sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Nevis līdz, bet okupācijas gados. Un diez vai tu tajā laikā būtu uzdrošinājies kautko teikt par smirdīgajiem sieriem. Noteikti pirmais skrēji uz dzīvokļu rindu un gastranomu.

kaksīti , es arī tajā laikā 'smirdīgos sierus' ( komunistus un krievvalodīgos šovinistus) saucu par smirdīgajiem sieriem un vēl daudz ko dariju kas 'partijai un valdībai' nepatika , par ko tiku aicināts uz 'pārrunām'. tālab pabiju arī Gintermuižā ......

tiem kas ar mani 'runāja' piedavaju savākt savus 'labumus' un koferus un sipt xunaj .

kautkā tā tas bija man .

šaubos ka teu tā bija .

P.S. Un no dzīvokļu rindas , par mutes palaišanu , manu fāterīti izfīrēja 2x.

pilnīg Gintermuižā trāpīji? Man kkā viss ar "pārrunām" beidzās, gan divreiz runas bija jaklausas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Nevis līdz, bet okupācijas gados. Un diez vai tu tajā laikā būtu uzdrošinājies kautko teikt par smirdīgajiem sieriem. Noteikti pirmais skrēji uz dzīvokļu rindu un gastranomu.

kaksīti , es arī tajā laikā 'smirdīgos sierus' ( komunistus un krievvalodīgos šovinistus) saucu par smirdīgajiem sieriem un vēl daudz ko dariju kas 'partijai un valdībai' nepatika , par ko tiku aicināts uz 'pārrunām'. tālab pabiju arī Gintermuižā ......

tiem kas ar mani 'runāja' piedavaju savākt savus 'labumus' un koferus un sipt xunaj .

kautkā tā tas bija man .

šaubos ka teu tā bija .

P.S. Un no dzīvokļu rindas , par mutes palaišanu , manu fāterīti izfīrēja 2x.

pilnīg Gintermuižā trāpīji? Man kkā viss ar "pārrunām" beidzās, gan divreiz runas bija jaklausas.

nuja , tolaik ,'mutes palaišana' + socīālā celšanās=Gjintermuiža garantēta , labi vel ka tā..........

za to 'uz bumbu' IQ izmerija un citādi labi izpētija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ozz rakstīja: mees esam uzvilkti "po samie pomidori", bet veel smaidaam...

cerams ka izturēsim līdz 2014.g. ..... smaidot...

kas buus 2014.gadaa

Nostradaamuss Le Big Hana paredzeejis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tak aizej un noskaties bondarčuka "obitajemij ostrov"

1) lielākai daļai tautas ar speciālu raidītāju palīdzību ietekmē smadzenes tā, ka viņi tic pilnīgi visam ko tiem saka

2) eksistē cilvēki, uz kuriem tie ticēšanas stari neiedarbojas, tiem tiem 2 reizes dienā raidīti signāli, kas izraisa stipras sāpes

valdībā ir tikai 2 grupas cilvēki, kas kruķī savas štelles, bet tie 2ās grupas cilvēki, kas nav valdībā nevēlas iznīcināt to raidtorņu sistēmu kā tādu, bet spridzina pa vienam tornītim, jo cer nokļūt valdībā un tad tos torņus lietot savai propogandai.....

tie, kas valdībā bīda savas štelles, bīda valsts pasūtījuus ķipa tankus uttt lai itkā karotu pret kaimiņiem, kas viņus cenšas iekarot, bet patiesībā valstij riņķī ir mīnu lauki un kara roboti, kas nevienu nelaiž ārā no valsts...

ja paskatās TV dažas dienas pirms vēlēšanām, tur tie torņi ir redzami mūsu izpildījumā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

modena skaidri un gaiši kremļa tv pārskatījies

pat joki viņam vienmēr krieviski

žēl

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

pa punktiem.... kas tikai sarkaniem bija?

golodomors....

vēl trakāk laikam Ķīnā bija.... tur skolēni skolotājus ar mietiem nosita...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ideots rakstīja:

modena rakstīja: nav ko slavināt... tādi bija laiki.... tā bija pieņemts....

nekas nebija pieņemts... tas tikai noziedznieku iekārtai zem sarkanā paltraka bija pieņemts.

vot te davaj bez populisma.....

pa punktiem.... kas tikai sarkaniem bija?

Koncentrācijas nometnes kuras pirmie briti izdomāja?

bet masveidā komunisti un fašisti ieviesa....

Asiņainais terrors kuru pirmie sarīkoja esseri?

apspieda sarkanie streļķi...

Vai varbūt teritorijas tīrīšana no vietējiem - ko itin labo poļi praktizēja 1920 -1922.gadu karos?

esi dzirdējis par vāciešiem - kazahiem un čečenu-ingušu masveida iznīcināšanu... ar Josifa rezolūciju....

Vai varbūt civilizēti vācieši savādāk Jelgavā rīkojās?

Par Liepājas "Zilo brīnumu" esi dzirdējis?

ir mums bijuši Stučka, Peters, Sudmalis un Arājs.... lepoties vai nīst, tas katram pašam jāizlemj....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mans, Onkulis, dienēja pie zibeņzeļļiem... kara beigās, kad Ādolfam sāka trūkt pulvera, viņu aizsūtīja uz fronti... sprādziena rezultātā viņš palika akls...

viņš bija no soda bataljona (Sonderkommando), tas nav tas pats, kas štrafbats... kā viņš esot teicis - pirmie 10 neļauj gulēt, pēc tam pierod...

Tā viņš arī baudīja dzīvi - bez krāsām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Baltkrievijā, nākot 3 reiha soda ekspedīcijai, vainīgie esot "rāvuši koferi"...

kad paklīdējusi bauma, ka latvieši nāk - visa sādža mukusi....

tas nav ne smieklīgi, ne pagodinoši....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: modena skaidri un gaiši kremļa tv pārskatījies

pat joki viņam vienmēr krieviski

žēl

neskatos es tv....

pat joki man ir krieviski... ar ko tad tie ir slikti? nav smieklīgie?

Ka tik lielāka daļa mūsu vietējo joku nav vecie viņu joki....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

letiņi esot spējuš paņemt zīdaini aiz kājas un iesviest atpakaļ pie mammas... degošā mājā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: letiņi esot spējuš paņemt zīdaini aiz kājas un iesviest atpakaļ pie mammas... degošā mājā...

nebūs oftopics, bet tomēr ciniski skanēs gan

"jamajiem gan neviens nebija īpaši parādā palicis pēc importa bobika iegādes"

p.n.

a. grīnam ir tāds darbs "sārtās buras" jau nu nē, tas bija citam grīnam, bija tāds darbs "dvēseļu putenis"

tāda pabieza grāmatele..... man domāt, ka tipiskais iāuto komentētājs nemaz nezina, ka tāda ir, kur nu vēl lasījis būtu....

tad nu tā gramata visa ir tikai un vienīgi par to, kāds latvietim liekas ritīgs krievs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas to dvēseļu puteni izrādīsies lasījis, tas sapratīs smalko mājienu iepriekšējā komentārā......

tie, kas nav lasījuši var noziedod nedēļu un izlasīt..... nu lai saprastu Grīna dvēseles sāpi pieredzē ar krieviem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: letiņi esot spējuš paņemt zīdaini aiz kājas un iesviest atpakaļ pie mammas... degošā mājā...

nebūs oftopics, bet tomēr ciniski skanēs gan

"jamajiem gan neviens nebija īpaši parādā palicis pēc importa bobika iegādes"

p.n.

a. grīnam ir tāds darbs "sārtās buras" jau nu nē, tas bija citam grīnam, bija tāds darbs "dvēseļu putenis"

tāda pabieza grāmatele..... man domāt, ka tipiskais iāuto komentētājs nemaz nezina, ka tāda ir, kur nu vēl lasījis būtu....

tad nu tā gramata visa ir tikai un vienīgi par to, kāds latvietim liekas ritīgs krievs

ja Tu tāc "grāmatoc", tad jau zini novēlējumu par pulksteņķēdi ar "VISU" pulksteni...

Miķelsons, fraku raujot to izteica....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ... kāds latvietim liekas ritīgs krievs

vai fricis...

man ir 38 gadā izdotais "Dvēseļu putenis" un kompartijas apstiprinātais...

vai Tu esi abus lasījis?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un Grīni bija 2vi...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais- Remarku vareeji veel atcereeties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. un Grīni bija 2vi...

tev tāpat kā Vadonim paslīd garām jau uzrakstītā detaļas????

Pirmais rakstīja: citam grīnam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Pirmais- Remarku vareeji veel atcereeties

pļē, tas i negodīgi....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. un Grīni bija 2vi...

tev tāpat kā Vadonim paslīd garām jau uzrakstītā detaļas????

Pirmais rakstīja: citam grīnam

da nē...

māj selgā bura vientulīga...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Pirmais- Remarku vareeji veel atcereeties

nu jamajā nebija tiiiik traki aplikti kādai nācijai piederīgie ļautiņi tikai tāpēc vien, ka nelabprāt met zīdaiņus atpakaļ degošajās mājās pie mātēm....

labi, bišķi saliktas kopā divas lietas, vai moš atkal kādam likās pārāk ciniski

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: letiņi esot spējuš paņemt zīdaini aiz kājas un iesviest atpakaļ pie mammas... degošā mājā...

oopis staastiija,ka taadi ir bijusi tie,kas veeleejaas atriebties .par visu to,ko sarkanie paguva gada laikaa sastraadaat. taas 2 diviizijas tik ap 43o gadu uztaisija,jo fricis ar neraavaas latviesus apbrunjot. bet nu taas soda ekspediicijas godu nedara gan.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

par ziidainjiem gan nebija... tur tev tiesa... bet krietni atbilstoshaak reaalam laikam... tb tagadnei un liekaas ka visi darbi peec kaartas...

vieniigais ko var piebilst- ne velti te vienas otras armijas paarstaavjus deeveeja par utainajiem... ar to ir viss ir pateikts

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Pirmais- Remarku vareeji veel atcereeties

pļē, tas i negodīgi....

kaadaa zinjaa?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

no visaam bataalijaam man vislabaak patika Kraamera k-ga "atgrieshanaas",kas ir rietumu frontes turpinaajums.par TO pohu,kas ir peec TAM.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti