Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..47
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

EZ rakstīja:

Extra ir statiskaas izlaades novadiitaajs pie aizmugurejaa bampera. Ja, taads nav, tas auto nav neko veerts.

Eu - tāds pat man ir!

Bet šitādi kā regulējama stūre, bezairu logi vēl joprojām skaitās ekstra?? Ar ko salīdzinot?? Ar 412. Moskviču vai!

skorpim elektriskie logi IR ekstra. dažiem mazās klases auto joprojām standarta aprīkojumā nāk airu logi. par komerctransportu vispār nerunāsim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Nē nu tas princips ir vienkāršs - ja visādām mazdām un hreņiem ir normāli naktīs ar logu mazgājamo šķidrumu mazgāt motoru, tad audī šāda lieta nav nepieciešama - tāpēc ir lampele lai varētu notrāpīt īstajā caurumā

P.N. Es vispār tikai šodien atčaknījos ka es nepareizajā sadaļā to lampeli minu - mans esošais audī rūpnīcu ar tādu jau atstāja, tikai lampele līdz manīm nenonāca Tā kā vadu amputēt netaisījos, sameklēju citu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

msh rakstīja: kondišs - kā jau teicu, būs,

ak, kungs, 300 latu vērtā sirpotrebā iegrūst četrciparu skaitli. būtu vēl k-kāds klasisks auto, varētu saprast...

Širpotrebs ir tev - man ir audī ar pareizo piedziņu

A par kaut kādu "grūšanu" - neskaitot benzīnu un TA/OCTA, šobrīd tas četrciparu skaitlis varētu būt iestājies, kaut kad būs jāskatās bildes un jāsaskaita, par cik +/- visi pirkumi tika safočēti. Lai tā mašīna būtu tāda, kāda es to gribu, tur būtu jāaiziet vēl vismaz 2-3 štukām. Pakāpeniski, protams.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ādas salons vieglajai nedarba mašīnai mana uztverē nav nekāda ekstra.

Man mazdā ir ādas salons, darba auto tā ir laba fīča, noslauki putekļus un sēdies atkal uz tīra beņķa...

Lai vieglajai mašīnai nebūtu vajadzīgi ādas ķebļi, lietotājam ir jābūt pensionāram - ā, kaut gan tie tāpat samauc uz ķebļiem visādus pretīgus apvalkus, aizmirstot ka mašīna ir domāta lietošanai

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu sapratis kāds prieks no ādas beņķiem! Uz tiem sēžot sajūta tāda kā uz ledus. Ja nu vienīgi nospeķotās darba biksēs apsēžas, tad gan - pielips nu nekas nešļūkās. Ja vēl saulē sakarst, tad vispār panna!

Velūrs manā skatījumā visprātīgākais, ja tik degošas cigaretes nemētā pa salonu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

skorpim elektriskie logi IR ekstra.

Nezinu vai ir ekstra vai nav, bet ar 4 airiem Skorpi neesmu redzējis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nekad neesmu sapratis kāds prieks no ādas beņķiem! Uz tiem sēžot sajūta tāda kā uz ledus. Ja nu vienīgi nospeķotās darba biksēs apsēžas, tad gan - pielips nu nekas nešļūkās. Ja vēl saulē sakarst, tad vispār panna!

Velūrs manā skatījumā visprātīgākais, ja tik degošas cigaretes nemētā pa salonu.

Elementāri - pirmais man pie kājas, mašīnas pakaļējajā ķeblī nesēžu, priekšējā ķebļa forma novērš šādu problēmu, un vispār tā slidēšana palīdz tikt ķeblī iekšā/ārā. A par otro - visas krāsas materiāli vienādi neuzsilst

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Aizmugurējā ādas beņķī es ar neesmu sēdējis! Priekšējā šļūkā kā pa ledu, jo biju tīrās džinsās iesēdies...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

msh rakstīja: kondišs - kā jau teicu, būs,

ak, kungs, 300 latu vērtā sirpotrebā iegrūst četrciparu skaitli. būtu vēl k-kāds klasisks auto, varētu saprast...

Širpotrebs ir tev - man ir audī ar pareizo piedziņu

A par kaut kādu "grūšanu" - neskaitot benzīnu un TA/OCTA, šobrīd tas četrciparu skaitlis varētu būt iestājies, kaut kad būs jāskatās bildes un jāsaskaita, par cik +/- visi pirkumi tika safočēti. Lai tā mašīna būtu tāda, kāda es to gribu, tur būtu jāaiziet vēl vismaz 2-3 štukām. Pakāpeniski, protams.

tas četrciparu skaitlis ir kosmoss , ņemto vērā ka pa pēdējiem 3 gadiem cik Tu ar to auto nobrauci ? 400km - 500km ?.. tas sanāk vismaz 2,0 -2,5Ls izmaksa uz 1km... vārdusakot bagāts cilvēks Tu esi, ja vari atļauties ŠĀDI tērēt savu naudu... šaubos vai te ir vēl kāds, kurš var atļauties šādi tērēties uz auto.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šaubies? Nu šaubies vesels. Hoķ paņemam par piemēru dekša opeli - maksā tā miza dažas štukas, apkopēs noteikti dārgāks par manējo audī un vēl bonusā tai tačkai krītas vērtība, jo vecums pieaug, stāvoklis pasliktinās un nekas neuzlabojas, tā nu šis pēc 2-3 gadiem ir pazaudējis tādu summu, kā es esmu šo gadu laikā ielicis savā audī, pretī neko negūstot. Tā kā man nav nolūka manējo pārdot, tad es tērēju naudu pēc vajadzības un uzskatu to par tādu brīvu līzinga veidu - ir nauda, ieliek, nav naudas, neliek Mašīnai vērtība tikai ceļas [protams, vairākas reizes lēnāk nekā investīcijas] un spējas tikai uzlabojas. Bonusā vecas, pārbaudītas un latvijas apstākļiem piemērotas tehnoloģijas par saprātīgām cenām.

Ja jau es reiz esmu bagāts, diez ko tu teiktu par vienu man pazīstamu, ap 30 gadiem vecu čali, ar aldziņu vēl mazāku par manējo, kuram pieder trīs mašīnas - pakaļas pārvietojamais mk3 golfs ar ķīseli, patreiz topošais E21 būmeris, kuru šis no pagājušā rudeņa metina un kurš pēc 1-2 mēnešiem laikam beidzot būs saliekams un garāžas stūrī stāvošais pusnojauktais E30 būmeris, kurš vēl savu kārtu uz metināšanu nav sagaidījis...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

GB12 rakstīja: Karoče, salīdzinot ar vadoņopeli, manam nav hrenona, nafigācijas, bet ir koža, atslēdzams ESP, dubultā klima...

manai pezai gan ir lietussensirs, dalit klima, utomatc ar sprta, ziemas u manualo rezimu. Elektrisks panoramas jumtc, borta dators ar hendsfrii, mp3 un zoba savietojams radio, atdzesejams cimdu moddalijums videja tuneli, groda ielokami tresas rindas sedeklji, automatiskas gaismas-tuneli ienraucot pachas iesledzaas. Kruizs, atruma ierobezotjs, radio vadiba uz stures un kautkkadi spilveni. Un veel ir otrja rina sedoshajiem galdinji

Trekni dzīvojam, biedri

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Širpotrebs ir tev - man ir audī ar pareizo piedziņu

Tu proti to pielietot?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Šaubies? Nu šaubies vesels. Hoķ paņemam par piemēru dekša opeli - maksā tā miza dažas štukas, apkopēs noteikti dārgāks par manējo audī un vēl bonusā tai tačkai krītas vērtība, jo vecums pieaug, stāvoklis pasliktinās un nekas neuzlabojas, tā nu šis pēc 2-3 gadiem ir pazaudējis tādu summu, kā es esmu šo gadu laikā ielicis savā audī, pretī neko negūstot.

Astra izmaksās ap 3200 Eur. 2004. gads.

Gribi teikt,ka pēc 2 gadiem tās vērtība nokritīs par 1400 eur ? Tātad,pēc 2 gadiem to varēšu pārdot tikai par 1800 eur, ja?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Šaubies? Nu šaubies vesels. Hoķ paņemam par piemēru dekša opeli - maksā tā miza dažas štukas, apkopēs noteikti dārgāks par manējo audī un vēl bonusā tai tačkai krītas vērtība, jo vecums pieaug, stāvoklis pasliktinās un nekas neuzlabojas, tā nu šis pēc 2-3 gadiem ir pazaudējis tādu summu, kā es esmu šo gadu laikā ielicis savā audī, pretī neko negūstot.

jaa nu tev ir jaiet arsteties. kas tas par stulbu piemeru vispaar. kapec tu doma ka vina opelim stavoklis pasliktinas, a tavam nee. tavs paliek jaunaaks ar katru dienu? tad tu tjipa doma, ka tu liekot taja suda naudu busi baigais vinneetaajs beigas? gaidi ar maisu. no suda medu neuztaisisi. kad busi papisies paris gadus, tad sapratisi par ko es runaju un beigas tapat tu to luzni pardosi par 600 latiem vietejam ciema klaunam un nopirksi tadu opeli. un domasi kads tu biji lohs fisoties un investejot naudu tada veca hlaamaa

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

eu. es ar bagāts esmu mans audi 200 arī ir apēdis pa 2 gadiem ap 1500ls bet nobrauca 0km

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

GB12 rakstīja: Karoče, salīdzinot ar vadoņopeli, manam nav hrenona, nafigācijas, bet ir koža, atslēdzams ESP, dubultā klima...

manai pezai gan ir lietussensirs, dalit klima, utomatc ar sprta, ziemas u manualo rezimu. Elektrisks panoramas jumtc, borta dators ar hendsfrii, mp3 un zoba savietojams radio, atdzesejams cimdu moddalijums videja tuneli, groda ielokami tresas rindas sedeklji, automatiskas gaismas-tuneli ienraucot pachas iesledzaas. Kruizs, atruma ierobezotjs, radio vadiba uz stures un kautkkadi spilveni. Un veel ir otrja rina sedoshajiem galdinji

Trekni dzīvojam, biedri

Jā, īsts buržuju auto, tikai jāsamksā msh varenā Audi vertība katru mēnesi

Laikam jau vajadzeja darit pareizi un pa to pashu naudu nopirkt tadus 60 Audi un varetu braukt beedu nezinadams, pat apkopes vai remoti nebutu jaataisa - panjem nakamo Audi.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

msh

Nu un V12 - tas nav divi kopā salikti R6?

---------------------------

Nea, vispār, kā jau teicu, V konfigurācijas dzinējiem tā balansētība ir bik sarežģītāka, nekā rindiniekiem. Bet, kā jau teicu, garas lekcijas es tomēr te nelasīšu Vispār

jau V dzinējiem, lai panāktu max līdzenu "gaitu", vēl nāktos stiept izplūdes trubas šķērsām dzinējam, bet tas

veido ļoti komplicētu konstrukciju, jo lielākoties viņām tur zem dzinēja vietas nav. Tam pašam ZAZ izplūdes sistēma saskaņā ar konstrukcijas likumiem bija galīgi garām, bet kā izvilkt trubu zem dzinēja? 12 cilindru dzinējam ideālā konfigurācija būtu R-12, bet tehniski tas ir nonsenss, svarīgi ir cilindru rindu izgāzuma leņķi - vislabākie ir 60, 120 vai 180 grādi. Bet nu tur atkal rodas

reizēm problēmas ar ievietošanu auto, un, tikko izmanto

citu izgāzuma leņķi, sākas problēmas ar II kārtas spēkiem, lai tos apkarotu, nākas izgatavot sarežģītu konfigurāciju kloķvārpstas utt.. DĀRGI!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: msh

Nu un V12 - tas nav divi kopā salikti R6?

---------------------------

Nea, vispār, kā jau teicu, V konfigurācijas dzinējiem tā balansētība ir bik sarežģītāka, nekā rindiniekiem. Bet, kā jau teicu, garas lekcijas es tomēr te nelasīšu Vispār

jau V dzinējiem, lai panāktu max līdzenu "gaitu", vēl nāktos stiept izplūdes trubas šķērsām dzinējam, bet tas

veido ļoti komplicētu konstrukciju, jo lielākoties viņām tur zem dzinēja vietas nav. Tam pašam ZAZ izplūdes sistēma saskaņā ar konstrukcijas likumiem bija galīgi garām, bet kā izvilkt trubu zem dzinēja? 12 cilindru dzinējam ideālā konfigurācija būtu R-12, bet tehniski tas ir nonsenss, svarīgi ir cilindru rindu izgāzuma leņķi - vislabākie ir 60, 120 vai 180 grādi. Bet nu tur atkal rodas

reizēm problēmas ar ievietošanu auto, un, tikko izmanto

citu izgāzuma leņķi, sākas problēmas ar II kārtas spēkiem, lai tos apkarotu, nākas izgatavot sarežģītu konfigurāciju kloķvārpstas utt.. DĀRGI!

Vai ludzu varēto kautko bilst par boksermotoriem 4 , 6 cilindru ( varbūt ir ar vairāk )

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es saprotu,ka lekcijas lasīt ir gari un sarežģīti un laiks ir dārgs, bet vai Crankshaft nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Japāņiem pārsvarā r4, manam V2 .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu proti to pielietot?

Jā, protu - nav jau nemaz tik grūti - vajag vienkārši braukt - torsens izdara pārējo

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

jaa nu tev ir jaiet arsteties. kas tas par stulbu piemeru vispaar. kapec tu doma ka vina opelim stavoklis pasliktinas, a tavam nee. tavs paliek jaunaaks ar katru dienu? tad tu tjipa doma, ka tu liekot taja suda naudu busi baigais vinneetaajs beigas? gaidi ar maisu. no suda medu neuztaisisi. kad busi papisies paris gadus, tad sapratisi par ko es runaju un beigas tapat tu to luzni pardosi par 600 latiem vietejam ciema klaunam un nopirksi tadu opeli. un domasi kads tu biji lohs fisoties un investejot naudu tada veca hlaamaa

Ļoti elementāri - jo deksis savos ķebļos var turpināt pirst un tos deldēt, bet man viņus agrāk vai vēlāk būs jāpāršuj, izdomā kas pēc tam ir labāks - svaiga āda vai lupata, kuros kāds deksis desmit gadus pirdis un to rīvējis ar savu tirsu Un tā principā par visu, kas desmitgadīgai mašīnai ir palietots bet lietojams, bet man jāremontē. Bonusā vēl nāk aprīkojums, kuru es krāmēju iekšā, kamēr deksis savam opelim neko neliek

Un vai es beigās būšu vinnētājs? Būšu gan - jo es pēc tiem pāris gadiem frēzēšu ar ļurbo kvatrõ, bet tu turpināsi braukt ar kādu pliku mizu, nemotors bezpiedziņa, vienīgi izlaiduma gads tai tavai tālaika mizai būs vēl jaunāks

Bet to savu "beigās tu blablablabla" vari aizmirst, to tev būtu jāsaprot pēc tā, cik ilgi man šitā mašīna jau ir un pēc tā, ko es izdarīju ar iepriekšējo Stiliņā lielākā daļa postu mana A90q tofikā, ko pēc TA uztaisīju, ir apbrīna par manu pacietību.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ...nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Ko tur komentēt! Kratās tā ka pat sveicienu citiem mocistiem nevar atņemt, jo baidās roku no stūres noņemt - ka nenokrata nost!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu proti to pielietot?

Jā, protu - nav jau nemaz tik grūti - vajag vienkārši braukt - torsens izdara pārējo

Skaidrs, ciema muļķīts.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ...nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Ko tur komentēt! Kratās tā ka pat sveicienu citiem mocistiem nevar atņemt, jo baidās roku no stūres noņemt - ka nenokrata nost!!

Esi braucis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Un vai es beigās būšu vinnētājs? Būšu gan - jo es pēc tiem pāris gadiem frēzēšu ar ļurbo kvatrõ, bet tu turpināsi braukt ar kādu pliku mizu, nemotors bezpiedziņa, vienīgi izlaiduma gads tai tavai tālaika mizai būs vēl jaunāks

Nu pēc pāris gadiem vajadzētu kaut ko šitādu suchen.mobile.de/...

, šitādu suchen.mobile.de/...

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti