garažas tīrīšana

krix Reģ.: 04.10.2002

vietas atbrīvošanai manā garāžā nepieciešams atbrīvoties no dažādām aizvēsturiskām Audi B4 2.0L 16v Q 1994.gada izlaidums sastāvdaļām:

pārnesumukārba, stūres reika, kr.pak.durvis, priekš.suporti, pakaļējie amortizatori Monroe(bija darbībā tikai 2 nedēļas), bāka ar visu degvielas sūkni,šādas tādas plastmasas no salona, varbūt vēl kaut kas atradīsies.

ir lietas, ko varu atdot bezmaksas, par Al un Fe izstrādājumiem vismaz lūžņu naudu gan gribētu.

Kā arī vietu aizņem Nissan DoubleCab(D22 modelis) kravas kastes vāks, oriģ.kravas kastes plastmasas duga, oriģ.sliekšņi.

Patreiz tie manis ekspluatētajam auto ir lieki. Cenas: duga + vāks 50Ls, sliekšņi 60Ls

Saņemšanas vieta Rīgā, Juglā.

Interesenti var kontaktēties izmantojot e-pastu: kristaps@bbfgroup.lv

 
1 2 3 4
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vadonis tak mums ir "autosportists"

jamajam ir "ralliju medaļas"

ko tad pameti "lielo sportu", ja jau bija tik izcili rezultāti?

minirallijs vēl joprojām eksistē?

Tāpēc,ka ar man pieejamajiem līdzekļiem augstāk kāpt vairs nebija iespējams. Augstāku vietu par pirmo nav tajā klasē, pupsik.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vopsem tas ir tads pats ka iauto "rallijs". es kadus 3 iauto rallijus nobraucu. kautkads sviests. regularitate un viss. vienkarshi jamak rekjinat un orienteeties. jebkura ome tur varetu mochiit.

dekster kapec tu nebrauc daudzciinjaa? varetu raadiit savu braukt prasmi :emo: aaa nee, paga, tu jau nevari. tur tachu bija jamak braukt aatri, nevis regulaari

Deksters tagad gāž pa Biķernieku trasi ar baiku.

Daudz ne maz, bet pagājšgad 1. vieta klasē

Atbrauc, speciālist, pacīkstēsimies.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. Un no vecā Neikšāna arī tamlīdzīgu atziņu saņēmu.

Bet nu viņi, protams ir nekas pret Pirmo un Šīri

Pie mums jau lielākie novērtētāji un nolicēji ir tie, kuri paši neko nevar.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vopsem tas ir tads pats ka iauto "rallijs". es kadus 3 iauto rallijus nobraucu. kautkads sviests. regularitate un viss. vienkarshi jamak rekjinat un orienteeties. jebkura ome tur varetu mochiit.

Un kā tev veicās? Droši vien pa beigām kaut kur mīcījies

Tev vēlreiz skaidroju-palasi,ko vispār nozīmē jēdziens 'rallijs' , slapjo sapņu speciālist.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja nopietni, tad īauto bija grūtāk - regularitātē laikus ņēma tikai distancē iepriekš nekad nezināmās vietās, dopa finišā laiks ņemts vispār netika... tad vēl parasti 1 dops bija "sinhronā regularitāte" (jābrauc 2 reizes, 1 reizē pēc vidējā atruma, 2 reizē pēc sava pirmā rezultāta)

minirallijā (par road klasi ir runa) laikus ņem finišā, kur iebraukt +- sekundes laikā izmantojot tikai kalkulatoru un hronometru īpaši grūti nav.... un tikai dažos minirallija dopos tiek ņemts starplaiks....

minirallija road klase vispār ir ķipa tāpēc lai jaunie censoņi (ķipa vadonis) iepazītos ar pasākuma norises lietām (piemēram tehniskā komisija jāiziet noteiktā laikā, ķipa 15 minūtēs pēc papīru saņemšanas nepaspēji, pats vainīgs, vari braukt mājās un iemaksāto dalības piķi, protams neviens neatdos)

tobiš, ja tu neesi braucis roadā, tad uz "pacanu" klasi tevi nelaiž nu līdzīgi kā sābistu pasākumos nelaiž ar sābiem bez tehapskates (vadons zinās par ko bazars)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: vopsem tas ir tads pats ka iauto "rallijs". es kadus 3 iauto rallijus nobraucu. kautkads sviests. regularitate un viss. vienkarshi jamak rekjinat un orienteeties. jebkura ome tur varetu mochiit.

dekster kapec tu nebrauc daudzciinjaa? varetu raadiit savu braukt prasmi :emo: aaa nee, paga, tu jau nevari. tur tachu bija jamak braukt aatri, nevis regulaari

Deksters tagad gāž pa Biķernieku trasi ar baiku.

Daudz ne maz, bet pagājšgad 1. vieta klasē

Atbrauc, speciālist, pacīkstēsimies.

nu nelielies te ar saviem sienaazha sasniegumiem. es pa asfaltu nebraucu, bet ja tu velies izgazt pa kaapaam tad luudzu, tikai nenolauz kaklu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. .....

es tak jau rakstīju - pēc īauto skolas, minirallija road klase ir "solis atpakaļ"

nekā sarežģīta tur nav.... ja īauto nebūtu nomiris, tad ar mūsu aprīkoto (latvieša) sapuvušo fordu minirallija roadā mums vienīgie konkurenti varētu būt bumbulīc ar vadoni

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. .....

es tak jau rakstīju - pēc īauto skolas, minirallija road klase ir "solis atpakaļ"

nekā sarežģīta tur nav.... ja īauto nebūtu nomiris, tad ar mūsu aprīkoto (latvieša) sapuvušo fordu minirallija roadā mums vienīgie konkurenti varētu būt bumbulīc ar vadoni

Tas, ko tu rakstīji, neko nenozīmē.

Ja tante būtu ar kājām gaisā, būtu krājkase.

Kaut kas tu esi tikai vārdos

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. .....

es tak jau rakstīju - pēc īauto skolas, minirallija road klase ir "solis atpakaļ"

nekā sarežģīta tur nav.... ja īauto nebūtu nomiris, tad ar mūsu aprīkoto (latvieša) sapuvušo fordu minirallija roadā mums vienīgie konkurenti varētu būt bumbulīc ar vadoni

Aizbrauc uz nākamo posmu un uzvari tajā klasē.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tobiš, ja tu neesi braucis roadā, tad uz "pacanu" klasi tevi nelaiž nu līdzīgi kā sābistu pasākumos nelaiž ar sābiem bez tehapskates (vadons zinās par ko bazars)

eu pag, kapēc tā? es te skatījos vienu sāpu blakus topikā un cerēju aizbraukt uz to dīvaiņu tusu vienreiz. a iznāk, ka šie vēl pēc kaut kā skatās un var nemaz nelaist? nah tad man sāps?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. .....

es tak jau rakstīju - pēc īauto skolas, minirallija road klase ir \"solis atpakaļ\"

nekā sarežģīta tur nav.... ja īauto nebūtu nomiris, tad ar mūsu aprīkoto (latvieša) sapuvušo fordu minirallija roadā mums vienīgie konkurenti varētu būt bumbulīc ar vadoni

Aizbrauc uz nākamo posmu un uzvari tajā klasē.

man nav ar ko braukt....

un aprīkot mašīnu ar visu to figņu tikai tāpēc lai vienu reizi aizbrauktu uz pasākumu, man vienkārši žēl laiku un naudu...

ir ko citu darīt.... labāk braucam uz āfriku nirt...

konkrēti uz marsalamu... viesnīca www.dreamsresortsegypt.com/... , par niršanu uz vietas man tur viss ir jau sarunāts.... varēsi izīrēt gan aprīkojumu, gan piemērotu gidu dabūsi, kas nokārtos tev haizivis, bruņurupučus uttttt. (jamiem tur ir interesanta sistēma... jamie atrod jūrā tev tās haizivis un tad ar laivām ved nirējus uz to vietu)

esmu marsalamā bijis... tur tiešam ir smuki - piemēram man ir vot šitā zvēra en.wikipedia.org/... pašrocīgi taisīts foto

ja gribi varēsi ar garantiju redzēt haizivis.... varbūt aizbrauksim uz kādu nogrimušu kuģi...

ja vēlies turpat uz vietas varēsi nokārtot sertifikātu.... izlidošana 31 augustā 9:20 no WAW, atpakaļ 15 septembrī

BET ja tu apmaksā mašīnas sagatavošanu un dalības maksu, tad esmu ar mieru arī nobraukt.... un parādīt ko dot tehnoloģijas....

tā varētu būt arī tava mašīna (lai aprīkojums paliek tev, ja jau tu par to un uzstādīšanu maksā)

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Minirallijā, kurā sporta klāsē brauca arī Vorobjovs, no viņa saņēmu atziņu, ka mums labi rezultāti un ir ko paņemties, lai to sasniegtu. To teica viens no ātrākajiem LV večiem rallijā. .....

es tak jau rakstīju - pēc īauto skolas, minirallija road klase ir "solis atpakaļ"

nekā sarežģīta tur nav.... ja īauto nebūtu nomiris, tad ar mūsu aprīkoto (latvieša) sapuvušo fordu minirallija roadā mums vienīgie konkurenti varētu būt bumbulīc ar vadoni

Aizbrauc uz nākamo posmu un uzvari tajā klasē.

man nav ar ko braukt....

un aprīkot mašīnu ar visu to figņu tikai tāpēc lai vienu reizi aizbrauktu uz pasākumu, man vienkārši žēl laiku un naudu...

ir ko citu darīt.... labāk braucam uz āfriku nirt...

konkrēti uz marsalamu... viesnīca www.dreamsresortsegypt.com/... , par niršanu uz vietas man tur viss ir jau sarunāts.... varēsi izīrēt gan aprīkojumu, gan piemērotu gidu dabūsi, kas nokārtos tev haizivis, bruņurupučus uttttt. (jamiem tur ir interesanta sistēma... jamie atrod jūrā tev tās haizivis un tad ar laivām ved nirējus uz to vietu)

esmu marsalamā bijis... tur tiešam ir smuki - piemēram man ir vot šitā zvēra en.wikipedia.org/... pašrocīgi taisīts foto

ja gribi varēsi ar garantiju redzēt haizivis.... varbūt aizbrauksim uz kādu nogrimušu kuģi...

ja vēlies turpat uz vietas varēsi nokārtot sertifikātu.... izlidošana 31 augustā 9:20 no WAW, atpakaļ 15 septembrī

BET ja tu apmaksā mašīnas sagatavošanu un dalības maksu, tad esmu ar mieru arī nobraukt.... un parādīt ko dot tehnoloģijas....

tā varētu būt arī tava mašīna (lai aprīkojums paliek tev, ja jau tu par to un uzstādīšanu maksā)

un, ja es nav niris, tad mani iemācīs ar?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

un, ja es nav niris, tad mani iemācīs ar?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

un, ja es nav niris, tad mani iemācīs ar?

un cik tāds prieks - iemācīties pareizi iegāzties apakš ūdens izmaksās?

moš beidzot pamēģināt? a to pie ūdens blakus dzīvoju, un nekāda prieka no tā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sliktākā gadījumā zivis pabarosi.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sliktākā gadījumā zivis pabarosi.

nu zivis esmu barojis tikai reizi - 1.prakses laikā, ja vien nedomāji, ka palikšu pats zivij par paiku

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: www.poseidon.lv/...

vai tajā galā cenas tādas pašas?

jo šeit uz vietas man tādam pasākumam nebūs laiks, lai arī pazīstami speci ir solījuši to izdarīt bez maksas un pat pie manis darbā.

vienkārši neatliek tādām izklaidēm laiks

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

gatavojot lūžņus uz izvešanu, atradās vēl arī 4 dzelzs diski. izmērs 15" 4x100 no Renault Megane ar visiem spiediena devējiem. Cena 10Ls(za vse)

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: www.reklama.lv/...

Vai tad nepārdevi visu komplektā?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: www.reklama.lv/...

PirāCC! Skaties, ka kAKKAlācis neuzvelk zarā!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas lentenieks kādus 10Ls vērts. pašas lentas jau velk uz bīstamajiem atkritumiem. 2 lielos rimi maisus ar tādām nesen izmetu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: www.reklama.lv/...

Vai tad nepārdevi visu komplektā?

Tās pārdevu, gandrīz visas...

bet šitās atradu nesen garāžā....

Lai arī nav Lapinska rakstītas, kā iepriekšējās,

bet tik un tā ierakstu kvalitāte laba...

dažas paturēšu, bet tas ROKS man ne īpaši...

tāpēc arī ieliku reklāmā....

ka nekā cilvēki, tālajos 80 gados, rakstījuši, pārdevuši un pirkuši "melnajā tirgū" relikvija tak.

...žēl mest ārā....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ko tik nevar atrast garāžā...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti