sviests (ne Aldis)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja viņam ir kāds labs kustams/nekustams īpašums, lai raksta parādzīmi vai ieķīlā un atdod.

man ir aizdevuma līgums, kurā ir arī galvotāja paraksts....

akcents uz vārdu "čoms"...

kaut gan es viņu, laikam, pazaudēju 2006jā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Ja ir notāra zīmogs, paraksts un visa tā štelle ir po pravilam iegrāmatota, tad uz tiesu.

klau, ņepozorsja...

Notāra zīmogs, paraksts, iegrāmatošana - ko maina?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Ja ir notāra zīmogs, paraksts un visa tā štelle ir po pravilam iegrāmatota, tad uz tiesu.

klau, ņepozorsja...

Notāra zīmogs, paraksts, iegrāmatošana - ko maina?

Gribi teikt, ka nav starpības starp mutisku vienošanos, divpusēju uz no burtnīcas izplēstas lapeles uzskricelētu vienošanos un notariāli apstiprinātu līgumu?

nē, nav...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Ja ir notāra zīmogs, paraksts un visa tā štelle ir po pravilam iegrāmatota, tad uz tiesu.

klau, ņepozorsja...

Notāra zīmogs, paraksts, iegrāmatošana - ko maina?

Gribi teikt, ka nav starpības starp mutisku vienošanos, divpusēju uz no burtnīcas izplēstas lapeles uzskricelētu vienošanos un notariāli apstiprinātu līgumu?

buutiski nav atskjiriibas

tiesai pastaav taads jeedziens "mutvaardu vienošanaas", der arii liigums uz tramvaja biļetes, da jeb kas, kuram apakšā ir abas puses parakstiijušās.

notaars tikai ar savu ziimogu apstiprina, ka abas personas ir parakstiijušās (leetaakais variants), daargaakais- notaara sastaadiits liigums, kuraa atkal parakstaas abas puses.

šķirbas nekaadas.

nav jau zemesgraamatu tiesnesis (notaars) kurš paarbauda kam tas NĪ pieder, un vai nav apgruutinaajumi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja viņam ir kāds labs kustams/nekustams īpašums, lai raksta parādzīmi vai ieķīlā un atdod.

man ir aizdevuma līgums, kurā ir arī galvotāja paraksts....

akcents uz vārdu "čoms"...

kaut gan es viņu, laikam, pazaudēju 2006jā....

nu re- galvotaaju arii vari paņemt pie dziesmas pa abiem gan jau kko sakasiis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ups, ir...

ja nemaldos, uz nekustamo īpašumu nav spēkā mutiska vienošanās... tur vajag kaut uz no sienas noplēstas tapetes skrandas parakstīties...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

notārs tikkai apstiprina ka parakstošās puse tiktiešām ira ,pasē sesošās, puses un usjo . citādi ja puses ,savstarpeji zin ka ir puses , tad xunaj nevajag notāru apstiprinājumu ka puses ir puses

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ups, ir...

ja nemaldos, uz nekustamo īpašumu nav spēkā mutiska vienošanās... tur vajag kaut uz no sienas noplēstas tapetes skrandas parakstīties...

bet uz visu paareejo- naudu, mašīnu, sievieti galugalaa- briivi

tikai veelams kaadu liecinieku dabuut, kurš apgalvo ka tas viss nav slima godmaņa murgi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ups, ir...

ja nemaldos, uz nekustamo īpašumu nav spēkā mutiska vienošanās... tur vajag kaut uz no sienas noplēstas tapetes skrandas parakstīties...

par pamatu izmaiņam ZG ierakstā , der tikkai notāriusa nostiprināti papirusi , jo dafiga bij 'kidalovu ' , pēc šīs prasības atcelšnas .

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vot ir gan starpība. Man viens jurists reiz par konjaku izskaidroja. Bija līdzīga situācija.

Tev pokoļa peec taa konjaka nesaapeeja

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vot ir gan starpība. Man viens jurists reiz par konjaku izskaidroja. Bija līdzīga situācija.

maini juristu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. vai arī cienā viņu...

ar konjaku...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: p.n.

ja es izlemtu pārdot to parādu, es vispirms čoku par to iespēju informētu.....

Čoku labāk neinformē, ka pats tur vēl nenonāc...

izskatās, ka tu pārāk baisi domā par to čomu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vot ir gan starpība. Man viens jurists reiz par konjaku izskaidroja. Bija līdzīga situācija.

savulaik braucot ārpus LV vajadzēja pilnvaras...

Notāra rakstīta bija ap 20.-, paša rakstīta un notāra apliecināts tavs paraksts bija 2.40... zīmogi, paraksti un iegrāmatošana bija identiski.... vienīgā atšķirība bija valsts nodevā....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

2. Pirmā ieteiktais variants, naudas atgūšanas ziņā faktiski visdrošākais variants, čomi arī vairāk nebūsiet.

par šo parādu kakraz Pirmais neko konkrētu nav teicis

kas jums visiem deksterioze?????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Ja ir notāra zīmogs, paraksts un visa tā štelle ir po pravilam iegrāmatota, tad uz tiesu.

tev ir nepareizs priekšstats par notāra funkcijām (bet tas nav brīnums, lielākai daļai latvijas iedzīvotāju tāds tas ir)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:...

tev ir nepareizs priekšstats par notāra funkcijām (bet tas nav brīnums, lielākai daļai latvijas iedzīvotāju tāds tas ir)

jap...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ja ir notariāli apstiprināts papīrs, tad uz tiesu. Ja nav, tad meklē korišus un uz mežu...

kur cilvēkiem dzimst ideja - notariāli apstiprināts?

un ja notāra palīgs apstiprināja, vai vienkārši, to līgumu, gar notāra kantori garām nesa?

Ja ir notāra zīmogs, paraksts un visa tā štelle ir po pravilam iegrāmatota, tad uz tiesu.

klau, ņepozorsja...

Notāra zīmogs, paraksts, iegrāmatošana - ko maina?

Gribi teikt, ka nav starpības starp mutisku vienošanos, divpusēju uz no burtnīcas izplēstas lapeles uzskricelētu vienošanos un notariāli apstiprinātu līgumu?

es gribu

pietiek ar datumu, vietu, parāda detaļām (ķipa kas kam ko ir devis un kad solījies atdot), summu, parakstu...

nemaz nav vajadzīga rūtiņu burtnīca, pietiek ar konfekšu papīrīti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

čista spams

moš kāds vēlas nopirkt to parādu no Yetija.... nu un apsolās īpaši nepresēt to parādnieku

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es to visu uzrakstiiju jau 10 minuutes atpakaļ, a juus kaa taadi igauņi maļat un maļat.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: čista spams

moš kāds vēlas nopirkt to parādu no Yetija.... nu un apsolās īpaši nepresēt to parādnieku

atfisies...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un kad pretējā puse tev ierubīs paraksta viltošanu, tad redzēsim...

un kā notārs garantē neviltošanu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: čista spams

moš kāds vēlas nopirkt to parādu no Yetija.... nu un apsolās īpaši nepresēt to parādnieku

atfisies...

kas ta nu???? mēģini uzsist cenu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un kad pretējā puse tev ierubīs paraksta viltošanu, tad redzēsim...

un kā notārs garantē neviltošanu?

notārs saka "atvečaju, vek voļi ne vidaķ" un viss ir čikiniekā

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti