DODGE caravan eļļa motoram

vienpatis Reģ.: 02.01.2005

Vai kāds nevar palīdzēt uzzināt kādu eļļu gāzt DODGE CARAVAN 3.3 1998?

Servisos dod to kas viņiem ir uz vietas, vai arī izdevīgi, nevis to kuru iesaka DODGE ražotājs.

 
1 2
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Ravenol pussintētika būs okei

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vienpatis rakstīja: Vai kāds nevar palīdzēt uzzināt kādu eļļu gāzt DODGE CARAVAN 3.3 1998?

Servisos dod to kas viņiem ir uz vietas, vai arī izdevīgi, nevis to kuru iesaka DODGE ražotājs.

es Tev varu dabūt TO ko iesaka DODGE

spēsi maksāt?

a pa vienkāršo pieejot lej jebkuru pussintētiku, maini to uz 10K un nomierinies...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

195.82.66.170/...

Castrol MAGNATEC 5W-30 C3 vai jebkuru citu 5W30 eļļu, kuras iepakojumam pakaļpusē ar mazākiem burtiem rakstīta ACEA klase \"ACEA A3/B3/B4, C3\"

www.castrol.com/...

Pēc pieredzes, 5W30 eļļas Latvijas bodēs pagrūti atrast.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

...vai jebkuru citu 5W30 eļļu, kuras iepakojumam pakaļpusē ar mazākiem burtiem rakstīta ACEA klase \"ACEA A3/B3/B4, C3\"...

papildinu:

...vai jebkuru citu 5W30 eļļu, kuras iepakojumam pakaļpusē ar mazākiem burtiem rakstītas ACEA klases \"ACEA A1/B1\" vai \"ACEA A3/B3/B4, C3\".

www.castrol.com/...

www.castrol.com/...

Castrol būs padārgs (ja vispār to 5W30 atradīsi). Pirmā no Castrol ieteiktajām ir galvenā Ford standarta eļļa, tādēļ var izmantot šādu:

www.european-parts.net/...

, Rīgā dabonama Ford autodaļu būcenī iekš Beta paikbodes Dārzciema 53, vai Baltic motors, vai citur.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gadus 10 cenšos (ne vienmēr iznāk) lietot ;so produktu:

www.liqui-moly.lv/...

vienpatis Reģ.: 02.01.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

vienpatis rakstīja: Vai kāds nevar palīdzēt uzzināt kādu eļļu gāzt DODGE CARAVAN 3.3 1998?

Servisos dod to kas viņiem ir uz vietas, vai arī izdevīgi, nevis to kuru iesaka DODGE ražotājs.

es Tev varu dabūt TO ko iesaka DODGE

spēsi maksāt?

a pa vienkāršo pieejot lej jebkuru pussintētiku, maini to uz 10K un nomierinies...

Noteikti tā eļļa būs lētāka, nekā kapitālais remonts motoram

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vienpatis rakstīja:

Yetti rakstīja:

vienpatis rakstīja: Vai kāds nevar palīdzēt uzzināt kādu eļļu gāzt DODGE CARAVAN 3.3 1998?

Servisos dod to kas viņiem ir uz vietas, vai arī izdevīgi, nevis to kuru iesaka DODGE ražotājs.

es Tev varu dabūt TO ko iesaka DODGE

spēsi maksāt?

a pa vienkāršo pieejot lej jebkuru pussintētiku, maini to uz 10K un nomierinies...

Noteikti tā eļļa būs lētāka, nekā kapitālais remonts motoram

ja Tevi tas nomierina vai uzbudina, tad zināšanai - visi skaļie zīmoli iepērkas vienā veikalā...

tā kā nav diferences...

ja kas, Tu ar to auto brauksi max 4 gadus...

vari pat pamēģināt rapšu eļļu....

bet es būšu dzenis un periodiski atkārtošos-es lietoju:

www.liqui-moly.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un autoķīmija jamiem ir laba.... ieroču eļļa ar'....

P.P.S. es neesmu izplatītājs...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Tātad Liqui Moly 5W-30 ACEA A1/B1

www.avtobaza.ru/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

savulaik, te iznāca kašķis - es jauniegādam auto nomainīju eļļu un pēc 5K mainīju vēlreiz - tjipa iztīrīju....

man vienkārši ir psiholoģiska trauma... es redzēju auto, kas nobrauca 200K nemainot eļļu.... čoms (automehāniķis) sēdēja un sildīja karteri ar karstā gaisa pistoli... ārā nāca medus....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja: Tātad Liqui Moly 5W-30 ACEA A1/B1

www.avtobaza.ru/...

tikai pērc izlejamo... kanniņas ir x2...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nez kapeec TC motors lej Mobil 0w40 shajaa dzinejaa.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nez kapeec TC motors lej Mobil 0w40 shajaa dzinejaa.

jo tas ir TruloCūku motors.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vienpatis rakstīja: Vai kāds nevar palīdzēt uzzināt kādu eļļu gāzt DODGE CARAVAN 3.3 1998?

Servisos dod to kas viņiem ir uz vietas, vai arī izdevīgi, nevis to kuru iesaka DODGE ražotājs.

no pieredzes , gāz dajebkuru 1/2sintētiku un maini ik pēc 10kkm .

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nez kapeec TC motors lej Mobil 0w40 shajaa dzinejaa.

vot, pļē, rādītājs....

es pēdējo gadu braucu uz Klaipēdu ( www.silberauto.com/... )

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man ir 2 auto, tai grupai piederoši,,,

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ... es redzēju auto, kas nobrauca 200K nemainot eļļu.... čoms (automehāniķis) sēdēja un sildīja karteri ar karstā gaisa pistoli... ārā nāca medus....

Kā ta tā var būt??? Es neapšabu Tavu vārdu patiesumu, bet-wtf?-par autosa īpašnieku? totālā tālbraucēja blondīne?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Yetti rakstīja: ... es redzēju auto, kas nobrauca 200K nemainot eļļu.... čoms (automehāniķis) sēdēja un sildīja karteri ar karstā gaisa pistoli... ārā nāca medus....

Kā ta tā var būt??? Es neapšabu Tavu vārdu patiesumu, bet-wtf?-par autosa īpašnieku? totālā tālbraucēja blondīne?

menti, ceļinieki,,,, auto bij Rovers (tādi vairs nau)

ar krīzi nau pilnīgi nekādas saistības,,,

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

BMW dileris , iekš DE , zināj stāstīt enntos gadijumus par 2-3gadu laikā , bez servisapkopēm , lietotiem 5-7ajiem pilna farša bambukiem , kuriem eļļu nemaina - maina autõ

pie kam tos ~100kkm jātos autosus vienk , burtiski , atmet dīlerim un ņem jaunu , ar kuru atkal 2-3gadus jāj

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: savulaik, te iznāca kašķis - es jauniegādam auto nomainīju eļļu un pēc 5K mainīju vēlreiz - tjipa iztīrīju....

man vienkārši ir psiholoģiska trauma... es redzēju auto, kas nobrauca 200K nemainot eļļu.... čoms (automehāniķis) sēdēja un sildīja karteri ar karstā gaisa pistoli... ārā nāca medus....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Yetti rakstīja: savulaik, te iznāca kašķis - es jauniegādam auto nomainīju eļļu un pēc 5K mainīju vēlreiz - tjipa iztīrīju....

man vienkārši ir psiholoģiska trauma... es redzēju auto, kas nobrauca 200K nemainot eļļu.... čoms (automehāniķis) sēdēja un sildīja karteri ar karstā gaisa pistoli... ārā nāca medus....

Ari ir nacies sildit karteri lai kaut kas tecetu arā.Nu kur tadi lohi rodas ka nemaina eļļu vispar

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tas vācu dīlers zināj stāstīt - ārsti,advokāti utt kam 'laiks ir strašna nauda'

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

it kā jau normāli servisi izsniedz mainjas auto...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: it kā jau normāli servisi izsniedz mainjas auto...

ir lietas , kas nepakļaujas saprātam....

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Maiņas auto izsniedz, ja ir garantijas remonts nevis tikai eļlas maiņa vai apkope.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti