Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Deksi mēģini izskaidrot kāpēc šis cilvēks savu biznesu nav izveidojis šeit. www.delfi.lv/...

Un vai arī viņš tavuprāt ir mīzējs, neveiksminieks utt., kā tu mēdz apzīmēt latviešus kas aizbraukusi.

Un manu paziņu loka ir vairaki kuriem ir savi lielāki vai mazāki biznesiņi citur ne iekš LV. Un nezkapēc viņi uz jautājumu, kapēc to biznesu netaisa LV, atbildes vietā sāk smieties un prasa vai es jokoju?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vins jau arii TUR nav izveidojis savu biznesu... tikai izpildiitaajs.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Tāpēc,ka tev nepatīk patiesība,tāpēc esmu idiots ?

Ja tu neapjēdz,kāpēc te un tagad mēs dzīvojam tā un šitā, tāpēc esmu idiots? Tāpēc,ka saku- nē, nav Dombrovskis pie visa šitā viens vainīgs? Vai tāpēc,ka man pie mājas karājas karogs arī šodien un es netaisos nekur aizbraukt? Tāpēc idiots?

Tāpēc,ka es uzskatu,ka mums ir normāla, pēcpadomju sabiedrība un tā attīstās loģiskā virzienā?

Un, nekas nenotiks,ja tas valsts darbinieks pa ceļam uz darbu ievedīs bērnu skolā,nevajag piekasīties

1. Patiesība nepatīk Tev, jo Tev liekas ka patiesība ir tikai tā ko Tu sludini, neskatoties uz to ka vairākums norāda ka īsti Tev nav taisnība, bet Tu turpini stumt savu. Tapat ka partija un valdība.

2. Dombis viens nav vainīgs pie tā kas te notiek, bet tomēr viņš ir tas kuram teorētiski vajadzētu kontrolēt procesu, bet no viņa puses nāk tikai Taviem apgalvojumiem līdzīgi teksti. Un par šī gada budžetu zināma atbildība tomēr ir, ka tas īsti nepildās kā nākas.

3. Kāda velna pēc ierēdnim ir bezmaksas auto braukšanai uz un no mājām, bet uzņēmējam par šo prieku ir jāmaksā. O.K. vel varētu pieņemt ka braucot uz darbu aizved uz skolu, bet ja ved no skolas, darba laikā, kā Tavas partijas biedrene.

4. Par Tavu idiotismu. Par nodokļu paaugstināšanu var priecāties tikai pilnīgs idiots, vai arī tāds kurš pilnīgi nemaksā nodokļus un viņam tas pie kājas. Bet ņemot vērā to ka Tu lielies ka maksā nodokļus, tad atliek tikai variants par idiotu. Jo man kaut ka nav sanācis sastapties ar lielāku vai mazāku normāli un praktiski domājošu uzņēmēju kurš teiktu, vai ku labi ka man vairāk būs jāmaksā valstij.

5. Cik ir tādu valstij un sabiedrībai nozīmīgu lietu, par kurām Tu vari ar pilnu atbildību teikt es Aigars Jušēns kopā ar saviem domu biedriem esmu panācis to ieviešanu dzīvē? Ka tik nav tāpat ka ar V sludinātajam reformām pirms vēlēšanām?

6. Ar nākamā gada budžetu valdība un galvenā partija ir nonākusi pretrunā pati ar savu nosaukumu. Nevis vienojusi, bet sašķēlusi sabiedrību, ta nodrošinoties pret plašiem protestiem. Jo ka gan ies protestēt tie kam izmaiņu rezultātā būs drusku lielākas algas uz rokas kopā ar tiem kuriem tās samazināsies. Vai tie kuriem "ceļu nodoklis" samazinās kopā ar tiem kuriem tas būs lielāks. Un parādi kuru no priekšlikumiem valdība VD vadība tik briesmīgi ir uzklausījusi, gan no "sociālajiem partneriem", gan no nozaru speciālistiem. Var pieņemt, ka šie dialogi varbūt ir sava veida teijāters, bet nu pa savai loģiskai domai tur ir.Ja jau viņu viedoklis ir pie kājas, tad kādēļ būtu jāņem vērā mazais nodokļu maksātājs, kurš saka viņam ir grūti. Spilgts piemērs ir ar "ceļu nodokli" un citiem nodokļiem kas saistīti ar transportlīdzekļiem, tā vietā, lai šo situāciju atrisinātu veidā, ka braļukas un urmasi savus braucamos reģistrētu pie mums, vai mums nebūtu tik ļoti dārgāks šis prieks, šitamējie paceļ nodokli ievieš represijas (aizliegumu LV pilsonim vadīt auto ar neLV nummuriem, principā Satversmes 97. un 105. panta pārkāpums, lai gan pieļauju, ka šī murga ieviešanas pamata ir aiz matiem pievilkts Satversmes 115. pants.)

Apmēram tādas ir arī manas domas.

Izņemot 4.punktu- piem. Šīns arī treknajos gados bļaustījās, ka gribot kaut ko maksāt nodokļos, bet Kalvītis viņu 3 mājas tālāk pasūtīja, šur tur arī naudasmaisi gribot maksāt vairāk, lai gan īstā motivācija nav skaidra, bet fakts, ka tādas vēlmes reizēm ir arī gluži normāliem biznesmeņiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters vnk ir savu pases bildi aizvietojis ar kāda no palātas biedriem- Ulmanis, Napoleons, Maķedonijas Aleksandrs attēlu, un pats tam noticējis, reāla bazara tur nau, tikai daiļdiršana.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Apmēram tādas ir arī manas domas.

Izņemot 4.punktu- piem. Šīns arī treknajos gados bļaustījās, ka gribot kaut ko maksāt nodokļos, bet Kalvītis viņu 3 mājas tālāk pasūtīja, šur tur arī naudasmaisi gribot maksāt vairāk, lai gan īstā motivācija nav skaidra, bet fakts, ka tādas vēlmes reizēm ir arī gluži normāliem biznesmeņiem.

Redzi ir cilvēki kuriem ir sāta sajūta un ir negausīgi rijēji, tas pats ir ar naudu, ir cilvēki kuriem nekad nav gana. Principā pie zināmiem nosacījumiem tā nauda agri vai vēlu atgriežas pie uzņēmēja. Bet te arī ir otra puse - jebkurai lietai ir sava ekonomiski pamatotā cena, brīdī kad šī cena aizkāpj kosmosā rodas nesamērīgi riski biznesam, un ir vismaz daži cilvēki Latvijā, kas šo to no šie riskiem saprot, bet ir lērums kuri acīmredzot nav pietiekami gudri lai to saprastu. Pat IT sfērā ir lērums nenovērtēti riski, vislabāk IMO patreiz šos riskus apzinās bankas ( tiesa nekad neesmu strādājis bankā tā kā īsti precīzi situāciju tur nepārzinu) , bet redz NĪ riskus bankas tomēr arī nejēdza novērtēt - varbūt tābrīža valdība un banku uzraugi mālēja acis ciet, vai kas tur notika, bet nu sanāca ka "apfisa" pašas sevi gan savus klientus, tiesa pārāk jau nu sausām kājām jamās būs izlīdušas no šī visa, bet nu ...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

.... , bet redz NĪ riskus bankas tomēr arī nejēdza novērtēt - varbūt tābrīža valdība un banku uzraugi mālēja acis ciet, vai kas tur notika, bet nu sanāca ka \"apfisa\" pašas sevi gan savus klientus, tiesa pārāk jau nu sausām kājām jamās būs izlīdušas no šī visa, bet nu ...

Ir dažas pazīmes, kas neļauj šim tā īsti noticēt, piem:

www.delfi.lv/...

Katrā ziņā pārāk sausām kājām, pārāk

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Ir dažas pazīmes, kas neļauj šim tā īsti noticēt, piem:

www.delfi.lv/...

Katrā ziņā pārāk sausām kājām, pārāk

Tā noma ir diezgan veikls triks, kā piesegt savu pakaļu !!!

Tas ir apmēram tas pats kas notiek ar banku "nelikvīdajiem" dzīvokļiem - izsolēs nopērk to pašu banku radīti uzņēmumi. Reizē var "norakstīt" zaudējumus un mēģīnāt otrreiz nopelnīt + diezgan nepamatoti notur cenu NĪ tirgū !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pie pēdējā gan jāsaka ka daļēji visiem NĪ kredītņēmējiem tā cenu pieturēšana "palīdz".

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Paskaties datumu tam rakstam- tas bija īsi pirms vārds "krīze" Latvijā parādījās

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Paskaties datumu tam rakstam- tas bija īsi pirms vārds "krīze" Latvijā parādījās

Tajā laikā diezgan daudzi saprata, ka var par nejēdzīgu summu savus NĪ pārdot un kādu brīdi nomāt tos pašus NĪ. Tur uzņēmumi varēja uztaisīt nežēlīgu biznesu tajā brīdī !!! + es domāju ka viņi jau nojauta ka lēnā garā veidojas ziepes.

P.S. Es zinu ka Lattelecom arī tajā laika apsvēra domu tikt vaļā no daudzām ēkām !!!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tajā pašā laikā Latvijas Bankas prezidents iegādājas dārgu NĪ. Ko tas varētu nozīmēt?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu, lūk.

Viņš tomēr nosaka valsts monetāro politiku. Bet savējo nespēja

Quo vadis, latvju bauris?(citāts no "Rūdolfa mantojums")

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nav.

Kad mēs reiz varēsim ievēlēt normālus cilvēkus, reālus sabiedrības pārstāvjus Saeimā un tie izveidos normālu, tautas atbalstītu, valdību, kas iecels kompetentus ierēdņus?

Vai nav murgs, ka Vienotības atbalstītājiem tagad jārespektē Lemberga viedoklis? Jo labākais no ļaunumiem?

Bet, ja es negribu ļaunumu, bet gribu labumu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pa savam tiešām esam dabūjuši uz ko uzprasījāmies - vēl neesam izauguši līdz normālai demokrātijai. Lai gan visā pasaulē ir problēmas ar politiķu un ierēdņu negodīgumu, pat līdz līmenim kad miljardus vērtus valsts noslēpumus iztirgo. Tā kā nu tādai mazai valstelei ar padomju darba tikuma mantojumu un lielu vēlmi bet mazām zināšanām par kapitālismu - laikams tas viss ir likumsakarīgi. Gan jau izaugsim !!!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pret ko tad protestēt? Pret pašu muļķību?

Ļoti labs rādītājs, kam reāli ir vara, būs KNAB iznākums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: vins jau arii TUR nav izveidojis savu biznesu... tikai izpildiitaajs.

Švaka tev informācija

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

1. Patiesība nepatīk Tev, jo Tev liekas ka patiesība ir tikai tā ko Tu sludini, neskatoties uz to ka vairākums norāda ka īsti Tev nav taisnība, bet Tu turpini stumt savu. Tapat ka partija un valdība.

BLĀ BLĀ BLĀ

Par to Īrijas uzņēmēju.... viņš tur ir tiešām tikai viens no 4 dibinātājiem,pārējie ir īri. Baigo veiksmes stāstu atradi Aizbraukt pie visa gatava un pieslēgties 3 īriem ar,iespējams, 2% līdzdalību...nu varens piemērs. Kur tad ir viņa paša firma? Nu tāda,kur viņš viens līdzdalībnieks?

kautkā nesienās kopā šitie divi vadoņa teksti, atkal jamais nebūs sācis kost?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: vins jau arii TUR nav izveidojis savu biznesu... tikai izpildiitaajs.

Švaka tev informācija

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

1. Patiesība nepatīk Tev, jo Tev liekas ka patiesība ir tikai tā ko Tu sludini, neskatoties uz to ka vairākums norāda ka īsti Tev nav taisnība, bet Tu turpini stumt savu. Tapat ka partija un valdība.

BLĀ BLĀ BLĀ

Par to Īrijas uzņēmēju.... viņš tur ir tiešām tikai viens no 4 dibinātājiem,pārējie ir īri. Baigo veiksmes stāstu atradi Aizbraukt pie visa gatava un pieslēgties 3 īriem ar,iespējams, 2% līdzdalību...nu varens piemērs. Kur tad ir viņa paša firma? Nu tāda,kur viņš viens līdzdalībnieks?

kautkā nesienās kopā šitie divi vadoņa teksti, atkal jamais nebūs sācis kost?

šass jau kož bez pārtraukuma

kūdru , kūdru...

un nākamrītā ar rāvu lāpās

cita izskaidrojuma tādam debloīdiskam madekī nawa

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

nja... pa lielam visa sistēma lēnām sevi izsmeļ.

tas nozīmē, ka kaut kad būs lielais 'restart'

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: uupim tak patīk stumt sūdu-demagoģēt, bet pats neko.

Un, nekas nenotiks,ja tas valsts darbinieks pa ceļam uz darbu ievedīs bērnu skolā,nevajag piekasīties. Par to auto nodokli, uz firmām sareģistrētas bezjēgā daudz privātās mašīnas un visi izdevumi norakstās caur firmām, tas tā kā nav nekāds noslēpums.

Par dienesta auto valsts iestādēs- tur vienkārši tas jāsakārto un palīdzēt to izdarīt varam paši,vajag tik gribēt. Ne,uupi?

Tagad pasaki vienu lietu. Satversmē ir noteikta vienlīdzība?

Tad kāpēc man jāmaksā dienesta auto nodoklis par to ka es vedu bērnus uz skolu bet valsts iestādes darbiniekam nav jāmaksā?

Kāpēc man jāmaksā par to kas pirkts par nopelnītu naudu bet ierēdnim no kopējās naudas pirktais auto ir na šaru?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: nja... pa lielam visa sistēma lēnām sevi izsmeļ.

tas nozīmē, ka kaut kad būs lielais 'restart'

Nu kautkā man ar sliecas domāt uz to pusi.

Nevar tak bezgalīgi smelt un neko nedot pretim.

Kautkad tak arī rūdas raktuves un naftas urbumi izsīkst.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

reckur var parēķināt cik nākamgad plānojas ikgadējā nodeva: www.auto-nodoklis.lv/...

bet par to dienesta auto nodokli piekrītu uupis.. reāli viņi taču par MŪSU naudu gan braukā, gan mašīnas pērk un algas saņem... kaut kā netaisnīgi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man tik te tāds jautājiens sacēlās....

pie kā es varu iet un paprasīt KĀPĒC tie uzpūstie ierēdņu štati netiek samazināti vismaz līdz pusuzpūstam līmenim....

da tāpēc, ka katrs sevi cienošs ierēdnis teiks, ka jamais ir pārstrādājies.... netiek galā ar darbiem.... tas nekas, ka 7 stundas no darba dienas jamais velta prezentāciju rakstīsanai - no sērijas "mani nedrīkst saīsināt"

un tas apgalvojums, ka atlaistie ierēdņi papildinās bezdarbnieku rindas un NEMAKĀS NODOKĻUS neiztur kritiku.... nodokļos viņi samaksā daudz mazāk kā saņem algā....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā jau domāju.... vispār nē - ZINĀJU - tukšdrisis demagogs

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man tik te tāds jautājiens sacēlās....

pie kā es varu iet un paprasīt KĀPĒC tie uzpūstie ierēdņu štati netiek samazināti vismaz līdz pusuzpūstam līmenim....

da tāpēc, ka katrs sevi cienošs ierēdnis teiks, ka jamais ir pārstrādājies.... netiek galā ar darbiem.... tas nekas, ka 7 stundas no darba dienas jamais velta prezentāciju rakstīsanai - no sērijas "mani nedrīkst saīsināt"

un tas apgalvojums, ka atlaistie ierēdņi papildinās bezdarbnieku rindas un NEMAKĀS NODOKĻUS neiztur kritiku.... nodokļos viņi samaksā daudz mazāk kā saņem algā....

Tas birokrātiskais aperāts ir speciāli tā sabūvēts, lai visiem būtu "darbs" un laikā nekas netiktu izdarīts (ķipa lai būtu pamatojums štata saglabāšanai vai palielināšanai).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aaaa, liekas, ka sapratu - mentiem "zajava" jāraksta

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti