Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

Droši vien čura raustās, jo likteņa pavērsiena gadījumā tas var atspēlēties, kā arī būtu jaatzīst ka paši vien tādas pērkamas dvēseles vien ir.

Domāju,ka nemet nost,jo viņam ir spēcīgs 'aģentu' tīkls. Gan nogāzīs.

Tāpat kā Rimšēviču jāmet nost, tāds sadomājies tipiņš...

Uzreiz visu nevar, ir tas arī jāsaprot. Jāpārņem kontrole, pa vienam jānomaina un tad varēs sākt ietekmēt procesus kopumā. Sagraut jau vienmēr var ātri, bet vai tas ir labākais? Kāds vietā jāliek.

Nekad nevajag lietot psihotropas vielas un skatīties trillerus, tad nerādīsies "aģenti" utt

Ja pārzini likumdošanu tad jau nu vajadzētu zināt, ka tikai partijas piederības vai nepiederības dēļ nevienu nevar atlaist, sanāks tik šmuce un viss

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Es te parēkinaju visus tos labumus ko V partija man nākamgad sagādās www.delfi.lv/...

Man sanāca ka mani ienākumi pieaugs par veselu LATU. Izdevumus nerēķināju, bail no cipariem ar mīnus zīmi

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja: Es te parēkinaju visus tos labumus ko V partija man nākamgad sagādās www.delfi.lv/...

Man sanāca ka mani ienākumi pieaugs par veselu LATU. Izdevumus nerēķināju, bail no cipariem ar mīnus zīmi

Kā tad, V pie visa vainīgi Droši vien, atnāktu PLL un mēs nākamgad dzīvotu vismaz kā Šveicē

Daži dzīvotu, tas ir pilnīgi noteikti

Bet tas ka PLL u.c. viņu domubiedri ir noveduši mūs tur, kur mēs esam nebūt nenozīmē, ka Dombrovskim un Co nav jāstrādā daudz gudrāk, vērienīgāk, izšķirīgāk nekā tagad.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

- To taču jūs atzīsit, ka toreiz bija labāki laiki nekā šodien!

-Iespējams.

-Nevis iespējams, bet noteikti! Mums bija kārtība, stavila valūta, nebija bezdarbnieku, toties bija uzplaukusi ekonomika, un mēs bijām cienījama tauta. Vai varbūt jūs to arī negribat atzīt?

-Tur nav ko iebilst.

-Nu lūk! Un kas mums ir šodien?

-Nekārtība, pieci miljoni bezdarbnieku, uz blēdībām balstīta ekonomika, un mēs esam karā uzvarēta tauta, - es atbildu.

Heinrihs ir apmulsis. Viņš nebija domājis, ka tik viegli dabūs savu taisnību. - Nu lūk, - viņš atkārto. - Šodien mēs sēžam mēslos, bet toreiz mēs peldējām taukos. Secinājumus taču jūs arī varēsit izdarīt, vai ne?

- Neesmu par to pārliecināts. Kādi tad tie būtu?

- Tas taču ir ārkārtīgi vienkārši! Mums atkal vajadzīgs ķeizars un pieklājīga nacionālā valdība!

- Stop! - es iesaucos. - Jūs kaut ko esat aizmirsis. Jūs esat aizmirsis svarīgos vārdiņus "tāpēc ka". Taču ļaunuma sakne ir tieši tur. Tas ir cēlonis tam, ka šodien miljoniem tādu kā jūs staigā, snuķus sacēluši, un taurē šādas muļķības. Vissvarīgākie ir mazie vārdiņi "tāpēc ka".

- Kā tā? - Heinrihs neizpratnē jautā.

- Tāpēc ka! - es atkārtoju. - Vārdiņi "tāpēc ka'. šidien mums ir pieci miljoni bezdarbnieku, inflācija, un mēs esam uzvarēti, tāpēc ka pirms tam mums bija jūsu mīļotā nacionālā valdība! Tāpēc ka šī valdība savā lieluma mānijā uzsāka karu! Tāpēc ka tā šo karu zaudēja. Tēpēc mēs šobrīd esam dimbā! Tāpēc ka valdībā bija jūsu mīļotie āmurgalvas un uniformās ģērbtās marionetes. Un, lai mums klātos labāk, nebūt nav jādabū viņi atpakaļ, bet ir jāgādā, lai viņi nenāktu atpakaļ, tāpēc ka citādi šie mūs atkal ieraus karā un mēslos.

Remarks. Melnais Obelisks. Par Vāciju 20. gados.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja: Es te parēkinaju visus tos labumus ko V partija man nākamgad sagādās www.delfi.lv/...

Man sanāca ka mani ienākumi pieaugs par veselu LATU. Izdevumus nerēķināju, bail no cipariem ar mīnus zīmi

Kā tad, V pie visa vainīgi Droši vien, atnāktu PLL un mēs nākamgad dzīvotu vismaz kā Šveicē

Toč kaut ko lieto.... parādi kur kaut kas ir pieminets par PLL.. Runa nav par to kura partija ko ir solījusi, es pasakām tāpat neticu... Runa ir par patreizējās valdības dižošanos par to ka viņa vairo tautas labklājību iedod vienu latu bet paņemot divus... Neieklausīšanās citos, tupēšana uz lauriem, pārliecība, ka taisnība ir tikai viena, viņējo.... Kaut kā tie V nav aizdomājušies, ka vēlēšanās viņi nemaz nav tādi uzvarētāji, jo patiesība 2/3 vēlētāju ir nobalsojusi pret viņiem, to nezkapēc viņi un viņu līdzskrējēji nemaz neredz, vai negrib redzēt....

Man te jautaju ko es esmu izdarījis, lai valstij kļūtu labāk varu atbildēt- nekļuvu par uzņēmēju, jo tad valsts no manis dabūtu mazāk nodokļu naudiņas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kura ir tā latiņa, tā mēraukla,tas etalons, kuru mums vajag?

Ne velti ir teiciens- par savu ******* augstāk neuzlēksi. Esam tur,kur esam pelnījuši būt, augstāk tiksim tad,kad to nopelnīsim. Visi kopā, VISI. Ja mācēsim saražot labāk,lētāk,vairāk...ja mācēsim degradētos elementus savākt un ierobežot viņu graujošos faktorus, ja , ja , ja.

Un vēl,ja tādi CRDI, Seene utt tik labi zin, KĀ VAJAG, nu kamon, nu ejiet un dariet !!!

Es uzticos valdībai un tāpēc uzskatu, ka viņi strādā savā iespēju līmenī un lai strādā. Vienmēr var labāk, bet,lai varētu labāk, ir jākļūdās, jādara un tad būs labāk.

Kā no grāmatas... Tā starp citu, kad tu strādā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kura ir tā latiņa, tā mēraukla,tas etalons, kuru mums vajag?

Ne velti ir teiciens- par savu ******* augstāk neuzlēksi. Esam tur,kur esam pelnījuši būt, augstāk tiksim tad,kad to nopelnīsim. Visi kopā, VISI. Ja mācēsim saražot labāk,lētāk,vairāk...ja mācēsim degradētos elementus savākt un ierobežot viņu graujošos faktorus, ja , ja , ja.

Un vēl,ja tādi CRDI, Seene utt tik labi zin, KĀ VAJAG, nu kamon, nu ejiet un dariet !!!

Es uzticos valdībai un tāpēc uzskatu, ka viņi strādā savā iespēju līmenī un lai strādā. Vienmēr var labāk, bet,lai varētu labāk, ir jākļūdās, jādara un tad būs labāk.

Kā no grāmatas... Tā starp citu, kad tu strādā?

vadonis tak ir uzvēmējs... viņa vienīgais darbs ir shēmot lai pēc iespējas mazāk samaksātu valstij nodokļos

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tā tam bija jānotiek, ka lopu dakteri liek par ekonomikas ministru, traktoristu par satiksmes utt. Neviena sava aroda meistara pa visu valdību!

Par shēmām paklusē ja neko negribi redzēt un dzirdēt. Visa 2 gadu iepriekšējās valdības darbība bija vienas vienīgas partiju shēmošanas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Līdz 2012.gadam vairs nav tālu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

agrāk jau daudzas slimības ārstēja vienkārši - ar asins nolaišanu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: Līdz 2012.gadam vairs nav tālu.

Kas tad būs?

Nebija kaut kāds pasaules gals ieplānots ?!?!? Godīgi sakot arī pārāk šitās muļķības neincē, bet kaut kas pa ausu galam ir dzirdēts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Laikam kaut kas šāds gaidāms 2012:

www.starspace.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Neesmu lasījis Grāmatu, bet radās jautājums - vai tad tie Maiji arī skaitīja laiku "no Kristus dzimšanas"?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Vispār jau arī mans galda kalendārs beidzas ar 2012. gadu (šā gada kalendārā pēdējā lapā ir visa 2011. gada kalendārs) - laikam, Maijiem būs bijusi taisnība.

Lai gan- manā Nokijas tālruņa kalendārs ļauj aplūkot un plānot nākotni līdz pat 31.12.2100 - varbūt, pasaules gals gaidāms tad?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nokiji grib nojaukt galvas nākotnes arheologiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet iedomājaties kāda ir vilšanās kad tu esi cerējis uz pasaules galu un jams nav "atnācis".

Tā var visu dzīvi gaidīt un nesagaidīt

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

maijiem beidzās piektais cikls tad. un pēc maiju ideoloģijas tad iestājas gals, pēc kura ir jauns sākums. tomēr nekur nav teikts, ka maiju izpratnē pasaules gals būs tāds, kā uzņēma holivudas dunduki savā glupajā filmā "2012".

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Cik tad ir palikuši dzīvi tīrasiņu maiji?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

zjb valdība - tagad atkal pacels transportlīdzekļu nodevu...

www.financenet.lv/...

jobnutie idioti var turpināt priecāties ka pie mums VISS IR LABI

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: zjb valdība - tagad atkal pacels transportlīdzekļu nodevu...

www.financenet.lv/...

jobnutie idioti var turpināt priecāties ka pie mums VISS IR LABI

būtu jau OK,

bet viņi rēķinās no otra gala.... kā parasti

saskaitīs, ka vajag ieguvumu XXX miljonus un rezultātā sanāks, ka visām tačkām, kam motora tilpums ir lielāks par 0.8 litriem ir jādubulto nodoklis, jo citādāk tas nenesīs aprēķināto labumu ļimonos....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

golosui, ņe golosui,

vsjo ravno polučiš ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Nu, vēl jau nav zināms, pa cik. Ja ceļ saprāta robežās, tad nekas traks jau tas nav. Ja saka, ka kompaktniekiem pa 7-8%, tad tas būs pa 4 latiem. Nu, lai jau.

Bet par benzīna kapsētu īpašniekiem kaut kā neuztraucos. Tie lai arī maksā. Visa Eiropa tā uzbūvēta, ka lielmotoru īpašnieki maksā lielus nodokļus.

Zinu, tūlīt te parādīsies spriedelētāji, kas uzskatīs, ka minivenam vai apvidniekam 3 litrīgs motors ir tas, no kā viss sākas un 2.0 dīzelis ir mironis, par ko vecmāte ar kruķiem ātrāk skrien. Es saku, mūsdienās vienkāršam cilvim nav vajadzīgs auto ar tik lielu dzinēju. Nu, ja viņš tādu grib, tad lai arī maksā.

eiropa varbūt tā arī ir uzbūvēta, bet bāleliņlandijā maksā mazmotori

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Es tā provizoriski skatos, piemēram, uz savu Vectru. 2.2 dīzelis, 125 ZS, pilna masa - 2070. Daļēji var pielīdzīnāt tabulā esošajam Corolla Verso, kam nodoklis palielinās par 1%. Dzinēja tilpumi vienādi, man pat kubi ir zem 2200, jauna par 25 ZS mazāka, pilna masa arīdzan mazāka. Tātad, pieļauju domu, ka man paliks tāda pati vai samazināsies. Tiesa, man ir 2003. gada, kuram motora tilpums un jauda tehniskajā pasē nav norādīta.

nu re, pats arī atbildēji uz savu jautājumu - ņekuj salīdzināt ar korollu, tu maksāsi vairāk, tāpēc, ka tava miskaste sver vairāk

p.n.

man renaultam tehpasē ir jauda un motora tilpums, bet es arī maksāšu par piecīti vairāk, jo renaults ir reģistrēts 2004 gadā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Es tā provizoriski skatos, piemēram, uz savu Vectru. 2.2 dīzelis, 125 ZS, pilna masa - 2070. Daļēji var pielīdzīnāt tabulā esošajam Corolla Verso, kam nodoklis palielinās par 1%. Dzinēja tilpumi vienādi, man pat kubi ir zem 2200, jauna par 25 ZS mazāka, pilna masa arīdzan mazāka. Tātad, pieļauju domu, ka man paliks tāda pati vai samazināsies. Tiesa, man ir 2003. gada, kuram motora tilpums un jauda tehniskajā pasē nav norādīta.

nu re, pats arī atbildēji uz savu jautājumu - ņekuj salīdzināt ar korollu, tu maksāsi vairāk, tāpēc, ka tava miskaste sver vairāk

p.n.

man renaultam tehpasē ir jauda un motora tilpums, bet es arī maksāšu par piecīti vairāk, jo renaults ir reģistrēts 2004 gadā

Kāpēc tad vairāk? Kur ir rakstīts, ka līdz 2005. tā vienkārši pacels?

gudras galvas vadoņa čomu vadībā ir lēmušas, ka tev būs jāmaksā 80 latvijas rubuļi, patreizējo 75 vietā

tas pie nosacījuma, ja lācītim atkal nevajadzēs vairāk zāģu skaidu, ko iebāzt starptautiskajiem aizdevējiem pēcpusē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai man var kāds parādīt kādu kompatklases tačku, kurai visām pillā masa ir mazāka par 1800????

pat fana 1.3 bezmotormerivai ir virs 1800 un jams tagad pogā 75rubļu nodokli, bet nākamgad maksās 80

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti