tehniskā apskate sestdienā (rīgā)

argis Reģ.: 07.10.2004

sestdien jābrauc uz skati (rīgā), tāpēc varbūt kāds ir bijis pēdējā laikā sestdienā! baigi negribās celties no rīta un braukt, bet negribās arī pa dienu garā rindā sēdēt.. kā ir - ir tur garas rindas vai nav tik traki?

 
1 2
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pa druumo

P.S. jeega sperties gabalu lai izietu tehnisko? tak jebkuraa TA stacijaa var ...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: sestdien jābrauc uz skati (rīgā), tāpēc varbūt kāds ir bijis pēdējā laikā sestdienā! baigi negribās celties no rīta un braukt, bet negribās arī pa dienu garā rindā sēdēt.. kā ir - ir tur garas rindas vai nav tik traki?

pirms 2 nedēļām ap 10-11 no rīta tautas praktiski nebij.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

IMHO normāls topiks.

Sestdienā uz atvēršanu toč tautas praktiski nav...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: IMHO normāls topiks.

Sestdienā uz atvēršanu toč tautas praktiski nav...

man reiz pirms pāris gadiem vaidzēja braukt uz iauto ralliju, bet kakraz bija beigusies apskate.... domāju sestdien no rīta pa fikso iziešu un tad pa taisno uz ralli.... rezultātā aizbraucu ar citu mašīnu, jo tur uz atvēršanas brīdi bija jau kādas mašīnas piecdesmit.....

bet tas bija laikā, kad ārā nebija sniega un kā jau teicu pirms pāris gadiem

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

schizo rakstīja: IMHO normāls topiks.

Sestdienā uz atvēršanu toč tautas praktiski nav...

man reiz pirms pāris gadiem vaidzēja braukt uz iauto ralliju, bet kakraz bija beigusies apskate.... domāju sestdien no rīta pa fikso iziešu un tad pa taisno uz ralli.... rezultātā aizbraucu ar citu mašīnu, jo tur uz atvēršanas brīdi bija jau kādas mašīnas piecdesmit.....

bet tas bija laikā, kad ārā nebija sniega un kā jau teicu pirms pāris gadiem

tak paskaties kas uz ielaam daraas ???? korkji ir uz pusi mazaaki, auto pluusma taada, it kaa buutu atgriezies taalajaa 95.-96. gadaa.... nedomaaju, ka arii ieksh TA tagad buutu ahuunais bums.... piedevaam, kaa raada statistika, par neizietu TA janvaarii piekerto skaits, saliidzinot ar ieprieksheejo gadu to pashu periodu, ir PIECKAARSHOJIES !!!! tas noziimee - tauta brauc ar nojaatiem auto, neiet tehnisko, jo fiziski to nevar izdariit, jo servisam nav naudas........ domaaju, ka shobriid jebkuraa diennakts laikaa uz TA nav nekaadu rindu

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: sestdien jābrauc uz skati (rīgā), tāpēc varbūt kāds ir bijis pēdējā laikā sestdienā! baigi negribās celties no rīta un braukt, bet negribās arī pa dienu garā rindā sēdēt.. kā ir - ir tur garas rindas vai nav tik traki?

Brauc uz Jelgavu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tiko rads Jelgavā gāja , dienas vidū bij 4 auto , bet šim lampiņa nedega un kad pēc stundas otreiz atbrauca tad neviena nebij.(Jeelgavas CSDD labi puši ,ja kāds sīkums dienas laikā ļauj novērst )

Paziņa no CSDD teica ,

nedaudz vairāk esot meneša sākumā jo algas saņēmuši .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

20ajā janvārī 8.45 a.m. TA aizņēma 5+minūtes ar visu to ka pasākumu veica ārkārtīgi centīgs jaunēklis - pat proķa dziļumu riepās izmerija -kaut ar uz aci bij redzams ka tam nau ne vainas +vel priekšējos sānstiklus 'mērija ' jo tika pamanīta/tsataustīta caurspidīga 'bruņuplēva' uz tiem esama

Cik tam autekoķufam , pēdējā laikā , ir garām braukc , baisas rindas nau manītas .

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pa druumo

P.S. jeega sperties gabalu lai izietu tehnisko? tak jebkuraa TA stacijaa var ...

Zinu, ka jebkur var tehnisko iziet, bet priekš kam man no Rīgas uz jebkuru TA braukt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Tiko rads Jelgavā gāja , dienas vidū bij 4 auto , bet šim lampiņa nedega un kad pēc stundas otreiz atbrauca tad neviena nebij.(Jeelgavas CSDD labi puši ,ja kāds sīkums dienas laikā ļauj novērst )

Paziņa no CSDD teica ,

nedaudz vairāk esot meneša sākumā jo algas saņēmuši .

man busam ejot tehnisko nedega aizmugures numura apgaismojuma lampiņas.... tehnisko izgāju, darbinieks tikai teica lai salieku jaunas lampiņas, citādi menti iegruzīšot 20 latus

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Patiesībā, ja kāds brauc kaut kur pa Bauskas šoseju nav jau tik grūti paskatīties pa labi braucot garām CSDD un tur var skaisti redzēt - ir rindas vai nav.

Pašam arī 19.02 beidzās skate, tad nu pēc pāris nedēļām arī braukšu lūzni atrādīt.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Es pagājušo sestdien biju tajā, kas blakus csdd. Gaidīšana pie kases+stāvēšana uz apskati+apskates iziešana - vobšem pilnīgi viss aizņēma ap stundu.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 20ajā janvārī 8.45 a.m. TA aizņēma 5+minūtes ar visu to ka pasākumu veica ārkārtīgi centīgs jaunēklis - pat proķa dziļumu riepās izmerija -kaut ar uz aci bij redzams ka tam nau ne vainas +vel priekšējos sānstiklus 'mērija ' jo tika pamanīta/tsataustīta caurspidīga 'bruņuplēva' uz tiem esama

Cik tam autekoķufam , pēdējā laikā , ir garām braukc , baisas rindas nau manītas .

Klau man ar ir "bruņuplēvē",viņi ko piesienas tam? Vai pamērija un palaida?

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Es pagājušo sestdien biju tajā, kas blakus csdd. Gaidīšana pie kases+stāvēšana uz apskati+apskates iziešana - vobšem pilnīgi viss aizņēma ap stundu.

cikos tas bija?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Biju domājis, to, kas blakus galvenajam CSDD, Antenas iela laikam skaitās.

Biju kautkur ap 11 vai 12.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tas ir laiks, kad sestdienā lielākā daļa ir lēnām pamodusies, savākusies un sāk kustēt. no rītiem nekādu rindu tur nav

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Es labāk stundu pastāvu rindā, nevis sestdien lieku modinātāju un ceļos kā uz darbu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pagaajusziem ar diesel vulvo sestdienaa gaaju TA...

izbraucu caur staķika moiku ar apakšas mazgaašanu, paarvilku paari pa salinieku ar 4. aatrumu lai cukas iztiiriitu un skate rokaa...

nezinu vai onkulis labs traapiijaas, bet pat fisa praatu mazaak nekaa darbadienaas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tikko biju, pie kasēm rindas nebija vispār, uz apskati rinda bija baigā, 10 min

draaž kaa liidz šim, vai veel piekasiigaak

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Nedrāž vispār, man ielika tikai vienu 1 - nenozīmīga eļļas noplūde un viss. Bet itkā arī nebija aizdomas, ka kautkādas baigās kaites varētu būt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 20ajā janvārī 8.45 a.m. TA aizņēma 5+minūtes ar visu to ka pasākumu veica ārkārtīgi centīgs jaunēklis - pat proķa dziļumu riepās izmerija -kaut ar uz aci bij redzams ka tam nau ne vainas +vel priekšējos sānstiklus 'mērija ' jo tika pamanīta/tsataustīta caurspidīga 'bruņuplēva' uz tiem esama

Cik tam autekoķufam , pēdējā laikā , ir garām braukc , baisas rindas nau manītas .

Klau man ar ir "bruņuplēvē",viņi ko piesienas tam? Vai pamērija un palaida?

jaunēklis pamērija - bāc 66% caurredzamība esot es viņam ieteicu logu , pirms merīt 'caurejas' notīrīt -palīdzēja 76% atradās tā kā tā kaut kā

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Paldies. tātad nopucēt logus kārtīgi vajadzēs. kaut gan viena lieta besī tajā TA . Tu labu gribēdams nopucē auto, lai pašam prieks un onkuls redz ka tev auto rūp. un te ir tāds riebīgs moments kā logu slotiņu mehānisma pārbaude un taijā skaitā vai strādā logu mazgātāji. BET tā kā man ir oriģinālais xenons, tad mīzēji pūšs arī uz lukturiem un uz haubes ar tiek, nu iepriekš smukais auto paliek slapšs. tad jau pēc maza brīža mūsu īpaši tīrajās ielās noput. Blad, astoņi laši kā nebijuši

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu es autosu mazgaju priekš sevis un šajos laika apstākļos neredzu tam jēgu īpašī mūsu alkatīgajam ķufam par godu -autosam ir 3gadi un 56kkm -civilizetā valstī būtu 1āā apskate tik jaiet neviss kā pie mums , katru gadu , neatkarīgi no autõ vecuma un tikkai autekoķufā , neviss dajebkurā sertificētā servisā

P.S. gondai , pie bensona, uztaisija atsevišķu kņopi lukturu spricei , moš Tavam megarulzam arī tā var , lai lieki nešļakstās

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

No rīta nenāca miegs un TA biju mazliet pirms 10am. Kā jau te minēja, rinda nekāda - samaksā valstij, uzreiz uz apsakti un ar jauno uzlīmi mājās!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Paldies. tātad nopucēt logus kārtīgi vajadzēs. kaut gan viena lieta besī tajā TA . Tu labu gribēdams nopucē auto, lai pašam prieks un onkuls redz ka tev auto rūp. un te ir tāds riebīgs moments kā logu slotiņu mehānisma pārbaude un taijā skaitā vai strādā logu mazgātāji. BET tā kā man ir oriģinālais xenons, tad mīzēji pūšs arī uz lukturiem un uz haubes ar tiek, nu iepriekš smukais auto paliek slapšs. tad jau pēc maza brīža mūsu īpaši tīrajās ielās noput. Blad, astoņi laši kā nebijuši

oooo, tev ir oriģinalais hrenons?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti