Aizsalis auto stikls

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds var ko ieteikt .

Proti , es savam auto nekasu ar skrāpi stiklus . Kad mazi mīnusi labi un ātri līdz uzsmidzināmie kausētāji , jau pie 10 grādi ja pat ne zemāk ,šie izsmidzinātāji nelīdz .

Ir redzēts ,ka tauta liek segas un "folijus" kas izskatās speciāli priekš auto ražoti . Vēl dzirdēts par kapara ( vai cita metāla skrāpjiem ) kuri neatstājot švīkas , lai gan viens man teica , ledus kristāli paši atstāj švīkas , vēl vairāk kā pats skrāpis.

 
1 2 3 4 5
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: To gan nesaprotu,kas jums tās par mašīnām,kurām NO IEKŠPUSES aizsalst ?? Kaut kas ar salona ventilāciju droši vien sajājies.

es ar par to...

Moš vienkārši aizdrists filtrs jānomaina, no pie galīgas nabadzības jāizsūc. Vēl dažiem ir mode pamest autosus zem kokiem un tad ie zināma vecuma tur visa tā ventilācijas gaisa padeve ir aizdrista ar "biomasu" - arī palīdz ja iztīra. Dažiem auto gan konstruktīvi tur ir sakarīgāki risinājumi un sū tur netiek.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: To gan nesaprotu,kas jums tās par mašīnām,kurām NO IEKŠPUSES aizsalst ?? Kaut kas ar salona ventilāciju droši vien sajājies.

es ar par to...

man ar tā bija un vienkārši no mitruma salonā. izvilku laukā visus paklājiņus. izžāvēju. gumijas paklājus nopirku jaunus, jo vecie bija cauri. un vairs iekšpusē kondensāta nav.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pazvanīju Dimitrijam , saka minimums 250 LS

es nosaucu ciparu par pashu sigu, no neta, jo latvijaa tadu nevar nopirkt. steel mate 898G man abiem auto ir. stradaa ljoti ok. uz pults var redzeet cik salonaa temperatura. atshiiriibaa no sheit piedavaataam sigaam, steel mate ir ljoti kvalitatiivs produkts, par draudziigu cenu, cik nu 100ls var buut draudziigi dazi liek sigas arii pa 40ls ar visu darbu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es daru vienkāršāk - uz Vienības gatves "Autodvēselē" nopirku durvīm paredzētos "mušu sitamos" un atstāju ~ cm šķirbu (ja tie stāv virsū, tad neredz, ka logs vaļā) - arī labi vēdinās....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

rudens68 rakstīja: Pazvanīju Dimitrijam , saka minimums 250 LS

es nosaucu ciparu par pashu sigu, no neta, jo latvijaa tadu nevar nopirkt. steel mate 898G man abiem auto ir. stradaa ljoti ok. uz pults var redzeet cik salonaa temperatura. atshiiriibaa no sheit piedavaataam sigaam, steel mate ir ljoti kvalitatiivs produkts, par draudziigu cenu, cik nu 100ls var buut draudziigi dazi liek sigas arii pa 40ls ar visu darbu

Paldies par ieteikumu! Kur to siģeni pirki? Ebay?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu nezinu, man liekas, ka signalizācija par 40.- Ls, naudas šķaidīšana... der tikai tantiņas un runčus baidīt...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: nu nezinu, man liekas, ka signalizācija par 40.- Ls, naudas šķaidīšana... der tikai tantiņas un runčus baidīt...

Atkarīgs,kādiem mērķiem un kādam auto. Pilda tās pašas funkcijas ko tā par 100 ls.

taa nu gluzhi nav. man vecam sklerotikjim ir gruutiibas atcereeties vai esmu aizsledzis auto vai nee. sigas pults attaino situaciju. un ja naeizsleedz, shamaa vel pakliedz un vibree. uz ekrana radaas kada stavolkii ir auto. auto starts ir very cool maza beerna gadijumaa (kas visai driiz piedzims) nav jaaiet araa sildiit auto ja esam ciemos, veikalaa, slimnicaa. nav arii jasatraucas ka nedzirdeeshu ka mauro auto, veikala staavietaa, kad kaads nariks stiepj prom magji. jo pults bljauj ljoti skalji un labi vibree darbiibas radiuss reali ir ap 500m. lielaas grutiibaas kad daudz mapatiigu shkershlju ir ap 200-300m, kas ir pietiekami pilsetaa. konkretas firmas sigas pultis ir aprikotas ar litija akjishiem, uzladeejas no piepiteeja, resurs 10gadi. tam visam pa virsu, izgatavoshanas kvalitate ir ljoti augsta. un viss ir uztaisiits augstaa liimenii.

jaa, shamaa dabuunama tikai ebay

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: nu nezinu, man liekas, ka signalizācija par 40.- Ls, naudas šķaidīšana... der tikai tantiņas un runčus baidīt...

Atkarīgs,kādiem mērķiem un kādam auto. Pilda tās pašas funkcijas ko tā par 100 ls.

taa nu gluzhi nav. man vecam sklerotikjim ir gruutiibas atcereeties vai esmu aizsledzis auto vai nee. sigas pults attaino situaciju. un ja naeizsleedz, shamaa vel pakliedz un vibree. uz ekrana radaas kada stavolkii ir auto. auto starts ir very cool maza beerna gadijumaa (kas visai driiz piedzims) nav jaaiet araa sildiit auto ja esam ciemos, veikalaa, slimnicaa. nav arii jasatraucas ka nedzirdeeshu ka mauro auto, veikala staavietaa, kad kaads nariks stiepj prom magji. jo pults bljauj ljoti skalji un labi vibree darbiibas radiuss reali ir ap 500m. lielaas grutiibaas kad daudz mapatiigu shkershlju ir ap 200-300m, kas ir pietiekami pilsetaa. konkretas firmas sigas pultis ir aprikotas ar litija akjishiem, uzladeejas no piepiteeja, resurs 10gadi. tam visam pa virsu, izgatavoshanas kvalitate ir ljoti augsta. un viss ir uztaisiits augstaa liimenii.

jaa, shamaa dabuunama tikai ebay

Izklausās interesanti, būs jāapskata. Mani personīgi vairāk interesē autopage, jo esošā siga ir autopage ražojums un vienīgais iemesls, kāpēc tā nespēj piešķilt manu motoriņu - kur tu nopirksi desmitgadīgai sigai atbilstošo moduli?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Tev patiešām putniņi galvā , vai pats maz apzinies ,ka tavs autiņš kopumā maksā 3 reiz lētāk kā webasto .

Bagāts dara kā grib, nabags kā var. BU webasto komplekts maksā divciparu ciparu - par manu A90q pat šrots dod vismaz 250 ls

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja:

Ja ir mīnus 15 tad logu aizsalšanai pietiek ar to mitrumu ko pats izelpo.

A ko tu dari -15 grādus aukstā mašīnā - dročī? Kad es iekāpju -15 grādus aukstā mašīnā, kopā ar motoru sāk pūst pečka, ar gaisa plūsmu novēršot aizsalšanu, bet pēc brītiņa salonā valda plusi, kuros, kā zinām, nekas nesasalst.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tā kā atzini,ka esi nabags? Anglijā?

A tev liekas ka te plūst piena upes un ietek ķīseļa ezeros?

Bet tam nav nekāda sakara ar manu A90q. Tas pūst tur, latvijā, es esmu te Redzēs, varbūt nākamā gada sākumā aizbrauks nedaudz uzrakt sniegu.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

feciic rakstīja:

Ja ir mīnus 15 tad logu aizsalšanai pietiek ar to mitrumu ko pats izelpo.

A ko tu dari -15 grādus aukstā mašīnā - dročī? Kad es iekāpju -15 grādus aukstā mašīnā, kopā ar motoru sāk pūst pečka, ar gaisa plūsmu novēršot aizsalšanu, bet pēc brītiņa salonā valda plusi, kuros, kā zinām, nekas nesasalst.

Dīzelim tomēr kāds laicinš paiet kamēr kvēlsveces uzsilst

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un kamēr kvēlsveces nav uzsilušas, veņķiks negriežas? Tu gadījumā neesi aizvietojis kvēlsveces ar grilla kokoglēm? Visiem līdz šim redzētajiem traktoriem kvēlsveču relejs ieslēdzas uz kādām 5 sekundēm. Un kā jau pie ieslēgtas aizdedzes, veņķiks griežas. Tavējās laikam piecas minūtes silst...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

rudens68 rakstīja: Pazvanīju Dimitrijam , saka minimums 250 LS

es nosaucu ciparu par pashu sigu, no neta, jo latvijaa tadu nevar nopirkt. steel mate 898G man abiem auto ir. stradaa ljoti ok. uz pults var redzeet cik salonaa temperatura. atshiiriibaa no sheit piedavaataam sigaam, steel mate ir ljoti kvalitatiivs produkts, par draudziigu cenu, cik nu 100ls var buut draudziigi dazi liek sigas arii pa 40ls ar visu darbu

Man auto ir ar starta pogu , un tas to lietu sadārdzina , viņa nosauktajos 250 , cik tur tīri signalizācija maksā ,cik darbs . Ir jau dzirdēts ,ka vienam otram autiņam detaļa maksā 15 Ls bet viņu tur kur vajag iedabūt vēl kādi 150 Ls

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Apskatījos Statoilā tos logu skrāpjus, izskatās pamatīgi , kārtīgs rokturs , bet galā grubuļaina plastmasas lāpstiņa(skrāpis) nu neuzrunāja

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Slinkais rakstīja:

rudens68 rakstīja: Pazvanīju Dimitrijam , saka minimums 250 LS

es nosaucu ciparu par pashu sigu, no neta, jo latvijaa tadu nevar nopirkt. steel mate 898G man abiem auto ir. stradaa ljoti ok. uz pults var redzeet cik salonaa temperatura. atshiiriibaa no sheit piedavaataam sigaam, steel mate ir ljoti kvalitatiivs produkts, par draudziigu cenu, cik nu 100ls var buut draudziigi dazi liek sigas arii pa 40ls ar visu darbu

Man auto ir ar starta pogu , un tas to lietu sadārdzina , viņa nosauktajos 250 , cik tur tīri signalizācija maksā ,cik darbs . Ir jau dzirdēts ,ka vienam otram autiņam detaļa maksā 15 Ls bet viņu tur kur vajag iedabūt vēl kādi 150 Ls

var redzeet ka nekada saprashana nav par taam lietaam sigas nav prece konkretam auto, jebkuru var uzlikt jebkuram auto. cenas uzskruveetas tapeec, ka muzdienaas jau cilveeki jeedz no taam lietaam arvien mazaak, un shamiem iestaasta ka tur viss ir mega sarezhgiiti. nu nav tak tur nekaadas kosmosa tehnologijas. panjemot iebkuras sigas piesleeguma sheemu, arii vidusmeera cilveekam nebuus probleemas izprast darbiibu. sakaaa ar startu, var atshkirties tikai lidzeklji immo apieshanai, kaut gan tie arii ir standartizeeti un paris modulji der visiem auto.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un kamēr kvēlsveces nav uzsilušas, veņķiks negriežas? Tu gadījumā neesi aizvietojis kvēlsveces ar grilla kokoglēm? Visiem līdz šim redzētajiem traktoriem kvēlsveču relejs ieslēdzas uz kādām 5 sekundēm. Un kā jau pie ieslēgtas aizdedzes, veņķiks griežas. Tavējās laikam piecas minūtes silst...

ir autiņi kam nikas ,niuxja iekš klimas negriežas ,līdz nau sasniegta min sistēmas t

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja: Un kamēr kvēlsveces nav uzsilušas, veņķiks negriežas? Tu gadījumā neesi aizvietojis kvēlsveces ar grilla kokoglēm? Visiem līdz šim redzētajiem traktoriem kvēlsveču relejs ieslēdzas uz kādām 5 sekundēm. Un kā jau pie ieslēgtas aizdedzes, veņķiks griežas. Tavējās laikam piecas minūtes silst...

ir autiņi kam nikas ,niuxja iekš klimas negriežas ,līdz nau sasniegta min sistēmas t

Man automātiskā režīmā arī nekas negriežas , līdz nav konkrēta t

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es daru vienkāršāk - uz Vienības gatves "Autodvēselē" nopirku durvīm paredzētos "mušu sitamos" un atstāju ~ cm šķirbu (ja tie stāv virsū, tad neredz, ka logs vaļā) - arī labi vēdinās....

2007 gada pavasarī ,kad jau cieti biju nolēmis vest vektru A uz šrotu , man noplīsa ventilātors un kā reiz negaidīti uznāca pamatīgs pavasara sals uz kādu nedēļu , nu negribējās vairs nevienu latu likt tam auto , un tad arī bij apgūti jau savi knifiņi kā braukt . Un viens no tiem, logam atstāju škirbiņu .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kautkur bij redzēts ,kautkas līdzīgs fēnam , tad papildus pūšamais no iekšpuses kurš lādējas caur piepīpētāju

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aha. tikai tam mēslam ir 150w elektriskā jauda. siltuma tātad krietni mazāk. es jau ar pagājšziem par tādu domāju. izpētīju kas un kā un sapratu - naher.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

savulaik CCCP autosiem ,itīpaši ZAZiem ,ziemā tika braukc ar atvērtiem ,trīstūrveidīgajiem ,vedlodziņiem -max.izverstiem ārā -20'C ,galvā pižiks ,rokās armijnieku dūraiņi un uz preikšu ar dziesmām

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Rads kad bija USA teica ,ka tur populāra distances/taimera iedarbināšana .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: savulaik CCCP autosiem ,itīpaši ZAZiem ,ziemā tika braukc ar atvērtiem ,trīstūrveidīgajiem ,vedlodziņiem -max.izverstiem ārā -20'C ,galvā pižiks ,rokās armijnieku dūraiņi un uz preikšu ar dziesmām

Tās dažas dienas tā arī braucu , plus sega uz kājām . Un bija ok . Lielākais man bij -23 ,stundu pie tādas t ,ja esi iepakojies bij komfortabli .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

uj , pavisam piemirsu vēl 150g vodkas pirms tālākiem braucieniem

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti