Policijas kļūdas

KSI Reģ.: 29.10.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Zināju, ka esi vārgulis,kuram sieva liek

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a vadonim darīt To liek draugs

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Lidosta. Piebraucu, izkāpju, izceļu bērnu ratiņus, paņemu somu un pavadu sievu līdz reģistrācijai. Iedodu buču, eju atpakaļ, 30 lati sods. Tikko uzlikts. Pilicists sēž mašīnā, un tikko redz, ka šoferis aiziet, raksta protokolu. Pārsūdzēt?

Pārāk ilgi buču devi...

Nav jēgas, tikai laiku iztērēsi un naudu. Tur drīkst apstāties, lai izkāptu, izņemtu bagāžu. Bet ne lai atstātu mašīnu stāvot. Var kasīties par minūtēm, bet nedomāju, ka tas ko maina. Ja kas - tur stāvēt ir cūcība - aizņem vietu, īpaši rīta stundās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tomēr pašā tālākajā galā ir invalīdu stāavietas, kur ir aizliegts STĀVĒT.

Nedomāju viss: 307.21. 837.papildzīme "Invalīdiem". Norāda, ka 532.zīme attiecas tikai uz automobiļiem, kas apzīmēti ar invalīdu stāvvietu izmantošanas karti;

Aizliegts ne tikai stāvēt, tev tā zīme neeksistē. Noliec šeit auto, kur atļauts tikai busiem un PP uzlīmēs plāksteri kā likts - goo.gl/ioTCO

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Seene rakstīja: Tomēr pašā tālākajā galā ir invalīdu stāavietas, kur ir aizliegts STĀVĒT.

Nedomāju viss: 307.21. 837.papildzīme "Invalīdiem". Norāda, ka 532.zīme attiecas tikai uz automobiļiem, kas apzīmēti ar invalīdu stāvvietu izmantošanas karti;

Aizliegts ne tikai stāvēt, tev tā zīme neeksistē. Noliec šeit auto, kur atļauts tikai busiem un PP uzlīmēs plāksteri kā likts - goo.gl/ioTCO

Slikti domā. Neviens no policistiem nav pat mēģinājis apstrīdēt CSN. Uz jebkuru autovadītāju attiecas (un tam ir pienākums redzēt) visas ceļa zīme.

532. zīme ar papildzīmi ļauj apstāties visiem un stāvēt papildzīmē minētajiem.

321. zīme ar papildzīmi ļauj apstāties un stāvēt papildzīmē minētajām personām.

Varbūt padomā, kādēļ apstāšanos invalīdu stāvvietās CSN atļauj. Tāpat kā apstāšanos sabiedriskā transporta pieturvietās...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

tas der, jo sods tiešām arī ir tikai par stāvēšanu zem 321. papildzīmes.

Tagad izskaidro 816. papildzīmi(transportlīdzekļa veids) kopā ar P.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: te normāls links

*******.com/...

.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc zvaigznes?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: tas der, jo sods tiešām arī ir tikai par stāvēšanu zem 321. papildzīmes.

Tagad izskaidro 816. papildzīmi(transportlīdzekļa veids) kopā ar P.

Ko tur vēl izskaidrot? Tieši tas pats, kas invalīdu stāvvietas gadījumā - papildzīme precizē, kam ir atļauts STĀVĒT. Pārējie var APSTĀTIES, ja netraucē papildzīmē norādītajiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Atšķirība ir tāda, ka par šo papildzīmju(tranportlīdzekļa veids) pārkāpšanu ir paredzēts arī sods par apstāšanos, ko piemēro piemēram 816. zīmes pārkāpšanas gadījumā. \"P\" zīme pieļauj apstāšanos, bet \"transportlīdzekļa veids\" pilnībā izslēdz auto novietošanu šinī stāvvietā. Tāda nianse, protams, skatoties pēc likuma gara drošvien par apstāšanos sodu nepiemēro, tomēr tas nav tik viennozīmīgi.

Par citu šajā kodeksā neminētu apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu —

uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam divdesmit latu apmērā.

No tiesu materiāliem:

Nav pamatota Sūdzības iesniedzēja iebilde, ka 816.papildzīme uz viņu neattiecas, jo šī zīme uzliek negatīvu pienākumu visiem transportlīdzekļu vadītājiem, kuru transportlīdzeklis nav norādīts šajā zīmē, proti, uzliek pienākumu atturēties no attiecīgās stāvvietas izmantošanas.

\"www.manastiesibas.lv/... "

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Liela policijas kļūda ir tā, ka pieļauj satiksmē piedalīties smerdeļiem uz motocikliem ar uzlocītiem numuriem.

Tie tipāži ar savu rīcību jau uzlokot numuru deklarē,ka pārkāps noteikumus un slēpj numurzīmi. Šodien viens tāds izpildījās Juglā, uzlocījis numuru, kājās kedas, džinsenes...mugurā kaut kāda urlveidīga fufaika, gāzelējas uz moča krustojumā, skaidri redzams, ka nejēdz braukt, bet numurs uzlocīts, jo taisnajos gabalos prot atvilkt droši vien. Notiks tas,ka viņš kaut kad izsmērēsies visticamāk un nokļūs ziņu portālos.

Kāpēc policija uz to nereaģē?

PS.Top vēstule atbildīgajām amatpersonām ar šo jautājumu.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Jā, savairojušies šie "anonīmie"orgānu donori. Un es pat nezinu, kā juridiski korekti ar šo sērgu cīnīties.

Kamēr šie ir mierīgi un nebēg (apstājies pie luksofora, apstājies pēc CP aicinājuma vai vnk stāv noparkots ielas malā) - iespējams, par numura nolocīšanu jāsoda ar kādu reāli sāpīgu sodu - varbūt pat transporta konfiskāciju.

Sliktā ziņa - šamējie ātri iemācītos numuru uzlocīt tieši pirms braukšanas...

Ko darīt braucošu / apstāties negribošu eksemplāru - fig viņ zin - gandrīz vai jāļauj CP šādus atšaut pa vienam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pac vēl nesen deklarēji, ka ir kruta ar ieslēgtiem tālajiem atvilkt ratā pa brīvībeni... jo visiem jau skauž, ka ir kāds (lasi- lohs), kas var atļauties moci (lasi - pāris mēnešalgas liekas naudas), jo tā esot stilīgi, varot "izvēdināt smadzenes" (lasi- pret bērzu)

pie tam pac tiki ķerts (un sodīts) par močātrumu....

p.n.

jau pāris močus (bez tālajiem, lēnām ripinot starp sastrēguma rindām) esmu palaidis, bet pupus man vēl neviena pakaļā sēdētāja nav rādījuse....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā... un vai ar uzlocītu numuru var iziet tehapskati?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, vai tas par tālajām gaismām bija par mani??

Lūzu,parādi man,kurā vietā es esmu deklarējis,ka tas ir kruta,ka atvilkt pa Brīvībeni ir kruta un parādi,lūdzu,man , kur es esmu sodīts par ātrumu, braucot ar motociklu.

Pirmais, tev tik tiešām aplikt pakaļkājas, muldot to,kas nekad nav bijis, sagādā baudu?? Tev tiešām melot sagādā prieku?? Es nesaprotu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters ir pret braukšanu ar tālajām gaismām tad, kad tas nav atļauts CSN, Deksters ir PRET maukšanu pa Brīvībeni ,pārsniedzot visus iespējamos CSN punktus, Deksters ir pret braukšanu ar uzlocītiem numuriem.

Tieši par šo attieksmi mani izbanoja no motopowera, jo tur pat portāla īpašnieks atbalsta noteikumu paºkāpumu.

Deksters NEKAD nav sodīts par ātruma pārsniegšanu ar motociklu. Ar motociklu braucot man vispār nav nekādu sodu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Numuru uzlocītāji ir parasti mīzalas, nekas cits. Viņš jau pirms sākšanas braukt deklarē,ka pārkāps un ka viņam ir uzspļaut visiem pārējiem.

Bet drosmes to darīt atklāti nav, ir tiai mīzalas drosmīte uzlocīt numuru

Šļurinieki,tāpat tie,kas brauc ar tālajām gaismām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tieši par šo attieksmi mani izbanoja no motopowera, jo tur pat portāla īpašnieks atbalsta noteikumu paºkāpumu.

Es domāju gan. Kurš tad pērk litrīgus močus lai ievērotu CSN, ja neskaita atsevišķus dīvaiņus?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tieši par šo attieksmi mani izbanoja no motopowera, jo tur pat portāla īpašnieks atbalsta noteikumu paºkāpumu.

Es domāju gan. Kurš tad pērk litrīgus močus lai ievērotu CSN, ja neskaita atsevišķus dīvaiņus?

Nu redzi, tieši tāda deģenerātiska attieksme tur valda. CSN ir jāievēro neatkarīgi no tā, ar ko tu pārvietojies.

Tie, kuri vēlas, brauc uz trasi un trasē izmanto litra iespējas. Bet tajā motopowerā labi ja kādi 10-15 cilvēki ir spējīgi pabraukt trasē. Protams, ka tur ir arī laba daļa normālo, kurus norej lauķi, ja kāds no normālajiem atļaujas norādīt uz to,ka jāievēro CSN un auto vadītāju attieksme pret VISIEM moto braucējiem ir negatīva tāpēc,ka daļa motociklistu ir pamuļķi.

PS. Bet tu ar savu komentāru kārtējo reizi parādīji savu tupo lauķismu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Lauķismu vai reālismu?

Reku, teiksim, kāds ferrārī vai lambordžīnī vai hoķ poršs maksā stipri jūtami vairāk nekā litrīgs mocis - kā tu domā, vai tādus arī pērk lai ievērojot CSN piedalītos ceļu satiksmē? Gribi ar moci piedalīties ceļu satiksmē - latvijas apstākļiem tam ir domāti 125 kubi, ārzemju apstākļiem kādi 250

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Lauķismu vai reālismu?

Reku, teiksim, kāds ferrārī vai lambordžīnī vai hoķ poršs maksā stipri jūtami vairāk nekā litrīgs mocis - kā tu domā, vai tādus arī pērk lai ievērojot CSN piedalītos ceļu satiksmē? Gribi ar moci piedalīties ceļu satiksmē - latvijas apstākļiem tam ir domāti 125 kubi, ārzemju apstākļiem kādi 250

Tad jau arī baļķvedēju drīkst uzkraut cik tas spēj, brutāli pārkāpjot max atļauto tr. līdz. sastāva svaru?

Un max ātruma ierobežojumu var pārsniegt taču gandrīz ar jebkuru auto. Sanāk, ka cilvēki pērk tr. līdzekļus, lai pārkāptu CSN? Moš tad nakiu tos CSN? Visi brauksi m pēc poņāķijām un vairāk taisnības tiem kam biezāks vāgens?

Toč laikam lauķiem nesaprast...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Lauķismu vai reālismu?

Reku, teiksim, kāds ferrārī vai lambordžīnī vai hoķ poršs maksā stipri jūtami vairāk nekā litrīgs mocis - kā tu domā, vai tādus arī pērk lai ievērojot CSN piedalītos ceļu satiksmē? Gribi ar moci piedalīties ceļu satiksmē - latvijas apstākļiem tam ir domāti 125 kubi, ārzemju apstākļiem kādi 250

Lauķismu gan. Diez vai ar moci esi braucis, ja šāds viedoklis. Pēc tiesību iegūšanas braukāju ar 500 kubiem, bet ir skaidrs, ka nu jau ir par maz - divatā braucot prasās 650-750. Litrs "parastam" mocim gan ir krietni vairāk, nekā ikdienas satiksmē nepieciešams. Tomēr ir moči kam tas tā tik vien pietiek, un ne jau noteikumu pārkāpšanai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadoni, tiesības tev drošvien noņēma par ātruma pārsniegšanu ar trīsriteni bērnudārza pagalmā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu nezinu kā citiem bet man ir vieglāk pamanīt mocistu ar tālajam gaismām dienā. Tāpēc es pret to neprotestēju. Naktī gan tālie ir slikti, bet dienā – es par…

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadoni, tiesības tev drošvien noņēma par ātruma pārsniegšanu ar trīsriteni bērnudārza pagalmā

Nesaprotu tavus murgus. Parādi man dokumentu, kurā ir redzams, ka esmu sodīts par ātruma pārsniegšanu un man ir atņemtas tiesības.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti