CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
1.. 30 31 32 33 34 35
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: kā jūs varējāt saskatītie, apskatē piedalās tikai vadītājs.?

kādreiz uz TA esi bijis? tur tokš lauķi un biznesswumen veselām ģimenēm brauc. tad nu visi draudzīgi stāv blakus auto

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja: Jā, daudz jautājumu Tev radušies, tomēr bija tieši tā: auto pacēla augšā, pārbaudes laikā sāka tecēt mazā & acīmredzamā strūkliņā tosols, mēs ar cienīto saskatījāmies un cerējām, ka pārbaudītājs akurāt neuzskries strūkliņai virsū un neapplaucēsies.

Dīvains gadījums,ka tieši PĀRBAUDES laikā sāka tecēt strūkliņa.

H79 Reģ.: 16.08.2011
0 0 Atbildēt

Ļoti dīvains, es pat teiktu ka nereāls. Nu kā tā var būt ka tieši pārbaudes laikā nevis 3 min pirms vai 4 pēc kaut kāda mistika

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Uz šitādām pasakām balstās bezmaz visi šitie stāstnieku stāsti.

Visu laiku bija vesels radiators. Normāls alumīnijs vai kas tur vēl. Un tad PĒKŠŅI mirklī, kad to radiatoru ar visu auto paceļ apskatē uz augšu, tam RODAS paliels caurums tieši priekš strūkliņas. Tā tek virsū visiem, kas tai blakus, bet vienīgais, kas to nemana, ir TA inspektors.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Situācija tiek kontrolēta, džentelmeņi, nesen gadījās būt Minhauzena muzejā ;D Meanwhile tosols turpina zust.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Veiga rakstīja: Situācija tiek kontrolēta, džentelmeņi, nesen gadījās būt Minhauzena muzejā ;D Meanwhile tosols turpina zust.

CSDD inspektors bija līdzi ?

1.. 30 31 32 33 34 35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti