sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da aizmirsti par tām divīzījam... ja Tu patiesi aizmirsīsi, tad Vīzentāls Tev atgādinās...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

kaa tas naakas,ka "par ideju" galvenokaart ir karojushi vai nu analfabeeti,vai paaraak izgliitoti?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: par ziidainjiem gan nebija... tur tev tiesa... bet krietni atbilstoshaak reaalam laikam... tb tagadnei un liekaas ka visi darbi peec kaartas...

vieniigais ko var piebilst- ne velti te vienas otras armijas paarstaavjus deeveeja par utainajiem... ar to ir viss ir pateikts

utis "knieba" gan Hansiki, gan Ivani...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: kaa tas naakas,ka "par ideju" galvenokaart ir karojushi vai nu analfabeeti,vai paaraak izgliitoti?

neatceros kā filmu sauca... tik tirgus bija par Dāvida dēlu...

un ja manai ģimenei pāri darīs... es atradīšu....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da aizmirsti par tām divīzījam... ja Tu patiesi aizmirsīsi, tad Vīzentāls Tev atgādinās...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Viizentaals atgaadinaas arii beernubeerniem

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Viizentaals atgaadinaas arii beernubeerniem

manējiem viņš varēs iepūst svarku ļipā , manējie vienmēr zinās par baigā gada šustiniem , ja ne savādāk , tad ikkreiz kapus apmeklējot .

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: par ziidainjiem gan nebija... tur tev tiesa... bet krietni atbilstoshaak reaalam laikam... tb tagadnei un liekaas ka visi darbi peec kaartas...

vieniigais ko var piebilst- ne velti te vienas otras armijas paarstaavjus deeveeja par utainajiem... ar to ir viss ir pateikts

utis "knieba" gan Hansiki, gan Ivani...

pag pag... iet jau runa ne par to...ka ar higieenu ziepes bija (preciizaak-ziepju nebija)abaas frontes pusees

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu Gazas sektoru informēji?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

latviesiem jau taapat kaa visaam lielajaam naacijaam ir paticis sevi staadiit augstaak par citiem,lai gan iisti nevaru atrast ne latviesu Geeti,ne Gogoli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ... kāds latvietim liekas ritīgs krievs

vai fricis...

man ir 38 gadā izdotais "Dvēseļu putenis" un kompartijas apstiprinātais...

vai Tu esi abus lasījis?

tu varētu norādīt uz atšķirībām starp tavā rīcībā esošiem izdevumiem un es paskatītos, kas tajās sadaļās ir rakstīts piemēram 1990 gada izdevumā vai 2007 gada izdevumā

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Tu Gazas sektoru informēji?

nav miila jaameklee.taa atnaaks pati.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: latviesiem jau taapat kaa visaam lielajaam naacijaam ir paticis sevi staadiit augstaak par citiem,lai gan iisti nevaru atrast ne latviesu Geeti,ne Gogoli.

oi,plē, sorry, garām gāja Aspāzijas vīrs... par Janku šo sauca...

Zoo, ja Tev kas pretī - padalies varbūt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ... kāds latvietim liekas ritīgs krievs

vai fricis...

man ir 38 gadā izdotais "Dvēseļu putenis" un kompartijas apstiprinātais...

vai Tu esi abus lasījis?

tu varētu norādīt uz atšķirībām starp tavā rīcībā esošiem izdevumiem un es paskatītos, kas tajās sadaļās ir rakstīts piemēram 1990 gada izdevumā vai 2007 gada izdevumā

es Tev varu iedot orig... un tādu pašu gribu sajemt atpakaļām...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Zoo rakstīja: latviesiem jau taapat kaa visaam lielajaam naacijaam ir paticis sevi staadiit augstaak par citiem,lai gan iisti nevaru atrast ne latviesu Geeti,ne Gogoli.

oi,plē, sorry, garām gāja Aspāzijas vīrs... par Janku šo sauca...

Zoo, ja Tev kas pretī - padalies varbūt...

nu tev, tādam "načitanijam" tak vaidzēja zināt, ka Pliekšānam tai dāmītei pagaņalā nebija garumzimesa

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nē, pimpausi, pac meklē šķirbas...

bet ir...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ... kāds latvietim liekas ritīgs krievs

vai fricis...

man ir 38 gadā izdotais "Dvēseļu putenis" un kompartijas apstiprinātais...

vai Tu esi abus lasījis?

tu varētu norādīt uz atšķirībām starp tavā rīcībā esošiem izdevumiem un es paskatītos, kas tajās sadaļās ir rakstīts piemēram 1990 gada izdevumā vai 2007 gada izdevumā

es Tev varu iedot orig... un tādu pašu gribu sajemt atpakaļām...

ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais!

es Tev iedošu oriģinālu un atpakaļām vēlos saņemt to pašu... gerai?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ... kāds latvietim liekas ritīgs krievs

vai fricis...

man ir 38 gadā izdotais "Dvēseļu putenis" un kompartijas apstiprinātais...

vai Tu esi abus lasījis?

tu varētu norādīt uz atšķirībām starp tavā rīcībā esošiem izdevumiem un es paskatītos, kas tajās sadaļās ir rakstīts piemēram 1990 gada izdevumā vai 2007 gada izdevumā

es Tev varu iedot orig... un tādu pašu gribu sajemt atpakaļām...

ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tavs daasnums Tewi pazudinaas

PN-Janka tuvu,bet nedavelk. Fausts ir filozofija,bet Rainis buutiibaa taads revoluucijas trubaduurs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Tavs daasnums Tewi pazudinaas

PN-Janka tuvu,bet nedavelk. Fausts ir filozofija,bet Rainis buutiibaa taads revoluucijas trubaduurs.

Ozzi, davai, vienkārši kožam...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

a davaj-staavus!seedus jau apnicis!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

nē, jaunekli, pieļauju, ka pilno variantu nelasīja pat vietējā nomenklatūra....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: a davaj-staavus!seedus jau apnicis!

mierīgi... tik nesaki, ka uz kaut ko ir jāapsēžas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

nē, jaunekli, pieļauju, ka pilno variantu nelasīja pat vietējā nomenklatūra....

davaj dod man to 34 gada variantu.... apsolu izturēties ar maksimālu rūpību.... pēc tam paziņošu par atšķirībām starp manis lasīto un tevis prezentēto garadarbu.

p.n.

galu galā tieši es tev pateicu ko darīt ar to parādiņu un arī ar TO otro, galugalā

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti