CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

STarp citu, Pirmais, to tava audī pannu ar rokām varēja palocīt Parasts alumīnijs, nekāds sakausējums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: STarp citu, Pirmais, to tava audī pannu ar rokām varēja palocīt Parasts alumīnijs, nekāds sakausējums.

vispār Pirmajam audī panna ir izgatavota no piecu laimas šokolāžu follijas.... to taču visi zina....

tu drīksti atbraukt un palocīt... nu tā vietā lai kārtējo reizi tukšfļūtītu

vai arī saderam un uztaisam materiālu analīzi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

panna ir no 2 daļām... aizmugurējā daļa ir 3mm - tā ir mīkstāka, bet jamai arī nav nekādi sitieni jātura...

bet 400par pannu b3 audim.... vai nu tu dris konkrēti vai arī tevi ir kārtējo reizi drāzuši

nu ka pasaki marku savam alumīnijam

p.p.n.

es lieku likmi uz "dirs"

tas tāpat kā likt atsauci uz 5000 maksājošu audī 90.... nu nepirksi tu jamo nekad mūžā.... tikai tāpēc vien nepirksi, ka tev ir žēl naudas....

vispār nahuj pirkt par 5000, ja var paraut tādu pašu par 1000 tur es piekrītu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: STarp citu, Pirmais, to tava audī pannu ar rokām varēja palocīt Parasts alumīnijs, nekāds sakausējums.

vispār Pirmajam audī panna ir izgatavota no piecu laimas šokolāžu follijas.... to taču visi zina....

tu drīksti atbraukt un palocīt... nu tā vietā lai kārtējo reizi tukšfļūtītu

vai arī saderam un uztaisam materiālu analīzi

Es jau to locīju toreiz pēc tā sitiena , arī Bumbulītis bija blakus un tas materiāls ir mīksts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tak ko tas Deksters te dirsh. man tai celicai bija tiesi tada pati panna. ari likta taja tuninga kantorii

vina labi aizsarga no dubliem, jo ir lielaka neka orizhinal. kautko jau dod, bet kartigi uzmaucot visa ta padarishana netur. prieksa uzmetinats kautkads kronshteins no siltumnicu profiliem pannai skruvju galvas uz aarpusi. ja sanak riktigi uzmaukt, nosit galvu un lieta dariita 400ls samaksat par kautko tadu nu es nezinu, vadoni tur kartigi uzmeta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: p.n.

panna ir no 2 daļām... aizmugurējā daļa ir 3mm - tā ir mīkstāka, bet jamai arī nav nekādi sitieni jātura...

bet 400par pannu b3 audim.... vai nu tu dris konkrēti vai arī tevi ir kārtējo reizi drāzuši

nu ka pasaki marku savam alumīnijam

p.p.n.

es lieku likmi uz "dirs"

tas tāpat kā likt atsauci uz 5000 maksājošu audī 90.... nu nepirksi tu jamo nekad mūžā.... tikai tāpēc vien nepirksi, ka tev ir žēl naudas....

vispār ******* pirkt par 5000, ja var paraut tādu pašu par 1000 tur es piekrītu

Pirmais, man kaut kā pohuj. Panna maksāja 360 plus par gumiju salikšanu apakšā aizsardzībai vēl 40.

Kā jau teicu, tev toreiz salikās par dārgu, tu uztaisīji no konservu bundžu materiāla ( ka pats raksti-daļa ir plāna, jo tur jau nekas nelocās )

Tāpat kā prasīji man ,lai palīdz atrast zemi Mārupē, izbolīji acis par cenām un nopirki cirsmā.

Tev visu gribas pa lēto un tāpēc tev viss ir tā pa lēto REnis iebrauc lēnām grāvī un nolūzt stūres stienis NEvis saliecas, bet nolūzt, jo pirkts pa lēto.

Tā kaut kā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tak ko tas Deksters te dirsh. man tai celicai bija tiesi tada pati panna. ari likta taja tuninga kantorii

vina labi aizsarga no dubliem, jo ir lielaka neka orizhinal. kautko jau dod, bet kartigi uzmaucot visa ta padarishana netur. prieksa uzmetinats kautkads kronshteins no siltumnicu profiliem pannai skruvju galvas uz aarpusi. ja sanak riktigi uzmaukt, nosit galvu un lieta dariita 400ls samaksat par kautko tadu nu es nezinu, vadoni tur kartigi uzmeta.

Šitas stāsts ir no ļetraku sērijas- mersis ir sūds. Jo ķip manam kaimiņam ir kaut kur leišos metināts 1982. gada mersis un baigi sapuvis un kūp.

Un tāpēc mersis vispār ir sūds

Tāpat ar šīri-ne tu tur biji, ne tu zini,kādu pannu uzlika. Un es zinu,ka tā panna ir izturējusi ļoti daudz spēcīgu triecienu un man tā šķiet adekvāta cena.

Bet es saprotu tavu cepienu, ja tava paļurka maksā mazāk par manu bijušo pannu

Jo kā jau minēju, šrotņiks esi bijis un šrotņiks paliksi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: tak ko tas Deksters te dirsh. man tai celicai bija tiesi tada pati panna. ari likta taja tuninga kantorii

vina labi aizsarga no dubliem, jo ir lielaka neka orizhinal. kautko jau dod, bet kartigi uzmaucot visa ta padarishana netur. prieksa uzmetinats kautkads kronshteins no siltumnicu profiliem pannai skruvju galvas uz aarpusi. ja sanak riktigi uzmaukt, nosit galvu un lieta dariita 400ls samaksat par kautko tadu nu es nezinu, vadoni tur kartigi uzmeta.

Šitas stāsts ir no ļetraku sērijas- mersis ir sūds. Jo ķip manam kaimiņam ir kaut kur leišos metināts 1982. gada mersis un baigi sapuvis un kūp.

Un tāpēc mersis vispār ir sūds

Tāpat ar šīri-ne tu tur biji, ne tu zini,kādu pannu uzlika. Un es zinu,ka tā panna ir izturējusi ļoti daudz spēcīgu triecienu un man tā šķiet adekvāta cena.

Bet es saprotu tavu cepienu, ja tava paļurka maksā mazāk par manu bijušo pannu

Jo kā jau minēju, šrotņiks esi bijis un šrotņiks paliksi.

es zinu gan kadu skarda gabalu tev tur uzlika, jo manai mashinai bija tieshi tads pats skarda gabals.

nu tu vispar tu esi malacis Dekster, taalu ticis, salidzinot ar parejiem esi sheit oligarhs. apsveicam, publika applaude

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

oligarh, kad nopirksi jaunas bikses nu gucci hujuchi vai vismaz hugo boss, obligati iemet atskaitiit

piemeram, manas bikses maksa 2X dargak ka tavai mashinai 2 komplekti riepu vai kautko lidzigu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei, vadoni, atkal uz korķa?

Pirmais nekad mūžā nav nopietni pat izskatījis iespēju pirkt īpašumu daugavas nabagkrastā - pārdaugavā....

Kur nu vēl varētu iedomāties prasīt padomu kādam, kas nopircis māklera sertifikātu  krutajos kursos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a es šodien nopirku kruto jaciņu.... Ar visiem goreteksiem uttt....

Kādi minējumi? Cik maksāja?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a es šodien nopirku kruto jaciņu.... Ar visiem goreteksiem uttt....

Kādi minējumi? Cik maksāja?

Noteikti 16x mazak neka vadona udeljadas kazhoks. Bomzis tu esi un paliksi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei, vadoni, atkal uz korķa?

Pirmais nekad mūžā nav nopietni pat izskatījis iespēju pirkt īpašumu daugavas nabagkrastā - pārdaugavā....

Kur nu vēl varētu iedomāties prasīt padomu kādam, kas nopircis māklera sertifikātu  krutajos kursos

tev ir vāja atmiņa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: oligarh, kad nopirksi jaunas bikses nu gucci hujuchi vai vismaz hugo boss, obligati iemet atskaitiit

piemeram, manas bikses maksa 2X dargak ka tavai mashinai 2 komplekti riepu vai kautko lidzigu.

Ai,aizķēra,ja?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: oligarh, kad nopirksi jaunas bikses nu gucci hujuchi vai vismaz hugo boss, obligati iemet atskaitiit

piemeram, manas bikses maksa 2X dargak ka tavai mashinai 2 komplekti riepu vai kautko lidzigu.

Vadonim ir Pierre Cardin pārsvarā un šad tad Lee Cooper džinsi, kurus viņš pērk Anglijā regulāri.

Vēl par apenēm gribi zināt?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Īsi sakot šis bija stāsts, ka panna pa 90 latiem ir un paliek sūds un nekalpo savam patiesajam mērķim. Jā, no dubļiem pasargās.

Es to uzliku tādu,kura nodrošina aizsardzību karterim, tā arī adekvāti maksāja.

Tā lūk, bomāriņi.

PS. Iepūtiet man.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pasapno vel, laikam galvu esi stipri apsaldejis bez pizhika staigajot.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mnde, kā jums šķiet, šitais

www.tvnet.lv/...

diez uzlabos vai sabojās vidējo auto stāvokli uz ielām?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man kaut kā patīk fīča, ka reizi gadā neatkarīgs lūrētājs apskatās tomēr tās pamatlietas. pie tam apskate maksā lētāk, nekā diagnostika servisā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja katrā servisā varēs iziet skati, palielinās korupcijas risks un sarunāšanas iespējas. Savukārt, ja to var darīt tikai pāris dīlerservisi, tam nav īsti jēgas....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kolumbs, runa iet par neatkarīgajiem servisiem, kas ir izgājuši attiecīgu sertifikāciju. Ja nemaldos, Latvijā tādi laikam ir tikai kādi 2-3.

Bet, jā, arī man šķiet, ka Latvija tam nav īsti gatava vēl. Vienīgais, varētu ar kādiem visai bargiem kontroles mehānismiem to lietu darīt. Un, protams, jāatrisina jautājums par soda naudu un nodokļa iekasēšanu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

JA tā sistēma darbosies normāli, tad ok.

Tātad, auto tehnisko stāvokli ļoti labi vērtē apdrošinātāji.

Notika negadījums, tika konstatēti defekti, atbild gan vadītājs, gan serviss.

Jo pat tagad, TA apskate logā negarantē auto tehnisko stāvokli, atbilstošu prasībām. CSDD taču pasaka- mēs garantējam, ka apskates veikšanas laikā TL atbilda normām. Viss. Pēc mēneša nekādas atbildības nav.

Pilsonim pašam taču ir jāsaprot,ar ko brauc.

Bet,savukārt, aizbildināties, ka neesam kaut kam gatavi, ir padumi. n Kas noteiks, ka esam? GB12 ??

Tāda pat atbilde bija par zaļo labo pagriezienu pie sarkanā, ka LV vadītāji neesot gatavi. Kurš ir tas viedais,kas to var noteikt?

Ja par to,ka TL neatbilst satiksmes drošības prasībām, sitīs ar pamatīgu finansiālu atbildību satiksmes negadījuma gadījumā, kurā defekts ir cēloniskā sakarībā ar negadījumu, sistēma darbosies.

Manuprāt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja katrā servisā varēs iziet skati, palielinās korupcijas risks un sarunāšanas iespējas. Savukārt, ja to var darīt tikai pāris dīlerservisi, tam nav īsti jēgas....

Jap, tikai ja radi pateiks, jūs, padlas, iedevāt viņiem atļauju pārvietoties pa koplietošanas ceļiem, mēs tagad griežam ārā mammu, tēti un divus sīkos.... Un, jūs, maksāsiet...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

kolumbs rakstīja: Ja katrā servisā varēs iziet skati, palielinās korupcijas risks un sarunāšanas iespējas. Savukārt, ja to var darīt tikai pāris dīlerservisi, tam nav īsti jēgas....

Jap, tikai ja radi pateiks, jūs, padlas, iedevāt viņiem atļauju pārvietoties pa koplietošanas ceļiem, mēs tagad griežam ārā mammu, tēti un divus sīkos.... Un, jūs, maksāsiet...

Te vajadzētu saprast to jēdzienu - radi... Jo runa iet par dīlerservisiem un neatkarīgajiem. Ar tiem neatkarīgajiem nav domāta kaimiņa garāža, bet gan sertificēti servisi, kuru, ja nemaldos, Latvijā ir ļoti maz - kādi 2 vai 3. REiropā to ir pietiekami daudz.

Bet pa lielam servisam jau būs tas pats - noteikt, ka mašīna bija kārtībā atrādīšanas brīdī. Nekas jau nemainās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

No vienas puses, ja apskates laikā tiek pamanīts kāds sīkums, tad uzreiz to var novērst... tas būtu labi.

BET, ja servisos lielākā daļa ir jauni keksi, kas ir ar mieru strādāt par kapeikām, kuri bez priekšā rādīšanas nav spējīgi gaisa filtru noņemt...... Šitādi nespēs noteikt auto reālo stāvokli, un tad bija vai nebija blats, ka nesanāk masveidā no autiņiem griezt ārā visus pēc kārtas!!

Jau gana šādu jauno keksu, kas pie esošās TA piekasās sīkumam, kas nu nekādi nevar apdraudēt ne tikai satiksmes drošību, bet pat mušu! Vai apskates laikā sačakarē tehniku...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti