Vai tiešām esam jau tik truli ?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

A ko darīt, ka lielai daļai sniegs ziemā ir anomālija

Es ar klasiku bez pieminētajām sistēmām vēl neesmu izjutis tos izcili slidenos ceļus, labi, pārkārtojoties drusku mētā reizēm, bet braukt vajag ar prātu. Ja visādi bremzes nebrauktu 70 vietā knapi 50, tad nemaz nezinātu, ka mētā, jo nebūtu nepieciešamība pārkārtoties.

Visvairāk patīk ziņās stāsti, apdzenot ielika pretīm braucošajam purnā dēļ slidena ceļa, nezkāpēc vasarā analoģiskās situācijās sniegu nvaino.

 
1 2 3 4
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gachs

Rezumē ir tāds: Lai arī cik Tev būtu perfektā stāvoklī automobilis ar jaunām,labām riepām - ātrums ir jāsasmazina, distance ir jāpalielina, lai izvairītos no šadiem eksemplariem.

=====================

Nu taa ir. var jau teikt, ka faaters ir "onkulis ar huuti", tomeer 80 g.v., bet vinjsh ar savu "II" Vectra 2.0 16V taapat paarvietojas, kaa jebkursh normaali domaajoshs pilsonis, tobish "atljautais + max 5,-Ls" Nu es apmeeram taapat, iznjemot vietas, kur zinaams, ka var atveerties Bet jebkuraa gadiijumaa kaut spriidi augsts "putras" valniitis celja viduu uz mani iedarbojas nevis kaa sarkana lupata veersim, bet driizaak kaa klapes zirgam Un veel mani izsenis maaciija domaat nevis vienu , bet 2 gaajienus uz priekshu ... Kaa teica "trenjers" Arnolds Dambis: Labaak 2 km/h par leenu, nekaa 1 km/h par aatru

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

????

kaut ko jauc, vecīt.

Ziemas riepu tādā izpratnē kā tagad nebija kā šķiras.

Tu gribi teikt ka visi brauca ar kaut kādām parastām riepiņām ar zemu un ļoti līdzenu protektoru?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: blablablā

Pasaki tu, kā padomijā bija - visu laiku mauca ar ziemenēm vai visu laiku ar vasarenēm

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

msh

Man gan pārsvarā tie, kas tajos laikos braukuši saka ko citu - ka nebija vasaras riepu - nevis ziemas riepu

=====================

Nebuus taisniiba - ja tie tavi eksperti atceras GAZ-21 riepu, vai Moskvicha standartriepu M-130 (A) , par RAF 2203 standartriepu (Pirelli P6 kopija) vispaar nerunaasim Buutiibaa lielaakaa dalja PSRS laika riepu bija t.s. "universaalaas" Pirmaa riktiigaa vasaras riepa bija MI-166, veelaak paartapa MI-16. Tad sekoja IN-251 utt. ... Bet no "universaalajaam" ziemai vislabaak piemeerotaas bija t.s. "luksenes" IJa-170, ko arii sportisti maaceeja noveerteet. Vari apvaicaaties "tais laikos braukushajiem" A pirmaa it kaa iistaa padomju "ziemene" , ar lepno nosukumu "Snjezhinka" bija baiss meesls, protams, ja ar chomiem NIISHP neizdevaas sarunaat pareizo maisiijumu un citas nianses

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja: ...

... Man drīzāk liekas ka idiots esi tu, neaizejot palīdzēt Es šādā situācijā, pa logu ieraugot ka kaimiņam līdzīgi ar mersi sanācis, apģērbos, izgāju laukā un izstūmu. Vēl vakardien, kopā ar kaimiņu un vēl vienu viņa vecuma vīru ejot liepājā pa vienas mājas sētu, turpat blakus viens tranzīts šitā pat nogrima, nu ko, pastūmām jamu bik

Prieks, ka Tu visu zini labāk, kur kurš kādu pa logu vēro. Domā viņš lāpstu no dirsas izvilka? Neredzu vajadzību palīdzēt cilvēkam, kurš nemāk pat iešūpot auto, lai pārvarētu 5 cm uzkalniņu, lāpstu aizdevu, lai jau rokas. Un gudrs cilvēks paskatītos kur brauc nevis tikai mauktu nedomājot.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja runa par krievu laikiem - brauca ar tādām riepām, kādas varēja dabūt. Jo nopirkt praktiski nevarēja. Brauca, kamēr pārplīsa. Ziemas, vasaras - nekādu runu par tādām. Jā, gonščiki caur DOSAAF varēja kaut ko labāku dabūt, reizēm kādam paveicās ar ārzemju ražojuma, atceros - kolēģis kaut kur bija dabūjis pirelli - sajūsmai un lepnumam nebija robežu)

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Sencis man stāstīja, ka viņa žikam no rūpnīcas bija ļoti labas vissezonas riepas, kuras perfekti turējušās gan sniegā, gan uz ledus. Ornaments esot bijis samērā smalks. Iespējams, ka tās pašas Crankshaft pieminētās IJa-170 vien būs

BOMBER Reģ.: 27.12.2003
0 0 Atbildēt

Da,ko juus te njematies....(Dekster,ne Tev).Vakar no Riigas uz Saldu un atpakal-3 stundas...Saprotu,ka ilgi,bet tiesaam ne vairaak par 100-110...gruuti apdziit,M-B C200 DIIIZELIS(vecs),veseli 75 z/sp.,riepas no Maximas(otro ziemu),a paareeejie tuziki taa arii brauc 75-80,a,kad gribi iet garaam(it seviski,ja,tas ir dzips),tad kaa jau LATVIETIS min griidaa liidz 120,peectam pat spoguljos vairs nav redzams...nuu bija slidens,nu un tad....tad tieshaam aizbrauciet uz vietu(ne ezeru),kur var maaciities braukt un sajust auto,un tad lieniet uz celja.P.S. Ir bijushi 7 quattro,tikpat zhiguli,pobeda,volgas,zapinji,arii bmw...nekaadas vainas,nu,ja nu vieniigi ap gadu 1985-90 sniegs bija,nu kaadi 30-40cm,tad auto pa zemu....(Un kaadas veel ziemenes,max-luksenes).P.S.Nu un varbuut tieshaam nevajag braukt ar priekshpiedzinju...(ja,nu vieniigi leenaam un pa malinju).

BOMBER Reģ.: 27.12.2003
0 0 Atbildēt

Aizmirsu piebilst:nekad nevajag aizmirst,ka,ja Tu brauc pa galveno celju utt. un tev ir priekshroka,ka citi vadiitaaji tevi redz un domaa taapat,hren taa....nau...zheel,bet fakts.

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Priekšpiedziņai labāka saķere,bet pakaļpiedziņai labāki braucēji.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Priekšpiedziņai labāka saķere,bet pakaļpiedziņai labāki braucēji.

Pakaļpiedziņai labāki braucēji ?!?!? Kurā vietā ???? Tak Lexus un BMW tagad zaļu gurķu smadzenēs ir autoss numur 1, tik rocība iepsejams kādam neļauj pie tādiem tikt. Un laikam vēl visādas datorspēlēs pārspēlējušies un sajutušies kā drifta kingi ( ar atmiņām par multeņu fiziku, dabas zinātnes vietā !!!).

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

????

kaut ko jauc, vecīt.

Ziemas riepu tādā izpratnē kā tagad nebija kā šķiras.

Tu gribi teikt ka visi brauca ar kaut kādām parastām riepiņām ar zemu un ļoti līdzenu protektoru?

brauca ar to, ko varēja dabūt, kā jau te teica. ņivai bija m+s, ar to ziemu varēja diezgan labi izbraukt, izdevies protektors bija. bet žiki un makači mauca ar to, kas virsū bija, lielākoties paplikas vasarenes ne pārāk kvalitatīvas.

un domāja līdz, ko dara uz ceļa.

neatceros, kurā gadā oblogātās ziemenes ieviesa, ja nemaldos, kaut kādi 90o vidus bija.

līdz šim vnk nebija mode reklamēt katru atsaldeni, kas, pa lielam savas stulbības dēļ, nosities (vai kādu citu nositis) un radīt tādu foršu negatīvu noskaņojumu pret valsti kur dzīvo.

bet - ko darīt - sliktas ziņas vieglāk pārdot, nekā meklēt kaut ko labu un piemēra vērtu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmās ziemas riepas dzīvē nopirku 1996 gadā , bija tajā laikā Audi 200 Q

Uzliku naglotas ziemas riepas (neatceros kādas )

vēl tagad atceros sajūtas izbraucot svētdienas rītā piesnigušajos ziemas ceļos (sniega bija daudz)

šoks, pilnīgs )

smaids pa visu ģīmi, nebiju pirms tam iedomājies, ka ziemā tā var braukt

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pirmās ziemas riepas dzīvē nopirku 1996 gadā , bija tajā laikā Audi 200 Q

Uzliku naglotas ziemas riepas (neatceros kādas )

vēl tagad atceros sajūtas izbraucot svētdienas rītā piesnigušajos ziemas ceļos (sniega bija daudz)

šoks, pilnīgs )

smaids pa visu ģīmi, nebiju pirms tam iedomājies, ka ziemā tā var braukt

un tagad iesēdināt pēdējos 10 gados autoskolu pabeigušos pakaļpiedziņas vāģī ar vasarenēm uz ziemas ceļa. varu derēt, ka skats būtu ne mazāk fantastisks

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez man k-kā vairāk palicis atmiņā vēl laiks ar IŽ 412 - moskābeli, kad Cēsu rajonā forsēts piesnidzis lauks ar sniegu līdz bumperim un vēl bišku ( ar visām vecajām labajām krievu dubļu riepām) līdz pus laukam tikām, pārējo nācās otrā rītā norakt un tad tikt tālāk. Ehh tie tika bija laiki kad sniegs bija baltāks ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

+1

Tik neaizmirsti ka naži [vienalga, iedomātie vai īstie] ir jau sen pirms tevis aizlidojuši

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Prieks, ka Tu visu zini labāk, kur kurš kādu pa logu vēro. Domā viņš lāpstu no *******s izvilka? Neredzu vajadzību palīdzēt cilvēkam, kurš nemāk pat iešūpot auto, lai pārvarētu 5 cm uzkalniņu, lāpstu aizdevu, lai jau rokas. Un gudrs cilvēks paskatītos kur brauc nevis tikai mauktu nedomājot.

Parasti lai nogrimušu mašīnu izšūpotu, vajag vēl vienu kas bik pastumj, nu kā tajā gadījumā, kad es izstūmu kaimiņa mersi

Un ja jau tā bija tikai 5 cm bedrīte, tad kāda vēl skatīšanās - tu katru 5 cm dziļu bedrīti ieraugi?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

Tas skaidrs, ka tu esi kruts braucējs.. vien gribēju atgādināt, ka vispārināt mēdz tikai ļoti aprobežoti cilvēki.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tiešām esam jau tik truli ?

esam

vēl trulāki

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

pats saprati ko uzrakstīji?

Un ar ko tavā izpratnē pārvietojas lēnāko luņu tops?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Topiks jau bija par to, ka KĀDS (purva iemītnieks) ir Grēviņam aizrādījis, bet jūs tā vietā lai apjūsmotu AUTORA drosmi kaut ko te gvelžat atkal par FWD/AWD.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Visus auto braucējus var iedalīt 2 daļās:

1) sēnes - tie, kas brauc lēnāk nekā es;

2)lidotāji - tie, kas brauc ātrāk nekā es.

Bet vienīgais pareizais braukšanas ātrums ir tas, ko izvēlos es

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

modena rakstīja:

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

Tas skaidrs, ka tu esi kruts braucējs.. vien gribēju atgādināt, ka vispārināt mēdz tikai ļoti aprobežoti cilvēki.

nekas tev nav skaidrs - jo arī tu tagad sāki nodarboties ar vispārināšanu...

un ja neesi ļoļiks - parādi, kur es uzrakstīju to, uz kā pamata tu saļepiji savu skaidrību?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti