Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Un pirms iešanas uz VIDu noteikti noskūtos iesmaržotos ar odekolonu ŠIPRS (kādreiz Dzintars tādu ražoja) apvilktu svētku kloz,i nopucētu labākos gumijniekus, jo purva rūķiem nodokļu nomaksa vienmēr ir svētki

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

Deksi gribi teikt, ka te \"nesmird\" pēc shēmas attiecībā par GPS iekārtu izmantošanu, jo pagājušajā gadā, kad ieviesa

dienesta auto nodokli, viens uzņēmums nepārtraukti vervelēja visos mēdijos, ka uzņēmumiem obligāti vajag tādas iekārtas lai kaut ko pierādītu. Cik zinu ka attiecīgās ministrijas (FM un EM) ir V lietošanā, pirms tam JL

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kļūs populāri piepīpētājā spraužamie GPS slāpētāji

arī kādam bizness.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kļūs populāri piepīpētājā spraužamie GPS slāpētāji

arī kādam bizness.

Jebkurā gadījumā shēma....

Pagaidi vien skaidrojumus, ka tik neizrādās ka VID atzīs tikai sertificētus GPS agregātus un tādus iekš LV piedāvās un sertificēs tikai viens uzņēmums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atkal jūs sacepāties

latvijai (kur nu vēl sertificētājfirmai) nepieder neviens gps pavadonis..... kas notiks, ja īpašnieki to sistēmu civilai vajadzībai izrubīs?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nekas nenotiks. mašīna būs visu mēnesi stāvējusi uz vietas

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ieviesīs GPS lietošanas nodokli.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kāds negrib pelnīt 10 Ls stundā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Deksters tak plēsa drēbes ka Dienesta auto nodoklis ir pareizi un kruta un ka tas jāmaksā visiem kuri izmanto kantora mašīnu…

Tagad viņa zaļie jau pateica ka Valsts iestāžu autoparks (kurš iegādāts par kopējā katla piķi) netiks aplikts ar šo nodokli, toties privātīpašnieka autoparks tiks (jo viņš to pērk par savu nopelnīto naudu)…

Tā ir konkrēta iejaukšanās privātās struktūras darbā ar mērķi izkāst naudu neko pretim nedodot un neveicinot godīgu konkurenci, bet piespiežot aiziet pelēkajā zonā un melot visiem un visur…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Runā, ka Kūdras purva galvenais kūdras rūķis uzzinot par šito shēmu aiz vilšanās iekš JL un vienotības esot gribējis sev darīt galu, bet esot pierunāts to nedarīt un tagad viņš ir dziļās pārdomās kuras partijas atbalstītājiem pieslieties, ka reālākie kandidāti tiekot izskatīti apvienība "Atbildība" (LSDSP un co) un Pēdējā partija, protams ņemot vērā to, ka politika ir kompromisu māksla nav izslēgta varbūtība par asaru noslaucīšanu Mākoņtēva bārdā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Runā, ka Kūdras purva galvenais kūdras rūķis uzzinot par šito shēmu aiz vilšanās iekš JL un vienotības esot gribējis sev darīt galu, bet esot pierunāts to nedarīt un tagad viņš ir dziļās pārdomās kuras partijas atbalstītājiem pieslieties, ka reālākie kandidāti tiekot izskatīti apvienība "Atbildība" (LSDSP un co) un Pēdējā partija, protams ņemot vērā to, ka politika ir kompromisu māksla nav izslēgta varbūtība par asaru noslaucīšanu Mākoņtēva bārdā.

Ķipa nokāps no grābekļa un lēks uz ecēšām???

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu veikt šīs divas darbības ir viens no kūdras rūķa agregātstāvokļiem

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Vai es kur esmu teicis,ka man kas traucē no valsts puses?? Ja man kas traucē,es to cenšos risināt.

Piemēram dzenot demagoģiju un nonākot pretrunās pats ar sevi iekš iauto

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: .

Attiecīgi, es balsoju par JL, kas atbalstīja to auto nodokli, viņi dara savu darbu,es savu- viss skaidrs. Pie tam , ideja par nodokli ir OK, tādu vajag kā tādu pēc būtības.

Vai pareizi ieviesa? Izskatās,ka ne visai, bet tas maināms.

Tātad gaidām, kad deksis dosies pie saviem priekšstāvjiem panākt pareizo nodokļa ieviešanu.

Tātad lūdzu pareizās ieviešanas prezentāciju studijā, lai tā sakot varētu notikt sabiedriskā apdirš, atvinojos apspriešana, un iknedēļas atskaiti par paveikto.

Citādāk tāda tukšpļūtīšana jau no tevis vien sanāk, ja nevari tad šurrr mutīti ciet

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pag pag pag. Dekster.

Tad sanāk ka Jaunam laikam un tev ir pajāt uz LV Satversmi? … uz demokrātiju?

Sāk traucēt citāds viedoklis kas nav jūsējais?

Skaties ka neiebraucat ar visu Dombīti atpakaļ totalitārismā – reālists atradies.

Patīk man šitie kadri – kuriem godprātības principi automātiski izbeidzas ar Satversmes un citu likumu grāmātu aizvēršanu…

Tad kad Deksis iegādāsies savus bērnus un sāks viņus audzināt varbūt tad tās zaļi–rozā brilles noņemsies… Citādāk beztolkšovs…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kur tev ir atkal kas slikti, kur kas pārkāpts ??

Atkārtoju vēlreiz – elementāra lieta

Valsts auto tiek pirkts par nodokļu maksātāju naudu – nodoklis nav (?!?!?!)

Uzņēmējs pērk par savu naudu – nodoklis IR (?!?!?!)

Kur te ir loģika?

Kur te ir godprātība?

Teiksi pēc likuma nedrīkst izmantot – OK – tad kāda ir atbildība par dienesta auto izmantošanu savām vajadzībām? Nekāda… Maksimums rājiens (mutisks) no autoceha uzrauga…

Tas ka pēc likuma Valsts iestādes nevar izmantot auto tas jau vēl neatceļ izmantošanas aizliegumu – soda mēra par to nav…

Mūrniece kā veda tā vedīs bērnus uz skolu ar dienesta transportu. Paskaties no rītiem kas notiek pie skolām – 70% no tarataikām ir dienesta auto. Sestdienās centrāltirgus un štokmaņa stāvvietā paskaties – cik ir privātā transporta tur un cik ar IeM un citu zivsaimniecības ministriju caurlaidēm – bet izmantot privātām vajadzībām nedrīkst…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Tad kad Deksis iegādāsies savus bērnus un sāks viņus audzināt varbūt tad tās zaļi–rozā brilles noņemsies… Citādāk beztolkšovs…

Kāds sakars tam visam ar bērniem?? Dombrovskim, Satversmei, brillēm? Kāds ar bērniem sakars?

Tad tu saskatīsi cik reālajā dzīvē strādā satversme – tas papīra gabals kļūst par deklaratīva rakstura rakstiņu, lai varētu ielikt ķeksīti – mums arī ir sava konstitūcija…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Strīdēties ar idiotu (deksi) ir bezjēdzīgi, vispirms viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un pēc tam sakaus ar pieredzi

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kāds sakars tam visam ar bērniem?? Dombrovskim, Satversmei, brillēm? Kāds ar bērniem sakars?

Palasi par valsts atieksmi pret ģimenēm ar bērniem

woman.delfi.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Galu galā man ir pie pēcpuses ko dara ierēdņi un lēmēji – taisa ziepes – da lai taisa – apnicies jau rakstīt deperšas šamējiem. Gribiet bomžu valsti – dabūsiet. Gribiet tuksnesi – dabūsiet.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tāpēc,ka es uzskatu,ka mums ir normāla, pēcpadomju sabiedrība un tā attīstās loģiskā virzienā?

Neatbalstīts.

Sabiedrība ir bet attīstības un loģiska virziena nav.

Un tam ir milions iemeslu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neaizmirsti,ka valsts esi arī tu

Atgādini šito saviem Vienotības biedriem sapulcēs – citādāk kancelē visi ir latvijas vals un ar megasmago politisko atbildību, bet kā no kanceles nost tā sektā iekšā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Neaizmirsti,ka valsts esi arī tu

Atgādini šito saviem Vienotības biedriem sapulcēs – citādāk kancelē visi ir latvijas vals un ar megasmago politisko atbildību, bet kā no kanceles nost tā sektā iekšā…

Izskatās,ka tev kāreiz tās brilles ir uz acīm. Ne, klapes kā zirgam,neko apkārt neredzi.

Lai nu tā būtu…

Lābāk ka es viens redzu tikai slikto nekā viss tas ir patiesībā…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tāpēc,ka tev nepatīk patiesība,tāpēc esmu idiots ?

Ja tu neapjēdz,kāpēc te un tagad mēs dzīvojam tā un šitā, tāpēc esmu idiots? Tāpēc,ka saku- nē, nav Dombrovskis pie visa šitā viens vainīgs? Vai tāpēc,ka man pie mājas karājas karogs arī šodien un es netaisos nekur aizbraukt? Tāpēc idiots?

Tāpēc,ka es uzskatu,ka mums ir normāla, pēcpadomju sabiedrība un tā attīstās loģiskā virzienā?

Un, nekas nenotiks,ja tas valsts darbinieks pa ceļam uz darbu ievedīs bērnu skolā,nevajag piekasīties

1. Patiesība nepatīk Tev, jo Tev liekas ka patiesība ir tikai tā ko Tu sludini, neskatoties uz to ka vairākums norāda ka īsti Tev nav taisnība, bet Tu turpini stumt savu. Tapat ka partija un valdība.

2. Dombis viens nav vainīgs pie tā kas te notiek, bet tomēr viņš ir tas kuram teorētiski vajadzētu kontrolēt procesu, bet no viņa puses nāk tikai Taviem apgalvojumiem līdzīgi teksti. Un par šī gada budžetu zināma atbildība tomēr ir, ka tas īsti nepildās kā nākas.

3. Kāda velna pēc ierēdnim ir bezmaksas auto braukšanai uz un no mājām, bet uzņēmējam par šo prieku ir jāmaksā. O.K. vel varētu pieņemt ka braucot uz darbu aizved uz skolu, bet ja ved no skolas, darba laikā, kā Tavas partijas biedrene.

4. Par Tavu idiotismu. Par nodokļu paaugstināšanu var priecāties tikai pilnīgs idiots, vai arī tāds kurš pilnīgi nemaksā nodokļus un viņam tas pie kājas. Bet ņemot vērā to ka Tu lielies ka maksā nodokļus, tad atliek tikai variants par idiotu. Jo man kaut ka nav sanācis sastapties ar lielāku vai mazāku normāli un praktiski domājošu uzņēmēju kurš teiktu, vai ku labi ka man vairāk būs jāmaksā valstij.

5. Cik ir tādu valstij un sabiedrībai nozīmīgu lietu, par kurām Tu vari ar pilnu atbildību teikt es Aigars Jušēns kopā ar saviem domu biedriem esmu panācis to ieviešanu dzīvē? Ka tik nav tāpat ka ar V sludinātajam reformām pirms vēlēšanām?

6. Ar nākamā gada budžetu valdība un galvenā partija ir nonākusi pretrunā pati ar savu nosaukumu. Nevis vienojusi, bet sašķēlusi sabiedrību, ta nodrošinoties pret plašiem protestiem. Jo ka gan ies protestēt tie kam izmaiņu rezultātā būs drusku lielākas algas uz rokas kopā ar tiem kuriem tās samazināsies. Vai tie kuriem "ceļu nodoklis" samazinās kopā ar tiem kuriem tas būs lielāks. Un parādi kuru no priekšlikumiem valdība VD vadība tik briesmīgi ir uzklausījusi, gan no "sociālajiem partneriem", gan no nozaru speciālistiem. Var pieņemt, ka šie dialogi varbūt ir sava veida teijāters, bet nu pa savai loģiskai domai tur ir.Ja jau viņu viedoklis ir pie kājas, tad kādēļ būtu jāņem vērā mazais nodokļu maksātājs, kurš saka viņam ir grūti. Spilgts piemērs ir ar "ceļu nodokli" un citiem nodokļiem kas saistīti ar transportlīdzekļiem, tā vietā, lai šo situāciju atrisinātu veidā, ka braļukas un urmasi savus braucamos reģistrētu pie mums, vai mums nebūtu tik ļoti dārgāks šis prieks, šitamējie paceļ nodokli ievieš represijas (aizliegumu LV pilsonim vadīt auto ar neLV nummuriem, principā Satversmes 97. un 105. panta pārkāpums, lai gan pieļauju, ka šī murga ieviešanas pamata ir aiz matiem pievilkts Satversmes 115. pants.)

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Un deksis tā arī neatbildēja uz jautājumu par shēmošanu sakarā ar jauno dienesta auto nodokli, viena vai vairāku GPS maršrutu sekotāju izgatavotāju/ pārdevēju interešu bīdīšana. Tur nav shēma? Tev tak tā patīk visur saskatīt shēmas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti