CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
1 2 3 4 5 6 ..35
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kāda paliela autofirma iegādājās jaunus VOLVO vilcējus. Mans labs draugs bija strp laimīgajiem šoferiem, kurus uzsēdināja uz jaunajiem auto. Taču laime tika sačakarēta jau pēc nepilnas stundas, kad CSDD paziņoja, ka TA iziet nav iespējams, jo miglas lukturiem pie E burta nav tur kaut kāda cīpara!!! Šis pilnīgi vai uzsprāga no dusmām un bija gatavs uzlaist gaisā to kantori. Ar dikti lielām lamām un saucieniem, ka Latvija ir tik okujenna liela autobūves valsts, ka drīkst norādīt kaut kādiem tur zviedreļiem kā aut jātaisa.

Nu vispār to kantori pamatīgi sacēla kājās... Taču vismaz pēc tā uzlīme tika iedalīta.

Bija tas kādi 5 gadi atpakaļ, bet ideja ir tāda pat = tik zinoši autobūvē, ka tirst sūta visus sūdainos vāciešus, zviedrus un amurikāņus!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Savulaik čakarēja prātu par velmi saglabāt numurus ar karodziņiem, ideālā stāvoklī esošus. Redz esot jāmaina un viss, uz kāda pamata - tā arī neatbildēja, jo par bojātu piesieties nevarēja.

Vispār jau kāds rakstīja - cilvēki mēdz kļūdīties un tas esot normāli

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man liidz šim ir piefisušies par trešo bremžuguni, kurš (oriģinālais) atrodas salonā aiz stikla. ieteica nahrenizeet lampiņu, ko arī uz pusstundu izdariju.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man liidz šim ir piefisušies par trešo bremžuguni, kurš (oriģinālais) atrodas salonā aiz stikla. ieteica nahrenizeet lampiņu, ko arī uz pusstundu izdariju.

Uz kāda tad pamata interesanti ??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Vispār jau kāds rakstīja - cilvēki mēdz kļūdīties un tas esot normāli

Tam nu es piekrītu, bet nez kāpēc CP, CSDD drīkst pieļaut kļūdas un tas ir tikai cilvēcīgi, bet pilsonim tādu tiesību nav.

Tad nu šoreiz par tiem numuriem es gan pakašķēšos, jo es negrasos atkal to auto dzīt uz salīdzināšanu, maksāt par numuru maiņu utt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pie tam vakar CSDD inspektors negribēja pieņemt auto iegādi apliecinošu dokumentu no lielas Eiropas izsoļu kompānijas, kura darbojas Īrijā, Anglijā, Spānija, Vācijā un Austrālijā.

Bet Latvijai ,redz, neder viņu izsniegts invoiss...

Traktortehnikas reģistram der, tie tikai prasa uzrādīt bankas maksājuma dokumentu ar zīmogu,kas apliecina maksājuma veikšanu pārdevējam. Bet CSDD neder

Viena valsts it kā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man liidz šim ir piefisušies par trešo bremžuguni, kurš (oriģinālais) atrodas salonā aiz stikla. ieteica nahrenizeet lampiņu, ko arī uz pusstundu izdariju.

ja nemaldos tad pēc 2001 gada auto, tas ir obligats, un tam ir jādeg

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

o, par trešo bremžuguni man arī bija. Kopš 2001.gada ražotajiem tādai ir jābūt obligāti un nedrīkst būt aizsegta ar stikla aptumšojošo plēvi. Kāpēc - hvz. Saprātiga paskaidrojuma tam nav.

Mana miza ir pirms tam ražota un tad nu pagājušogad apskatē tika ierakstīta piezīme (vienkārši piezīme, bez vieninieka) par šo bremžuguni. ieteicos, ka tā tak nav obligāta, bet tas tik paraustīja plecus. Šogad pirms apskates par to aizmirsu, lampiņu neizņēmu un neko nedarīju. Un apskatē neviens neko neteica.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Jap, šitas topiks tautai patiks bet ir arī par ko...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a man tur kkaads duriks traapijaas- arī ķipa ar plēvi aizsegts utt, un esot salonā, nevis aarpusee. kaut gan fišku taa arii neizpratu- visulaiku gaaju un neviens neko neteica.

bet logus toneet aizmuguree it kaa nav aizliegts.hvz, kaut kaadi noteikumi esot mainijušies.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz, sen jau tas ir, vienkārši par to nedrāza... Gadus 7 atpakaļ vienam no auto līmāju logus un meistars prasīja vai ap lukturi griezt plēvi vai nē, jo varot TA piečakarēties...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iespējams, nestrīdos. tāpēc kašķi nerīkoju un uz 1/2 stundu atslēdzu lukturi.

bet rezumē uzprasās- jo vecāka paliek mašīna, jo stingrākas (un idiotiskākas) prasības.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

Vispār jau kāds rakstīja - cilvēki mēdz kļūdīties un tas esot normāli

Tam nu es piekrītu, bet nez kāpēc CP, CSDD drīkst pieļaut kļūdas un tas ir tikai cilvēcīgi, bet pilsonim tādu tiesību nav.

Tad nu šoreiz par tiem numuriem es gan pakašķēšos, jo es negrasos atkal to auto dzīt uz salīdzināšanu, maksāt par numuru maiņu utt.

man jau liekas, ka tu tikai kašķi meklē. un tev visi uzglūn aiz stūra

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Arī CSDD strādā cilvēki, kuri var kļūdīties (zinu, ko runāju, pats esmu numuru salīdzināšanā strādājis). Parasti šādos kļūdu gadījumos cilvēkiem nav jāmaksā par papildus numuriem utt. Nu jā, ja nu vienīgi patērētais laiks. Bet tas jau notiek jebkurā nozarē - arī kūdras biznesā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un da labi... Lukstiņš ir vienkārši plātīzers, kurš pats nemaz nezina, kā viss notiek zemākajā rangā. Bet pie tā jau salīdzināšanas inspektori nav vainīgi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kas attiecas uz to bremžuguni, palasiet paši noteikumus par tonēšanu, nesen par to, starp citu, kaut kādā Tautas Balsī sižets bija. Ja pareizi atceros, noteikumi tādi bija jau kādu laiku, tikai nesen tam sākuši uzmanību pievērst. Līdzīgi kā priekšā tonētajiem stikliem - jau kādu laiku bija noteikumos, bet reāli uz ielām sāka ķert 2007. gadā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Un da labi... Lukstiņš ir vienkārši plātīzers, kurš pats nemaz nezina, kā viss notiek zemākajā rangā. Bet pie tā jau salīdzināšanas inspektori nav vainīgi.

Salīdzināšanas inspektori arī pārsvarā ir pāvi, kuri uzskata, ka viņi strādā iestādē, kur viss ir tikai un vienīgi pareizi un tikai viņi zin un visu izdara bez kļūdām.

Kā toreiz ar manu motociklu, nācās uzklausīt visādus ' mums te tādi stāsti nav retums' , ' te jau uzreiz var redzēt,ka pārkrāsots' utt.

Tikai pēc priekšnieka izsaukšanas un video noskatīšanās nez kāpēc mutītes pievērās..

Man nepatīk,ka tādās vietās strādājošie atļaujas lekt augstāk par savu pakaļu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Arī CSDD strādā cilvēki, kuri var kļūdīties (zinu, ko runāju, pats esmu numuru salīdzināšanā strādājis). Parasti šādos kļūdu gadījumos cilvēkiem nav jāmaksā par papildus numuriem utt. Nu jā, ja nu vienīgi patērētais laiks. Bet tas jau notiek jebkurā nozarē - arī kūdras biznesā.

Nu jā, ja es kūdras biznesā pieļaušu kļūdu,pats to labošu un man nāksies segt visus izdevumus pašam.

Bet CSDD man neko nekompensēs, tas ir 100%.

Pie tam kasiere iekš CSDD , kaut es uzrādīju dokumentus ,kuros kā auto īpašnieks norādīts SIA un maksāju ar SIA bankas karti, maksājuma dokumentos nez kāpēc ierakstīja, ka maksātājs esmu es kā fiz persona un karte ir mana nevis firmas.

Un lai šo kļūdu labotu, man vajadzēja rakstīt iesniegumu,kurā bija jālūdz mainīt maksātāja nosaukums. Kāpēc man kaut kas vēl jāraksta, ja kļūdās CSDD darbinieks ??

Bet iesniegums ir tādas formas, ka CSDD defaultā nekļūdās, tas ir tā,ka es esmu kļūdījies un nu man jālūdz CSDD labot manus dokumentus.

Vot tas kretinē.

Un vēl kas- tā nav mana problēma, ka Lukstiņš nejēdz saprast,kas notiek viņa vadītajā kantorītī un bazūnē visādus sviestus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12, es nenoliedzu un es saprotu un piekrītu,ka cilvēki kļūdās un tas tā ir.

Bet uz tā fona, cik viss CSDD ir PAREIZS, tas besī 10 kārtīgi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ir vairāki piemēri par inspektoru nekompetenci numuru salīdzināšanā, bet ko nu vairs

Īpaši močiem un īpaši TA - nu tas ir sex

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kas attiecas uz to bremžuguni, palasiet paši noteikumus par tonēšanu

Palasi pats tos noteikumus. Teorētiski bremžu lukturis vispār nedrīkst būt papildus aizsegts ar stiklu vai plēvi. Redz CSDD mums stāv pāri autombiļu ražotājiem, kas jau rūpnīcā liek bremžu lukturi aiz stikla, bet te banānijā tas pēkšņi neder. Koroč mūsu CSDD prasības ir stingrākas pat par autoražotāju Tā it kā LV būtu autoražošanas lielvalsts un jāsargā savs tirgus no inomarkām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Un da labi... Lukstiņš ir vienkārši plātīzers, kurš pats nemaz nezina, kā viss notiek zemākajā rangā. Bet pie tā jau salīdzināšanas inspektori nav vainīgi.

Salīdzināšanas inspektori arī pārsvarā ir pāvi, kuri uzskata, ka viņi strādā iestādē, kur viss ir tikai un vienīgi pareizi un tikai viņi zin un visu izdara bez kļūdām.

Kā toreiz ar manu motociklu, nācās uzklausīt visādus ' mums te tādi stāsti nav retums' , ' te jau uzreiz var redzēt,ka pārkrāsots' utt.

Tikai pēc priekšnieka izsaukšanas un video noskatīšanās nez kāpēc mutītes pievērās..

Man nepatīk,ka tādās vietās strādājošie atļaujas lekt augstāk par savu pakaļu.

Vispār sākumā tu šito rakstīji par tehnisko apskati, nevis sverku. Tu vispār atšķir šīs 2 lietas vai arī neatceries, kurš īsti, tad nu visi vainīgi?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: GB12, es nenoliedzu un es saprotu un piekrītu,ka cilvēki kļūdās un tas tā ir.

Bet uz tā fona, cik viss CSDD ir PAREIZS, tas besī 10 kārtīgi.

Nu, tad man jāsaka taviem vārdiem - ej, raksti iesniegumus un cīnies, lai CSDD nomaina vadību. Tā teikt, ko tu pats esi darījis, lai CSDD darboņu attieksme mainītos? Tev tagad ir lieliska iespēja pierādīt, ka vari arī izdarīt to, par ko te bieži propogandē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man ir vairāki piemēri par inspektoru nekompetenci numuru salīdzināšanā, bet ko nu vairs

Īpaši močiem un īpaši TA - nu tas ir sex

Tad kur - numuru salīdzināšanā vai TA?

1 2 3 4 5 6 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti