Policijas kļūdas

KSI Reģ.: 29.10.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Līdz ar ko jāsecina, ka KSI neko nerubī, tikai cepās, jo FR protokolu var pārsūdzēt un novērst pirms tiek pieņemts lēmums lietu nodot tiesu izpildīājam.

Nu šitā var aizrunāties līdz tam ka tev katru rītu jāiegriežas policijā, tiesā, pie tiesu izpildītājiem (noskaidrot vai pret tevi nav ierosīnāta lieta), pie visiem notāriem (apjautāties vai ar tavu īpašumu nav kas pasākts) utt. utjp.

Cik bieži tu to esi piedzīvojis?

Labi sen aizbraucot uz TA uzzināju, ka auto uzlikts liegums no tiesu izpildītājiem, izrādās kāds paņēmis kredītu ar zagtu (jau anulētu) pasi un process risinājies savu gaitu, jo redz nevienu nemulsināja, ka paraksti nesakrīt, jau ir izsniegta cita pase. Uz tiesas izsūtīto aicinājumu neesot atsaucies utt, karoč zudis cilvēks kuru nevarot atrast. Aizejot uz policiju viss tika atrisināts, tikai padirsta diena, kā izrādijās, uzaicinājums nav sūtīts uz deklarēto adresi un vēl daži sīkumi. Tāda mums tā tiesu sistēma.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Līdz ar ko jāsecina, ka KSI neko nerubī, tikai cepās, jo FR protokolu var pārsūdzēt un novērst pirms tiek pieņemts lēmums lietu nodot tiesu izpildīājam.

Nu šitā var aizrunāties līdz tam ka tev katru rītu jāiegriežas policijā, tiesā, pie tiesu izpildītājiem (noskaidrot vai pret tevi nav ierosīnāta lieta), pie visiem notāriem (apjautāties vai ar tavu īpašumu nav kas pasākts) utt. utjp.

Cik bieži tu to esi piedzīvojis?

Labi sen aizbraucot uz TA uzzināju, ka auto uzlikts liegums no tiesu izpildītājiem, izrādās kāds paņēmis kredītu ar zagtu (jau anulētu) pasi un process risinājies savu gaitu, jo redz nevienu nemulsināja, ka paraksti nesakrīt, jau ir izsniegta cita pase. Uz tiesas izsūtīto aicinājumu neesot atsaucies utt, karoč zudis cilvēks kuru nevarot atrast. Aizejot uz policiju viss tika atrisināts, tikai padirsta diena, kā izrādijās, uzaicinājums nav sūtīts uz deklarēto adresi un vēl daži sīkumi. Tāda mums tā tiesu sistēma.

pie mums tiesu izpildītājiem ir super dzīve

ieskatīties jamajam pieejamā datu bāzē par cilvēku, kas neslēpjās un pēc tam ierubīt savus "nopelnītos" procentus jamie tekoši var....

bet man vajadzēja izlikt no dzīvokļa bomžus, kuriem bija spēkā stājies tiesas lēmums par izlikšanu....

huuuju, jamie esot maznodrošināti, pie tam jamiem esmot maziņš bērniņš un tūlīt būšot otrs

nevarot tā utttt....

tajā pašā laikā man vaidzēja sētnieka darbus, kas pilda, piedāvāju arī šamiem - ķipa alga atvelkas no īres parāda.... tas tak jamiem ir par grūtu... tur ir jāstrādā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Līdz ar ko jāsecina, ka KSI neko nerubī, tikai cepās, jo FR protokolu var pārsūdzēt un novērst pirms tiek pieņemts lēmums lietu nodot tiesu izpildīājam.

Nu šitā var aizrunāties līdz tam ka tev katru rītu jāiegriežas policijā, tiesā, pie tiesu izpildītājiem (noskaidrot vai pret tevi nav ierosīnāta lieta), pie visiem notāriem (apjautāties vai ar tavu īpašumu nav kas pasākts) utt. utjp.

Cik bieži tu to esi piedzīvojis?

Labi sen aizbraucot uz TA uzzināju, ka auto uzlikts liegums no tiesu izpildītājiem, izrādās kāds paņēmis kredītu ar zagtu (jau anulētu) pasi un process risinājies savu gaitu, jo redz nevienu nemulsināja, ka paraksti nesakrīt, jau ir izsniegta cita pase. Uz tiesas izsūtīto aicinājumu neesot atsaucies utt, karoč zudis cilvēks kuru nevarot atrast. Aizejot uz policiju viss tika atrisināts, tikai padirsta diena, kā izrādijās, uzaicinājums nav sūtīts uz deklarēto adresi un vēl daži sīkumi. Tāda mums tā tiesu sistēma.

Es taču neapgalvoju,ka nav kļūdu un ka viss ir perfekti. Bet tā ir MŪSU sistēma, tāda tā ir ,jo tādi mēs visi kopā esam. Es par sevi arī taču nesaku, ka esmu pats pats perfektākais, tāpat CP inspektori, PP darbinieki un likumdevēji.... visi maļamies vienā katliņā un cenšamies palikt labāki.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Līdz ar ko jāsecina, ka KSI neko nerubī, tikai cepās, jo FR protokolu var pārsūdzēt un novērst pirms tiek pieņemts lēmums lietu nodot tiesu izpildīājam.

Nu šitā var aizrunāties līdz tam ka tev katru rītu jāiegriežas policijā, tiesā, pie tiesu izpildītājiem (noskaidrot vai pret tevi nav ierosīnāta lieta), pie visiem notāriem (apjautāties vai ar tavu īpašumu nav kas pasākts) utt. utjp.

Cik bieži tu to esi piedzīvojis?

Labi sen aizbraucot uz TA uzzināju, ka auto uzlikts liegums no tiesu izpildītājiem, izrādās kāds paņēmis kredītu ar zagtu (jau anulētu) pasi un process risinājies savu gaitu, jo redz nevienu nemulsināja, ka paraksti nesakrīt, jau ir izsniegta cita pase. Uz tiesas izsūtīto aicinājumu neesot atsaucies utt, karoč zudis cilvēks kuru nevarot atrast. Aizejot uz policiju viss tika atrisināts, tikai padirsta diena, kā izrādijās, uzaicinājums nav sūtīts uz deklarēto adresi un vēl daži sīkumi. Tāda mums tā tiesu sistēma.

Es taču neapgalvoju,ka nav kļūdu un ka viss ir perfekti. Bet tā ir MŪSU sistēma, tāda tā ir ,jo tādi mēs visi kopā esam. Es par sevi arī taču nesaku, ka esmu pats pats perfektākais, tāpat CP inspektori, PP darbinieki un likumdevēji.... visi maļamies vienā katliņā un cenšamies palikt labāki.

Bet mēģini iestāstīt, ka viņu kļūdas ir cilvēcīgas un sods par tām ir mutisks rājiens (no dzīves). Reāli par tādas kļūdas labošanu nākas maksāt man, un nevienu nerausta, ka bez TA nedrīkst braukt, a ja man darbs saistīts ar braukšanu? Pat kompensāciju nevar dabūt par savu tērēto laiku un zaudējumiem, kaut apmaksātu darba dienu un ceļu uz atkārtotu TA.

Perfekti vai nē, bet ja uzaicinājumu sūta uz svešu adresi, kur reāli nav mājas (kā vienības, tikai zeme), nevis uz deklarēto adresi, pēcāk pateikt, ka tiesa notikusi bez apsūdzētā klātbūtnes, jo nav atrodams, uzlikt mantai liegumu un viss kedā. Viena izziņa no policijas un viss tas farss anulēts. Kādā dieva pēc jātērē resurss.

Piemēram, ja Tu brauc pālī un Tevi noķer, domā tiksi pie mutiska rājiena?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: A kur problēma apstrīdēt??? PP lēmumu atcelšana notiek dažu minūšu laikā.

skuju

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Līdz ar ko jāsecina, ka KSI neko nerubī, tikai cepās, jo FR protokolu var pārsūdzēt un novērst pirms tiek pieņemts lēmums lietu nodot tiesu izpildīājam.

Nu šitā var aizrunāties līdz tam ka tev katru rītu jāiegriežas policijā, tiesā, pie tiesu izpildītājiem (noskaidrot vai pret tevi nav ierosīnāta lieta), pie visiem notāriem (apjautāties vai ar tavu īpašumu nav kas pasākts) utt. utjp.

Cik bieži tu to esi piedzīvojis?

Labi sen aizbraucot uz TA uzzināju, ka auto uzlikts liegums no tiesu izpildītājiem, izrādās kāds paņēmis kredītu ar zagtu (jau anulētu) pasi un process risinājies savu gaitu, jo redz nevienu nemulsināja, ka paraksti nesakrīt, jau ir izsniegta cita pase. Uz tiesas izsūtīto aicinājumu neesot atsaucies utt, karoč zudis cilvēks kuru nevarot atrast. Aizejot uz policiju viss tika atrisināts, tikai padirsta diena, kā izrādijās, uzaicinājums nav sūtīts uz deklarēto adresi un vēl daži sīkumi. Tāda mums tā tiesu sistēma.

Es taču neapgalvoju,ka nav kļūdu un ka viss ir perfekti. Bet tā ir MŪSU sistēma, tāda tā ir ,jo tādi mēs visi kopā esam. Es par sevi arī taču nesaku, ka esmu pats pats perfektākais, tāpat CP inspektori, PP darbinieki un likumdevēji.... visi maļamies vienā katliņā un cenšamies palikt labāki.

Bet mēģini iestāstīt, ka viņu kļūdas ir cilvēcīgas un sods par tām ir mutisks rājiens (no dzīves). Reāli par tādas kļūdas labošanu nākas maksāt man, un nevienu nerausta, ka bez TA nedrīkst braukt, a ja man darbs saistīts ar braukšanu? Pat kompensāciju nevar dabūt par savu tērēto laiku un zaudējumiem, kaut apmaksātu darba dienu un ceļu uz atkārtotu TA.

Perfekti vai nē, bet ja uzaicinājumu sūta uz svešu adresi, kur reāli nav mājas (kā vienības, tikai zeme), nevis uz deklarēto adresi, pēcāk pateikt, ka tiesa notikusi bez apsūdzētā klātbūtnes, jo nav atrodams, uzlikt mantai liegumu un viss kedā. Viena izziņa no policijas un viss tas farss anulēts. Kādā dieva pēc jātērē resurss.

Piemēram, ja Tu brauc pālī un Tevi noķer, domā tiksi pie mutiska rājiena?

Nubet mums ir demokrātija. Iesūdzi tiesā. Arī visu piesauktajā Vācijā un Francijā ir tādi gadījumi. Un tur berz tiesas lēmuma par patirsto dienu neviens nevienam kompensācijas nemaksā.

Pie mums ir demokrātiska un tiesiska valsts. Dekokrātija ir pats sūdīgākais izgudrojums, bet nekā labāka mums nav. Un otrais ir jāpievērš uzmanība vārdam TIESiska valsts. Ir pretenzijas - tiesas kārtībā tā tiks izskatīta. Nezinu valstis ES kur notiktu šādi procesi būiski savādāk.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja: A kur problēma apstrīdēt??? PP lēmumu atcelšana notiek dažu minūšu laikā.

skuju

Man PP jurists jau ir atcēlis vairākus sodus. Aizej uzraksti iesniegumu un anulē sodu turpat uz vietas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Bet vispār pajāt uz sodiem, nu jau varu pārkāpt un neuztraukties par sodiem. RUS numuri rullē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja: A kur problēma apstrīdēt??? PP lēmumu atcelšana notiek dažu minūšu laikā.

skuju

Man PP jurists jau ir atcēlis vairākus sodus. Aizej uzraksti iesniegumu un anulē sodu turpat uz vietas.

Kaut kādā mazsipānijā tas varētu arī prokaķiķ, bet lielpilsētās diezvai. Varbūt kļūdos...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja:

Man PP jurists jau ir atcēlis vairākus sodus. Aizej uzraksti iesniegumu un anulē sodu turpat uz vietas.

Kaut kādā mazsipānijā tas varētu arī prokaķiķ, bet lielpilsētās diezvai. Varbūt kļūdos...

Kāpēc - ja PP jurists ir radinieks vai vienkārši «stipendiāts», tad arī lielpilsētā tas rullē

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Bet vispār pajāt uz sodiem, nu jau varu pārkāpt un neuztraukties par sodiem. RUS numuri rullē.

Kā parasti, kaut kas tu vari būt vienīgi aiz kaut kā slēpjoties

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Gauss rakstīja: Bet vispār pajāt uz sodiem, nu jau varu pārkāpt un neuztraukties par sodiem. RUS numuri rullē.

Kā parasti, kaut kas tu vari būt vienīgi aiz kaut kā slēpjoties

Es kāreiz tagad pilnīgi atklāti lieku mīksto virsū visam! Tikai nedēļ vēl atliek līdz jaunās dzīves sākumam, tāpēc jāpaspēj sadirst veco...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nekā cita jau tev nav kā tikai mīkstais

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

skaties, ka kāds neuzliek cieto.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bet man vajadzēja izlikt no dzīvokļa bomžus, kuriem bija spēkā stājies tiesas lēmums par izlikšanu....

huuuju, jamie esot maznodrošināti, pie tam jamiem esmot maziņš bērniņš un tūlīt būšot otrs

nevarot tā utttt....

Paga, ja ir tiesas spriedums un tas ir nodots tiesas izpildītājam, jeb tev uz pieres ar briljantzaļo rakstīts - alnis?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Es kāreiz tagad pilnīgi atklāti lieku mīksto virsū visam! Tikai nedēļ vēl atliek līdz jaunās dzīves sākumam, tāpēc jāpaspēj sadirst veco...

Ja jau tā plāties, tad ap dūšu ir visai dumji....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bet man vajadzēja izlikt no dzīvokļa bomžus, kuriem bija spēkā stājies tiesas lēmums par izlikšanu....

huuuju, jamie esot maznodrošināti, pie tam jamiem esmot maziņš bērniņš un tūlīt būšot otrs

nevarot tā utttt....

Paga, ja ir tiesas spriedums un tas ir nodots tiesas izpildītājam, jeb tev uz pieres ar briljantzaļo rakstīts - alnis?

tev ir visas iespējas pašam nonākt līdzīgā situācijā ko gan īpaši nenovēlu....

tiesu izpildītājs izlikt var.... bet tikai ierādot citu dzīvokli... bērns ķipa uz ielas dzīvot nedrīkst...

tobiš bomži dzīvo manā dzīvoklī līdz brīdim, kamēr pilsēta piešķir dzīvokli.... pie tam jamie drīkst kautciktur reizes atteikties no piedāvātā dzīvokļa, kas ķipa nav gana labs

rekur pārspīlēts piemērs

www.tvnet.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nevajag dažus gadījumus piesaukt kā masveida parādību.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Tev ar tāda pat karma kā seenem, kam nemitīgi uzglūn un to vien dara kā piesūta nepelnītus/nepamatotus sodus...

Un Tu pats NEKAD, NEKAD nekļūdies?

Ārsti arī drīkst kļūdīties? Kāds, kurš veiks tev kādu sarežģītu operāciju, kļūdīsies un pataisīs tevi par kropli - arī tak sīkums, vai ne?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Tev ar tāda pat karma kā seenem, kam nemitīgi uzglūn un to vien dara kā piesūta nepelnītus/nepamatotus sodus...

Un Tu pats NEKAD, NEKAD nekļūdies?

Ārsti arī drīkst kļūdīties? Kāds, kurš veiks tev kādu sarežģītu operāciju, kļūdīsies un pataisīs tevi par kropli - arī tak sīkums, vai ne?

Protams,ka ārsti arī kļūdās, jo viņi ir cilvēki. Kļūdās, izdara ļoti veiksmīgas operācijas, ir dažādi gadījumi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tev ir visas iespējas pašam nonākt līdzīgā situācijā ko gan īpaši nenovēlu....

Ir nācies iet tam cauri.... No 2 dzīvokļiem dabūju ārā, kādos 4 palika uzsākta tiesvedība, notirgojām to māju (Klusajā centrā) ar pilnvarojumu, ka jaunie saimnieki var uzturēt prasību, kā jamajiem beidzās, nezinu...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ... tiesu izpildītājs izlikt var.... bet tikai ierādot citu dzīvokli... bērns ķipa uz ielas dzīvot nedrīkst...

www.diena.lv/...

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pārstāvis Andrejs Rjabcevs: « ...Turklāt ikvienam ir iespēja interneta vietnē www.latvija.lv deklarēties jebkurā adresē, jo PMLP nepieprasa dokumentālu pamatojumu ... »

... ja kādam negribas maksāt īri/komunālos, un gribas bezgalīgi dzīvot konkrētajā dzīvoklī - ideāls risinājums - nevienam neprasot, piedeklarē kādu bērnu (pa lielam, cik saprotu, po - savs, radu vai pavisam svešs), un lieta darīta.

Super mums tie likumi, cepšanās par PP un FR kļūdam salīdzinājumā ar šo tāds sīkums vien ir ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Pirmais rakstīja: ... tiesu izpildītājs izlikt var.... bet tikai ierādot citu dzīvokli... bērns ķipa uz ielas dzīvot nedrīkst...

www.diena.lv/...

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pārstāvis Andrejs Rjabcevs: « ...Turklāt ikvienam ir iespēja interneta vietnē www.latvija.lv deklarēties jebkurā adresē, jo PMLP nepieprasa dokumentālu pamatojumu ... »

... ja kādam negribas maksāt īri/komunālos, un gribas bezgalīgi dzīvot konkrētajā dzīvoklī - ideāls risinājums - nevienam neprasot, piedeklarē kādu bērnu (pa lielam, cik saprotu, po - savs, radu vai pavisam svešs), un lieta darīta.

Super mums tie likumi, cepšanās par PP un FR kļūdam salīdzinājumā ar šo tāds sīkums vien ir ...

Šoreiz sadalu viedokli, par to, ka daži rīkojas būtiski cūciskāk... Mājām slēdz nost siltumu dēļ dažiem, kauri 10 gadus nemaksā, vai maksā 10 lati mēnesī, ko var tulkot kā maksā - cik spēj...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Tev ar tāda pat karma kā seenem, kam nemitīgi uzglūn un to vien dara kā piesūta nepelnītus/nepamatotus sodus...

Un Tu pats NEKAD, NEKAD nekļūdies?

Ārsti arī drīkst kļūdīties? Kāds, kurš veiks tev kādu sarežģītu operāciju, kļūdīsies un pataisīs tevi par kropli - arī tak sīkums, vai ne?

Protams, ka kļūdās! A pacienti, nekļūdās nemaz... neesi padomājis, ka >90% pacientu nonāk pie ārsta paša kļūdu dēļ...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Protams, ka kļūdās! A pacienti, nekļūdās nemaz... neesi padomājis, ka >90% pacientu nonāk pie ārsta paša kļūdu dēļ...

Nu šis jau velk uz demagoģiju.

Pa lielam medicīna (tāpat kā advokāti) ir tikai tāpēc, lai labotu kāda kļūdas.

Ir pat dzirdēts viedoklis, ka medicīna ierobežo dabisko atlasi un cilvēces genofonda uzlabošanas nolūkā medicīniska iejaukšanās būtu jāaizliedz (izņemot lāpīšanu pēc traumām / negadījumiem utml, kam nav tieša sakara ar defektīviem gēniem)

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti