeshanas paradumus ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: atslēgvārds- čoms un tālāk jau seko $...

nu nevaru es... nestāv, pļē...

taatad labs choms...patiesi

hvz... ja nopietni es nestaados priekshaa ko taadaa situaacijaa dariitu ar piebildi... ja tas viss nesaaktu iegrozjot manus eeshanas paradumus ...

it kā tas neko neiegrožo... vienkārši biju rēķinājies ar to naudu....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ir variants- autosu parraxta uz Tevi ... pecaak uz kauchkaadu autoliizi... i Tev kaapis.. i chomam autoss... vieniigaas ziepes- chomam jaapikjo regulaari...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Paldies...

Garām...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

noveerteejums protams nebuus taads pats ...par kaadu autoss 2gadi atpakalj iepirkts... bet nu vismaz kautkas...nevis soliijumi...

lai gan arii tas vareetu nedereet, ja jau dziivoklis tapa pasuutiits

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez...tad laikam miermiiliigaas metodes ir izbeigushaas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man nevajag viņa auto vai mājas...

zinu - sam durak...

P.S. bet ja iesrpingšu - kto v otvetje?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu tad iepostē šite krīzes cenu tam autosam, kāds mož paņem. Un tad uzraksti parādzīmi ,lai maksā gada laikā atlikumu.

krīzes cena - pusfipele salda ūdens...

ja no šejienes auto uz DE dzen....

2006 es sievai nopirku C270 par 21K.... ar visām izpriecām tas auto te saskrēja 23...

ceru, ka vakar atdevu viņu par 7K....

pļē....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja čoms tiešām labs cilvēks, tad gaidi, viss plūst un mainās, varat nonākt arī mainītās lomās, lai cik neticami tas šobrīd šķistu.

Patiess draugs ir vairāk vērts par JEBKURU naudu.

Gaidi.(Kā jau te minēja Kindzulis"kamēr tas nesāk ierobežot ēšanas paradumus")

Situācija -ja tagad pārdodot to auto, tā summa nesedz parādu, tad es saprotu, ka Tu faktiski lielāko daļu naudas iedevi viņam tā auto iegādei?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

STALINS

Pievienojies: Nov 12, 2003

Sūtījumi: 776

No: GULBENE

Iesūtīts: 2009-01-16 20:45

Ja čoms tiešām labs cilvēks, tad gaidi, viss plūst un mainās, varat nonākt arī mainītās lomās, lai cik neticami tas šobrīd šķistu.

Patiess draugs ir vairāk vērts par JEBKURU naudu.

Gaidi.(Kā jau te minēja Kindzulis"kamēr tas nesāk ierobežot ēšanas paradumus")

Situācija -ja tagad pārdodot to auto, tā summa nesedz parādu, tad es saprotu, ka Tu faktiski lielāko daļu naudas iedevi viņam tā auto iegādei?

+1000

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 1.ieraksties viņa īpašuma (ja tāds ir)zemesgrāmatā par līdzīpašnieku .

2.gaidi un smaidi .

3.un piedod saviem parādniekiem , kā viņi....

čoms tomēr .

ne aiz labas dzives tā ir sanācis .

+1

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Stalinam,vēl tikai būtu ieteicams lai sievas par to neko nezin.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: atslēgvārds- čoms un tālāk jau seko $...

Ir teikts ka pie***st labu čomu ir sliktāk nekā pie***st sliktu čomu. Kalambūrs? Nē, 100x nē!!!

Kas atļauj "labajam čomam" neatdot Tev piķi? Apziņa ka esat draugi,čomi, pļē-labie čomi...

labam čomam nauda nav vajadzīga, viņš ar to nav rēķinājies, nav domājis ielaist apritē, utt, atsaldeņi-banģugāni -o jā,tie ir finanšu guru,tie zini piķa vērtību,tiem gan noteikti laikā un ar ***baniem %

Nah Tev jāizprot kāds,kurš finansu impotenci pabāž zem "labi čomi"??? Kāds dikti sekmīgi darbojošas būvfirmas īpašnieks teica-Labs cilvēks nav profesija. Man likās ka labs cilvēks nav tas,kurš aizdevēju vazā aiz deguna.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bik ko citu biju domaajis bet lai jau paliek... kam vajadzeeja- tas saprata

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Situācija saprotama. Pirmais, ko gribas teikt tiem, kuri vēl nav paspējuši nevienam aizdot- labāk nevajag. Lai cik labs debitors viņš arī nebūtu, pašlaik veras ciet gan firmas, gan visas citas rebas. Ja tā ir noticis, viss atkarīgs no debitora attieksmes. Ja kungs sola un maksā, tad labāk pagaidīt, kamēr nodzēš visu summu. Ja nē- visi vārti vaļā. Pašlaik 90-tie nāk atpakaļ, mierīgi var sarunāt kungus, kuri aizbrauc ciemos un aprunājas. Tur problēmu nebūs. Bet nu, pirms aizdodiet kādam naudu, padomājat, vai pašam gadījumā nenoderēs labāk, un cik daudz laika prasīs šīs summas atpelnīšana.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pret dzīvokļa ķīlu bankas vairs naudu nedod. un ne jau ministra izteikumu dēļ. vienkārši ķīla nav likvīda. naudu džekam visticamāk nedeva tāpēc, ka nevarēja uzrādīt normālus ienākumus un/vai bija kādā slkto sarakstā.

vispār aizdot kādam naudu mašīnas pirkšanai var tikai tad, ja viņš ar to naudu pelnīs. bet tur iesākumā pietiek ar opeli pa 500Ls.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Situācija -ja tagad pārdodot to auto, tā summa nesedz parādu, tad es saprotu, ka Tu faktiski lielāko daļu naudas iedevi viņam tā auto iegādei?

jap...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ....

2006 aizdevu viņam 25 uz 5, ar nosacījumu, ka jamais x gadā atdos 5 (aptuveni)....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

citi parādnieki:

janvāra sākumā ieskaitīja 215.- Ls...

kopējā summa 23K Ls...

nu tā kā ar sirpi pa olām...

piedāvāja iespēju pārdot parādu...

redzot pircējus palika dumi ap dūšu...

nomīzu, nepārdevu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: tad es saprotu, ka Tu faktiski lielāko daļu naudas iedevi viņam tā auto iegādei?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti , beidz cepties , naks labāki laiki .

varbut Tavam čomam sāp ne mazāk kā Teu

man vismaz ir tā

un vēl sūdīgāk

bet čoms ir gatavs nākt vēl vairāk palīgā

viņš atcerās to ko es sen jau biju aizmirsis .........

doc devējam atdodās , arī pēc 100 gadiem !!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti