Par un ap Ford (USA) Ranger (1999)

WALA Reģ.: 19.06.2002

Tā nu esmu iegādājies sev pirmo Fordiņu.

Doma lēnā garā pacelt šo mazliet sagurušo un apskādēto auto, un atrast tam pielietojumu saimniecībā.

Auto - Ford Ranger (USA) 1999.gads ar 3.0 litru motoru un automātisko kārbu - RWD. Kabīne tā kas pusgarā, jeb Nissana analoģijā to šķiet sauc par KingCab.

Pāris lietas kas ir nepieciešamas:

info par to kāds eļļas šim aparātam lietojamas motorā, kārbā, diferenciālī (Crankshaft varbūt tev ir info, paldies !!!)

kur jēdzīgāk meklēt rezerves daļas ( tagad pārsvarā interesē piekares daļas un motora pārsegs) , sūtīt no USA, UK vai tepat LV pie "Amerikas auto".

Vai varbūt kāds zin vai šim vismaz piekares daļas "savietojamas" ar Eiropai paredzēto Rangeri ???

Ja ir kāds labs saits padomā kur ir info arī welcomēti padalīties.

P.S. nav jau tā ka es neesmu šo to atradis un ievācis, bet nu ja kādam ir ilglaicīgāka pieredze ar ko šādu, gan jau ka info ir daaaaaaaadz vairāk !!!

 
1 2 3
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Pa pēdējo auto ja interese gari un plaši var šeit izlasīt:

www.celicaclub.lv/...

izcils un ļoti pārdomāts projekts

Auto-fetišistu (lai neteiktu rupjāk) kompānija - jau paskatoties uz \"и накладки на педали RAZO\" pic2.fotki.lv/... nedaudz šķērmi metās, bet tur tālāk viens Wazzik: \"А накладки на педали отдаете?\" ... zinu, zinu, par gaumi nestrīdas...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Un tik pasakiet, ka vienai brenda precei, razhotai dazhadaas valstiis ir identiska kvalitaate??? Pats esmu parliecinaajies, ka nav! Polju velaspulveris, un taas pashas firmas Vacija razhots pulveris ir 2 dazhadas lietas. Nu tas taa piemeeram.

placebo efekts

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Jaunībā strādāju "RRR" pie konveijera. S70 tumbas taisiju. Pie katra strādnieka konveijers apstājās 10 sekundes. Kad tumbas gāja uz eksportu, konveijers stāvēja 30 sekundes.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: tiek piedaavaati, teiksim, gultnji 4 cenu kategorijaas. Vizuaali visi vienaadi, praktiski var atshkjirt tikai ar metalograafijas + spektraalaas analiizes metodeem. Plus ir papildus indeksi detaljas kodaa. Kjiniizeri turklaat labpraat apskaidro - luuk shie, par 1$ gabalaa, iet pamataa uz mazprasiigiem tirgiem, shie , par 2$ gabalaa

ir muusu vieteejiem tirgiem, par 3$ gabalaa iet iepirceejem, kuri darbojas \"aftermarket\" sektoraa, bet shie , par 7$ gabalaa iet prasiigiem vairumpirceejiem un

tiek piegaadaati autoruupniicaam utt..

Piemēram, arī šeit cilvēks ir iepazinis dažādo izmantoto metālu kvalitāti: www.ltn.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU tad biju Amerikas auto pasūtīt Fordiņam piekares daļas - vai nu tas auto tāds, vai kas, bet IMO cenas ļoti pieņemamas - šķērstabilizatora atsaites (abas puses) - 17 Ls ( bet tā kā bija uz vietas atdvea pa 15 Ls), un stūres šarnīrus pasūtīju no ASV - laikam 30 Ls/gab.

IMO nekas traks. Būs laiks un vēlme palūrēšu vai EU Rangerim tās daļas nav tādās pašas, un cik maksā, bet nu tā kā negribās ņemt vēl vienu slimības lapu, tad nu pasūtīju tās daļas, pofigs, pat ja atradīšu alternatīvu !!!

Tā kā IMO ar Amerikas Auto viss ir normāli !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Auto-fetišistu (lai neteiktu rupjāk) kompānija - jau paskatoties uz "и накладки на педали RAZO" pic2.fotki.lv/... nedaudz šķērmi metās, bet tur tālāk viens Wazzik: "А накладки на педали отдаете?" ... zinu, zinu, par gaumi nestrīdas...

NU ja tu dāvinātu savai sievietei auto, vai tu negribētu tajā ielikt visu to labāko. + tas čoms nodarbojas ar ļoti kvalitatīvu spoileru, sliekšņu repliku utml. izstrādājumu izgatavošanu un uzstādīšanu- tipa viņš ir īpašnieks tam pasākumam, un tā arī būs kā reklāma viņa un tiem kantoriem kas ņēma dalību - izstrādājumiem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Auto-fetišistu (lai neteiktu rupjāk) kompānija - jau paskatoties uz "и накладки на педали RAZO" pic2.fotki.lv/... nedaudz šķērmi metās, bet tur tālāk viens Wazzik: "А накладки на педали отдаете?" ... zinu, zinu, par gaumi nestrīdas...

NU ja tu dāvinātu savai sievietei auto, vai tu negribētu tajā ielikt visu to labāko. + tas čoms nodarbojas ar ļoti kvalitatīvu spoileru, sliekšņu repliku utml. izstrādājumu izgatavošanu un uzstādīšanu- tipa viņš ir īpašnieks tam pasākumam, un tā arī būs kā reklāma viņa un tiem kantoriem kas ņēma dalību - izstrādājumiem.

Replika bija par 1. lapā minētajām un sākotnēji tai Celicai esošajām накладки & Wazzika jautājumu, a tā -palasot tālākās lapas - tiešām, diezgan sakarīgs darbiņš.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Replika bija par 1. lapā minētajām un sākotnēji tai Celicai esošajām накладки & Wazzika jautājumu, a tā -palasot tālākās lapas - tiešām, diezgan sakarīgs darbiņš.

Nē protams ir lietas ko es arī tā nedarītu, bet gaumes un vajadzības ir dažādas - kopumā ļoti atzīstami pastrādāts.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tak vareeja aplipinaat ar plastmasiem jebkuru auto. 100% ne taa daama, ne tas chalis nemaak un nemacees ar to auto braukt taa, kaa tam ir paredzeets

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

gonzalless rakstīja: Un tik pasakiet, ka vienai brenda precei, razhotai dazhadaas valstiis ir identiska kvalitaate??? Pats esmu parliecinaajies, ka nav! Polju velaspulveris, un taas pashas firmas Vacija razhots pulveris ir 2 dazhadas lietas. Nu tas taa piemeeram.

placebo efekts

Diemžēl nav. Vismaz daļēji. Un par veļaspulveriem ir tieši ļoti uzskatāms piemērs - rezultāts ir kā reklāmā rāda salīdzinot "parasto" un teiksim "Ariel" pulveri - poļu Ariel būs tas parastais, un vācu - īstais. Par auto runājot - salīdzini Anglijā un Japānā kopā liktas Toyotas, vai Vācijā un Spānijā kopā liktus Suzuki - rezultāts līdzīgs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kas ir tas, kas to pierāda?

Kur ir kādas nebūt analīzes, testu rezultāti tām Toyotām, ekspertu atzinumi? Kur ir testu rezultāti vācu un poļu pulveriem ?? Kur ir objektīvi veikti testi,atzinumi,slēdzieni Suziki Spanijā ražotajam, un kur-Vācijā ražotajam???

Tas,ka kaut kāds caps vai cits paps ko pasaka, neko nenozīmē.

Atbrauc pie manis kādreiz ciemā, varu parādīt Japāna saliktu 1993. gada Carina E ar ko kādreiz brauc, un tagad brauc mans sencis ( apdauzīti sliekšņi, bet nekas nav izpuvis), tad 1993 /94 UK saliktu tādu pat Carinu E ar ko brauc mans bračka - arī apdauzīta, bet sliekšni bija lupatās, tagad visi pārmetināti. Tad mans Avnesis 1998 gada kurs tika ražots tikai iekš UK (tāpat arī visi nākošie Avensis), arī slieksnis bijis nebūtiski uzsists un arī man jāsāk domāt par to kā novērst koroziju. 1990 gada Celica ar 300 K uz speedo (made in Japan) - nav saudzēt un drātēta pa laukiem, dibengalā spārni ir dabūjišu ciest - arī ne vainas, protams viegla rūsa ir bet neiet runa par caurrūsēšanu kā kaut vai manam Avensim. Celica un Avensis man stāv pie mājas, pārējās gan nebūs tik viegli saganīt, bet nu ja ļoti gribi - varu savākt visas kopā !!!

Tad nebūs nevienam uz vārda jātic - varēsi dabā apskatīt !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Dekster - tikai ja gribi redzēt tad nevelc garumā , jo pavasarī es savam Avensim arī pārmetināšu slieksni un novērsīšu problēmas ar pakaļas arkām !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

...

Kaut kādi stulbi angļi tak nejēgs salikt toyota, latviets uzreiz redz,ka brāķis.

Vot latvieša paša ražotā toyota,tā gan ir kvalitatīva. Arī latvieša paša ražotais veļas pulvers ir visaugstākās kvalitātes pulvers.

Interesanti, vai angļi ir tik stulbi visi,kas ar toyotām brauc,ka pirktu tās, kaut krietni sliktākā kvalitātē ??

Gan jau, viņi muļķīši taču .

Man tev pastāstīt cik sūdīgāka ir tā elektronika un daļas kas nāk made in EU kas tiek liktas uz UK Toyotiem ?!?!? Daudz esmu nomainījis uz abiem UK auto kas ir ģimenē, kamēr uz abām vecajām Japānas mašīnām tikai vien kā nomainīju ka lambdu un ģenratoru katra daļa savam auto !!!

Protams arī ar katru gadu UK saliktās Toyotas ir kļuvušas arvien labākas/kvalitatīvākas, un pērkot pilnīgi jaunu UK saliktu koyotu viss būs štokos, ja vien auto neapskādēsi !!! Ja apskādēsi, tad gan pamanīsi atšķirību starp UK un "true" Japan Toyotu !!!

Galīgi neesmu sajūsmā par Toyota UK sadarbību ar BOSCH !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Redzi ja paskatamies uz auto kas man ģimenē ir un ir ražoti līdz 1994 gadam, tad tie nav ražôti vietējam Latvijas tirgum - tie visi ir bijusi ievesti no Vācijas vai citām ES valstīm !!!

Bet piem. UK Carinām E ir viens rakturīgs gļuks ar indukcijas spoli (BOSCH) - tā sarūsē un tiek caursista, kamēr DENSO visa ir "ielieta" plastikāta korpusā - un tai šī problēma nav raksturīga !!

Tad teiksim Avensim ir degvielas atvēršānas kloķītis pie vadītāja kājām - vietā kur principā ziemā vienmēr "nocūko" ar dubļu/sniega maisījumu. Visiem Japāņās ražôtajiem auto šīs kloķītis ir 100% plastmsas + ar sakarīgu formu un korpusu kas nepieļaj mitruma nonākšanu kaut kur dziļāk - abiem UK auto ( arī Avensim) šis kloķītis ir no bleķa un uz Avenša man jams ierūsēja un nolūza - konstruktīvs idiotisms !!! Paņēmu no savas jaucamās JDM Celicas GT4 ko jaucu daļās - pievīlēju utml. piestrādāju lai jamo tur diezgan tizlā vietā var iemānīt iekšā un tagad man ir tāds degvielas uzpildes vāciņa atveramais, kādam tur jau vajadzēja būt no rūpnīcas !!!

Viennozīmīgi auto kas ir liktas kopā Japānā ir labāk nostrādātas līdz pēdējam sīkumam, jo kā smejies Japāņi arī zina kas ir ziema, tas nekas ka paši sāli nekaisa !!!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Normāls HILUX (Arktic) ir jāpasūta, jo uz vietas nav – to krāmē kopā tikai Japānā un ar to var braukt gan kā ziemeļos gan Āfrikā.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

WALA

Būs laiks un vēlme palūrēšu vai EU Rangerim tās daļas nav tādās pašas, un cik maksā, bet nu tā kā negribās ņemt vēl vienu slimības lapu, tad nu pasūtīju tās daļas, pofigs, pat ja atradīšu alternatīvu !!!

------------------------------------

Hmm, mok jaapacheko veel pie Mazdiniekiem - tjipa

Rangeris ir asinsradinieks Mazdai BT-50, abus divus Eiropai pat razho vienaa ruupniicaa Taizemee it kaa...

Sretsked

Normāls HILUX (Arktic) ir jāpasūta, jo uz vietas nav – to krāmē kopā tikai Japānā un ar to var braukt gan kā ziemeļos gan Āfrikā.

Ja, ar arctic var braukt āfrikā, bet ar āfrikas nevar arktikā braukt

-------------------------

Eee, a nebij gadiijumaa taa, ka pashlaik HiLuxus liek kopaa Zarate, Argentina, Karachi Sindh, Pakistan,

Chachoengsao, Thailand, Samut Prakan, Thailand,

Durban, South Africa, Santa Rosa, Philippines, un uz Eiropu naakoshie auto ir no D-Aafrikas? ASV tirgum tas riiks saucas Tacoma un tiek razhots Japaanaa, USA un Meksikaa it kaa ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

...

------------------------------------

Hmm, mok jaapacheko veel pie Mazdiniekiem - tjipa

Rangeris ir asinsradinieks Mazdai BT-50, abus divus Eiropai pat razho vienaa ruupniicaa Taizemee it kaa...

Jā man ar tāda infa izrakusies no i-neta !!! bet atradu Autohofā kapitāli sasistu EU Rengeri - būs jāpieripo jāpalūr, un moš pat kapots jāsamēra ( tas nekas ka jams ar mīcīts)

Crankshaft rakstīja:

...

-------------------------

Eee, a nebij gadiijumaa taa, ka pashlaik HiLuxus liek kopaa Zarate, Argentina, Karachi Sindh, Pakistan,

Chachoengsao, Thailand, Samut Prakan, Thailand,

Durban, South Africa, Santa Rosa, Philippines, un uz Eiropu naakoshie auto ir no D-Aafrikas? ASV tirgum tas riiks saucas Tacoma un tiek razhots Japaanaa, USA un Meksikaa it kaa ...

NU par šo man ar kaut kāda līdzīga info bija, vienīgi man par to ka Hiluxi netop Japānā - precīzi neatceros kā tur bija, IMO tomēr bija arī Hiluxi no Japānas, bet nu mos nepareizi atceros.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Principā jau īizīī, ja VIN kodā pirmais "burtcipars" ir J - tad auto no Japānas kādaas rūpnīcas. Ja auto VIN sākas ar ciparu ( iespējams ka tikai bija tikai 1, bet neesmu nekad dziļāk intersejies), tad tas ir ASV ražojums utt.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

...

Toyota Hiluh Ziemeļeiropas tirgum ir pavisam cits auto...bet tas nenozīmē,ka jebkura no tām mašīnām saviem apstākļiem ir slikta.

Savulaik bija darba VW Taro (Hilux ar vw zīmēm uz stūres, restes un grabažnieka, pārējais ar toyota marķējumu). No Norvēģijas 1995.g. tika ievesti 4 gab. oriģināli ar 2x aķiem, apsildāmiem beņķiem, bet citādi prasti. Līdz gadsimtu mijai visiem bija korozija spārnos, lai gan nobraukumi bija no 130-250 tk km. Pazīstamiem no DE dzītajiem 2 gab. bija viens aķis, bez sēdekļu apsildes un arī sarūsējuši spārni. Tad kur ir tā lielā kvalitātes atšķirība Vācijas vai Skandināvijas tirgum, ja neskaita komplektāciju, tad rūsē vienādi un pārējie defekti arī kopīgi.

Pirms pieciem gadiem bija 95.g. mazda mx3 no Japānas, spidometrā 180 tk, pēc divām ziemām korozija vēl nebija, neskatoties uz pretkorozijas apstrādes neesamību. Pāris pazīstamajiem ir mazdas 3 un 6, pirktas LV un vairumam garantijas laikā jau bija cīņa ar koroziju.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

....

Pirms pieciem gadiem bija 95.g. mazda mx3 no Japānas, spidometrā 180 tk, pēc divām ziemām korozija vēl nebija, neskatoties uz pretkorozijas apstrādes neesamību. Pāris pazīstamajiem ir mazdas 3 un 6, pirktas LV un vairumam garantijas laikā jau bija cīņa ar koroziju.

Aizmirsi pibilst ka lielākā daļa Mazda 3 pie mums nav no Japānas, šķiet vai tikai nebija no Somijas), nezinu kā ar 6 !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā biju aizlīdis līdz autošrotam uzmest aci vienam EU Rangerim - secināju sekojošas lietas - US Rangerim Kuzava iekšējais platums ir par 10 cm mazāks nekā EU "doublecab" analogam. Kapots pēr platua izskatās ka varētu derēt, bet garumā EU Rengerim ir lielāka "knābja izvirzītā daļa" par apmēram 5 cm - līdz ar ko nemēģināju pielikt vai stiprinājuma vietās jams maz der - negribu papildus aerodinamisko bremzi.

Paņēmu stūres šarnīru (pirkstu) no tā EU Rangera - k-kad palūrēšu vai sapas. Vispār piekarei zināma līdzība ir tik protams EU Rangeris bija ar 4x4 - tā ka arī pamanāmas atsķirības bija.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

recluse rakstīja:

....

Pirms pieciem gadiem bija 95.g. mazda mx3 no Japānas, spidometrā 180 tk, pēc divām ziemām korozija vēl nebija, neskatoties uz pretkorozijas apstrādes neesamību. Pāris pazīstamajiem ir mazdas 3 un 6, pirktas LV un vairumam garantijas laikā jau bija cīņa ar koroziju.

Aizmirsi pibilst ka lielākā daļa Mazda 3 pie mums nav no Japānas, šķiet vai tikai nebija no Somijas), nezinu kā ar 6 !!!

Īstenībā tas mani vairs nerausta. Nākotnē vairs nav paredzēts iegādāties lietotu Japānas zīmolu auto (tāpat arī Koreja, Ķīna u.c. tas reģions).

Pietiek ar uzmanību gaidošo MK2 supru un vēl jānodod 89.g. celkas pārpalikumi lūžņos. Bet vispirms vajag 66.g. Volvo braucošā stāvoklī dabūt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Īstenībā tas mani vairs nerausta. Nākotnē vairs nav paredzēts iegādāties lietotu Japānas zīmolu auto (tāpat arī Koreja, Ķīna u.c. tas reģions).

Pietiek ar uzmanību gaidošo MK2 supru un vēl jānodod 89.g. celkas pārpalikumi lūžņos. Bet vispirms vajag 66.g. Volvo braucošā stāvoklī dabūt.

89 gada Celka, ir kura Gen4 jeb jau Gen5 ??? Mums te viens klubā pavilcies uz Gen 4 !!! Es savukārt uz Gen5. Ja tu kas lietojams no jamām iemet celicaclub lapā, nu vai arī tepat.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Nu nezinu, man bija UK Carina E, nobraucu gadu bez problēmām, tagadējais īpašnieks jau 3.5 gadus brauc, arī slavē, no rūsas ne vēsts.

Ja auto nav bijis uzsists, nu tipa tā ka kaut kur norauj krāsu - tad ar UK auto rūsēšanu arī nav problēmas. Ar Japānas "bleķiem" arī uzsistam auto problēmas nebūs vismaz gadus 5 un ja kvalitativi sataisa tad arī daudz daudz ilgāk.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

recluse rakstīja:

Īstenībā tas mani vairs nerausta. Nākotnē vairs nav paredzēts iegādāties lietotu Japānas zīmolu auto (tāpat arī Koreja, Ķīna u.c. tas reģions).

Pietiek ar uzmanību gaidošo MK2 supru un vēl jānodod 89.g. celkas pārpalikumi lūžņos. Bet vispirms vajag 66.g. Volvo braucošā stāvoklī dabūt.

89 gada Celka, ir kura Gen4 jeb jau Gen5 ??? Mums te viens klubā pavilcies uz Gen 4 !!! Es savukārt uz Gen5. Ja tu kas lietojams no jamām iemet celicaclub lapā, nu vai arī tepat.

4 gena. Tika paņemts kā dzinēja donors, pārējais itkā ir, sists labais spārns, itkā pat korozija pamaz, ja ir reāla interese - PM.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti