1.9cdti vs 1.7cdti

FastKiller Reģ.: 05.10.2005

Ir plāns pavasarī iepirkt Opeli Zafiru tā ap 2007. vai 2008. vai pat 2009. gadu.

O.k., o.k. zinu šejieniešu tramīgumu saistībā ar opeļiem =) un stereotipiem par tiem, bet tomēr jautāšu, kurš dzinējs labāks 1.9 vai it kā jaunākais 1.7?

Mani interesē vairāk kurš labāk iederas Zafīrā?

1.9 ir nedaudz jaudīgāks, savukārt 1.7 ekonomiskāks.

Kā ar remontiem un vājajām vietām?

Stāstus par to, ka katrs auto reiz kļūs par Opeli, varat izklāstīt, bet tie netiks ņemti vērā

Nu ko, eksperti, VWFans u.c. sarosās,

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un joprojām visas zināšanas un visas lietas grozās ap 20 gadīgiem audi-VW

Kā piemēri tiek doti C4 B4 . Tu, jefiņ, tas, ka tev ir tāds līmenis, nenozīmē, ka visi tā dzīvo.

Palūkojies, 21. gadsimtā ražotiem dīzeļiem un benzīnniekiem nav nekādās vairs sevišķās cenu starpības novērojamas.

Bet nu tev tas nav saprotams, iedomājies tik, starpība 500 ls ir baisi svarīga

Turpini mani uzjautrināt, jo tālāk tu mauc, jo labākas pērles no tevis izveļas.

PS. Tu man te nez kāpēc met acīs ķep ļep' auto uzturēšanu, tas nu toč ir pilnīgs sūds. Maniem auto ir jaunas riepas, jauni amortizatori, atsperes, no Sviesta tiek iegādātas dārgākā gala daļas utt. PIemēram manai Opel kupejai tagad,labojot aizmugurējo virsbūves paneli, tas netiek špaktelēts stūros, bet gan alvots, jo tā ir labāk, bet dārgāk. Tu , šmurguli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

500 lašu starpība ir ceturtās paaudzes gāzes iekārtas cena. Pie tā, ka dīzelim vienādos apstākļos būs grūti dabūt vismaz 2x zemāku patēriņu [zāģēšana pa bāni neskaitās], kas ir ekonomiskāks, padomā pats.

A par to "visi tā dzīvo" - nu jā, ja pagastā ar kādiem 3k iedzīvotājiem kāds pusducis brauc ar pēdējos dažos gados ražotiem luksusa klases aparātiem un daži desmiti ar pēdējajā piecgadē ražotiem neluksusa aparātiem - nu tad sanāk ka pārējie brauc ar ko tādu, kā parāvu par piemēru - 10+ gadi. Vai ar velosipēdiem. Vai iet ar kājām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

PS. Tu man te nez kāpēc met acīs ķep ļep' auto uzturēšanu, tas nu toč ir pilnīgs sūds. Maniem auto ir jaunas riepas, jauni amortizatori, atsperes, no Sviesta tiek iegādātas dārgākā gala daļas utt. PIemēram manai Opel kupejai tagad,labojot aizmugurējo virsbūves paneli, tas netiek špaktelēts stūros, bet gan alvots, jo tā ir labāk, bet dārgāk. Tu , šmurguli.

Nu tad nestāsti pasakas par ahūni lētajiem dīzeļa remontiem tavu ahūno zināšanu dēļ

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PS. Tu man te nez kāpēc met acīs ķep ļep' auto uzturēšanu, tas nu toč ir pilnīgs sūds. Maniem auto ir jaunas riepas, jauni amortizatori, atsperes, no Sviesta tiek iegādātas dārgākā gala daļas utt. PIemēram manai Opel kupejai tagad,labojot aizmugurējo virsbūves paneli, tas netiek špaktelēts stūros, bet gan alvots, jo tā ir labāk, bet dārgāk. Tu , šmurguli.

Nu tad nestāsti pasakas par ahūni lētajiem dīzeļa remontiem tavu ahūno zināšanu dēļ

Tie tavi dīzeļu remonti arī ir mīts. Pēdējos gadus 10 braucu pārsvarā ar dīzeļiem, neatceros, kad kas sevišķi tur remontējams būtu. A4 pārlūza turbīna ( nekāds sakars ar dīzeli), visādi nissani, mazdas, audi, vw, opel utt ir lietoti un nekas tāds ūber remontējams nav bijis. Tie tevis minētie 'ļoti dārgie dīzeļu remonti' ir tik tiešām lauķu teiksmu caurvīti stāsti, nekas vairāk.

Un,kā jau teicu, tavi lauki nav visa pasaule. Un tas, ka tev ir jāremontē 20+ gadu auto, tā nav sistēma, tā ir tikai un vienīgi tava pieredzīte un stereotipi. Izvelc vēl kādu 1982. gada Golf I dīzeli un sāc visiem stāstīt, cik viss ir dārgs remontos

Pagājšruden CAT ekskavatoram nobira sūknis augstspiediena, remonts bija 700 ls, tad man ko, tagad jaauro, cik CAT slikti,dārgi un jāmeklē CAT benzīnnieksekskavators? Tu,losiit.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Agrāk, kad tirgoju auto, tā arī bija-jo lielāks lauķis, jo vairāk uztraucās, 'kā tagad šito saremontēs'

Es nesaprotu, viņi tos auto pērk braukšanai vai remontēšanai ??

msh gadījumā redzams, ka remontēšanai, laikam jau klasika.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh,papēti te, ko darīt?? Benzīnnieku piedāvājums vispār nekāds, pie tam, cenas tādas pašas kā dīzeļiem

suchen.mobile.de/...

Vienīgi, te gan var atzīt,ka 5,0 TDI gan nevar pirkt, tāpēc meklētājā tas tika izslēgts kā suga.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es nesaprotu, viņi tos auto pērk braukšanai vai remontēšanai ??

msh gadījumā redzams, ka remontēšanai, laikam jau klasika.

Remontēšanai. Tikai un vienīgi, pāris pēdējie no iegādātajiem auto ir tieši jaukai vakaru pavadīšanai. Pēdējais vispār kidala, pat zapaskas nav

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt vienkārši cūcene, varbūt arī pērc dārgākus eksemplārus. Man personīgi ir žēl stiliņā skatīties kā dažs labs jaunietis manā vecumā ar līdzīgu ienākumu apjomu kā man ir uzķēries uz makaronu karināšanas akcijas par dīzeļu fantastiku un tad nu jājas - kā te vienam liepājniekam, piemēram, sanāca - nopirka to pašu 2.5 kuļmašīnas komplektu par 400 lašiem, ielika mašīnā, nekuja neiet, nomainīja to, šito, vēl kaut ko, palika labāk, bet vienalga kaut kas nav labi, norauj galvu, jā, vienā cilindrā čau. Ne viens vien ir šādi iegrābies. Ir naivi cerēt ka 15-20 gadus vecam dīzelim nebūs nobraukums un paļauties uz to, ka viņš būs labi kopts. Tādu labāk pārtikušu cilvēku aprindās toties stiliņā ir parādījusies cita dabas parādība - pirkt C5, ļoti bieži quattro, ar 2.5 V6 TDI ar domu likt 1.9 TDI.

Turbīnai nav nekāda sakara ar dīzeli? Laikam esi aizmirsis to teicienu "dīzelis bez turbīnas nav motors bet benzīnnieks bez turbīnas vēl ir", respektīvi ekonomijas benzīnniekam turbīnas nebūs.

A kas tur jādara ar tiem taviem tuaregiem? Tās mašīnas ir domātas bik citas kategorijas cilvēkiem, ne jau tiem, kuriem vajag kaut kur dziļāk iebraukt bet gan tādiem, kuriem vajag kaut ko pastaipīt... Cenas atbilstošas.

DekstersFF rakstīja: Agrāk, kad tirgoju auto, tā arī bija-jo lielāks lauķis, jo vairāk uztraucās, 'kā tagad šito saremontēs'

Es nesaprotu, viņi tos auto pērk braukšanai vai remontēšanai ??

msh gadījumā redzams, ka remontēšanai, laikam jau klasika.

Diemžēl tev ir kaut kāds jocīgs novērojums - reti kurš kā es apsver vai mašīnu varēs reāli atļauties uzturēt Pamatā kaut kā visur var manīt tādus dekstera tipa jefiņus kuri mašīnu pērkot galvenokārt uztraucas par patēriņu, nevis par to, vai drīzumā nenāksies nolocīt simtus un varbūt tūkstošus. Vislabāk šitento parādību varu novērot pokemonu audī domubiedros - tur šad un tad kāds apsver domu nopirkt 10-15 gadus vecu A8 un, protams, galvenā interese ir par degvielas patēriņu - nevis par to, ka tā mašīna gadā detaļās vien pavilks uz četrciparu skaitli, ja to gribēs uzturēt adekvātā stāvoklī

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un vispār tas tuarega piemērs varētu būt izskaidrojams vienkārši - eksistē tomēr cilvēki, kas negrib braukt ar dīzeli un var atļauties ieliet benzīnu un/vai uzlikt gāzi. Bet ja tikai 10% mašīnu ir ar benzīnniekiem, kā, tavuprāt, tas ietekmē šo 10% cenu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paņem par piemēru kādu modeli, ko pērk parasts mirstīgais un kas pieejams ar +/- 50/50 benzīnnieku/dīzeļu attiecību un salīdzini cenas tur

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tam liepajniekam bija rokas no ānusa, nevis slikts mators. no manis šamais to nopirka, un gaja tas mators labi, ar to kas bija klāt. tad to kas bija klāt ielidinaja misenē un brīnās ka nekas nesanāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad tu esi passatizhi?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu bet

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad pastāsti savu šī stāsta versiju

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tak stiliņā bija rasklads uz 20 lapām. viss bija pateikts. sen gan tas bija.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es nesaprotu, viņi tos auto pērk braukšanai vai remontēšanai ??

msh gadījumā redzams, ka remontēšanai, laikam jau klasika.

Remontēšanai. Tikai un vienīgi, pāris pēdējie no iegādātajiem auto ir tieši jaukai vakaru pavadīšanai. Pēdējais vispār kidala, pat zapaskas nav

Zapaska bija, jābūt, jāskatās , kur palikusi.

Nu Tu jau ar salīdzināji, to auto ar msh konteineru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

A kas tur jādara ar tiem taviem tuaregiem? Tās mašīnas ir domātas bik citas kategorijas cilvēkiem, ne jau tiem, kuriem vajag kaut kur dziļāk iebraukt bet gan tādiem, kuriem vajag kaut ko pastaipīt... Cenas atbilstošas.

atkal slimi stereotipiņi. Kāreiz Tuaregs savā segmentā ir labākais, ar ko kaut kur iebraukt un kaut ko pavilkt.

Bet nu turpini

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet ja tikai 10% mašīnu ir ar benzīnniekiem, kā, tavuprāt, tas ietekmē šo 10% cenu?

Nu,stāsti,kā ietekmē?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pamatā kaut kā visur var manīt tādus dekstera tipa jefiņus kuri mašīnu pērkot galvenokārt uztraucas par patēriņu, nevis par to, vai drīzumā nenāksies nolocīt simtus un varbūt tūkstošus.

nu nu, par šo,lūdzu, sīkāk var?

Tātad,manā īpašumā (valdījumā) ir

1. Aprilia RSV 1000R 2006. gads

2. Mazda B2500 2,5 D 2004. gads

3. Opel Astra Coupe 2,2 DTI 2004. gads

Motocikla patēriņš ir kaut kur ap 7 litri, vispār jau nezinu. Mazdai ap 11 , Astrai ap 6.

Kā tu domā, kura tr līdz iegādes laikā jefiņš deksters satraucās par patēriņu, bet nenojauta,ka būs drīz jāiegulda simti un tūkstoši remontos?

Lūdzu tā konkrēti,ja varētu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bija konkurss- Mazda B2500 pret Touareg 2,5 TDI , uzvarēja Mazda, jo tai ir kravas kaste un nav jāmaksā uzņēmuma nodoklis, par vieglo ir, tad būtu Tuaregs jāpārbūvē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

atkal slimi stereotipiņi. Kāreiz Tuaregs savā segmentā ir labākais, ar ko kaut kur iebraukt un kaut ko pavilkt.

Bet nu turpini

KO?! Vai kāds tiešām ir tik slims lai ar tādu hromētu un laķētu mašīnu kā tuaregs mīcītos pa sūdiem un līstu cauri brikšņiem? Man kaut kā likās ka jau mana priekšnieka tuarega pielietojums - vilkt lielu piekabi pa ceļu - ir pārāk praktisks priekš tās mašīnas Tas nav džips, tas ir SUV.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Bet ja tikai 10% mašīnu ir ar benzīnniekiem, kā, tavuprāt, tas ietekmē šo 10% cenu?

Nu,stāsti,kā ietekmē?

Izdomā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tak stiliņā bija rasklads uz 20 lapām. viss bija pateikts. sen gan tas bija.

Kur? Es tikai atceros tev veltītus uzbraucienus tajā pašā mar4ix'a tofikā

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man domāt ka tuaregs ir ņemams ar R5 dīzeli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es gaidu kad kāds stiliņa biedrs to tuarega dīzeli ieliks kādā C3 vai C4, a to zb skatīties kā to mūžveco 10v bāž visur

Vispār interesanti - tur tajā mobiles meklējumā bija diezgan daudz tādu, bet kaut kā dabā gadās redzēt tikai V6 TDI.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti