Eļļas radiatori vai kas cits

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1 2
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Es nopirku šito pirms dažiem gadiem www.xnet.lv/... .

Labi silda un nevar apdedzināt rokas (tas, ja ir mazi bērni)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bobcat

kā reiz skatos šai virzienā , tapēc jau bija piebilde, kas tas par KONVEKCIJAS PLŪSMA

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par konvekciju sauc to dabas parādību ka siltais gaiss (un ne tikai) ceļas augšup, un aukstais attiecīgi "krīt" lejup. šī parādība tiek izmantota absolūti visos radiatoros un , gan tos kas centrālapkures gan eļļas. Alternatīva konvekcijas radiatoram ir tie verķi ar kvēldiega spirālēm vai agrāk arī lampām (tipa "cūku" lampām) un ventilatoru, kad tiek veidota piespiedu gaisa plūsma.

Ar pēdējo var ātrāk uzcelt telpas temperatūru + mierīgi pagriezt lai tev silda kājas kamēr pati istaba sasniegs komfortablu temperatūru, bet jamiem ir arī nelaime ka šie ļoti ātri un pamatīgi nosausina gaisu (palielina statiskās elektrības rašanās iespēju, tipa telpās ar kompjiem utml. tas ir gana bīstami elektronikas ilgdzīvošanai !!!).

Eļļas radiatori istabu piesilda ilgākā laika posmā, bet gaiss netiek strauji sausināts ( protams ilgākā laika periodā tāpat gaiss kļūs sausāks, bet nu atkarīgs no gaisa apmaiņas)

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Es nopirku šito pirms dažiem gadiem www.xnet.lv/... .

Labi silda un nevar apdedzināt rokas (tas, ja ir mazi bērni)

Reāli sasmīdināja tas xnet stulbums - esot atklāts veids kā elektrību pārvērst siltumā par 50% vairāk!

Un vēl šis - ekonomiju paaugstina ventilātora neesamība! /me gar zemi /

"Dragon3 sērijas radiatori rada uz 50% vairāk siltuma, nekā parastie eļļas radiatori, izmantojot to pašu elektroenerģijas apjomu. Ekonomiju paaugstina arī tas, ka šim radiatoram nav ventilātora, tātad nevajaga darbināt motoru. Šī konstruktīvā īpašība arī krietni samazina trokšņu līmeni. Radiatora virsmas temperatūra ir tikai 109C grādi, tadēļ viņš ir drošāks lietošanā. Parastiem radiatoriem virsmas temperatūra ir apmēram 150C grādi. Dragon3 sasilda telpas uz 35% atrāk."

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

AAAA mļin es nemaz to radiatoru aprakstu neizlasīju, bet nu kā jau brmbrmm raksta - konkrēti "spārda" var jau rakstīt tuftu bet nu ....

P.S. cita starpā man mājās arī stāv eļļas radiators ko mēdzām izmantot iepriekšējā dzīvoklī - arī ar paša radiatora ribas nosedzošu korpusu lai sīcis rokas nepiegrūstu un pieri neatdauzītu - bija OK, tikai nu palēni jams telpu uzsilda, kā jau klasiskais radiators !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

bobcat rakstīja: Es nopirku šito pirms dažiem gadiem www.xnet.lv/... .

Labi silda un nevar apdedzināt rokas (tas, ja ir mazi bērni)

Reāli sasmīdināja tas xnet stulbums - esot atklāts veids kā elektrību pārvērst siltumā par 50% vairāk!

Un vēl šis - ekonomiju paaugstina ventilātora neesamība! /me gar zemi /

"Dragon3 sērijas radiatori rada uz 50% vairāk siltuma, nekā parastie eļļas radiatori, izmantojot to pašu elektroenerģijas apjomu. Ekonomiju paaugstina arī tas, ka šim radiatoram nav ventilātora, tātad nevajaga darbināt motoru. Šī konstruktīvā īpašība arī krietni samazina trokšņu līmeni. Radiatora virsmas temperatūra ir tikai 109C grādi, tadēļ viņš ir drošāks lietošanā. Parastiem radiatoriem virsmas temperatūra ir apmēram 150C grādi. Dragon3 sasilda telpas uz 35% atrāk."

sitoe radiatori ražo tikai siltumu, kamēr "parastie" vēl arī spīd, trokšņo un sabāž elektrību visādās citādās pakaļās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vajag uz elektrības sildītāja vada uzkarināt fufeļmakša magnētiņus... viņi elektrību sakārto pareizā virzienā un tāpēc vairāk silda

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Visefektīvākais radiators būtu tāds kur cilvis sēž virsū -min pedāļus vai kaut ko ļoti līdzīgu - darbina ģeneratoru, zem padirseņa pjezo kristāli, un tas viss kopā darbina kaut kādu sildītāju. Tehniski varētu pat uztaisīt ka "spararats" ir tipa ventilators, un saražotā enerģija silda spirāļi ventilatora vienā pusē.

P.S. tiesa istabu ar šo par 5 un vairāk grādiem būs grūti piesildīt, bet nu pašam būs silts - ar garantiju

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pasīvai mājai ar 70 cm vati uz sienām varētu būt ok variants!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kas ir ar infrasarkano staru lampaam? tiešā tuvumā atrodoties reāli silda....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kas ir ar infrasarkano staru lampaam? tiešā tuvumā atrodoties reāli silda....

arī pa kādu gabaliņu tri tā neko silda

IR sildtājus iizmantoja bieizogadu apmetēji, kad ziiemā vajadzēja apmetumu uz sieinām mājās, kur vēl nav liogu un durvju - vējš kur zēģelē cauri...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Pasīvai mājai ar 70 cm vati uz sienām varētu būt ok variants!

kurš tev teica, ka sienas ir kritiskais ķēdes posms???? logu ražotāji?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bija doma ielikt dušas telpā (lai nebuutu kraasns jaakurina).

iesleedz- izdaries ko vajag ( nu no riita kad hroniski truukst laika) un startē.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: bija doma ielikt dušas telpā (lai nebuutu kraasns jaakurina).

iesleedz- izdaries ko vajag ( nu no riita kad hroniski truukst laika) un startē.

IR sildtāj nesilda gaisu, bet priekšmetus un rumpīšus...

It kā strādā visai vienkārši un efekts ir momentāls...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tagad es domaaju- IR vai konvektoru, kas puus siltu gaisu...

IR arii silda gaisu, bet ne uzreiz...taču pieduura mani aatrums...konvektors apriis vairaak elektriibas kameer uzsildiis telpu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

brmbrmm

Jā tie reklāmas teksti , tikpat ticami no sērijas ka uzliks magnētu uz benzīnšlaukas un tā degvielu polarizēs un ekonomija rokās

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA

bij aizdomas ,ka tā konvekcija arī ir tieši tas ko teici , tikai nevisai tehnisks domāju varbūt kādu būtišku fišku nezinu .

Vispār jau ziķeri nosauc par konvekciju un cena augšā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir eļļas radiatori ar ventilatoriņu iekšā lai pa ribaam puustu siltu gaisu- tos sauc par konvektoriem.

arii prastu ventilatoru kam priekšā spiraale pietiita sauc par konvektoru...

konvektors tas ir taads elektrozveers kuram ir piespiedu ventilaacija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu tagad es domaaju- IR vai konvektoru, kas puus siltu gaisu...

IR arii silda gaisu, bet ne uzreiz...taču pieduura mani aatrums...konvektors apriis vairaak elektriibas kameer uzsildiis telpu.

lai gan- jebkura krāsns pa lielam ir IR sildiitaajs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: bija doma ielikt dušas telpā (lai nebuutu kraasns jaakurina).

iesleedz- izdaries ko vajag ( nu no riita kad hroniski truukst laika) un startē.

uzliec vienkārši dušai jumtu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

arī tu, Brut

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu tagad es domaaju- IR vai konvektoru, kas puus siltu gaisu...

IR arii silda gaisu, bet ne uzreiz...taču pieduura mani aatrums...konvektors apriis vairaak elektriibas kameer uzsildiis telpu.

mikrovilneni nopērc

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Eļļas radiatori labi noder zeķu žāvēšanai un viss!

Ilgstošai lietošanai labākie būtu konvekcijas. Retai telpu pasildīšanai tomēr labāk ar ventilatoru.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: nu tagad es domaaju- IR vai konvektoru, kas puus siltu gaisu...

IR arii silda gaisu, bet ne uzreiz...taču pieduura mani aatrums...konvektors apriis vairaak elektriibas kameer uzsildiis telpu.

mikrovilneni nopērc

un???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispābā, ko jūs no dušas sajēdzat?

dušā nemaz silto ūdeni nevajag - katrs taču māk pagatavot ūdens sildītāju no 2 žiletēm un pāris sērkociņiem....

tad nu kas traucē tādu pribambasu piemontēt pie dušas jumta un viss jums būs....

lai telpa būtu silta, vajag uzstādit automātisko slēdzi, kas ieslēdz tô ūdeni pusstundu pirms pamošanās

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti