Riepu utilizācija

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

drīz tak nacionālie riepu dedzināšanas svētki. met kuzavā un brauc pie Pirmā atzīmēt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: drīz tak nacionālie riepu dedzināšanas svētki. met kuzavā un brauc pie Pirmā atzīmēt

Lielu kuzavu vajag.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

pie kuriem apsaimniekotājiem Tu interesējies?

kā mani informēja ZAAO, tad reālie riepu iznīcinātāji un noracēji LV ir tikai 2 - BAO un Ekoosta, kaut gan agrāk tās svilināja Bročos cementa fabrīķī.

privātie vieglo auto riepas var nodot bez maksas, komerctehnikas riepas no privātiem nepieņemot, bet komersantiem par riepu nodošanu utilizēšanai liekot maksāt naudiņu.

kad pasūtīju izvest cita veida bīstamos atkritumus(naftu saturošus), tad izdevīgāks bija BAO. Tiesa bija nedaudz jāuzgaida, kad iekļaus mani savā maršrutā. Cena bija līdz 100LVL par m3.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ievedot riepas valstī, tiek iekasēts DRN. Kur tas paliek ??

Milzīgās ierēdņu armijas uzturēšanai, kuriem neinteresē sakārtot sistēmu, jo algu tikpat saņems, ir sistēma kārtībā vai nav.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ievedot riepas valstī, tiek iekasēts DRN. Kur tas paliek ??

Milzīgās ierēdņu armijas uzturēšanai, kuriem neinteresē sakārtot sistēmu, jo algu tikpat saņems, ir sistēma kārtībā vai nav.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Rojas pusē ir uzņēmums, kas nodarbojās ar riepu pārstrādi:

arheogroup.lv/...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ievedot riepas valstī, tiek iekasēts DRN. Kur tas paliek ??

Milzīgās ierēdņu armijas uzturēšanai, kuriem neinteresē sakārtot sistēmu, jo algu tikpat saņems, ir sistēma kārtībā vai nav.

sistēma strādā ka vai nu...

naudiņa no DRN grozās ļoti labi un atbilstoši sakārtoti, ir kaudzēm šeptmanīšu - viendienīšu, kas tai regulāri pieslēdzas. un tipa darbojas, cik saprotu Tu esi kādam baram pat piezvanījis, bet reālu izpildītāju nav.

tālākais ir tikai personīgi novērojumi, pieredze kuģu apsaimniekošanā un izdarīti secinājumi.

viss notiek uz papīra, lai tikai uzturētu vajadzīgās atļaujas un iespējas. tiek imitēta atkritumu savākšana, nodošana un pārstrāde, lai dabūtu DRN un PVN atmaksas. ja nu gadās, ka kaut kas jāizved no pašvaldībām vai valsts uzņēmumiem, kur cena pakalpojumam līdzvērtīga NASA pakalpojumiem, tad mēdz būt kreņķis, kur to sū likt, jo nezin ko ar tādu darīt vai skopums neļauj izdarīt pareizi.

tad sameklē kādu nosacīti vientuļu vai pamestu fermu, kalti vai kaut ko tamlīdzīgu, un tad vari brīnīties kas atrodas bedrēs un ēkās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet ierēdnīši neko nezin... saņem piķīti, ķeksītis ir un visi smaida. Un tādi Tamuži ar Zaļo punktu miljonāros.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet ierēdnīši neko nezin... saņem piķīti, ķeksītis ir un visi smaida. Un tādi Tamuži ar Zaļo punktu miljonāros.

tie kuri nezin- nesmaida, jo aldziņa maza ...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tak nupat šoziem, šķiet tā pati Ecoosta, uzbūvēja riepu utilizācijas fabriķi Jelgavā, vēl rādīja, kā ražos degvielu no riepām, diezgan daudz tonnu tā kopējā jauda bija.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jā, Eko osta pieņem, bet max kravas auto riepas. Par cik man ir pārsvarā traktoru....tad nekas nesanāk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuram te čomi bija ministrijās?

piezvani un pasaki, ka kurināsi apmēram ļeņina pieminekļa vietā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai būtu kāds līdzdalībnieks riepu vešanas akcijai uz vides ministriju ?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man ir padsmit riepas. Varu aizvest.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Interesanti, vai būtu kāds līdzdalībnieks riepu vešanas akcijai uz vides ministriju ?

Tev ir iespēja uzbliezt jaunu biznesu . Utilizēt riepas ar eiroatbalstu

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Jā, Eko osta pieņem, bet max kravas auto riepas. Par cik man ir pārsvarā traktoru....tad nekas nesanāk.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Jā, Eko osta pieņem, bet max kravas auto riepas. Par cik man ir pārsvarā traktoru....tad nekas nesanāk.

Pazvanies pa ostaam - varbuut panjems piestaatneem fenderiem. Ogres pashvaldiibai - dambjus buuveet Zivju sargiem - Baltijas juuraa rifus renjgju naarsta vietaam taisiit, kaut kad dzirdeeju, ka kaut ko taadu dara.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Jā, Eko osta pieņem, bet max kravas auto riepas. Par cik man ir pārsvarā traktoru....tad nekas nesanāk.

Pazvanies pa ostaam - varbuut panjems piestaatneem fenderiem. Ogres pashvaldiibai - dambjus buuveet Zivju sargiem - Baltijas juuraa rifus renjgju naarsta vietaam taisiit, kaut kad dzirdeeju, ka kaut ko taadu dara.

riepas piestātņu fenderiem ir santīma mīlēšanas tipisks paraugs, kaut arī dažkārt labāk tā, kā pliks betons. un ostām parasti jau ir savas tehnikas riepas

zivju sargi, kas veidoja nārsta vietas, jau sen ir izmiruši, neesmu dzirdējis, ka kāds beidzamos 10 gadus ar to būtu nodarbojies. iespējams, ka tie paši zaļie neļauj jūrā slīcināt bīstamos atkritumus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Uzrakstīju ES pārstāvniecībai Latvijā jautājumu, ko darīt ar mūsu impotentajiem ierēdņiem, kuri šito nevar sakārtot.

Gaidu atbildi.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Jap, riepas no traktoriem būtu viena bēda, bet vēl lielāka ir ar gumijas kāpurķēdēm. Tās vispār neviena nevajag. Mēs parasti liekam savākt klientam viņa atkritumus, vai nu vieni no zaļajiem par savākšanu gribēja 0.35 Ls par kg. Ja ķēde sver no 100 kg uz augšu, tad varat parēķināt utilizācijas izmaksas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoriepas ievedot teorētiski tiek maksāts speciāls nodoklis.... varbūt gumijas ķēdēm tāda nav?

man viens pazīstams džeks savulaik nodarbojās ar "riepu problēmu" - jams ķipa investēja piķi riepu smalcināšanas uzpariktes izveidē....

jāsaka, ka aparāc tā arī nekad netika palaists....

jamais stāstīja, ka "attīstītajās" valstīs esot milzīgas platības piekrāmētas ar vecām riepām.... odu tur esot 100reiz vairāk kā purvā un ja tas pasākums aizdegoties, tad mēnesi viss esot melnos dūmos....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Jap, riepas no traktoriem būtu viena bēda, bet vēl lielāka ir ar gumijas kāpurķēdēm. Tās vispār neviena nevajag. Mēs parasti liekam savākt klientam viņa atkritumus, vai nu vieni no zaļajiem par savākšanu gribēja 0.35 Ls par kg. Ja ķēde sver no 100 kg uz augšu, tad varat parēķināt utilizācijas izmaksas.

Man tādas ir 3 gab no Yanmar C50R, sver katra ap 300 kg... Lai mētājas mežā, nav variantu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man vakar VARAM iedeva tel nr speciālistei, kas par šo atbild. Zvanīju vakar, zvanu šodien- nekā. Laikam baisi strādā.

Ja nu kādam arī gribas piezvanīt, tad Rudīte Vesere 67026464

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man vakar VARAM iedeva tel nr speciālistei, kas par šo atbild. Zvanīju vakar, zvanu šodien- nekā. Laikam baisi strādā.

Ja nu kādam arī gribas piezvanīt, tad Rudīte Vesere 67026464

zvani 67026400

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti