Policijas kļūdas

KSI Reģ.: 29.10.2003
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pilnīgi noteikti NĒ, Rīgas ielu sistēmas uzlabošanu neveic Briseles kabinetiņš, nevajag dzīt sviestu. Tas ir RD kompetencē. Tas,. ka šīe piesaista fondu naudas, ir pavisam kas cits.

To, ka fondu pārziņi pasaka, ka attiecīgais fonds ir paredzēts esošo ielu rekonstrukcijai, nevis jaunu būvei, tev laikam nav zināms. Un viņus neinteresē, ka Rīgai daudz svarīgāk ir pabeigt jauno, nevis nekonstruēt kaut ko. RDSD atliek vien ņemt naudu tam, kam dod, lai gan ierēdnim Briselē patiesībā ir vien birokrātiska atšķirība darba nosaukumā.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

www.apollo.lv/...

Ja fotosesija vairs nav obligāta, tad kādam tas tomēr varbūt ir izdevīgi :/

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: www.apollo.lv/...

Ja fotosesija vairs nav obligāta, tad kādam tas tomēr varbūt ir izdevīgi :/

Starp citu - man ir bijuši divi gadījumi. Viens - senāk uz kāda lauku ceļa, otrs - pavisam nesen Rīgā uz Elizabetes ielas.

CP aptur, paprasa dokumentus, un uzreiz liek pūst trubā.

Es abas reizes prasu - a kur protokols utt?

Šamējie - nē, neko nevajag, mums reids, nav laika protokoliem...

Abas reizes iepūtu, viss Ok, aizbraucu.

No vienas puses protams man izdevīgi, jo tas viss prasīja nepilnu minūtu.

No otras puses - kas būtu, ja būtu dzēris... Es kaut ļoti ticami iedomājos šādu CP tekstu: ai ai ai, KSI, kā tad tā ... nu, ko tagad darīsim? formēsim protokolu un pūtīsim vēlreiz? baigais sods tad būs ... nu kā tad ...

Ja trubai ir atmiņa (kas reģistrē visus pūtienus), tad šādā brīdī autovadītājs top par velosipēdistu.

Ja truba ir kreisa/bez atmiņas, tad neko. Abos gadījumos CP kļūst bagātāks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

menti bagažniekā vienmēr vadā saliekamo divriteni

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

KSI rakstīja: www.apollo.lv/...

Ja fotosesija vairs nav obligāta, tad kādam tas tomēr varbūt ir izdevīgi :/

Starp citu - man ir bijuši divi gadījumi. Viens - senāk uz kāda lauku ceļa, otrs - pavisam nesen Rīgā uz Elizabetes ielas.

CP aptur, paprasa dokumentus, un uzreiz liek pūst trubā.

Es abas reizes prasu - a kur protokols utt?

Šamējie - nē, neko nevajag, mums reids, nav laika protokoliem...

Abas reizes iepūtu, viss Ok, aizbraucu.

No vienas puses protams man izdevīgi, jo tas viss prasīja nepilnu minūtu.

No otras puses - kas būtu, ja būtu dzēris... Es kaut ļoti ticami iedomājos šādu CP tekstu: ai ai ai, KSI, kā tad tā ... nu, ko tagad darīsim? formēsim protokolu un pūtīsim vēlreiz? baigais sods tad būs ... nu kā tad ...

Ja trubai ir atmiņa (kas reģistrē visus pūtienus), tad šādā brīdī autovadītājs top par velosipēdistu.

Ja truba ir kreisa/bez atmiņas, tad neko. Abos gadījumos CP kļūst bagātāks.

Es arī gribētu redzēt tos velopisēdistus da mopēdistus, kam 90% gadījumu sanāca patiešām braukt ar "divriteni"...

Par Protokoliem. Savulaik MK noteikumi noteica - protokols, pūtiens, mērījums, čeks pie protokola, ja ir promilles pēc 15 min atkārtots pūties, mērijuma čeks pie protokola.

Tagad jau sen ir izmainīti notikumi un lai testu verētu veikt fiksāk var pūst bez protokola...

Var jau būt, ka atkal kaut kas ir mainījies, bet nav dzirdēts... Tiesa - vairāk vaģilas var pārbaudī pa jaunam, tiesa koruptīvai interesei labāka augsne... Un tagad pasaki pats - kā bija labāk - pirms vai pēc izmaiņām?

Labāk jau bez protokola, tikai tas jāstāda obligāti, kā ir bijis pozitīvs mērījums virs noteiktā minimuma...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un tagad pasaki pats - kā bija labāk - pirms vai pēc izmaiņām?

Labāk jau bez protokola, tikai tas jāstāda obligāti, kā ir bijis pozitīvs mērījums virs noteiktā minimuma...

Man kā šoferim-nedzērājam labāk patīk ātrais variants - ir bez protokola kontrolšāvienam.

Ja šis ātrais variants rada veselas 2-as iespējas korupcijai (kreisā truba un a la velosipēdists), kā rezultātā dzērājs turpina ceļu un apdraud mani, Tevi, Dexteru un citus, tad es esmu ar mieru pieciest arī protokola stādīšanu pie konktrolšāviena.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Un tagad pasaki pats - kā bija labāk - pirms vai pēc izmaiņām?

Labāk jau bez protokola, tikai tas jāstāda obligāti, kā ir bijis pozitīvs mērījums virs noteiktā minimuma...

Man kā šoferim-nedzērājam labāk patīk ātrais variants - ir bez protokola kontrolšāvienam.

Ja šis ātrais variants rada veselas 2-as iespējas korupcijai (kreisā truba un a la velosipēdists), kā rezultātā dzērājs turpina ceļu un apdraud mani, Tevi, Dexteru un citus, tad es esmu ar mieru pieciest arī protokola stādīšanu pie konktrolšāviena.

Man kā šoferim-nedzērājam ļoti nepatīk, ka tieku aizkavēts bezjēdzīgi. Vai nu pārbaude tiek veiktā tādā kartībā, lai vainīgie tiktu notverti un sodīti, vai to tikpat labi var neveikt vispār. Tajā pat laikā arī protokolu sastādīšana neko nemainīs, ja būs korumpēti policisti - kas traucēs peļņas nolūkos policistam iegādāties personīgo beztrubiņas aparātu un sākt diskusiju tikai ar tiem vadītājiem, kam uzrādīsies alkohols? Vai kaut vai ar tiem, ko varēs atpazīt pēc deguna?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palidniex - vai tu gadījumā nreraksti anon'imus komentārus arī Apollo? Šitas īsti tavā stilā:

"Ja pēc loģikas, tad par velosipēda vadāšanu vien, būtu jāatņem tiesības un pašu kā iespējamo kukuļdevēju, būtu jāsoda obligāti kriminālpantiņa kārtā, kofiscējot arī noziegumam sagatavoto mehānisko palīglīdzekli - velosipēdu. Cilvēks tomēr ir nopietni gatavojies dzeršanai un tai sekojošai policista piekukuļošanai."

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Man kā šoferim-nedzērājam ļoti nepatīk, ka tieku aizkavēts bezjēdzīgi. Vai nu pārbaude tiek veiktā tādā kartībā, lai vainīgie tiktu notverti un sodīti, vai to tikpat labi var neveikt vispār. Tajā pat laikā arī protokolu sastādīšana neko nemainīs, ja būs korumpēti policisti - kas traucēs peļņas nolūkos policistam iegādāties personīgo beztrubiņas aparātu un sākt diskusiju tikai ar tiem vadītājiem, kam uzrādīsies alkohols? Vai kaut vai ar tiem, ko varēs atpazīt pēc deguna?

Un kā tad tu piedāvā kontrolēt dzērājbūšanu/nebūšanu uz ceļiem?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Klau, a mošk arī zagļus un slepkavas nevajag ķert? Pirmkārt, pratinot, tiek kavēts nevainīgu cilvēku laiks, otrkārt, ir risks, ka slepkava var arī atpirkties.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Klau, a mošk arī zagļus un slepkavas nevajag ķert? Pirmkārt, pratinot, tiek kavēts nevainīgu cilvēku laiks, otrkārt, ir risks, ka slepkava var arī atpirkties.

Nu tieši to jau jūs ar Palidnieku un Deksteru šeit piedāvājat - vainīgos nemeklēt un nesodīt. Tas esot pārāk dārgi...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja: Klau, a mošk arī zagļus un slepkavas nevajag ķert? Pirmkārt, pratinot, tiek kavēts nevainīgu cilvēku laiks, otrkārt, ir risks, ka slepkava var arī atpirkties.

Nu tieši to jau jūs ar Palidnieku un Deksteru šeit piedāvājat - vainīgos nemeklēt un nesodīt. Tas esot pārāk dārgi...

Paga, paga - FR protokols piestāda rēķinu nevienu kā reizi neaizkavējot.

Tev jau vajag lai ikvienu aizturēto ņēmtu uz pirkstu nospiedumiem un ziecirkni, tur vēl asins analīzes, katrai kustībai 17 dokumentus utt...

Vēlreiz saku nedod auto kam pagadās un nebūš problēmu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Paga, paga - FR protokols piestāda rēķinu nevienu kā reizi neaizkavējot.

Tev jau vajag lai ikvienu aizturēto ņēmtu uz pirkstu nospiedumiem un ziecirkni, tur vēl asins analīzes, katrai kustībai 17 dokumentus utt...

Vēlreiz saku nedod auto kam pagadās un nebūš problēmu...

Vēlreiz saku - pietiek aicināt uz anarhiju un pretlikumībām. Vari beidzot paskaidrot, kādēļ tev ir tik lieli iebildumi pret to, ka FR varētu tikt izmantoti likumīgi?! Apbrīnojami, cik viens cilvēks var atklāti un uzcītīgi aizstāvēt anarhiju, visatļautību un likumpārkāpēju izvairīšanos no soda.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Labāk ieskatieties te un kaut ko paņemiet nomā www.paganelsbuve.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Paga, paga - FR protokols piestāda rēķinu nevienu kā reizi neaizkavējot.

Tev jau vajag lai ikvienu aizturēto ņēmtu uz pirkstu nospiedumiem un ziecirkni, tur vēl asins analīzes, katrai kustībai 17 dokumentus utt...

Vēlreiz saku nedod auto kam pagadās un nebūš problēmu...

Vēlreiz saku - pietiek aicināt uz anarhiju un pretlikumībām. Vari beidzot paskaidrot, kādēļ tev ir tik lieli iebildumi pret to, ka FR varētu tikt izmantoti likumīgi?! Apbrīnojami, cik viens cilvēks var atklāti un uzcītīgi aizstāvēt anarhiju, visatļautību un likumpārkāpēju izvairīšanos no soda.

Kā Tu attīsties - viss sākās ar valsts nodevību un privātpersonu datu vākšanu nozagšanai...

Bet par likumīgumu - tu #$%ģ ŅĒM UN SAKĀRTO (jurists atradies) nevis gaudo šeit - spasmotavā!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Bet par likumīgumu - tu #$%ģ ŅĒM UN SAKĀRTO (jurists atradies) nevis gaudo šeit - spasmotavā!

Ņemu un kārtoju, tik, cik tas ir manos spēkos. Savas personīgās komunikācijas iespēju robežās esmu pietiekami daudziem varas pārstāvjiem licis aizdomāties un ne tikai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Labāk ieskatieties te un kaut ko paņemiet nomā www.paganelsbuve.lv/...

Varam rakt un pārvest, varam arī nerakt un nevest.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

No otras puses - kas būtu, ja būtu dzēris... Es kaut ļoti ticami iedomājos šādu CP tekstu: ai ai ai, KSI, kā tad tā ... nu, ko tagad darīsim? formēsim protokolu un pūtīsim vēlreiz? baigais sods tad būs ... nu kā tad ...

Pēc pieredzes tas darās nedaudz savādāk, aparāts tiek izslēgts kamēr vēl notiek mērījums, čeks neizdrukājas un tad tālāk ķer uz muļķi. Tā kā mājienus nesaprotu tiku cauri sveikā, jo arī zināju, ka vēlāk jābrauc un no vienas vīna glāzes promiļes nebija un nevarēja būt. Blakus sēdētājs gan bij šmigā un tāpēc arī bij jāpūš.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Nabaga policistiņi, atkal pārstrādājušies, smadzenītes atrofējušās, atceras vairs tikai to nelielo savu pienākumu daļu, kas saucas «sodīt, sodīt, SODĪT!!!»

Bet tie tak nieki, mums muļķu zemē viss Ok.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sliktākais ir tas, ka šāda nolaidība oficiāli tiek saukta par pārslodzi, un, šķiet, vakar tika pieņemtas izmaiņas RD budžetā, kas piešķir šai liekēžu bandai / Vecrīgas spīdekļiem vairākus miljonus jaunu darba vietu izveidei un jaunu auto iegādei.

Man gan gribas šādus gadījumus saukt par debilisma augstāko pakāpi, un šādu lēmēju pieņēmējus momentā izmest no policijas. Neticu, ka nav gribētāju normāli strādāt.

Tūlīt modīsies Dex un sāks irst, ka kļūdīties esot cilvēcīgi.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: www.tvnet.lv/...

Nabaga policistiņi, atkal pārstrādājušies, smadzenītes atrofējušās, atceras vairs tikai to nelielo savu pienākumu daļu, kas saucas «sodīt, sodīt, SODĪT!!!»

Bet tie tak nieki, mums muļķu zemē viss Ok.

Policisti tur diezvai vainojami, visu izsaka RD noteikumi, kas paredz sodīt par jebkādu trokšņošanu jebkurā diennakts laikā (agrāk bija no 23:00 līdz 7:00), ja vien tas kādam traucē un troksnis ir konstatējams. Ne pārāk sen bija sižets tautas balsī (laikam), ka vienam vīrietim uzlika Ls 20 sodu par to, ka tas pēc 18:00 atgriezies no darba mājās uzgriezis paskaļāk mūziku - ne jau max skaļumā, bet tā lai normāli visā dzīvoklī būtu dzirdams, pārvietojoties uz virtuvi u.c. un atpakaļ.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Un kāpēc tādi noteikumi? Jo ausaiņa Elektorāts ir Rīgas pendžas.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Mjā ... bēdīgi ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, bišku jau var arī pensi saprast, te gan es negribu viņa rīcību attaisnot, bet... cilvim gribas mieru mājās, varbūt nav labi ar sirdi, vajag pagulēt, a kaimiņos viens močī... Un ir skaidrs, ka ne jau baudāmu mūziku, bet visticamāk, teiksim, gammas, kādus vingrinājumus vai skaņdarbus neritmiski un jaucoties (pašam ir muzikālā izglītība un ir mūzikas skolā iets, tāpēc zinu, ko rakstu)... Bet, nu jā, arī puikas ģimeni par to sodīt ir stulbi. Tur, manuprāt, vienkārši ir savstarpējās komunikācijas problēma. Pensis negrib piekāpties un saprast tās ģimenes problēmas, a šie tik dragā vaļā, nemēģinot vienoties ar pensi par varbūt kādiem konkrētiem laikiem vai kaut kā savādāk. Nu, tāda nerēķināšanās ar kaimiņiem sanāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es šo problēmu atrisināju vienkārši - nopirku sintezatoru ar klavieru taustiem un spēlēju ar austiņām. Var močīt, cik vēlas, bez tam vienkāršāk pārvietot... Bet nu jā, pārāk lēts tas prieks nav.

1.. 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti