Auto no Itālijas

saf Reģ.: 20.07.2006

Sveiciens!

Ir kādam pieredze ar autiņiem atdzītiem no Itālijas? Vai itāļi lieli šmaukļi un nevīžas vai arī nav starpības piem. ar no Vācijas atdzītu auto? Kā ir ar atdzīšanu, cik maksās trelis, un kā vispār tas notiek? Aizbraucu, atrodu auto, un dodu ziņu treileristam, lai savāc?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc tev to vajag?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 1 Atbildēt

Man ir no Itālijas.

Viss štokos. Pa 5 gadi būšu pa Latviju nokāvis.

saf Reģ.: 20.07.2006
1 0 Atbildēt

Vajadzīga Alfa r. Brera, Itālijā ir lielāka izvēle.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tā alfa jau tā ir sūds, ja vēl no makaronēdāja pirkta - iegrābiens nojātā mizā ar 95% garantiju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 1 Atbildēt

es vēl saprastu, ja cilvēks SAABu šitā pa pasauli meklētu, bet nu alfu tas jau ir perebors

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Nesen viens īpatnis iegādājās šādu auto - bit.ly/... otrais tāds eksemplārs LV, pirmais šis www.ss.lv/... ar 2.0 (švakāks, ne bi-turbo).

CSDD piereģistrēja kā baltu, tak apskatē piesējās, ka ir vairāku krāsu - jumtā 2 gab stikla lūkas un viss jumts izskatās mellns.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Vajadzīga Alfa r. Brera, Itālijā ir lielāka izvēle.

zinu cilvēku, kurš tādu iepirka...

smuka, maita...

pēc kautkādas aptaujas, ieraugot šo Auto 90 % vīriešu ir dvesuši: "smuka maita"

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Domaju, ka kaut kāds itāļu hlams vien ir Apskatījos youtube, un, smieklīgi, bet gribējās pateikt tikai-smuka, maita. Maza, bet ar zvērīgu dzinēju. Drosmīgam jābūt, lai pirktu

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt
saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: ..Maza, bet ar zvērīgu dzinēju. Drosmīgam jābūt, lai pirktu..

Ir pieejami dažādi dzinēji, 2.2L 180zs ir ok.

Runājot par tēmu, ir kādam zināms pārbaudīts kantoris kas var attransportēt auto no Itālijas?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: www.kakao.lv/...

pēc šitāda raksta nav nekādas intereses par auto, bet sagribas redzēt sejā tos mazos meža dīvainīšus, kuri tādas breras pērk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Esmu ar tādu braucis (tieši ar šo dzinēju), pie tam, ar 200 km/h, līdz ar to saprotu, kas šajā auto piesaista.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es vēl saprastu, ja cilvēks SAABu šitā pa pasauli meklētu, bet nu alfu tas jau ir perebors

Ar ko tad tu ar savu sūda reni no šitā atšķiries?? Labāk Alfa nekā tas tavs moskvičs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

lai pirktu alfu ir jaabuut bagaatam un dumam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: lai pirktu alfu ir jaabuut bagaatam un dumam

visai izplatīts stereotips...

dumjam un bagātam ir jābūt, lai tos pašus 30K Ls nosviestu par Chevrolet Kaleos vai tml figņu...

bet brēra ir kā mīļākā par kuru sieva zina, bet nevari atļauties...

kaut kā tā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. noteikti neesmu pircis un nez vai kādreiz pirkšu dienvideiropā ražotu auto... kad būšu bagāts un dumjš - arī nē...

man pietiek ar romu ražotu dīzeļdzinēju....

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

1) tas raksts kakao ir pilnīga buļļa kaka pie tam es braucu ar LEx 250, kas tiek piesaukts kā laba izvēle, tajā pašā laikā viņam kruiza kontrole arī ir uz kloķīša, glāžu turētāju nav , bagāžnieka atvēršanas poga ir jāmeklē, un klimats strādā savā ritmā, sēdekļi nenotur nemaz un āda slīd tā kā raksts ir nevis objektīva žurnālista tests, bet subjektīvs murgs

2) brera ir maza , nepraktiska, smuka kupeja un nevajag viņā meklēt daudz vietas, ērtu bagāžnieku, ērtu pakaļējo sēdekli

3) brera ir itāļu auto, ar augstiem sēdekļiem, tuviem pedēļaiem un iitālisku bagāžnieka pogas novietojumu (dzinēju gan ielikuši no opeļa )

4) mašīna no itālijas ir labi, maz rūsējusi, bet ar maziem skrāpējumiem, buktītēm (parkošanas īpatnības)

5) ja pirkt tad ar 3.2 (ja maz brauc) vai ar 1.9 (ja daudz brauc) 2.2 benzīns un 2.4 dīzelis manā skatījumā nevajadzīgs kompromiss

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

atšķirībā no vispārējī pieņemtā viedokļa, ka itāļu auto ir derīgi tikai siltam klimatam, man tieši ziemas auto ir alfa

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tādu 1.9 dzinēju neatrodu...

Alfu pats no Itālijas dzini? Izskatās baigais gemorojs ar to pirkšanu Itālijā, netieku skaidrībā, kā tur ar to tranzītnumuru noformēšanu... :[

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

bļē durik, mersi pērc un esi laimīgs!

... vai saabu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

kļūdijos, brera nāk 2.0 dīzelis nevis 1.9

pats neesmu dzinis, bet zinu cilvēkus, kas pirkuši auto no itālijas

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Zlidnis koncī Liepājā teica - ja gribi lai nevis Tev pieder auto,bet Tu pieder autiņam pērciet Alfu..

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Sveiciens!

Ir kādam pieredze ar autiņiem atdzītiem no Itālijas? Vai itāļi lieli šmaukļi un nevīžas vai arī nav starpības piem. ar no Vācijas atdzītu auto? Kā ir ar atdzīšanu, cik maksās trelis, un kā vispār tas notiek? Aizbraucu, atrodu auto, un dodu ziņu treileristam, lai savāc?

Ir salūzis busiņš Opel Vivaro Itālijā(Udine) pie Slovēnijas ,vai ir uz treilera viena vieta,lai varētu atvest šo aotomāšinu uz LV(Rīga).Ko tas varētu maksāt?( kukels777@inbox.lv ) Paldiessss....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti