cik jūsu audī ēd eļļu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

labrīt

vai jūs varētu padalīties kāda gada kāds motors ir jūsu audī un cik jamais noēd eļļu normāli braucot pa šoseju uz 1000 km

 
1 2 3 4 5 6 7 8
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

krishus rakstīja:

Kas ir elektromagnētiskā bremze? Ok to klapi vada e/m vārsts.... tas arī viss.

Nu gan... Palasi vēlreiz kaut vai to pašu vikipēdiju. Ir 4 veidu sekundārās bremžu sistēmas. Dzinēja, atgāzu (tā par ko šeit diskutējam), hidrauliskā un elektromagnētiskā.

Eiropā populārākā elektromagnētiskā ir Telma - vari viņu lapā paskatīties darbības principu: www.telma.co.uk/...

Vārsta e/m vadītājs atradies...

Eu, gudriniek, telma ir TRANSMISIJAS bremze, dāāā past'asti par elektromagnētisko motora bremzi!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Starp citu, telmas sen jau kā ir aizstājis retarders....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Seene rakstīja:

krishus rakstīja:

Kas ir elektromagnētiskā bremze? Ok to klapi vada e/m vārsts.... tas arī viss.

Nu gan... Palasi vēlreiz kaut vai to pašu vikipēdiju. Ir 4 veidu sekundārās bremžu sistēmas. Dzinēja, atgāzu (tā par ko šeit diskutējam), hidrauliskā un elektromagnētiskā.

Eiropā populārākā elektromagnētiskā ir Telma - vari viņu lapā paskatīties darbības principu: www.telma.co.uk/...

Vārsta e/m vadītājs atradies...

Eu, gudriniek, telma ir TRANSMISIJAS bremze, dāāā past'asti par elektromagnētisko motora bremzi!!!

Pastāsti pats, ja reiz esi tādu izdomājis...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Starp citu, telmas sen jau kā ir aizstājis retarders....

Nu tu tak esi ģeniāls. Cik ilgi domāji? Tādu pērli jau nu kurš katrs nespēj izdomāt.

To, ka kopētājus ir aizstājuši kseroksi, esmu dzirdējis. Droši vien pamperus, nevis autiņbiksītes tu arī vēl valkā.

Bet to, ka retarders (jeb latviski kalna bremze) ir aizstājis Telmu (viena paveida vienu zīmolu) dzirdu pirmoreiz. Tad jau laikam jāsaka arī, ka diferenciālis ir sen aizstājis torsenu, sadales kārba haldeksu un turbīna garetu??? Vai ne, gudriniek?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

krishus rakstīja: Starp citu, telmas sen jau kā ir aizstājis retarders....

Nu tu tak esi ģeniāls. Cik ilgi domāji? Tādu pērli jau nu kurš katrs nespēj izdomāt.

To, ka kopētājus ir aizstājuši kseroksi, esmu dzirdējis. Droši vien pamperus, nevis autiņbiksītes tu arī vēl valkā.

Bet to, ka retarders (jeb latviski kalna bremze) ir aizstājis Telmu (viena paveida vienu zīmolu) dzirdu pirmoreiz. Tad jau laikam jāsaka arī, ka diferenciālis ir sen aizstājis torsenu, sadales kārba haldeksu un turbīna garetu??? Vai ne, gudriniek?

Tu toč esi lohs, vai izliecies?

Vispirms tu neesi redzējis klapes izpūtējā.... parādīju.

Tad izrādās- ka tās ir huiņa- krutas esot redz elektromagnētiskās...

Nu loģisks jautajums- "kādas". Telma, mļec.....

Un par telmām man vari nestāstīt, esmu vinas jaucis līdz nemaņai... un starp citu, jaunāko transporta līdzekli ar telmu, zinu 96.g. ražotu...

bet, ja nu tu saki, ka eiropā izplatītākais..., lai nu tā būtu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Nekad neesmu teicis ka elljas liimenis zem minimuma noziimee motora naavi.

Vienkaarshi tiem auto kam ir min miimenja deveejs un attieciiga informaacija laiciigi zin ka eeljas liimenis pietuvojas minimumam un tad nu kaa nu kursh cits pielej cits nee.

Tiem auto kam nav taada briidinaajuma brac ar minimaalo bez beedu, reizi meeneesii apluuko schupu un viss...

Runa iet par zinaashanu vai nezinaashanu a tu zreiz blausties par Motorschkaden.

Manam audī arī nav tāda nevajadzīga datčika. Toties ir manometrs, kurā brauciena laikā dažas reizes ieskatos. Ja šis izveic no motora apgriezieniem neatkarīgus fokusus, skaidrs ka sčups ir sauss un maksimālais līmenis atgūstams ar pāris litriem eļļas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Savādāk sčupu izvelku aiz gara laika, teiksim, pāris reizes gadā - nafig ar nevajadzīgām lietām nodarboties

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Savādāk sčupu izvelku aiz gara laika, teiksim, pāris reizes gadā - nafig ar nevajadzīgām lietām nodarboties

manometraa spiediens buus liidz pat pedejam briidim, un hops un iet pa sauso. labaak tomeer ik pa laikam ieskatiities. un audi originalie manometri neattelo patiesiibu, it iipashi 10 gadiigie. man ir ustadiits aftermarket labas firmas merieriice, kas ir preciiza un usticama, pavisam citi skajtlji un spiediena uzvediiba redzama.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Tu toč esi lohs, vai izliecies?

Vispirms tu neesi redzējis klapes izpūtējā.... parādīju.

Tad izrādās- ka tās ir *******a- krutas esot redz elektromagnētiskās...

Nu loģisks jautajums- "kādas". Telma, mļec.....

Un par telmām man vari nestāstīt, esmu vinas jaucis līdz nemaņai... un starp citu, jaunāko transporta līdzekli ar telmu, zinu 96.g. ražotu...

bet, ja nu tu saki, ka eiropā izplatītākais..., lai nu tā būtu

Fantāzija tev strādā... Es teicu, ka neesmu redzējis klapes izpūtējā, kas būtu paredzētas vai spētu apturēt nekontrolējamā paātrinājumā strādājošu dīzeli. Un piebildu, ka esmu redzējis klapes, kas ir viens no kalna bremzes variantiem - t.i. domātas pavisam citam nolūkam. Tad arī uzskaitīju pārējos iespējamos kalna bremzes variantus.

Par Telmas skaitlisko popularitāti ļoti nestrīdēšos, bet apgalvojums ka Telmu ir nomainījis "retarders" ir absolūti idiotisks.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: [

Par Telmas skaitlisko popularitāti ļoti nestrīdēšos, bet apgalvojums ka Telmu ir nomainījis "retarders" ir absolūti idiotisks.

Te tu sevi pierādīji pilnībā..... Telma ir vēsture... samierinies!

Gribi apstrīdēt- atdzen un paradi t/l ar telmu 2000.g. +

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Seene rakstīja: [

Par Telmas skaitlisko popularitāti ļoti nestrīdēšos, bet apgalvojums ka Telmu ir nomainījis "retarders" ir absolūti idiotisks.

Te tu sevi pierādīji pilnībā..... Telma ir vēsture... samierinies!

Gribi apstrīdēt- atdzen un paradi t/l ar telmu 2000.g. +

Wikipedia links NEDER- atdzen un parādi dabā!!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

msh rakstīja: P.N. Savādāk sčupu izvelku aiz gara laika, teiksim, pāris reizes gadā - nafig ar nevajadzīgām lietām nodarboties

manometraa spiediens buus liidz pat pedejam briidim, un hops un iet pa sauso. labaak tomeer ik pa laikam ieskatiities. un audi originalie manometri neattelo patiesiibu, it iipashi 10 gadiigie. man ir ustadiits aftermarket labas firmas merieriice, kas ir preciiza un usticama, pavisam citi skajtlji un spiediena uzvediiba redzama.

Žēl, bet tu kļūdies. Pirmkārt, nekāds "hops" nav. "Hops" ir vienīgi ar spuldzi - jo pie tiem apstākļiem, kuros nostrādā spuldzes relejs, tur jau toč nekāda spiediena nav, kad tas sāk pļērkt. Bez eļļas sanāca palikt divas reizes. Pirmo reizi - kad biju ielicis savu esošo motoriņu, tam bija eļļas dzesētajs, kas vecajiem VAG R4 un R6 motoriem nāk starp filtru un flanci un dzesē ar tosolu, un tas bija beigts, lēnā garā salaižot eļļu tosolā. Ap desmitiem vakarā braucu pa šoseju, motoru nebiju sildījis, tam temperatūra tajā brīdī 50-60 grādi, tātad eļļa vēl diezgan bieza, skatos, spiediens bezsakarā lēkā starp 3,5 un 5 bar. Uzsilstot palika stabils, kā pienākas, pieci bāri, aizbraucot galā izvelku sčupu, tas sauss. Nedēļu vēlāk dzese uzgāja pa gaisu, pārāk daudz eļļas tur bija Otrā reize pirms pāris mēnešiem, braucot izbeidzās 1,8 bar kontrolspuldzes datčiks, braucu, skatos, brīnos, manometrs rāda manis pieminētos pigorus - bultiņa lēkā starp 3 un 5 bar

Bet par precizitāti, nezinu. Nav bijusi iespēja salīdzināt ar labu mehānisko manometru bet gan jau ka starpība būtu labi ja par kādu pusbāru, ja ne mazāk. VDO tomēr. Savu funkciju - parādīt, ko dara eļļas spiediens tas tomēr veic Es arī baidos ka jebkāds cits super duper papildpulkstenis uz esošo mērierīču fona būtu šķūnings, ja nu vienīgi brend ņū VDO oridžinal

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas vdo ir kaka. raada vai nu 2, vai 5. savukart mans auto gauge rada tieshi kas dzinejaa notiek. brivgaitaa karstai ellai ir 0.9bar, un tad kaapj lezeni !! kopaa ar apgriezieniem liidz pat 5bar. labi var redzeet spiediena izmainjas arii pie savadaakaam eljaam. pie 5w40 ir brivgaitaa zemaaks spiediens nekaa ar 10w60 vai 5w50. koroch noderiigs riiks.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev laikam bija reti sūdīgs VDO papildpulkstenis [vai drīzāk datčiks] Jā, manējais arī rāda to, kas tur galvenajā maģistrālē notiek Siltam brīvgaitā ap 1k rpm ap 2 bar, līdz galam aiziet kaut kur ap 2k rpm vai bik virs. Eļļa parasta 10w40 pussintētika, neko krutāku tam motoriņam nevajag, ā un tagadējās šālītes pacēla spiedienu par pusbāru

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tev laikam bija reti sūdīgs VDO papildpulkstenis [vai drīzāk datčiks] Jā, manējais arī rāda to, kas tur galvenajā maģistrālē notiek Siltam brīvgaitā ap 1k rpm ap 2 bar, līdz galam aiziet kaut kur ap 2k rpm vai bik virs. Eļļa parasta 10w40 pussintētika, neko krutāku tam motoriņam nevajag, ā un tagadējās šālītes pacēla spiedienu par pusbāru

tur jau taa lieta, ka pilniigi aplami radijumi. visiem saviem auto biju licis taadu usparikti, tapeec varu apgalvot par to vdo pulkstenja neprecizitati. visiem Vag motoriem brivgaitaa bija ap 1bar. un maksimalais spiediens ir pie 3-3.5rpm. tagad staav arii uz amiishu busa 3.8 v6. un spiediena uzvediiba ir lidziiga. spiediens celjaas kopaa ar apgriezieniem, nevis ar magisko 2k rpm. un ellju esmu lejis tikai sintetiku, visos auto, arii 1.6D jaunibaa, jo tadejadi gan es jutos labaak, gan dzinejs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu redzi, tas arī to izskaidro - šķidrāka eļļa, zemāks spiediens. Žēl ka šī mēneša laikā diez vai sanāktu kaut kur izraut mehānisko manometru, savādāk varētu salīdzināt.

P.S. Neredzu jēgu parastā 8v atmosfēriskā motorā, kurš griežas tikai līdz 6,2k rpm un līdz tam tiek reti aizgriezts un kurš tiek ekspluatēts mērenās joslas klimata apstākļos, liet sintētiku. Ja nav kur naudu likt, tā ir katra brīva izvēle, bet zinot šādu vecu motoru oriģinālās eļļas specifikācijas, kurām ar atliektiem galiem, man liekas, ka pat atbilst mūsdienu minerāleļļas... Vienīgi ar minerāleļļu ziemā vajag spēcīgu aķi

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Toties ir manometrs, kurā brauciena laikā dažas reizes ieskatos. Ja šis izveic no motora apgriezieniem neatkarīgus fokusus, skaidrs ka sčups ir sauss un maksimālais līmenis atgūstams ar pāris litriem eļļas

Kāda starpība šajā gadījumā. Min līmeņa devējs vai manometrs. Tev ar ir papildus informators. Bet tie, kuriem ir tikai sarkanā lampiņa panelī arī stāsta tos pigorus ka auto eļļu neēd. Un jūs vēl aizstāvāt šos viedokļus – pilnīgi nav skaidrs vai jūs zinat kā eļļas līmeni ietekmē nakti nostāvējis motors vai tāds kas 5 min darbojas un kā to uztver cilvēks parastais – kreditētais???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: vālodze eļļas līmeni pārbauda pie ieslēgta dzinēja

ā nu tur jau tas kosmiskais starojums tajā bembī ir...

Pie acu ārsta aizejiet – ja nemākat lasīt.

P.S. Nu jā Tvaika ielu slēdz ciet, grūti jau ir ar 3 klašu izglītību un plakanu okeānu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Veselā virknē autosu ir minimālā līmeņa devēji. Vieniem tie aprobežojas ar logu mazgāšanas šķidrumu, jo auto tāpat paredzēts ikmēneša servisa apmeklējumam, citiem visi tehniskie šķidrumi (eļļa, dzese, bremses utt) un kapots atverams divos gadījumos – papildināt vai mainīt šķidrumus un auto jāved uz servisu tikai tad kad tas nepieciešams. Ne tā kā dažiem labiem strādnieku auto īpašniekiem, kuriem jāviesojas servisā katru mēnesi algas dienā...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: To es arī biju dzirdējis, Tvaika ielu pārcelšot tuvāk kosmosam, lai vieglāk tos dzinējus slāpēt un eļļas līmeņus mērīt, arī paketes tur esot jaudīgākas.

Jūsu topogrāfiskās zināšanas ir vienkārši fantastiskas…

Ko tādu pīpē ja jau vari sajaukt kosmosu ar mežu un pie eļļas maiņas izmantot paketes?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tik zinātniskos jautājumos es nēesmu kompetents, bet atbildes vari saņemt savā iecienītajā Tvaika ielā

Jautājums analfabētiem:

Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?

Kur esmu teicis ka Tvaika iela ir manis iecienīta?

Kur esmu teicis ka zālītes pīpēšana ir zinātnisks jautājums?

P.S. Varbūt jums tomēr vajadzētu nedaudz pamainīt savu komunikācijasu stilu un būt nedaudz taktiskākam?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: vālodze eļļas līmeni pārbauda pie ieslēgta dzinēja

ā nu tur jau tas kosmiskais starojums tajā bembī ir...

Pie acu ārsta aizejiet – ja nemākat lasīt.

P.S. Nu jā Tvaika ielu slēdz ciet, grūti jau ir ar 3 klašu izglītību un plakanu okeānu.

To es arī biju dzirdējis, Tvaika ielu pārcelšot tuvāk kosmosam, lai vieglāk tos dzinējus slāpēt un eļļas līmeņus mērīt, arī paketes tur esot jaudīgākas.

Labi komentāri

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?

Gadījumā nebija pat kaut kādi motori kam tā ir jādara?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

uupis rakstīja:

Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?

Gadījumā nebija pat kaut kādi motori kam tā ir jādara?

Par motoriem nezinu bet ir virkne ar kompresoriem, kuriem eļļas līmenis nedrīkst būt ne mazāks ne lielāks, bet atzīme līdz kurai jālej eļļa atbilst darbojošamies kompresora vidējai atzīmei.

Labs ražojums, bet neko kalpo vēl tagad, eļļa jāpapildina bezmaz ar šļirci, nedo dies būs vairāk – vārstu bloks glvā pa pieskari, biku mazāk – gredzeni pa atomiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

uupis rakstīja:

Kur esmu teicis ka eļļas līmeni mēru pie darbojša dzinēja?

Gadījumā nebija pat kaut kādi motori kam tā ir jādara?

Jā, ir tādi motori.

Uz kuģiem.....

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti