1.9cdti vs 1.7cdti

FastKiller Reģ.: 05.10.2005

Ir plāns pavasarī iepirkt Opeli Zafiru tā ap 2007. vai 2008. vai pat 2009. gadu.

O.k., o.k. zinu šejieniešu tramīgumu saistībā ar opeļiem =) un stereotipiem par tiem, bet tomēr jautāšu, kurš dzinējs labāks 1.9 vai it kā jaunākais 1.7?

Mani interesē vairāk kurš labāk iederas Zafīrā?

1.9 ir nedaudz jaudīgāks, savukārt 1.7 ekonomiskāks.

Kā ar remontiem un vājajām vietām?

Stāstus par to, ka katrs auto reiz kļūs par Opeli, varat izklāstīt, bet tie netiks ņemti vērā

Nu ko, eksperti, VWFans u.c. sarosās,

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12
M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tātad M77 2.0 16v DTI ir dīzeļdegvielas kapsēta

Ko tu tur muldi? Izlasi vēlreiz!

M77 rakstīja:

msh rakstīja: stāvot uz vietas esmu pārliecinājies ka mans motors stundā patērē 4-5 litrus.

Un tu vēl te runā, ka neatmaksājas ņemt dīzeli? Kas tam tavam motoram kait, ka tik liels patēriņš? Mana 2.0 dīzeļvektra tukšgaitā tērē 0.6-0.7 litrus!

Kādā ziņā nulle komats seši litri stundā ir "kapsēta"? Tas tukšgaitā, bet pa gludu šoseju mans auto tērē gandrīz kā tavs tukšgaitā - var pat ierakstīties 5 litros uz simtu!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja: Tātad M77 2.0 16v DTI ir dīzeļdegvielas kapsēta

Nebāzies, kur pašam nav ne vismazākās sajēgas! KOmpis rāda vienu, bet tesplāns rāda otru!

parunāsim par tematu kas ir testplāns??

kas tas testplaans, davai pastaasti. a zini kas ir starpgalaktiskaiskvazistacionaraispipelizators?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ja es būtu vēlējies nopirkt autentisku Audi 90Q, tad iegādātos, piemēram, šādu suchen.mobile.de/...

lai šito nopirktu tev vēl kādas ziemas trīs ir jāturpina staigāt bez pižika

Nekā nebija, esmu jau gana staigājis, it kā tu nezinātu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu, stāsti,kāds manām spējām nopirkt Vācijā mašīnu sakars ar to, tai vai nav oriģinālie moldingi??

Es vēl nesaprotu,kāpēc tur kaut kas jāgriež ārā un jālīmē atpakaļ??

Tas esošais mašīnas īpašnieks ir apmēram tava vecuma, bet salīdzinājums ir neiespējams, jo tas cilvēks stabili stāv uz kājām dzīvē un nestumj kaut kādus bezsakarus. Viņam bija gan nauda mašīnas iegādei, gan tās uzturēšanai, gan aplīmēšanai, gan apskates iziešanai un degvielas ieliešanai, lai nebūtu jāpisās ar gāzi

Pirmais iespaids par šo tekstu - šis cilvēks ir turīgāks par tevi. Tomēr audī ar benzīnnieku, nevis žopelis ar dīzeli. Kaut gan te kaut kas nešujas kopā - aplīmēt, nevis pārkrāsot [ja vien tu te netirs ], kā arī nesalikt santīma jāšanu mīlošā dekstera uzliktās A80 priekšas vietā normālu A90 priekšu - tas prieks varbūt uz sotaku paceltos, varbūt arī ne.

Kāpēc kaut kas jālīmē? Nu pastāsti kā tu nomainīsi šādus moldingus kā šitentajā sludeklī esošajam vizuāli ļoti labā stāvoklī esošajam A90 www.ss.lv/... pret šitentajiem gumijniekiem content6-foto.inbox.lv/...

Tev ir ļoti ļoti šaurs skata leņķis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja: Nobraukums, km: 97 011 - nojāts? www.ss.lv/...

Transporta līdzeklis ir iegādāts pie dīlera un apkopts tikai oficiālā izplatītāja servisā;

Nu, BRC centrs daudz tirgo līzingu atņemtos auto, kuri, īpaši šādi, cik nācies redzēt, ar visām "tikai pie dīlera" apkopēm ir visai nožēlojami...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Kādā ziņā nulle komats seši litri stundā ir "kapsēta"? Tas tukšgaitā, bet pa gludu šoseju mans auto tērē gandrīz kā tavs tukšgaitā - var pat ierakstīties 5 litros uz simtu!

Tādā ziņā ka tā skānija, kura tukšgaitā patērē pusotru reizi vairāk noteikti nebūs ar mazāku motoru kā kādi septiņi litri, tb trīsarpus reizes lielāks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un tev ir sabojājies vakuuma vārsts tai ieplūdē esošajai patēriņa palielināšanas klapei

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Atkal muldi. Bija sabojājies, bet nu vairs kā mēnesi nav - nomainīju pret darbojošos, pārbaudīju, strādā.

Tu labāk pastāsti, cik patērē tukšgaitā rAudi dīzeļkapsētas? Nu, piemēram izslavētais R5 2.5 TDI?

0.6 litri stundā ir ļoti normāls dīzeļa patēriņš to gadu automobīļiem, bet tavi 4-5 litri bendžas gan liecina, ka matoram nav viss kārtībā, drīzāk jau tolmets pēc tā ilgojas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Manējais stundā tērē 0.7 litrus, kad darbojas tikai dzinējs, kad ieslēdz gaismas/kondišku/mūziku, patēriņš pieaug līdz 1.4 l/h.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Tik lielu patēriņu esmu novērojis tikai aukstam motoram aukstā laikā, nu, varbūt, arī aukstam motoram ļoti karstā laikā, kad kondiška uz max uzgriezta. Tādā mērenā laikā kā tagad ar uzsilušu dzinēju ir 0.6 - 0.9 litri/h atkarībā no kondiškas un gaismu (ne)lietošanas apjoma.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, tas laikam uz tā rēķina, ka tev ir 2.0, man - 2.2

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei, pidrātiņi, pietiks spamot

davaj labāk man ozola "vagonku" piegādājiet

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Man laukos viens liels nokaltis ozols stāv - nāc, sazāģē dēlīšos, dārgi neprasīšu.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

M77 rakstīja:

Kādā ziņā nulle komats seši litri stundā ir "kapsēta"? Tas tukšgaitā, bet pa gludu šoseju mans auto tērē gandrīz kā tavs tukšgaitā - var pat ierakstīties 5 litros uz simtu!

Tādā ziņā ka tā skānija, kura tukšgaitā patērē pusotru reizi vairāk noteikti nebūs ar mazāku motoru kā kādi septiņi litri, tb trīsarpus reizes lielāks

cik litri nepateikšu tai skanijai dzinejs bet 380hp,

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Man laukos viens liels nokaltis ozols stāv - nāc, sazāģē dēlīšos, dārgi neprasīšu.

man pašam garāžā stāv ozola pusbaļķi.... man vajag gatavu vagonku... pie tam špaktelētru un slīpētu... varētu būt lakota

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

a tu pamācies googli! nu kaut vai šo - www.1188.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: a tu pamācies googli! nu kaut vai šo - www.1188.lv/...

Nu ko, saki šiem lai ved šurpu kādus 10 kvadrātmetrus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Atkal muldi. Bija sabojājies, bet nu vairs kā mēnesi nav - nomainīju pret darbojošos, pārbaudīju, strādā.

Tu labāk pastāsti, cik patērē tukšgaitā rAudi dīzeļkapsētas? Nu, piemēram izslavētais R5 2.5 TDI?

0.6 litri stundā ir ļoti normāls dīzeļa patēriņš to gadu automobīļiem, bet tavi 4-5 litri bendžas gan liecina, ka matoram nav viss kārtībā, drīzāk jau tolmets pēc tā ilgojas.

Tolmets var ilgoties pēc dīzeļiem, kuriem visu laiku jātīra vakuuma vārsteļi, nevis pēc benzīnnieka, par kura tehnisko stāvokli jālieto vārds "slikts", bet šis ir vairāk nekā dzīvs

Vispār var gadīties ka esmu par to brīvgaitas patēriņu samelojis - svētdien pārliecinājos ka borta kompja litru rādījumam [ar reset pogas spaidīšanu var dabūt lai šis parāda cik litrus bākā šis "redz" ] nevar ticēt - ielēju 20, šis sākumā parādīja 14 litru starpību, vēlāk bik vairāk. Vajadzēs kaut kad devēju pārbaudīt, un kad bāka būs gandrīz tukša, izliet un tad padarbināt ar pāris litriem lai redzētu cik ilgi ies

A par audī kuļmašīnām nezinu. Zinu tikai to, ka 1.9 kuļmašīnai normāls patēriņš uz šosejas ir 4 litri, bet 2.5 10v pieci. Sanāk ka vajadzētu būt mazāk nekā tur tam tavējajam. 1.9 vēl ziemā ir tāda problēma ka apstājoties temperatūra krītas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

M77 rakstīja: Atkal muldi. Bija sabojājies, bet nu vairs kā mēnesi nav - nomainīju pret darbojošos, pārbaudīju, strādā.

Tu labāk pastāsti, cik patērē tukšgaitā rAudi dīzeļkapsētas? Nu, piemēram izslavētais R5 2.5 TDI?

0.6 litri stundā ir ļoti normāls dīzeļa patēriņš to gadu automobīļiem, bet tavi 4-5 litri bendžas gan liecina, ka matoram nav viss kārtībā, drīzāk jau tolmets pēc tā ilgojas.

Tolmets var ilgoties pēc dīzeļiem, kuriem visu laiku jātīra vakuuma vārsteļi, nevis pēc benzīnnieka, par kura tehnisko stāvokli jālieto vārds "slikts", bet šis ir vairāk nekā dzīvs

Vispār var gadīties ka esmu par to brīvgaitas patēriņu samelojis - svētdien pārliecinājos ka borta kompja litru rādījumam [ar reset pogas spaidīšanu var dabūt lai šis parāda cik litrus bākā šis "redz" ] nevar ticēt - ielēju 20, šis sākumā parādīja 14 litru starpību, vēlāk bik vairāk. Vajadzēs kaut kad devēju pārbaudīt, un kad bāka būs gandrīz tukša, izliet un tad padarbināt ar pāris litriem lai redzētu cik ilgi ies

A par audī kuļmašīnām nezinu. Zinu tikai to, ka 1.9 kuļmašīnai normāls patēriņš uz šosejas ir 4 litri, bet 2.5 10v pieci. Sanāk ka vajadzētu būt mazāk nekā tur tam tavējajam. 1.9 vēl ziemā ir tāda problēma ka apstājoties temperatūra krītas.

kā ta tā - tavā mašīnā gļuko elektronika

pziģec... tev ar steigu ir jāpērk oriģinālais bākas benzīna līmeņa devējs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Joprojām rullē lauķu stils 'ļurba', 'kuļmašīna' utt. msh, diezgan stulbi lasīt tavas stulbības, es saprotu,ka tavos pāķos tas skaitās kruta, bet varbūt vari savu sūdu nestumt te un rakstīt latviski?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dazhi skaidrojumi speciali prieks neizglitotajiem oligarhiem.

kuljmashiina - mashina ar dizeljdzineju

ljurba - mashina ar turboputes dzineju vai zivs "vēdzele"°

solkjis - dizeljdegviela

bamslis - stiprinatais alus divu litru iepakojumaa

klauna kabata - vieglas uzvedibas sieviete

pi.saks istaba - avarija netalu no dziivesvietas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lauķis lauķim lauķis.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nekāds jaunākais jau nav. Vienkārši čipots,

ko nozīmē čipots?

Otrais Reģ.: 27.11.2012
0 0 Atbildēt

a ko nozīmē 69 tavā nikā?

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Otrais rakstīja: a ko nozīmē 69 tavā nikā?

ļoti saskanīgi tak ir. 6 ar 9 vienmēr labi sadzīvo. saskaiti 6+9. ir 15. 1+5 atkal sanāk 6. bet 6x3 ir 18, kas galarezultātā atkal dod 6 tik apkārt apgrieztu, tobiš 9.

ko tomēr nozīmē čipot??

1.. 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti