Ford Focus stūres rats lobās

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Sakarā ar to, ka man sanāk braukt gandrīz tikai pa pilsētu un intensīvi grozīt stūri, manam focus stūrei lobās nost tā āda, ar ko viņa ir apvilkta. Ja sanāk braukt ar slapjām rokām, tad pie plaukstām pielīp ādas daļiņas. stūres rats sāk izskatīties arvien nožēlojamāk Kur un par cik varētu dabūt jaunu stūri? Vai pastāv iespēja stūri dabūt no kāda sadauzīta autinja un pasham uzlikt? Cik saprotu, tad problēmas varētu rasties ar airbag

 
1 2
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pameklē drīzāk kādu, kurš pārvilks stūri ar svaigu ādu.

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Cik tā pārvilkšana varētu maksāt un kur to var izdarīt?

Speciāli jau es ar slapjām rokām nebraucu Gadās citreiz, piemēram, kad tīru no mašīnas sniegu, saslapināt rokas, reizēm noslauku biksēs, reizēm braucu ar slapjām

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

lidvaavere rakstīja: Cik tā pārvilkšana varētu maksāt un kur to var izdarīt?

Speciāli jau es ar slapjām rokām nebraucu Gadās citreiz, piemēram, kad tīru no mašīnas sniegu, saslapināt rokas, reizēm noslauku biksēs, reizēm braucu ar slapjām

Pameklē Googlē "stūres pārvilkšana ar ādu".

Der palasīt bmw power'ā topic'us par pārvilkšanu. Tur kaut kas ap 30 Ls minēts bija.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bet varbūt problēma ir rokās? Varbūt jādodas pie ādas daktera, jāveic kādas analīzes? Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

lidvaavere rakstīja: Sakarā ar to, ka man sanāk braukt gandrīz tikai pa pilsētu un intensīvi grozīt stūri, manam focus stūrei lobās nost tā āda, ar ko viņa ir apvilkta. Ja sanāk braukt ar slapjām rokām, tad pie plaukstām pielīp ādas daļiņas. stūres rats sāk izskatīties arvien nožēlojamāk Kur un par cik varētu dabūt jaunu stūri? Vai pastāv iespēja stūri dabūt no kāda sadauzīta autinja un pasham uzlikt? Cik saprotu, tad problēmas varētu rasties ar airbag

Sākumam samierinies, ka tev ir ādas imitācija

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Da tak pilns ss.lv ar dažādiem ādās salonu pāršuvējiem. SKaties kurš var parādīt darbus iepriekšējos, un ja kvalitāte apmierina uz priekšu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sākumam samierinies, ka tev ir ādas imitācija

Tur jau visa mašīna kopumā ir nevis mašīna bet mašīnas imitācija.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Savējās športa barankas nākotnē domāju pāršūt pats, jo tur pēc idejas nekā nav, vienīgi bik jāpiešaujas. Tas jau nav izdarīts tikai tāpēc, ka liepājā var vienīgi nopirkt visu ādas gabalu pa 20-30 ls, bet tās barankas man nedeg, tātad 20-30 ls tiek izlietoti citur

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lidvaavere rakstīja: Sakarā ar to, ka man sanāk braukt gandrīz tikai pa pilsētu un intensīvi grozīt stūri, manam focus stūrei lobās nost tā āda, ar ko viņa ir apvilkta. Ja sanāk braukt ar slapjām rokām, tad pie plaukstām pielīp ādas daļiņas. stūres rats sāk izskatīties arvien nožēlojamāk Kur un par cik varētu dabūt jaunu stūri? Vai pastāv iespēja stūri dabūt no kāda sadauzīta autinja un pasham uzlikt? Cik saprotu, tad problēmas varētu rasties ar airbag

nekādas problēmas ar airbagu nerodās, ja neslēdz iekšā aizdedzi ar noņemtu spilvenu.... ja baigi bail, ka netīšām ieslēgsi aizdedzi - noņem akumulatoru....

ja ieslēgsi aizdedzi, kompī parādīsies kļūda, bet neuztraucies, nekas neizšaus

nezinu kā fordam ir uzbūvēta tā stūre.... ir vienkārši jāzina kā ņemās nost spilvens.... pārējais ir elementāri.... fokusam visticamāk ir 2pakāpju airbags, značit būs jānoņem 2 štekeri.... nelauz viņus ar spēku, tur visticamāk ir ķipa zaščolka, kuru attaisot štekeris noņemās viegli....

tad vēl viena lieta.... skrūvējot atpakaļ vajazdētu padomāt par to lai neskrūvējas vaļā.... vai nu skrūve ir ar speciālu krāsu ielīmēta vai uzgrieznim ir kautkāda kontrēšanas figņa (nezinu, kas fordam ir - skrūve vai uzgrieznis)

renaultam es tev stūri nomainītu minūtes laikā....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Savējās športa barankas nākotnē domāju pāršūt pats, jo tur pēc idejas nekā nav, vienīgi bik jāpiešaujas. Tas jau nav izdarīts tikai tāpēc, ka liepājā var vienīgi nopirkt visu ādas gabalu pa 20-30 ls, bet tās barankas man nedeg, tātad 20-30 ls tiek izlietoti citur

Padomjlaika domāšana. ja esi sava darba speciālists, varēsi tajā pat laikā nopelnīt vairāk, nekā cilvēks, kas profesionāli šuj ādu. Bet nu vidusmēra tūtiņdreijerim joprojām liekas, ka labāk ir pašam darīt visu... kau gan neko no tā LABI...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Padomjlaika domāšana. ja esi sava darba speciālists, varēsi tajā pat laikā nopelnīt vairāk, nekā cilvēks, kas profesionāli šuj ādu. Bet nu vidusmēra tūtiņdreijerim joprojām liekas, ka labāk ir pašam darīt visu... kau gan neko no tā LABI...

Visi nav Sēnes un Nomiki, uz kuru pakalpojumiem visi sastājušies rindā un nav pat laika atpūsties jo jāpelna lielais piķis, kur nu vēl darīt kaut ko ārpus savas specialitātes. Laika man ir dahujāāā, un ja man būtu tā starpība starp trīs baranku pāršūšanu un viena ādas gabala cenu, es baidos ka es par to starpību pat varētu savest manu A90q līdz stāvoklim kad tam uzliekot normālas riepas ar to varētu iziet TA. ...bet nav šīs starpības.

P.N. Šitentā rietumu domāšana ar šauro specializāciju ir kaitinoša. Tā rodas truli cilvēki, kuri ārpus neko savas specializācijas nejēdz, ja nu vienīgi vēl sev iepirkt lupatas, sadzīves tehniku, aprīties nedēļas nogalē un tas arī viss, par savu tautu un valsti zina tikai to nosaukumus utt utjpr. Man patīk ierēkt par visādu rietumvalstu aptaujām par jauniešu un vispār cilvēku zināšanām par vēsturi, ģeogrāfiju un tamlīdzīgām lietām, bet tas idiotisms tak ir traģisks.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu, ka tikai tu neesi truls...jo tev laika ir dakujā Netrulajiem laiks apkārt nemētājas

Un es nevaru iedomāties pats šūt stūri, ja to var pa 20-30 ls izdarīt...sviests kaut kāds tajā Liepājā

Pa 20 ls nebūs kāds man līdzīgs amatieris? Es pārsvarā esmu dzirdējis par 40 ls

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.N. Šitentā rietumu domāšana ar šauro specializāciju ir kaitinoša. Tā rodas truli cilvēki, kuri ārpus neko savas specializācijas nejēdz, ja nu vienīgi vēl sev iepirkt lupatas, sadzīves tehniku, aprīties nedēļas nogalē un tas arī viss, par savu tautu un valsti zina tikai to nosaukumus utt utjpr. Man patīk ierēkt par visādu rietumvalstu aptaujām par jauniešu un vispār cilvēku zināšanām par vēsturi, ģeogrāfiju un tamlīdzīgām lietām, bet tas idiotisms tak ir traģisks.

Redzi, zaķīt, patiesība ir kaut kur pa vidu. Esmu gana pārliecināts, ka "ikdienas" dzīvē krietni vien pārspēju tevi. Bet tas neliedz zināt kaut ko patiešām labi, tā lai ar to pelnītu naudu. Vienlaikus saprotot, un ļaujot citiem tikpat kvalitatīvi izpildīt viņu darbu. Es augu laikā, kad tādi kā tu priecājās par "Rīgas" mopēdu, bet "krutie" brauca ar Jawu. Savukārt tagad varu bez problēmām apmeklēt gan (manuprāt vienlīdz pretīgās) "black tie" viesības, gan reperu saietus.

Tev būs pagrūti saprast, bet ir cilvēki, kam tuvākais ideālam ir Ričards Brensons, nevis Gunārs Astra, Če Gevara vai V.I.Ļeņins

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Nopērc rullīti ar izoleni un notin to ratu - būs lētāk un ātrāk

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kā tad! Vislabāk ar makgaivereni!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Nopērc rullīti ar izoleni un notin to ratu - būs lētāk un ātrāk

pēc tam vēl var ar fēnu piekausēt, lai labāk turas

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pirms menesha devu apshut sturi vienaa kantorii. sarunajam audi klubaa 10 gribetajus. tad dabijaam atlaidi. sanaca pa 25 no katra. es izvelejos perforetu adu ar sarkaniem diegiem, un lai uzshuj pa virsu vecajai adai. sturiite sanaca bik biezaaka, izskataas muki, un rokaa turaas perfekti. pie perforetas roka pilniigi pieliip. pasham shoreiz diez vai sanaaks, jo labu shuvi tik ar mashinu var noshuut.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Slinkais rakstīja: pirms menesha devu apshut sturi vienaa kantorii. sarunajam audi klubaa 10 gribetajus. tad dabijaam atlaidi. sanaca pa 25 no katra. es izvelejos perforetu adu ar sarkaniem diegiem, un lai uzshuj pa virsu vecajai adai. sturiite sanaca bik biezaaka, izskataas muki, un rokaa turaas perfekti. pie perforetas roka pilniigi pieliip. pasham shoreiz diez vai sanaaks, jo labu shuvi tik ar mashinu var noshuut.

Tādu pašu efektu var panākt ar rimi stūres čeholu par 99 sant.

godiigi sakot, ieraugo iebkadu uzmavu uz stures, nedaudz vemiens uznaak. kaa cilveeki var liidz tadaam lietaam nolaisties.. ir redzeeti uz normaliem auto arii, ne tikai shrotiem

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Man iepriekšējajai mašīnai bija čehols, man nepatika. Ne pēc kā neizskatījās, arī braukšana bija apgrūtināta, jo tas mēsls slīdēja. Domāju, ka moš pieradīšu, bet pēc pāris nedēļām neizturēju un viņu noņēmu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kadreiz zhiguliem bija pieejami tadas uzmavas kas ar shnjori savelkas, tie vel bija ok, salidzinajumaa ar zhigulja slidigo tievo sturiiti.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt
lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: www.cardesign.lv/...

Lūdzu!

Es neatradu cenas

Parasti cenas nav norādītas gadījumos, ja tas maksā nedabiski dārgi.

Gan jau ka tas maksā dārgāk kā mans focus

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: www.cardesign.lv/...

Lūdzu!

Interesanti kā šim apšutājām stūrēm airbags nostrādā. Man šķiet ka oriģināli tur ielaidumi plastamsā,lai kad vajag saplīst. Bet ja apvelk ar ādu ,kā tad ir?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

osiss rakstīja: www.cardesign.lv/...

Lūdzu!

Interesanti kā šim apšutājām stūrēm airbags nostrādā. Man šķiet ka oriģināli tur ielaidumi plastamsā,lai kad vajag saplīst. Bet ja apvelk ar ādu ,kā tad ir?

airbags noplēš visu nakren nost.... plastmasas plīšana ir iestrādāta lai tev pēc avārijas nebūtu ford nospiedums uz purna

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

airbags noplēš visu nakren nost.... plastmasas plīšana ir iestrādāta lai tev pēc avārijas nebūtu ford nospiedums uz purna

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti