Policijas kļūdas

KSI Reģ.: 29.10.2003
 
1.. 7 8 9 10 11 12
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: www.tvnet.lv/...

Nabaga policistiņi, atkal pārstrādājušies, smadzenītes atrofējušās, atceras vairs tikai to nelielo savu pienākumu daļu, kas saucas «sodīt, sodīt, SODĪT!!!»

Bet tie tak nieki, mums muļķu zemē viss Ok.

Nu un kas tur nepareizs?? Ja citādi nesaprot, tad jāsoda. Tu arī,cik saprotu, esi no tiem, kuri ziemā bez pižika staigā.

Man kaimiņš arī nesaprata, ka nedrīkst pet pudeles dedzināt blīvi apdzīvotā vietā. Tagad saprata.

Bet tu jau bļautu-cilvēktiesību neievērošana, gribu un dedzinu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sodīts jau tika pamatoti, pie tam vispirms jau tika brīdināts. Paši sodītie, gan neuzskata ka būtu jāieklausās kaimiņos, jo "tikai" 3 kaimiņi sūdzoties, tāpat sintezators redz nederot, jo brīnumbērns neiemācīšoties. Sods jau nebija par klavieru spēlēšanu, bet gan mācīšanos spēlēt un tās nu ir pilnīgi dažādas lietas. No vienas puses it kā jau būtu jāspēj savā starpā vienoties, bet no otras savulaik ar esmu saucis PP, jo pat divus stāvus zemāk kaimiņi bija uzrīkojuši tādu tusiņu, kas ievilkās līdz pat 2viem naktī, ka rībēja vien, nu nebija nekāda vēlēšanās iet pie iedzērušiem tipiem kaut ko skaidroties.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Labāk ieskatieties te un kaut ko paņemiet nomā www.paganelsbuve.lv/...

Ātrumu pie radara drīkstēs pārsniegt?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Sodīts jau tika pamatoti, pie tam vispirms jau tika brīdināts. Paši sodītie, gan neuzskata ka būtu jāieklausās kaimiņos, jo "tikai" 3 kaimiņi sūdzoties, tāpat sintezators redz nederot, jo brīnumbērns neiemācīšoties. Sods jau nebija par klavieru spēlēšanu, bet gan mācīšanos spēlēt un tās nu ir pilnīgi dažādas lietas. No vienas puses it kā jau būtu jāspēj savā starpā vienoties, bet no otras savulaik ar esmu saucis PP, jo pat divus stāvus zemāk kaimiņi bija uzrīkojuši tādu tusiņu, kas ievilkās līdz pat 2viem naktī, ka rībēja vien, nu nebija nekāda vēlēšanās iet pie iedzērušiem tipiem kaut ko skaidroties.

Viedokļa labi/slikti nav, toties ir pārdomas. (Esmu beidzis Mediņus kā pianists.)

1) Klavieres caur plānām sienām skan diezgan šausmīgi - it sevišķi mācīšanās process. Ļoti traucē gulēt, atpūsties utt.

2) Klavierspēle ir pārāk regulāra, lai to pieņemtu kā neizbēgamu, bet nelielu ļaunumu.

3) Sintezators neder. Pārāk atšķiras no reālām klavierēm (neatkarīgi mp tā vai salīdzina ar pianīnu vai flīģeli).

P.S. Kad man ir paredzēti skaļi tusiņi Ķengaraga daudzdzīvokļu namā, tad visi "sāpīgie" kaimiņi laicīgi tiek brīdināti un problēmu ar "bum bum" nav bijis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Labāk ieskatieties te un kaut ko paņemiet nomā www.paganelsbuve.lv/...

Ātrumu pie radara drīkstēs pārsniegt?

ja izdosies, droši.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Sodīts jau tika pamatoti, pie tam vispirms jau tika brīdināts. Paši sodītie, gan neuzskata ka būtu jāieklausās kaimiņos, jo "tikai" 3 kaimiņi sūdzoties, tāpat sintezators redz nederot, jo brīnumbērns neiemācīšoties. Sods jau nebija par klavieru spēlēšanu, bet gan mācīšanos spēlēt un tās nu ir pilnīgi dažādas lietas. No vienas puses it kā jau būtu jāspēj savā starpā vienoties, bet no otras savulaik ar esmu saucis PP, jo pat divus stāvus zemāk kaimiņi bija uzrīkojuši tādu tusiņu, kas ievilkās līdz pat 2viem naktī, ka rībēja vien, nu nebija nekāda vēlēšanās iet pie iedzērušiem tipiem kaut ko skaidroties.

Viedokļa labi/slikti nav, toties ir pārdomas. (Esmu beidzis Mediņus kā pianists.)

1) Klavieres caur plānām sienām skan diezgan šausmīgi - it sevišķi mācīšanās process. Ļoti traucē gulēt, atpūsties utt.

2) Klavierspēle ir pārāk regulāra, lai to pieņemtu kā neizbēgamu, bet nelielu ļaunumu.

3) Sintezators neder. Pārāk atšķiras no reālām klavierēm (neatkarīgi mp tā vai salīdzina ar pianīnu vai flīģeli).

P.S. Kad man ir paredzēti skaļi tusiņi Ķengaraga daudzdzīvokļu namā, tad visi "sāpīgie" kaimiņi laicīgi tiek brīdināti un problēmu ar "bum bum" nav bijis.

vovvv pļā, izrādās, ka tu esi MĀKSLINIEKS

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Sodīts jau tika pamatoti, pie tam vispirms jau tika brīdināts...

Vot par to "tika brīdināts" jau arī ir stāsts.

Precīzus datumus nemeklēšu, taču hronoloģiskā secība:

1) marts - pirmais pārkāpums;

2) aprīlis - otrs pārkāpums;

3) jūnijs - lēmums par pirmā pārkāpuma sankciju;

4) jūnisj - lēmums par otra pārkāpuma sankciju.

Respektīvi - otra pārkāpuma fiksēšanas brīdī lēmums par pirmo pārkpāpumu vēl nebija pieņemts.

Jautājums - kāpēc policijai nepieciešami 3 mēneši, lai pieņemtu šādus lēmumu? Cik saprotu vienīgais iemesls ir - "likums mums to atļauj"

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt, to tad var apstrīdēt. Bet neticās, ka PP nepieklauvēja arī pie vainīgā durvīm, gan jau ka pasūtīja trīs mājas tālāk šos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kad pie sviestca juglas 12stāvā iet trīsdiennieks ar Paulu pilnā skaļumā un lejas kaimiņš mēģina kauko par policiju pukstēt, tad normāla prakse ir izcirst ”āliņģi”, iebāzt galvu pie tā kaimiņa un paprasīt ”ti kagda sjebjošja v svaju sranuju rasiju?”

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vot ko nozīmē pilsēta Mēs pa ziemu ar čaļiem katru otro piektdienu līdz kādiem diviem - pieciem no rīta grabinājām pie manis dzīvoklī pleisi, lielākoties rock band normālā skaļumā - man vienīgi augšas kaimiņiene vienreiz kaut kāda cita iemesla dēļ runājot tā starp citu ieminējās ka pa nakti pamožoties šī varot kaut ko dzirdēt bet netraucējot

Labi, paldies dievam ka vienā kaimiņu dzīvoklī neviens nedzīvo, savādāk nekas nesanāktu - uz tā dzīvokļa attiecīgo istabu dzirdamība tāda, ka var sarunāties balsi nepaaugstinot

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pozitiivi. Braucu uz treniņu šodien, nepiesprādzējos busā. Policija aptur , paskaidro, ka neesmu bijis piesprādzējies, uzreiz pateicu- vainīgs, nebiju ar.

Saku- tad jau ilgs process, nokavēšu treniņu Biķeros, šis pamanīja moci, saka- mēs ātri. Pagāja pāris minūtes, atnāca, pateica, ka nav sodu un izsaka brīdinājumu, iedeva parakstīties, novēlēja veiksmīgu treniņu un atvadījāmies.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu, un nākošreiz sprādzēsies?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: nu, un nākošreiz sprādzēsies?

Jā. Es parasti cenšos piesprādzēties. Šad tad aizmirstas.

1.. 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti