sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Vieglākos gadījumos palīdz Inkasso kompānijas.

Smagākos tiesa.

Naudu (vairāk par 100 Ls) aizdot - draugu pazaudēt.

iedod man 99 latus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: citi parādnieki:

janvāra sākumā ieskaitīja 215.- Ls...

kopējā summa 23K Ls...

nu tā kā ar sirpi pa olām...

piedāvāja iespēju pārdot parādu...

redzot pircējus palika dumi ap dūšu...

nomīzu, nepārdevu...

12 mēnešu rigibors grozās ap 14%, tas ir no 23000 apmēram 268 lati mēnesī tikai %tos vien

tas savukārt nozīmē, ka katru mēnesi tu reali padris 50 latus no tās naudas

p.n.

pārdod to parādu pokuj pa cik, būsi reālos +os

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mnjā... kaut kā tā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

12 mēnešu rigibors grozās ap 14%, tas ir no 23000 apmēram 268 lati mēnesī tikai %tos vien

tas savukārt nozīmē, ka katru mēnesi tu reali padris 50 latus no tās naudas

p.n.

pārdod to parādu pokuj pa cik, būsi reālos +os

Klau,tukšpauri... ir nauda...un ir draudzība. Ne vienmēr nauda ir svarīgākais, to tu spēj saprast??

Yettijs meklē variantu...kā savienot šīs divas lietas un kā sevī rast mieru,atrisināt šo situāciju pēc iespējas pareizāk...lai būtu vieglāk dzīvot tālāk. Viņš nav tu, kurs pārdos parādu un izpisīs cilvēku līdz galam... jo, reāli jau ir gan viens vainigs, paņemot, gan otrs- nespējot atdot... jo nedomāju, ka arī tas cilvēks ir priecīgs, ka nevar atdot.

paklau jēlā olugalva....

moš vēl neesi iebraucis, bet es runāju par tiem 23000, par kuriem tiesa piesprieda maksāt 215latus mēnesī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un tagad pastāstīšu savu viedokli par konkrēto parādu par mašīnu.........

1) ja jau autors šeit šo topicu izveidoja, tad acīamredzot gribēja lai izlasa arī parādnieks.....

2) reāli jau katrs var ieteikt savu variantu ko darīt konkrētā gadījumā

no "davaj piedod viņam, viņam ir grūti.... atlaid parādu, kā nekā čoms" līdz "davaj apdrošini viņa dzīvību/veselību un sāc griezt pa gabaliņam viņam nost"

3) tāpat tu (autors) izdarīsi tā - nu "pa savam".... var būt tu vienkārši vēlies dzirdēt kā būtu darījuši citi???? tad nu kā lielu noslēpumu varu pačukstēt, ka "tie citi" tobiš iauto komentētāji tagad komentāros var rakstīt dapokui ko, bet kad nonāks reāli tavā situācijā, tad rīkosies pilnīgi savādāk....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un tagad man vēl ienāca prātā šitāda tēze

dekster, atdot taču beidzot cilvēkam piķi, nesmuki ir tā paņemt un tad nelikties ne zinis...... nav čomiski

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: un tagad man vēl ienāca prātā šitāda tēze

dekster, atdot taču beidzot cilvēkam piķi, nesmuki ir tā paņemt un tad nelikties ne zinis...... nav čomiski

??? tu debils esi?? nja...stulbenim stulbeņa jociņi....

PS. Nebija smieklīgi.

pirms gudri drist padomā - davaj to mašīnas parādu Yetijam atdosi tu.....

tev ir iespēja izglābt draudzību, iepriecināt cilvēkus.... moš beidzot vismaz es sākšu tevi cienīt

P.N.

reku citāts no tava teksta

"o, reāli jau ir gan viens vainigs, paņemot, gan otrs- nespējot atdot... jo nedomāju, ka arī tas cilvēks ir priecīgs, ka nevar atdot."

tātad viens ir vaiņigs, ka paņēma- tik tālu OK

bet otrs esot vainīgs, ka tas pirmais nespējot atdot?????? šite gan es tavā pargudrā tekstā neiebraucu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais, Tu esi no tiem, kam pojebaķ, kas aiz muguras paliek... varbūt tā vajag.... varbūt nē....

iespējams, ka pie kāķa bērnus vilks...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ignore

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Beidzoties II pasaules karam, mana Mamma ar Ômi muka pie sabiedrotajiem...

PSRS karaspēks viņus panāca Drēzdenē un atgrieza atpakaļ...

Atgriežoties Rīgā, viņas devās uz savu dzīvokli, tur priekšā jau bija jauni iedzīvotāji...

kā Mamma stāstīja, viņas esot lūgušas iespēju savākt mantas, bildes... tie cilvēki viņas pasūtīja un apsolīja nometni...

ap 2000 gadu es tiku tajā dzīvoklī... augstie griesti, 4 istabas, 2 sirmjgalvji un dēls alkoholiķis... tas vīrs, kurš solīja nometni nebija spējīgs kustēties, viņam pie krēsla, viesistabā, stāvēja spainis... tur viņš gulēja, ēda, mīza un dirsa...

morāle šim sviestam... tā bumbiņa uz kuras dzīvojam ir apaļa... un ātrāk vai vēlāk "dots devējam atdodas"...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atbildei uz šito

Yetti rakstīja: Pirmais, Tu esi no tiem, kam pojebaķ, kas aiz muguras paliek... varbūt tā vajag.... varbūt nē....

iespējams, ka pie kāķa bērnus vilks...

saku, ka:

Yetti rakstīja:

šķīrējtiesa - apmēram 7 mēneši... līdz reālai darbībai -28 maijā 2008 iesniedzu - pagājušo nedēļu ienāca pirmie "alimenti"... veseli 215.-Ls...

šis gadījiens par citiem....

atkal runāju par šo gadījumu.... iepriekš tieši šos ciparus izmantoju aprēķiniem.... bet ja jau tu šos abus gadījumus saisti, tad pieļauju, ka esi džekam aizdevis 25k mašīnai, bet 3 gadu laikā jamais ir atdevis 2k, ja jau tik viegli bija sajaukt šos abus gadījumus....

kuļi ta iesniedzi tiesā ja jau tāds akujenna labiņš un nevēlies ŠO parādu pārdot????

p.n.

a deksters pa taisno var PN uz grāmatnīcu pēc ābeces

jamais vispār nelasa, tikai raksta.....

p.p.n.

un tā vēl nav viņa pati sliktākā īpašība

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Pirmais, Tu esi no tiem, kam pojebaķ, kas aiz muguras paliek... varbūt tā vajag.... varbūt nē....

iespējams, ka pie kāķa bērnus vilks...

vēl viena piezīmīte par mašīnas parāda tēmu - tagad atej no šīs situācijas un pamēģini izlasīt kā cilvēks no malas, ko neskar šī lieta....

ja tev arī nebūtu pojebaķ, tad tu jau sen būtu piedevis parādniekam un šī topica nebūtu.....

bet izskatās, ka "gribās gan zivtiņu apēst, gan uzsēsties"

man viens jautājumiņš - "ko tu vēlējies sasniegt veidojot šo topicu?"

reālu paļidzību no iauto komentētājiem? varbūt vienkārši parunāt ar psiholohu (jā tieši tā, uzrakstīju es šo vārdu pareizi) uz bumbiņu???

pagaidām man izskatās tā, ka vienīgais tev pieņemamais risinājums ir "džeks atdod naudu un jūs draudzējaties tālāk", jo "piedot" tev īpaši negribās, jo "esi rēķinājies ar to naudu".......

bet "džeks" maita tāds NEATDOD un tu esi sprukās.... nezini ko darīt???? tāpat neviens iauto komentētājs (pat deksters) nezina ko tev darīt.....

skaidroju kāpēc man tā liekas - tepat šajā topicā tev jau ir ieteikuši visādus citus risinājumus, bet tava atbilde pārsvarā ir:

Yetti rakstīja: Paldies...

Garām...

Yetti rakstīja:

paldies, neder...

Yetti rakstīja:

nu nevaru es... nestāv, pļē...

no tā es secinu to ideju par vienīgo risinājumu

un nobeigumā par šo paradu tēmu

varbūt ņemt piemēru no viena iauto komentētāja - viņš vājuma brīdī parasti nodedzina visus tiltus, bet pēčāk tik un tā mēģina pa tiem staigāt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

neesmu kuudiitaajs,. bet ja tas čoms ir tik pat labs čoms kaa Yettijs, kurš aizdod naudu,tad tam čomam jebkaadaa variantaa nauda ir jaatdod un bez prasīšanas un tielēšanaas. un jaasaak kaut vai ar autinja atsleegaam, jo faktiski mašīna nav viņa- viss kas var notikt..un tad nebuus ne naudas ne autinja

tas taa- ja pa godiigo...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tiesa ir bijusi par citu gadījumu...

čoma papīri vēl nav kustināti....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Beidzoties II pasaules karam, mana Mamma ar Ômi muka pie sabiedrotajiem...

PSRS karaspēks viņus panāca Drēzdenē un atgrieza atpakaļ...

Atgriežoties Rīgā, viņas devās uz savu dzīvokli, tur priekšā jau bija jauni iedzīvotāji...

kā Mamma stāstīja, viņas esot lūgušas iespēju savākt mantas, bildes... tie cilvēki viņas pasūtīja un apsolīja nometni...

ap 2000 gadu es tiku tajā dzīvoklī... augstie griesti, 4 istabas, 2 sirmjgalvji un dēls alkoholiķis... tas vīrs, kurš solīja nometni nebija spējīgs kustēties, viņam pie krēsla, viesistabā, stāvēja spainis... tur viņš gulēja, ēda, mīza un *******...

morāle šim sviestam... tā bumbiņa uz kuras dzīvojam ir apaļa... un ātrāk vai vēlāk "dots devējam atdodas"...

ka vecā ebreju anekdotē...... Ne jau vienmēr būs tā....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tiesa ir bijusi par citu gadījumu...

čoma papīri vēl nav kustināti....

tieši taa.

es veel jo projaam neesmu kuudiitaajs, bet Tu savam čomam "pa ļubomu" esi labi ja saraksta ceturtajaa vietaa uzreiz aiz paša, viņa sievas un bērniem, kaa arii aiz viņa vecaakiem, ja taadi veel ir. diemžēl, taads nu tas cilveeciskais faktors ir....

un jo labaaks čoms, jo vieglaak neatdot piķi.

es dienaas arii bračkam 200 ls aizsitu, un buušu dikti izbriiniits ja tos latus veel kaadreiz redzeešu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ne gluži- Zigi....

jamos ielaida iekšā un jamie dziivoja...tie cilveeki, kas te sabrauca vai tika savesti (ne paši dižākie krievzemes praati)- jami ar uzvareetaaju zaabakiem kaajaas un ar uzvareetaaju tiesiibaam arii te opereeja...

taadi nu ir tie noteikumi ...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Mums ir jāpriecājas, ka Krievija neprasa atpakaļ to, ko PSRS laikā ielika Latvijā.

Lai Krievija piecājās, ka Latvija neprasa atpakaļ, no tā ko zaudēja.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ne gluži- Zigi....

jamos ielaida iekšā un jamie dziivoja...tie cilveeki, kas te sabrauca vai tika savesti (ne paši dižākie krievzemes praati)- jami ar uzvareetaaju zaabakiem kaajaas un ar uzvareetaaju tiesiibaam arii te opereeja...

taadi nu ir tie noteikumi ...

no otras puses.... iedeva tev it ka pamesto dzīvokli..... nevienam jau cittu fotogrāfijas nav vajadzīgas.... noteikti kā veica tīrīšanu... bet pēc laika atnāk un prasa mantas.... neviens jau neatdzīs ka visu izmeta.... vieglāk pasūtīt....

PS. nevienu neattaisnoju... bet dzīvē dažādi gadās...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Mums ir jāpriecājas, ka Krievija neprasa atpakaļ to, ko PSRS laikā ielika Latvijā.

Lai Krievija piecājās, ka Latvija neprasa atpakaļ, no tā ko zaudēja.

Tavi Latvijas zaudējumi tik un tā balstās uz cariskas Krievijas ražošanas infrastruktūras pamatiem... ta kā jebkura gadījumā mēs būsim vairāk parādā....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tieši to jau es gribeeju arii teikt. nevienu neattaisnoju, bet dziive met visaadus liikumus, un vienmeer buus kaads "apbižotais".

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Mums ir jāpriecājas, ka Krievija neprasa atpakaļ to, ko PSRS laikā ielika Latvijā.

Lai Krievija piecājās, ka Latvija neprasa atpakaļ, no tā ko zaudēja.

Tavi Latvijas zaudējumi tik un tā balstās uz cariskas Krievijas ražošanas infrastruktūras pamatiem... ta kā jebkura gadījumā mēs būsim vairāk parādā....

Offtopiks, bet pats vien vainīgs.

Modena galīgi garām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

provodņiks, russobalts, un visi citi taalaika lielie uzņeemumi bija celti par cara naudu un Krievijas vajadziibaam Riigaa un citaas Baltijas pilseetaas tika izvietoti taapeec, ka bija daudz izgliitotu darbinieku ar labu darba discipliinu. nacionaalaa kapitaala tur nebija.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Mums ir jāpriecājas, ka Krievija neprasa atpakaļ to, ko PSRS laikā ielika Latvijā.

Lai Krievija piecājās, ka Latvija neprasa atpakaļ, no tā ko zaudēja.

Tavi Latvijas zaudējumi tik un tā balstās uz cariskas Krievijas ražošanas infrastruktūras pamatiem... ta kā jebkura gadījumā mēs būsim vairāk parādā....

Latvietis Tu neesi , bet krievs vairs arī nē grūti Teu

Nu tātad atklāšu Teu lielo noslepumu :1913-1915 gados no Baltijas guberņām tika izvestas VISAS rūpnīcas kā arī ,'pa lielam' arī kadri !!!!!!!!!

Tākā atslābsti ar tēmu kurš kam parādā ! Pirmā republika netika būveta uz krievijas atstatā saimnieciskā potenciāla pamatiem .

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ozz rakstīja: ne gluži- Zigi....

jamos ielaida iekšā un jamie dziivoja...tie cilveeki, kas te sabrauca vai tika savesti (ne paši dižākie krievzemes praati)- jami ar uzvareetaaju zaabakiem kaajaas un ar uzvareetaaju tiesiibaam arii te opereeja...

taadi nu ir tie noteikumi ...

no otras puses.... iedeva tev it ka pamesto dzīvokli..... nevienam jau cittu fotogrāfijas nav vajadzīgas.... noteikti kā veica tīrīšanu... bet pēc laika atnāk un prasa mantas.... neviens jau neatdzīs ka visu izmeta.... vieglāk pasūtīt....

PS. nevienu neattaisnoju... bet dzīvē dažādi gadās...

Pasūtīt uz nometni...

Nu zini... Grūti iedomāties ko sliktāku varēja piedāvāt

1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti