SVĒTAVOTA KAUSS 16.feb. Auciema trasē

SvetavotsSport Reģ.: 04.02.2013
 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tur startā varēs mašīnu izvēlēties vai kādu iedos ar tādu būs jāmauc?

SvetavotsSport Reģ.: 04.02.2013
0 0 Atbildēt

Cien. Pirmais!

Pagaidām visās Latvijas auto sacensībās katrs dalībnieks ierodas ar auto, ar kuru piedalīsies. Sīkāku informāciju par sacensībām variet meklēt www.draugiem.lv/... , tur arī publicēts sacensību nolikums.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

www.mrc.lv/...

Bija agrāk.

Tipa ar radzēm nedrīkst, nu neko.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

SvetavotsSport rakstīja: Cien. Pirmais!

Pagaidām visās Latvijas auto sacensībās katrs dalībnieks ierodas ar auto, ar kuru piedalīsies. Sīkāku informāciju par sacensībām variet meklēt www.draugiem.lv/... , tur arī publicēts sacensību nolikums.

huļi tad netaisat progresīvas sacensības? te tak būs parastais - sabrauc lauku lohi ar saviem 20-gadīgiem graustiem un var knapi velosipēdu nodzīt.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

huļji ašpadsmit topiki,huļīgākās sacenes?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man ir ideja.... Davaj farcuks atstieps mersi, Sviescs flagmani, es golpu un vēvēfans opeli.... Uzbliezīsim man pļavā trasi un lai gribētāji močī ar tām mizām.... Nu un apdzīšanas arī atļausim.... Teiksim pa 10 latiem aplī..... Uzvar tas, kas nobrauc visvairāk apļus.... Pokui ar kādu mizu....

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Vajag masu startu, un galvenais - sadalīt uz pusēm un laist vienlaicīgi pretējos virzienos.

Kurā virzienā braucošajiem paliek pēdējā dzīvā automašīna, tie arī vinnē kožļenes un diplomus!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti