Naks tirgus

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiciens!

jautājums par sekojošu tēmu. Iegāju IKI iepirkt kartupeļus. Kā iegāju, tā izgāju - ko tādu pat murgos nebiju redzējis - veci, savītuši, appelējuši,,, un pa 35 saņi kilo... iegāju RIMI, tur izsveramie beigušies, nācās ņemt fasētos pa 45 saņi kilo. PSC!

tagad ir doma uz ziemu iepirkt kādu maišeli kartupeļu, burkānu, sīpolu...

tātad - vai kāds zin TAGADĒJĀS cenas Nakts tirgū, kur tas tagad atrodas (ir dzirdēts, ka jamo taisās pārvitot), un no cikiem līdz cikiem tur ir andēlētāji.

paldies

PS Spams protams, kā vienmēr gratulēts....

 
1 2
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Starp Maskavas ielu un Krasta ielu. Starp Zivju paviljonu un Turgņeva ielu. Laukumā ar uzrakstu Tirdzniecības laukums vai kā tamlīdzīgi.

Andelētāji tur ir arī pa dienu. Bet tad cenas tāpat kā parasti.

Vakaros esmu bijis ar 20.00 - 22.00. Viss notiek.

Ja nepērc ļoti daudz, cena būs nedaudz zemāka nekā dienas tirgū.

Skaties, vai tirgotājs ir no LV vai LT.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es nesen pirku maisu pa ~5laši

cik tur iekšā nezinu.... kilo sanāk padsmit saņi

šoreiz patrāpījās diezgan slikti, iekšā melnumi....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Sveiciens!

jautājums par sekojošu tēmu. Iegāju IKI iepirkt kartupeļus. Kā iegāju, tā izgāju - ko tādu pat murgos nebiju redzējis - veci, savītuši, appelējuši,,, un pa 35 saņi kilo... iegāju RIMI, tur izsveramie beigušies, nācās ņemt fasētos pa 45 saņi kilo. PSC!

tagad ir doma uz ziemu iepirkt kādu maišeli kartupeļu, burkānu, sīpolu...

tātad - vai kāds zin TAGADĒJĀS cenas Nakts tirgū, kur tas tagad atrodas (ir dzirdēts, ka jamo taisās pārvitot), un no cikiem līdz cikiem tur ir andēlētāji.

paldies

PS Spams protams, kā vienmēr gratulēts....

Nakts tirgus nav nekāda zelta bedre. Tā ir laimes spēle tur kautko jēdzīgu nopirkt. Paskaties ar kādām fūrēm tur pieved preci.

Labāk pirkt no kāda paziņas zemnieka. Var arī mazajos tirgos, ķipa vidzemes. Laba kartoška ir arī Ventspils tirgū. Es ziemai ņemu pa tiešo no zemnieka pagraba vai lauka.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Sveiciens!

jautājums par sekojošu tēmu. Iegāju IKI iepirkt kartupeļus. Kā iegāju, tā izgāju - ko tādu pat murgos nebiju redzējis - veci, savītuši, appelējuši,,, un pa 35 saņi kilo... iegāju RIMI, tur izsveramie beigušies, nācās ņemt fasētos pa 45 saņi kilo. PSC!

tagad ir doma uz ziemu iepirkt kādu maišeli kartupeļu, burkānu, sīpolu...

tātad - vai kāds zin TAGADĒJĀS cenas Nakts tirgū, kur tas tagad atrodas (ir dzirdēts, ka jamo taisās pārvitot), un no cikiem līdz cikiem tur ir andēlētāji.

paldies

PS Spams protams, kā vienmēr gratulēts....

Nakts tirgus nav nekāda zelta bedre. Tā ir laimes spēle tur kautko jēdzīgu nopirkt. Paskaties ar kādām fūrēm tur pieved preci.

Labāk pirkt no kāda paziņas zemnieka. Var arī mazajos tirgos, ķipa vidzemes. Laba kartoška ir arī Ventspils tirgū. Es ziemai ņemu pa tiešo no zemnieka pagraba vai lauka.

mazajos tirgos ceņņiks nereāls - vidzemē, čierī... čut ne rimja cenas! tapēc interesē lētākā prece jo man no Mangaļiem ir vienalga - centrāltirgus vai čieris - tāpat jābrauc i.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Gauss rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Sveiciens!

jautājums par sekojošu tēmu. Iegāju IKI iepirkt kartupeļus. Kā iegāju, tā izgāju - ko tādu pat murgos nebiju redzējis - veci, savītuši, appelējuši,,, un pa 35 saņi kilo... iegāju RIMI, tur izsveramie beigušies, nācās ņemt fasētos pa 45 saņi kilo. PSC!

tagad ir doma uz ziemu iepirkt kādu maišeli kartupeļu, burkānu, sīpolu...

tātad - vai kāds zin TAGADĒJĀS cenas Nakts tirgū, kur tas tagad atrodas (ir dzirdēts, ka jamo taisās pārvitot), un no cikiem līdz cikiem tur ir andēlētāji.

paldies

PS Spams protams, kā vienmēr gratulēts....

Nakts tirgus nav nekāda zelta bedre. Tā ir laimes spēle tur kautko jēdzīgu nopirkt. Paskaties ar kādām fūrēm tur pieved preci.

Labāk pirkt no kāda paziņas zemnieka. Var arī mazajos tirgos, ķipa vidzemes. Laba kartoška ir arī Ventspils tirgū. Es ziemai ņemu pa tiešo no zemnieka pagraba vai lauka.

mazajos tirgos ceņņiks nereāls - vidzemē, čierī... čut ne rimja cenas! tapēc interesē lētākā prece jo man no Mangaļiem ir vienalga - centrāltirgus vai čieris - tāpat jābrauc i.

Ja tev labāk ir lētāk, tad dari kā zini...

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Mans iekš Tukuma novada no zemnieka iepirka pa 10 saņi kg un pie reizes ar neko valsts par to nesaņēma, uzpircējs ar...

Tā lūk.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Dark_Side rakstīja: mazajos tirgos ceņņiks nereāls - vidzemē, čierī... čut ne rimja cenas! tapēc interesē lētākā prece jo man no Mangaļiem ir vienalga - centrāltirgus vai čieris - tāpat jābrauc i.

a tu cenu gribi nopirkt vai kartupeļus? jebšu pats ēdīsi vai cūkas barosi?

pats ēdīšu. wnk patērēju daudz un maksāt 40+ saņi par šūdainiem spāņu bumbuļiem ar visiem pvniem negribas - meklēju kur lētāk

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

pie vecākiem ar ne 3 vadziņas vien izauga... bet ar to i pa maz - man pašam sava saime jābaro

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

ss neder. tur 90% starpnieki. un ar 50 kg neviens pie namdurvīm neskries... ja 5 000 kg tad jā...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Es ziemai ņemu pa tiešo no zemnieka pagraba vai lauka.

Naktī,ja?

Tev kādreiz galvā ir arī kāda gaiša doma, vai tikai melnas?

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Esam pirkuši gan Nakts tirgū, gan Vidzemes tirgū.

Nakts tirgū vairākas reizes pirkām no kaut kāda smagā, kas bija noparkojies netālu no paša tirgus teritorijas - kartupeļi bija labi. Nakts tirgū pēc 20.00 sākas tāda rosība, ka maz neliekas. Privātie čum un mudž gan ar autiņiem parkošanās vietās, gan arī pašā tirgū. Bieži vien dārzeņi jāņem kastēs, maisos, jo zemnieki nevēlas krāmēties ar sīkumiem.

Tagad pārsvarā pērkam Vidzemes tirgū. Man jau liekas, ka nav nemaz tik dārgi. Kaut kas 6.18Ls par 32kg maisu. Un kartupeļi arī normāli (vispirms, protams, iztestējām mazākos daudzumos, kuri labāki).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es ņemu no sievasmātes.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau visiem sievasmātes, vīramātes audzē kartupeļus

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

ss neder. tur 90% starpnieki. un ar 50 kg neviens pie namdurvīm neskries... ja 5 000 kg tad jā...

parasti mēs kartupeļus audzējam laukos paši (gardi

Bet gadās ka Rīgā esot izbeidzas un tad ir jāpārk kāds kilo vai divi.

mana pieredze: Rimi nopērkamie (īpaši lielie smukie fasētie) der tikai lopiem, tirgū 80% gadījumu ir bijuši kaut kādi ar forsēšanu audzēti ar ūdeni piedzīti mēsli no Polijas vai velns aviņu zin ko kurienes.

Nekad nav bijis problēmu ir Supernetto pārdodamie 2. šķiras LV audzētie kartupeļi- mazi, daudz bojātu, mizojot daudz melnumi,u.t.t -toties kartupeļi kā tādi gardi, un ne ar ko neatšķiras no pašu audzētiem.

Cena aºī viņiem ir bijusi vienmēr zemākā kā tirgos nopērkamiem. piem. tirgos 20-25-30 sant., Supernetoo 18 vai 19.sant. un pie tam ir izlases iespēja, un nav jābaro centrāltirgus mafija

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es ņemu no sievasmātes.

pats jau neko nevari tikai ņemt, visu mūžu ar izstieptu roku fuj

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

ss neder. tur 90% starpnieki. un ar 50 kg neviens pie namdurvīm neskries... ja 5 000 kg tad jā...

parasti mēs kartupeļus audzējam laukos paši (gardi

Bet gadās ka Rīgā esot izbeidzas un tad ir jāpārk kāds kilo vai divi.

mana pieredze: Rimi nopērkamie (īpaši lielie smukie fasētie) der tikai lopiem, tirgū 80% gadījumu ir bijuši kaut kādi ar forsēšanu audzēti ar ūdeni piedzīti mēsli no Polijas vai velns aviņu zin ko kurienes.

Nekad nav bijis problēmu ir Supernetto pārdodamie 2. šķiras LV audzētie kartupeļi- mazi, daudz bojātu, mizojot daudz melnumi,u.t.t -toties kartupeļi kā tādi gardi, un ne ar ko neatšķiras no pašu audzētiem.

Cena aºī viņiem ir bijusi vienmēr zemākā kā tirgos nopērkamiem. piem. tirgos 20-25-30 sant., Supernetoo 18 vai 19.sant. un pie tam ir izlases iespēja, un nav jābaro centrāltirgus mafija

Supernetto un RIMI ir viens un tas pats

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav... tas pats ar Walter stipro alu

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

smaidiigais rakstīja: incantā laikā esi attapies - tālāk par Rimi neesi bijis visus treknos gadus - tač paskaties kaut tai pašā ss.lv un pazvanies riņķī - pievedīs tev pie namdurvīm kāds zemnieks un varēsi cept un vārīt

PN - no neatminamiem laikiem pats 3 vadziņas kartupeļu izaudzēju, lai neaizmirstas kā tie aug... Dzīvoju pilsētā, ja kas

ss neder. tur 90% starpnieki. un ar 50 kg neviens pie namdurvīm neskries... ja 5 000 kg tad jā...

parasti mēs kartupeļus audzējam laukos paši (gardi

Bet gadās ka Rīgā esot izbeidzas un tad ir jāpārk kāds kilo vai divi.

mana pieredze: Rimi nopērkamie (īpaši lielie smukie fasētie) der tikai lopiem, tirgū 80% gadījumu ir bijuši kaut kādi ar forsēšanu audzēti ar ūdeni piedzīti mēsli no Polijas vai velns aviņu zin ko kurienes.

Nekad nav bijis problēmu ir Supernetto pārdodamie 2. šķiras LV audzētie kartupeļi- mazi, daudz bojātu, mizojot daudz melnumi,u.t.t -toties kartupeļi kā tādi gardi, un ne ar ko neatšķiras no pašu audzētiem.

Cena aºī viņiem ir bijusi vienmēr zemākā kā tirgos nopērkamiem. piem. tirgos 20-25-30 sant., Supernetoo 18 vai 19.sant. un pie tam ir izlases iespēja, un nav jābaro centrāltirgus mafija

Supernetto un RIMI ir viens un tas pats

saimnieks jā - produkcija un piegādātāji gan atšķiras to jau nu gan Tev kā santīma mīlim vajadzētu zināt 3min ātrās zupas ir tikai Netto, savukārt RIMI tādu nav... tas pats ar Walter stipro alu

Parasti uz netto rimi sūta produkciju tuvu termiņa beigām un neejošās preces, pārpalikumus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nav jau obligāti "jāubago" sievasmātes, var jau arī normāli piebraukt palīdzēt dažādos darbos, un tad saņemt "darba samaksu" graudā. Es arī tieši tāpat rīkojos, tiesa gan audzēju kopā ar senčiem arī pie savas lauku mājas, tikai mazākā apjomā kā sievas senči ( jamiem nopietnāka saimniecība, mums tik piemājas dārzs)

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Latvijas lauku pārtikas produkti bez starpniekiem: www.zemnieks.info/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispābā jau ziemas salā ieteiktu uzmanīties no nakts tirgus. Var nopirkt maisu ar saldajiem kartupeļiem…

Ziemā labāk pirkt pie pārbaudīta tirgoņa.

Nakts tirgū un nakts laikā pat pārgriežot karpeli uz pusēm tā īsti nepateiksi – salis vai tomēr ietīts kažokā un aukstuma nav dabūjis…

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nav jau obligāti "jāubago" sievasmātes, var jau arī normāli piebraukt palīdzēt dažādos darbos, un tad saņemt "darba samaksu" graudā. Es arī tieši tāpat rīkojos, tiesa gan audzēju kopā ar senčiem arī pie savas lauku mājas, tikai mazākā apjomā kā sievas senči ( jamiem nopietnāka saimniecība, mums tik piemājas dārzs)

tu par palīdzēšanu radiniekiem ņem naudu??? graudu??? FUI!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vispābā jau ziemas salā ieteiktu uzmanīties no nakts tirgus. Var nopirkt maisu ar saldajiem kartupeļiem…

Ziemā labāk pirkt pie pārbaudīta tirgoņa.

Nakts tirgū un nakts laikā pat pārgriežot karpeli uz pusēm tā īsti nepateiksi – salis vai tomēr ietīts kažokā un aukstuma nav dabūjis…

šis ir vienīgais iemesls kāpēc neaizbraucu uz turieni... pāris pazīstamo iegrābās jau cukurā...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tu par palīdzēšanu radiniekiem ņem naudu??? graudu??? FUI!

Graudu jā, naudu nē. Pats fui !

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Graudu jā, naudu nē. Pats fui !

3 graudu labāk ņem.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti