sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

nē, jaunekli, pieļauju, ka pilno variantu nelasīja pat vietējā nomenklatūra....

davaj dod man to 34 gada variantu.... apsolu izturēties ar maksimālu rūpību.... pēc tam paziņošu par atšķirībām starp manis lasīto un tevis prezentēto garadarbu.

p.n.

galu galā tieši es tev pateicu ko darīt ar to parādiņu un arī ar TO otro, galugalā

da neko Tu neesi pateicis vai ieteicis... piedo, ja vari.... viens maksā caur izpildītāju, otrs acis bola...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bet par Grīnu - būs Tev...

vai Tu lasi veco druku?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:ja tu ar kompartijas apstiprināto variantu domā to apgraizīto pusgrāmatu, tad man jāsaka tev, ka esmu lasījis tikai pilno variantu

nē, jaunekli, pieļauju, ka pilno variantu nelasīja pat vietējā nomenklatūra....

davaj dod man to 34 gada variantu.... apsolu izturēties ar maksimālu rūpību.... pēc tam paziņošu par atšķirībām starp manis lasīto un tevis prezentēto garadarbu.

p.n.

galu galā tieši es tev pateicu ko darīt ar to parādiņu un arī ar TO otro, galugalā

da neko Tu neesi pateicis vai ieteicis... piedo, ja vari.... viens maksā caur izpildītāju, otrs acis bola...

kas tev traucē pārdot to caurizpildītāja parādu????

a ar to otro tu vismaz esi ticies un kautko runājis? vai tāpēc, ka čoms vispār neko viņam neprasi???? varbūt jamais jau ir sakrājis 95% no summas, bet baidās nest tev atdot, jo nav visa summa

p.n.

kā paliek ar to grāmatu????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: bet par Grīnu - būs Tev...

vai Tu lasi veco druku?

diezgan brīvi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: bet par Grīnu - būs Tev...

vai Tu lasi veco druku?

diezgan brīvi

cienu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nākošnedēl būs Tev Grīns un Londons mīkstajos (lubeņu) vākos...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. savulaik manai Ômai, Gulbis bij radugabals...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ups, atcerējos... man pat Bairons i'... 1928gada... bildes ar sviestpapīru klātas....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. savulaik manai Ômai, Gulbis bij radugabals...

domāts bija Ansis????

ja tā, tad jamais takš 36 gadā nomira, bet tu ziņoji, ka tavs putenis ir izdots 38 gadā (kaut otrā daļa sarakstīta 34)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jap, Ansis...

tik nesapratu no kura gala šeit putenis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

neesmu iesprindzis, bet šķiet, ka jamajam vajadzēja nedaudz vēlāk visus pasūtīt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man ir viens uzvārds un es to uzturu...

līdz vai apkārt - zero....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: tāda pabieza grāmatele..... man domāt, ka tipiskais iāuto komentētājs nemaz nezina, ka tāda ir, kur nu vēl lasījis būtu....

reizes 3 pie tam, īstaja druka, ne tajā, cenzētaja

nu tad tu saprati par ko es runāju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: jap, Ansis...

tik nesapratu no kura gala šeit putenis...

putenis tika uzrakstīts 34 gadā

Ansis pēc manā rīcībā esošās informācijas nomira 36 gadā

jā tu teici, tavs personīgais puteņa eksemplārs esot izdots 38 gadā

tātad Ansis nekādi nevarēja to grāmatiņu aizmirst pie tavas Ômes uz klavierēm

tagad saprati kurā galā šeit ir putenis piesiets????

p.n.

varbūt es kļūdos 2 vai tu kļudies 3 punktā

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es jau to pašu. Pirms visiem kariem latvietis vidējais dzīvoja zemnīcā un nodarbojās ar naturālo saimniecību. Protams, kāvās ar kaimiņiem.

Savukārt slāvu tauta bija viena no mazākajām visā Eiropas un Āzijas teritorijā. Bet pateicoties savai vienotībai un gribasspēkam pakļāva gandrīz visu Eiropu un Āziju. Vot tā!

Spēks ir vienotībā!

galvenais ir ticība.... paša teiktajam...

Ôme pa Tēva līniju stāstīja kā kultūrasnesēju sievas "nacionalizētajos" apakšsvārkos uz balli gāja...

un arī virsnieki lamājās par stulbajām kāju mazgātnēm, jo visu laiku bija poga uz ūdens kastes jāspaida, lai ūdens tecētu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var tikai ieņirgt par pirmo....

neticu, ka tu vispār kautko zini par Ansi

p.n.

es par tevi rēcu jau labu laiku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: jap, Ansis...

tik nesapratu no kura gala šeit putenis...

pat "raksti" ir...

30jos tas bija - "....ar zvaigzni"....

tāpat bija sava subkultūra...

un esot tikai telegrāfam, tas sviests bij' stipri lokalizēts...

tāda, vietētējā sepse vai gangrēna...

vietējās saimnieku meitas esot ar sūdudakšām protestējušas pret puišu pokujismu...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu lai saprastu Grīna dvēseles sāpi pieredzē ar krieviem...

Pēc Ziemassvētku kaujām nav jau brīnums...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti, cik aizdevi savam čomam 2006. gadā un un cik līdz šim esi saņēmis no viņa?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A nav *******?

Nav, jo 2006, 2007 un 2008. gada pirmajā pusē salīdzinoši viegli varēja nopelnīt. Tāpēc tāds jautājums, vai šinī laikaposmā nauda tika atdota saskaņā ar plānoto, jeb ne? Ja nē, tad izredzes to naudu saņemt ir sū... Jā tā tas ir tad reali var darīt pirmā ieteikto variantu, vai vismaz TDIOTA ieteikto.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

aizdevu 25ērikus... noruna (līgums) bija, ka atdos 5 gadā, 5cu gadu laikā... vienu 5cīti atdeva...

tālāk pateicoties vietējiem gejiem ir tā kā ir...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja es pareizi sapratu, tad korišs pat īpaši neslēpjas..... jamie tak ir čomi un regulāri reizi 2 nedēļās kopā iet meitās....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vēl var to parādu pārdot vai uz zināmu procentu nodot kādam parādu piedziņas kantorim. Nu inservisam vai tamlīdzīgam. Strādā ātri un kvalitatīvi...

man domāt tie čomi, kas jau piedāvājās pirkt to parādu strādā kvalitatīvāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

ja es izlemtu pārdot to parādu, es vispirms čoku par to iespēju informētu.....

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: aizdevu 25ērikus... noruna (līgums) bija, ka atdos 5 gadā, 5cu gadu laikā... vienu 5cīti atdeva...

tālāk pateicoties vietējiem gejiem ir tā kā ir...

Tad reali viņš atdeva tikai 1-a gada parādu, tā teikt tikai par 2007. gadu, 2008. gadā arī varēja normāli pelnīt, nevis kā tagad kad daudzkur žo.pa, kad var saprast ka daudziem naudas nav. Izskatās, ka iemesls tam - tāds, ka Tu viņa rindā esi pēdējais, jo Tev redz ūdens mutē nesmeļas. Sekojoši varianti:

1. Aizmirsti, ka saņemsi šo naudu, bet čomi Jūs vairāk nepaliksiet, zemapziņā tev tas paliks tāpat un viņam arī, ja kārtīgs cilvēks.

2. Pirmā ieteiktais variants, naudas atgūšanas ziņā faktiski visdrošākais variants, čomi arī vairāk nebūsiet.

3. TDIOTA variants, draudzību stipri pabojāsiet labākajā gadījumā, bet vismaz ar kaut ko būsi nodrošinājies.

Tā, ka ej un runā ar viņu, kāpēc viņš tev atdeva tikai 1 gada parādu, nevis vismaz 2-u gadu, kad varēja labi nopelnīt. Tad arīi atkarībā no viņa atbildes un savām izjūtām izvēlies variantus.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti