tuvās tālās gaismas spudzītes nomaiņa

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Vakar iečolēju, ka manam autosam nedeg viena acs... iebraucu servisā lai zaļajiem šakāļiem nekļūtu par ievainotu zaķi deguna priekšā + krēslā nikuja ar 1 aci neredz, tur nomainīja 2 minūšu laikā... 3Ls... vai nav tā kā par traku? neesmu santīmu sipējs, bet par tādu darbu lats ir maximums ko var plēst...

 
1 2
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: neesmu santīmu sipējs, .

esi gan.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt labāk pamēģināt pašam, nevis sēdēt ar hronometru servisā?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

3 LVL ir dempinga cena.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

A cik tad vajadzēja? 0,50Ls? Pats mainītu kādam spuldzi par tādu cenu un vēl maksātu īri?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja sveču maiņa maksā latu par sveci, tad 3Ls par spuldzīti ir daudz.

Nu tad lai nelaimīgais klients brauc atpakaļ uz servisu un pieprasa lai to spuldzīti ņem ārā un atdod atpakaļ 3 latus.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja sveču maiņa maksā latu par sveci, tad 3Ls par spuldzīti ir daudz.

Tadi spuldzišu mainitaji pa dienu ir kadi 10.Nu kuram gribas 10 spuldzites mainit pa velti.Ja rokas likas tad maksa un neidi

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kaksis rakstīja: Cik maksā darba stunda normālā servisā? Ap 10 Ls

Ls 50 negribēji ?

tuklāt viņi neskatās uz sienas pulksteni, bet katram darbam ir paredzēta sava tarifikācija...

nu toč Kaksis

Kaksis tos 10 latus stundā sarēķināja pēc sava servisa izcenojumiem - resp. publiskās maksas havajas tarifa.

Starp citu - cik tagad maksā minūte (pačurāšana) publiskajā toiletā?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Jāāā..........

smags gadījums....

P.S.

TG AM!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Skatoties kāds serviss un skatoties kāds auto Ja mainiji pie dīlera vai brauci ar meganu - tad paņēmuši ļoti lēti

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Uggga rakstīja: A cik tad vajadzēja? 0,50Ls? Pats mainītu kādam spuldzi par tādu cenu un vēl maksātu īri?

Cik maksā darba stunda normālā servisā? Ap 10 Ls. Cik minūtes vajag spuldzītes nomaiņai? 5. Cik maksā spuldzes nomaiņa?

Normālos servisos patstāvīgajiem klientiem to izdara vispār par velti.

Servisam taču jāuztur profesionāls spuldzīšu mainītājs, kurš dienām kvern bez darba, gaidot, kad kādam pārdegs spuldzīte ;DD

Un vispār - pašam spuldzīti mainot nav jāmaksā nekas.

Par pastāvīgajiem klientiem - spuldzīti maina par brīvu tikai tad, kad ir paveikts kāds cits darbs, par kuru maksā.

Un vēl - pats par pašizmaksu strādā?

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Vakar iečolēju, ka manam autosam nedeg viena acs... iebraucu servisā lai zaļajiem šakāļiem nekļūtu par ievainotu zaķi deguna priekšā + krēslā nikuja ar 1 aci neredz, tur nomainīja 2 minūšu laikā... 3Ls... vai nav tā kā par traku? neesmu santīmu sipējs, bet par tādu darbu lats ir maximums ko var plēst...

avatars visu izsaka...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ko ņemās par avataru! nu nevar šajā saitā pa free to nonemt... nemaksasu neparko a masina amerikanis. 2 skruves un vareja nomainit! a spoldziti pa veikaliem bija slinkums meklet + balta uzvalka pelkee staaveet un skruveties - wnk runa paar to

ka tomer 2 min darba nu nemaksa 3ls nekur! normala darba samaksa (pat laba) diena ir 40 Ls. Izdalam uz 8 un uz 60 dabunam ir 9 sanji minute! ne 1.5 Ls ka tagad sanak... a spuldzite cik maksa? parasta? bez navarotiem? 20 sanji? par ko iet runa?

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

eu, lauķi, dod man h1 vai h7, h4 spuldzes pa 20 saņi ņemšu pat vairākas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kaksis tak pateica, ka viņam gribas pie pilnas siles sēdēt. Kādam tā sile jāpiepilda. Nu lūk, a šitais sliktais lampas mainītājs nestrādā par grašiem, bet grib attīstīties,bet tāpēc viņš ir slikts. Vienīgais,kas grib uzvārīties, ir kaksis. Pārējiem jāpelna nekas.

Kur es teicu, ka gribi sēdēt pie pilnas siles. Es kādreiz apsēdos pie tukšas, sasistas. Laika gaitā to ir izdevies salabot un piepildīt gandrīz pilnu. Nav jau gluži tas pats kas vārīties uz dabas resursu rēķina...

pietirsi gan to sili ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: a spuldzite cik maksa? parasta? bez navarotiem? 20 sanji? par ko iet runa?

Ble, un tev tajā cenā vēl spuldzīte ir iekļauta Un tu vēl raudi

Pļin, tak sip to santīmu tā lai vari kuli izšaut, lai nespiež uz smadzenēm!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka pa 20 saņiem tagad pat maksimā 4W gabarītu lampeli nenopirksi. Kur nu vēl kaut ko priekš galvenajiem lukturiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tak pa velti viņam tā spuldze ir nomainīta. Toč kautkāds jefiņš.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja spuldzītes nomaiņa aizņem 2 min. Tad es servismena vietā vispābā bez 5 lati nekustētos. Ja reiz tāds neizglītots tad maxā par to ka citi prot. 3 latvijas rubļi = 3 aliņi + 1 kiļka. Nu i nafig pa tādu naudu drēbes plēst.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Pa daudz nu psc... Kas mūsu laikos ir 3Ls ? Pārēķīni cik degvielas iztērētu lai atrastu piemeroto spuldzīti? Cik izmaksātu Tava balta kostīma ķīmiska tīrīšana? A ja tu ar šķībām rokām saplēstu to spuldzi ? Atkal kliegtu ka Tevi naje*ali?

Jāiet ārsteties..Bet brīdinu - tur arī nekas nav pavelti

Es jau tadas cenas ka 3 Ls neatceros.. tagad viss sākās ar 5 Ls.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

nevis tagad bet sen jau viss sākās ar 5 Ls

Ja tajā cenā ir spuldzīte iekļauta tad viņi toč ir mainījuši gandrīz par velti. puslīdz normālas H1 sākas ar 2Ls gabalā )))

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ak dievs kaa noreeja mani! labaak palika? kaa es varu kaut kadu H lampu cenas zinat? a? es wnk biju domajis ka 3ls ir dargi... ja sakat ka normali tad ok, var ari normali pateikt ne apsaukaties! KAKŠI!

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man servismenis reiz lata dēļ izkustējās.

pirms 10 gadi un par 0,5 mm?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ak dievs kaa noreeja mani! labaak palika? kaa es varu kaut kadu H lampu cenas zinat? a? es wnk biju domajis ka 3ls ir dargi... ja sakat ka normali tad ok, var ari normali pateikt ne apsaukaties! KAKŠI!

Tagad, pēc visa pateiktā, kad Tu esi lietas kursā, Tu, ar tiro sirdsapziņu vari aizbraukt pie viņiem un piemaksāt vel 2 latus par darbu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man servismenis reiz lata dēļ izkustējās.

hāpsalu riepu meistars man līelu jo lielu džipa riepu pārbaudīja, par nobortēja, iekšu apskatīja, sacināja, ka vainīgs ventilis, to nomainīja, riepu vietām ar rezerves riteni samainīja, pārbaudīja visu ratu spiedienu, un pievilka visu ratu uzgriežņus ar pareizo ņūtonmetru daudzumu, tas aizņēma ap 30 min, un maksāja 25 EEK, jeb 1 latu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

un pirms 2 nedēļām tas bij, un vēl viņš uzskrūvēja 3 trūkstošās micītes ventiļiem

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti