Vai tiešām esam jau tik truli ?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

A ko darīt, ka lielai daļai sniegs ziemā ir anomālija

Es ar klasiku bez pieminētajām sistēmām vēl neesmu izjutis tos izcili slidenos ceļus, labi, pārkārtojoties drusku mētā reizēm, bet braukt vajag ar prātu. Ja visādi bremzes nebrauktu 70 vietā knapi 50, tad nemaz nezinātu, ka mētā, jo nebūtu nepieciešamība pārkārtoties.

Visvairāk patīk ziņās stāsti, apdzenot ielika pretīm braucošajam purnā dēļ slidena ceļa, nezkāpēc vasarā analoģiskās situācijās sniegu nvaino.

 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

janhoff rakstīja:

modena rakstīja:

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

pats saprati ko uzrakstīji?

Un ar ko tavā izpratnē pārvietojas lēnāko luņu tops?

kā vel nosaukt tos, kuri pie tīra asfalta "lido" uz 60-70km/h? Pie tam tie kuri brauc ar 70km/h - to konstanti dara arī apdzīvotā teritorijā, kur ātruma ierobežojums ir 50 km/h...

Nezinu kāda dabas parādība ietekmēja atsevišķus indivīdus - bet pārsvarā pa tīro ceļu, veidojot aiz sevis garās rindas, vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

70 km/h ir zelta vidusceļš

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinu kāda dabas parādība ietekmēja atsevišķus indivīdus - bet pārsvarā pa tīro ceļu, veidojot aiz sevis garās rindas, vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Noteikti zinaaja, ka aiz vinjiem brauc modena vai deksis un lielaakai jautriibai nometa aatrumu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: …vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Pag, pag, pag…

Te kautkas nav īsti kārtībā… Parasti tak visiem traucē BMW.

Tā kā vai nu tu kautko lej, vai arī vēlies lai katrs braucējs uzliek uz jumta displeju uz kura rakstīts iemesls kāpēc tad viņš brauc ar 70-it…

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Visus auto braucējus var iedalīt 2 daļās:

1) sēnes - tie, kas brauc lēnāk nekā es;

2)lidotāji - tie, kas brauc ātrāk nekā es.

Bet vienīgais pareizais braukšanas ātrums ir tas, ko izvēlos es

Vot tie ir svēto rakstu vārdi!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

modena rakstīja: …vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Pag, pag, pag…

Te kautkas nav īsti kārtībā… Parasti tak visiem traucē BMW.

Tā kā vai nu tu kautko lej, vai arī vēlies lai katrs braucējs uzliek uz jumta displeju uz kura rakstīts iemesls kāpēc tad viņš brauc ar 70-it…

Nepareizi - parasti vai nu sēņo būmeristi [pakalas bezpiedziņa + pietiekami jaudīgs motors] vai žopelisti [sēņotāji pēc dabas, kas nopirkuši atbilstošu pepelacu].

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vakar pa nakti uznāca velme uzrakt lauku, tika izvēlēti divi volvo (rwd bez bloķiem) un smuki viss izārdīts, ieskaitot mazos krūmiņus taciņu malās. Nu nebija problēmu ne ar ledu, ne sniegu, ne dubļiem, līdz brīdim kad nāca viens profs un jau pirmajā 1/2 aplī noraka tā, ka ne uz priekšu ne pakaļu, tik ar striķi ārā dabūjām Pēcāk tika veikti vēl pāris apļi un neviens cits vairs neiestiga. Blīvei ir nozīme.

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

janhoff rakstīja:

modena rakstīja:

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

tu to par fūram?

www.majumdar.org/...

PS. Bet paldies ka tādi ka tu ir - vismaz CP ir ko darīt

PPS. Bet šo svētku lēnāko luņu tops pārliecinoši aiz FWD miskastēm... dažreiz pat fūras ātrāk brauca

pats saprati ko uzrakstīji?

Un ar ko tavā izpratnē pārvietojas lēnāko luņu tops?

kā vel nosaukt tos, kuri pie tīra asfalta "lido" uz 60-70km/h? Pie tam tie kuri brauc ar 70km/h - to konstanti dara arī apdzīvotā teritorijā, kur ātruma ierobežojums ir 50 km/h...

Nezinu kāda dabas parādība ietekmēja atsevišķus indivīdus - bet pārsvarā pa tīro ceļu, veidojot aiz sevis garās rindas, vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

man tomeer vairaak indiviidi pagadiijušies, kas velkās ar rwd uz 60-70km/h, kur mierīgi var braukt ar 90.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

modena rakstīja:

Nezinu kāda dabas parādība ietekmēja atsevišķus indivīdus - bet pārsvarā pa tīro ceļu, veidojot aiz sevis garās rindas, vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Noteikti zinaaja, ka aiz vinjiem brauc modena vai deksis un lielaakai jautriibai nometa aatrumu

varbūt daži gūst baudu gaiša dienas laikā, pa tīro asfaltu, meditējot kolonā uz 70.... laik pa laiku stihiski bremzējot no garam lidojušo mušu ēnas...

es gan cenšos ar tādiem neuzkavēties...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

uupis rakstīja:

modena rakstīja: …vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Pag, pag, pag…

Te kautkas nav īsti kārtībā… Parasti tak visiem traucē BMW.

Tā kā vai nu tu kautko lej, vai arī vēlies lai katrs braucējs uzliek uz jumta displeju uz kura rakstīts iemesls kāpēc tad viņš brauc ar 70-it…

Nepareizi - parasti vai nu sēņo būmeristi [pakalas bezpiedziņa + pietiekami jaudīgs motors] vai žopelisti [sēņotāji pēc dabas, kas nopirkuši atbilstošu pepelacu].

vislielākie sēņotāji un neprognozējamie braucēji (bez tuvām gaismām, bez pagriezieniem,.u.t.t) ir ar 80-to gadu autiņiem braucošie. Top 3 auto šiem ir (bez noteiktas secības)

VW Golf

VW passat

Audi 80

Opeļu šajā kategorijā nav, jo 80-gadu opelis jau ir muzeja cienīga relikvi8ja

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Un ja vēl tā cepure ir hūte, ta ir pilnīgs piiiiii

BOMBER Reģ.: 27.12.2003
0 0 Atbildēt

A,ja ir cimdi un shalle,tad pilniigs chau...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

BOMBER rakstīja: A,ja ir cimdi un shalle,tad pilniigs chau...

Nu bāc! Tā vien prasās ietīties šallē, uzvilkt cimdus, atrast vēl kkādu hūti, izvilkt no šķūņa veco kadetu un doties ielās lauzt stereotipus!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

vislielākie sēņotāji un neprognozējamie braucēji (bez tuvām gaismām, bez pagriezieniem,.u.t.t) ir ar 80-to gadu autiņiem braucošie. Top 3 auto šiem ir (bez noteiktas secības)

VW Golf

VW passat

Audi 80

Opeļu šajā kategorijā nav, jo 80-gadu opelis jau ir muzeja cienīga relikvi8ja

Nu tāpēc jau es saku ka Visuma Centrs nav normāla vieta Kas uz ceļiem sēņo manā galā, jau uzskaitīju, cik šoziem sanācis pabraukt, diži nekas nav mainījies

P.N. Tad jau tu arī esi sēņotājs un neprognozējams braucējs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

vislielākie sēņotāji un neprognozējamie braucēji (bez tuvām gaismām, bez pagriezieniem,.u.t.t) ir ar 80-to gadu autiņiem braucošie. Top 3 auto šiem ir (bez noteiktas secības)

VW Golf

VW passat

Audi 80

Opeļu šajā kategorijā nav, jo 80-gadu opelis jau ir muzeja cienīga relikvi8ja

Nu tāpēc jau es saku ka Visuma Centrs nav normāla vieta Kas uz ceļiem sēņo manā galā, jau uzskaitīju, cik šoziem sanācis pabraukt, diži nekas nav mainījies

P.N. Tad jau tu arī esi sēņotājs un neprognozējams braucējs?

P.N. Visuma centrā pagājušajā naktī bija perfekts 5mm slīdslānis. Brauciens mājup no pirtiņas bija vienkārši FANTASTISKS. Tukšas ielas un iespēja paslidināties katrā krustojumā. Nekādi nespēju piespiest sevi ievērot 50

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti