1.9cdti vs 1.7cdti

FastKiller Reģ.: 05.10.2005

Ir plāns pavasarī iepirkt Opeli Zafiru tā ap 2007. vai 2008. vai pat 2009. gadu.

O.k., o.k. zinu šejieniešu tramīgumu saistībā ar opeļiem =) un stereotipiem par tiem, bet tomēr jautāšu, kurš dzinējs labāks 1.9 vai it kā jaunākais 1.7?

Mani interesē vairāk kurš labāk iederas Zafīrā?

1.9 ir nedaudz jaudīgāks, savukārt 1.7 ekonomiskāks.

Kā ar remontiem un vājajām vietām?

Stāstus par to, ka katrs auto reiz kļūs par Opeli, varat izklāstīt, bet tie netiks ņemti vērā

Nu ko, eksperti, VWFans u.c. sarosās,

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

vel lielaki kapeikfiseji ir tikai tie kas brauc ar veciem fordiem pietam vel dizeliem

Nekad neesmu sapņojis par tādu izšķērdību kā 15 litri bendžas nosvilināšanu, ja var pilnīgi ar 7 iztikt. Nekad neesmu sapņojis par BMW vai džipu, jo necienu tos, neatkarīgi no tā vai varu vai nevaru tos atļauties.

Došlo??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ahujeķ....

opelisuz gāzes drīkst būt, bēmberass nē

nē nu protamslabi,ja cilvēkamir VIEDOKLIS

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i-edgar tev ir problemas ar galvu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nekad neesmu sapņojis par tādu izšķērdību kā 15 litri bendžas nosvilināšanu, ja var pilnīgi ar 7 iztikt. Nekad neesmu sapņojis par BMW vai džipu, jo necienu tos, neatkarīgi no tā vai varu vai nevaru tos atļauties.

Došlo??

Es atkal nespēju iedomāties tādu izšķēdrību kā braukt ar dīzeli, kurš ir dārgs iegādē un remontos, bet bāku pildot tankā, braucot izmaksā jūtami vairāk nekā gāzes plīts. Nē nu protams, ja cilvēks labi pelna, kāpēc nē, var jau parādīt šo faktu, nopērkot dīzeli, lai parādītu apkārtējajiem ka labi pelna

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: A kur ir problēma tam 10vt uzlikt motroniku vai VEMSu un vismaz ceturto paaudzi?

slinkums.

laika trūkums

arī nav akūta vajadzība, jo auto nobrauc pagaidām 100-1000km gadā. bija nolikts tai lamatai AELs, bet to notirgoju, un lai nenoēstu visu naudu iemetu vismaz klassiku, lai var braukāt, jo 20litri frēzējot apēd tas klucis vesā mierā.

elektrisko likšu tad, kad jets nosprāgs pavisam

edgar... biju domajis esi gudrāks biju..

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Es atkal nespēju iedomāties tādu izšķēdrību kā braukt ar dīzeli, kurš ir dārgs iegādē un remontos, bet bāku pildot tankā, braucot izmaksā jūtami vairāk nekā gāzes plīts. Nē nu protams, ja cilvēks labi pelna, kāpēc nē, var jau parādīt šo faktu, nopērkot dīzeli, lai parādītu apkārtējajiem ka labi pelna

??? Kāda muša Tev iekoda??? Šo dīzeli remontēju pats!! Kāds dārgs? Ja nesajēdz neko no dīzeļa, tad protams - cik "meistaram" nebūs kauna pateikt, tik arī samaksāsi!

Pilsētā man ar dīzeli sanāk mazāk, kā tai mizai ar 2,5 gāzi!

Vari nepriecāties - ilgi valdība ar aizmāršību nesirgs, un atcerēsies par akcīzi LPG tā pat kā dabas gāzei. Nu jau ar dabas gāzi braukt ir dārgāk kā ar benzīnu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Nekad neesmu sapņojis par tādu izšķērdību kā 15 litri bendžas nosvilināšanu, ja var pilnīgi ar 7 iztikt. Nekad neesmu sapņojis par BMW vai džipu, jo necienu tos, neatkarīgi no tā vai varu vai nevaru tos atļauties.

Došlo??

Es atkal nespēju iedomāties tādu izšķēdrību kā braukt ar dīzeli, kurš ir dārgs iegādē un remontos, bet bāku pildot tankā, braucot izmaksā jūtami vairāk nekā gāzes plīts. Nē nu protams, ja cilvēks labi pelna, kāpēc nē, var jau parādīt šo faktu, nopērkot dīzeli, lai parādītu apkārtējajiem ka labi pelna

Joprojām centies apliecināt savu stulbumu? Kāpēc tas jādara arvien no jauna??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Nekad neesmu sapņojis par tādu izšķērdību kā 15 litri bendžas nosvilināšanu, ja var pilnīgi ar 7 iztikt. Nekad neesmu sapņojis par BMW vai džipu, jo necienu tos, neatkarīgi no tā vai varu vai nevaru tos atļauties.

Došlo??

Es atkal nespēju iedomāties tādu izšķēdrību kā braukt ar dīzeli, kurš ir dārgs iegādē un remontos, bet bāku pildot tankā, braucot izmaksā jūtami vairāk nekā gāzes plīts. Nē nu protams, ja cilvēks labi pelna, kāpēc nē, var jau parādīt šo faktu, nopērkot dīzeli, lai parādītu apkārtējajiem ka labi pelna

Palūkojies cenas mašīnām, dīzeļi daudzos gadījumos nu jau ir lētāki un arī remonto benzīnnieku jaunajām sistēmāmnav mazie. Un arī veca dīzeļa remonti nav nekādi dārgie. Tev vienkārši trūkst zināšanu, tāpēc arī lej vecu pļuru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ak šis stereotipu māktais lauķītis emešā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja: viens auto dažreiz smird,

Nopērc Bentliju un uzliec gāzi!!!

Šitādi dauņi kapiekfisēji sen nebija redzēti!

SS-ā arī regulāri liec kaimiņu māju uz pārdošanu, bet ar sava mobīlā telefona numuru, lai bonusa santīmi nāktu!!!

paskaidro man lūdzu kas ar to bija domāts. izlasiju reizes 10, nesaprotu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja: viens auto dažreiz smird,

Nopērc Bentliju un uzliec gāzi!!!

Šitādi dauņi kapiekfisēji sen nebija redzēti!

SS-ā arī regulāri liec kaimiņu māju uz pārdošanu, bet ar sava mobīlā telefona numuru, lai bonusa santīmi nāktu!!!

paskaidro man lūdzu kas ar to bija domāts. izlasiju reizes 10, nesaprotu

91. gada ford scorpio + krievu solkjis no netiras kannas izsaka visu. noteikti preilju dzeltenais ari dara savu...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

paskaidro man lūdzu kas ar to bija domāts. izlasiju reizes 10, nesaprotu

Izlasi vēl kādas 20 reizes! Ja nē, tad sūdīgi - būs vien jāsamierinās.

biju domājis, ka esi gudrāks...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ...noteikti preilju dzeltenais ari dara savu...

Pēc sevis spried?? Domāju, ka ar miskastes smaku kopā nu dikten smird.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: ...noteikti preilju dzeltenais ari dara savu...

Pēc sevis spried?? Domāju, ka ar miskastes smaku kopā nu dikten smird.

preilji vaitad nav kautkur turpat kur livaani? vispar juusu gala pienjemts dzert leto krievijas shkjaidito spirtu un uzdzert dzesesanas shkjidrumu ta vismaz presee raksta

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Slinkais rakstīja:

paskaidro man lūdzu kas ar to bija domāts. izlasiju reizes 10, nesaprotu

Izlasi vēl kādas 20 reizes! Ja nē, tad sūdīgi - būs vien jāsamierinās.

biju domājis, ka esi gudrāks...

nu iespīdini sava intelekta gaismu manā tumšajā kambarī. kas tas bija par domu graudu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

??? Kāda muša Tev iekoda??? Šo dīzeli remontēju pats!! Kāds dārgs? Ja nesajēdz neko no dīzeļa, tad protams - cik "meistaram" nebūs kauna pateikt, tik arī samaksāsi!

Pilsētā man ar dīzeli sanāk mazāk, kā tai mizai ar 2,5 gāzi!

Vari nepriecāties - ilgi valdība ar aizmāršību nesirgs, un atcerēsies par akcīzi LPG tā pat kā dabas gāzei. Nu jau ar dabas gāzi braukt ir dārgāk kā ar benzīnu.

A huļi tu te savu priekškameras grabažu bāz? Nē nu tur protams ka lēti - aizbrauc uz tolmetu, sameklē čupā citu tādu pašu, samaini un aidā Es te domāju kaut ko, kas pārvērš degvielu kustībā uz priekšu, nevis skaļā klaboņā un dūmu mākoņos. Hoķ tas pats nežēlīgi populārais audī 2.5 10v TDI. Sūknis - šrota sūknis no ķipa ejošas mašīnas - kādi 150 laši - bail pat iedomāties cik jauns. Sprauslas - šrota sprauslas gan jau pārdesmit laši gabalā būs, atkal bail iedomāties cik jaunas. Turbīna - šrotā kādi piecdesmit laši, jauna noteikti dažus sotakus. Pēc zobenes noraušanas šrotā cita galva ar sadaleni trijos gabalos salūzušās vietā - sotaks. Un tā uz priekšu. Nē nu tu kā jau indžeņers varbūt spēj šitentās detaļas pats mājās no kaut kā izgrebt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un par kaut kādu, tavuprāt, aizmāršību - 1) pati cena ir zemāka 2) zema akcīze gāzei ir ES politika, jo redzi, atšķirībā no tava skorpja, kas tāpat kā ikarusi rada smogu, gāze rada stipri labākas atgāzes Tā ka vari turpināt sev stāstīt "gan jau jūs dabūsiet".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Palūkojies cenas mašīnām, dīzeļi daudzos gadījumos nu jau ir lētāki un arī remonto benzīnnieku jaunajām sistēmāmnav mazie. Un arī veca dīzeļa remonti nav nekādi dārgie. Tev vienkārši trūkst zināšanu, tāpēc arī lej vecu pļuru.

Davai, mister stereotip, normālu mašīnu ar normāliem motoriem piemērus studijā. C5 2.5 V6 TDI neskaitās, jo to sliktās slavas dēļ no tiem bēg un tādus tiešām par sviestmaizi var ieķert.

Es paskatos uz cenām mašīnām, kādas reāli cilvēki pērk un nesaprotu ko tu tur pļūti ka benzīnnieki maksājot dārgāk Teiksim, hoķ kaut kāds B4 normālā stāvoklī - 1.9 TDI maksās kādus piecus sotakus virs benzīnnieka cenas - un tas benzīnnieks maksās štuku. Normālā stāvoklī esošiem C4 2.5 TDI tā starpība būs vēl lielāka. C5 1.9 TDI arī nekāds lētais nebūs, vismaz ne lētāks par 2.5 TDI. Un tā var turpināt un turpināt. Lētāks būs tikai kaut kas plīstošs ko nevienam nevajag. Ir jau vēl ekstrēmāki piemēri. Teiksim, tu pirktu mēreni sapuvušu mk2 golfu par 600 lašiem? Vai aprūsējušu B3 passātu par 700? Vai mk3 golfu tikko no vācijas bez reģistrācijas un ar nepieciešamību remontēt par 700? Pilnīgi reāli gadījumi iz dzīves, šajā gadījumā jau velkot uz 200% pārmaksu.

Detaļu cenas uzskaitīju jau augstāk. Ā, vienu piemirsu - divdesmitgadīgi 2.5 TDI mēdz būt noskrējuši citronu un būt ar izļurkātiem cilindriem. Normāla apakša - vismaz sotaks. Čaulošana un remontvirzulis arī diez vai īpaši lētāk sanāks. Es par to naudu varu vismaz divus piecu katlu benzīnniekus sborā nopirkt. Un par tām detaļām kas augstāk - nu jā, vienreiz ar katru detaļu vajag uzkāpt uz šrota grābekļa. Piemēram, vienreiz nomainīju degvielas sūkni uz citu šrota sūkni - kad nākamreiz radīsies tāda vajadzība, pirkšu jaunu, nakuj tos šrota sūdus. Galu galā, ķīnietis 40-50 laši, bošs vai pierburgs 90-100. Diez cik TDI - 500? Vairāk?

Nē nu par tevi un tavām zināšanām, protams, viss skaidrs - kaut ko samuhļīs, paklapēs ar āmuru, dabūs ka purinās, grab un dūmo, bet darbojas un tad iestāsies "saiģot!"

P.N. Tiešās iesmidzes benzīnnieki vēl dabā ir sastopami pietiekami reti, lai par tiem nebūtu jārunā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh - audi a4 ar baudaamo 1.8 benzina dzineju ir visai baudaams gan izmaksu, gan jaudas, gan paterinja zinjaa. tieshaam rekomendeeju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs, veel baudaamaaka ir jaunaa Meriva 1,4 Turbo benziinniece ar 120 vai 140 zirgspeekiem. Liidz shaas dienas vakaram taadu var 24 stundu izpaardoshanaa pakampt par 11-11,5 tuukst.latu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

cenas tiesam ir baudaamas, diemzel man nav tik ddaudz brivu naudas lidzeklu un kadu laiku es baudiisu ljoti baudaamo lietoto audi tiko no vakareiropas.

ko pats doma darit? varbut ir verts atdod veco salona kapirmo iemaksu un turpinat baudit opel burvibu ar jauno merivu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nē nu tu kā jau indžeņers varbūt spēj šitentās detaļas pats mājās no kaut kā izgrebt

Nav bijis vajadzības ne meklēt, ne grebt!

+ par Tavu nosaukto oooo detaļu cenu man viss dzinējs sanāk ar ielikšanu un vēl pāri paliek aliņiem ar zaceni!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vispar juusu gala pienjemts dzert leto krievijas shkjaidito spirtu un uzdzert dzesesanas shkjidrumu ta vismaz presee raksta

Tev jau droši vien ka labāk zināt - tā teikt no savas pieredzes. Es nelietoju ne tīrā veidā, ne atšķaidītu pat kurpju ierīvēšanai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nav bijis vajadzības ne meklēt, ne grebt!

+ par Tavu nosaukto oooo detaļu cenu man viss dzinējs sanāk ar ielikšanu un vēl pāri paliek aliņiem ar zaceni!

Nē nu tavu variantu es jau nosaucu augstāk - pilnīgi neejošs lūznis tak dārgāk par metāllūžņiem nemaksā Tikmēr sūdīgākais dīzelis uz kuru es būtu ar mieru pāriet būtu retais 2.0 10v TD ar kaut kādiem 115 zs - un arī tad vienīgi ar domu tādu barot ar atrabotku - tas gan varētu būt ar baudāmām izmaksām

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: msh - audi a4 ar baudaamo 1.8 benzina dzineju ir visai baudaams gan izmaksu, gan jaudas, gan paterinja zinjaa. tieshaam rekomendeeju.

Ja man būtu A80, varbūt arī izdarītu kā dažs labs un ieliktu 1.8 20vt, bet tā kā man ir A90, netaisos esošo motoru mainīt uz kaut ko, kam ir mazāk par pieciem katliem.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti