brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
1 2 3 4 5 6 ..34
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

marchuks1987 rakstīja: Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

AAAAAAAAAAAAAA! 24 gados tāds ciris!

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Liekas gan,ka nea..ja tikai tas Tev nav darba autiņš kurš savukārt ir reģistrēts uz kādu LT firmu un tev uz rokas ir pilnvara..

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai nu Tu esi reģistrēts LT un tas auto uz Tava vārda, vai arī izīrēts no uzņēmuma, tad oficiāli po uz visiem noteikumiem par dienu skaitu utt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Katru dienu vienu un to pašu jautāsi??

NĒ, joperesetē, nav reāli !

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

marchuks1987 rakstīja: Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

Protams, ka ir.

Visi Lietuvas pilsoņi tā dara, un daudzi pat ikdienā nebrauc uz Latviju.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Un tev vēlreiz jautāju-kāpēc tu gribi parazitēt uz citu rēķina? Pārējie maksās ceļu uzturēšanas nodevas, bet kaut kāds lempis ne, bet ceļu un infrastruktūru gan lietos.

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un tev vēlreiz jautāju-kāpēc tu gribi parazitēt uz citu rēķina? Pārējie maksās ceļu uzturēšanas nodevas, bet kaut kāds lempis ne, bet ceļu un infrastruktūru gan lietos.

Eu tu, ausainais, visuresoshais irseej, a nu ka visas celju uztureeshanas nodevas studijaa!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un tev vēlreiz jautāju-kāpēc tu gribi parazitēt uz citu rēķina? Pārējie maksās ceļu uzturēšanas nodevas, bet kaut kāds lempis ne, bet ceļu un infrastruktūru gan lietos.

Kaut tāpēc, ka 30 gadu laikā gar māju nav bijuši nekādi remonti. Ja teiksi, ka mans piebraucamais ceļš ir ideāls, tad nezinu ko atbildēt.

Un bonusā informācija - transporta nodoklis netiek ieskaitīts ceļu uzturēšanā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un tev vēlreiz jautāju-kāpēc tu gribi parazitēt uz citu rēķina? Pārējie maksās ceļu uzturēšanas nodevas, bet kaut kāds lempis ne, bet ceļu un infrastruktūru gan lietos.

Kaut tāpēc, ka 30 gadu laikā gar māju nav bijuši nekādi remonti. Ja teiksi, ka mans piebraucamais ceļš ir ideāls, tad nezinu ko atbildēt.

Un bonusā informācija - transporta nodoklis netiek ieskaitīts ceļu uzturēšanā.

Tas tomēr attiecas uz visiem iedzīvotājiem un tas nav risināms mašīnu reģistrējot Lietuvā, to jau nu vajadzētu saprast.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tas tomēr attiecas uz visiem iedzīvotājiem un tas nav risināms mašīnu reģistrējot Lietuvā, to jau nu vajadzētu saprast.

Es saprotu, tāpēc arī katru gadu savus pāris simtus atstāju LV žīdu bankām, ar cerību, ka varbūt vēl pēc 30 gadiem būs labāk. Lai gan tīri objektīvi labprāt auto nodokli atstātu jebkurai citai valstij.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Mani ne tik daudz uztrauc ikgadējā nodeva, bet man toč nav saprotams, par ko ir jāmaksā tas pirmās reģistrācijas nodoklis, ievedot auto.

Piemēram, Lietuvā auto kategorijā līdz 2K Eur ir reāli lētāki, bet ievedot LV nodoklis var sasniegt pat 300Ls. Nav skaidrs, kāpēc... Īpaši jau tāpēc, ka mums te nekādas autobūves industrijas nav un savs tirgus nav jāaizsargā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Mani ne tik daudz uztrauc ikgadējā nodeva, bet man toč nav saprotams, par ko ir jāmaksā tas pirmās reģistrācijas nodoklis, ievedot auto.

Piemēram, Lietuvā auto kategorijā līdz 2K Eur ir reāli lētāki, bet ievedot LV nodoklis var sasniegt pat 300Ls. Nav skaidrs, kāpēc... Īpaši jau tāpēc, ka mums te nekādas autobūves industrijas nav un savs tirgus nav jāaizsargā.

taapeec ka kads vienkarshi grib neko nedarot VAARIITIES. kaa jau visaas "ar likumu" valsts atbalstiitaas nozarees.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Viss tik dārgs , tik dārgs

Pļā, jefiņi, goda vārds.... nu tak brauc un dzīvo Lietuvā,kas liedz? Gribi dzīvot LV, bet neapmierina situācija? Maini to, bet beidz NAHUL ĪDĒT, lempi !

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ei, deksi, trāpīji uz biezāku galu?

Kakogo h tu izliecies resnāks kā esi?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Mani ne tik daudz uztrauc ikgadējā nodeva, bet man toč nav saprotams, par ko ir jāmaksā tas pirmās reģistrācijas nodoklis, ievedot auto.

Piemēram, Lietuvā auto kategorijā līdz 2K Eur ir reāli lētāki, bet ievedot LV nodoklis var sasniegt pat 300Ls. Nav skaidrs, kāpēc... Īpaši jau tāpēc, ka mums te nekādas autobūves industrijas nav un savs tirgus nav jāaizsargā.

Tu esi painteresējies, cik tāds prieks maksā, piemēram, Norvēģijā...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

Jelgavā taču nodarbojas ar autobusu salikšanu, tos tad arī sargā. Un sargā, ja nu tie sāks salikt arī ne tikai autobusus....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

Droši vien labākais variants būtu vispār neko nemaksāt, bet par to dabūt pretī visu skaistu un labu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kautkad mūsu gudrie statistiķi bija sarēķinājuši, ka viena darbspējīga cilvēka nāve valstij izmaksā (precīzāk, rada zaudējumus), ja nemaldos, kautkur ap miljons latiem.

Nu tad lūdzu - tā ir valsts pelņa no Jūsu dzīves!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

Droši vien labākais variants būtu vispār neko nemaksāt, bet par to dabūt pretī visu skaistu un labu.

Nav runa par vispār neko nemaksāšanu, bet gan par samērīgumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

Droši vien labākais variants būtu vispār neko nemaksāt, bet par to dabūt pretī visu skaistu un labu.

Nav runa par vispār neko nemaksāšanu, bet gan par samērīgumu.

Bams, vēlreiz jautāju - tu esi painteresējies, cik auto ievešana maksā citās valstīs, ne tikai Lietuvā?

man, piemēram, paziņam radiniece gribēja pirms vairākiem gadīem uz sevi Norvēģijā piereģistrēt mašīnu. Tur esot nosaukta tāda cena, ka nelabi palicis - četrciparu skaitlis eirikos par 1.3 Fiestu. Ilgi bija domājuši, kā apiet Norvēģijas reģistrāciju. Kā tas beidzās, tiesa gan, nezinu...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Bams rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bams rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai ievestu inomarku Krievijā, kādreiz bija jāatdod valstij 1500 $.

Nu Urlande šādi varētu vēl aizsargāt savu autoražotāju tirgu. Bet ko LV? Man ar nav saprotama tā lielā nodeva...

Droši vien labākais variants būtu vispār neko nemaksāt, bet par to dabūt pretī visu skaistu un labu.

Nav runa par vispār neko nemaksāšanu, bet gan par samērīgumu.

Bams, vēlreiz jautāju - tu esi painteresējies, cik auto ievešana maksā citās valstīs, ne tikai Lietuvā?

man, piemēram, paziņam radiniece gribēja pirms vairākiem gadīem uz sevi Norvēģijā piereģistrēt mašīnu. Tur esot nosaukta tāda cena, ka nelabi palicis - četrciparu skaitlis eirikos par 1.3 Fiestu. Ilgi bija domājuši, kā apiet Norvēģijas reģistrāciju. Kā tas beidzās, tiesa gan, nezinu...

Neesmu Bet tā rupji atbildot- kas man daļas gar citām valstīm? Citā valstī, piem. visiem večiem veic apgraizīšanu, vēl citā ausīs karina apakštases Es dzīvoju te un tagad. Norvēģijā citas algas, ja kas. Domāju, ka ievedmaksa samērīga ar vikingu ienākumiem.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Kautkad mūsu gudrie statistiķi bija sarēķinājuši, ka viena darbspējīga cilvēka nāve valstij izmaksā (precīzāk, rada zaudējumus), ja nemaldos, kautkur ap miljons latiem.

Nu tad lūdzu - tā ir valsts pelņa no Jūsu dzīves!

Pirms pāris gadiem tas cipars bija 200 KLs

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja:

Nortel rakstīja: Kautkad mūsu gudrie statistiķi bija sarēķinājuši, ka viena darbspējīga cilvēka nāve valstij izmaksā (precīzāk, rada zaudējumus), ja nemaldos, kautkur ap miljons latiem.

Nu tad lūdzu - tā ir valsts pelņa no Jūsu dzīves!

Pirms pāris gadiem tas cipars bija 200 KLs

Jā, laikam tik arī bija. Nedaudz pārspīlēju. Bet fakts "sejā". Vidējam statistiskajam pat mūž garumā neizdodas savāk tik lielu "tīro peļņu", kā uz viņu nopelna valsts.

1 2 3 4 5 6 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti