Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tagad varat ievērtēt manu jauno sludinājumu. Labprāt uzklausīšu konstruktīvu kritiku par to, kas sludinājumā vēl uzlabojams.

www.ss.lv/...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

baigā lirika tekstā, bet varbūt uz kādu nostrādās. derētu vēl kāda svešvalodā.

un jā, kāpēc nav uz lietajiem diskiem, tak par ietaupīto naudu varēji nopirkt.

spoguļi tam auto ko ar roku no ārpuses regulējās un neapsildās?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: baigā lirika tekstā, bet varbūt uz kādu nostrādās. derētu vēl kāda svešvalodā.

un jā, kāpēc nav uz lietajiem diskiem, tak par ietaupīto naudu varēji nopirkt.

spoguļi tam auto ko ar roku no ārpuses regulējās un neapsildās?

1. Ļitaki manai Merivai nekad nav bijuši. Mainoties sezonai, riepas vienmēr pārmontēju.

2. Spoguļi ir regulējami no iekšpuses ar tādiem kloķīšiem - pipukiem. Ja jāparegulē labās puses spoguli, tad jāliecas pāri visam salonam. Spoguļi nav apsildāmi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Malacis

Tomēr ieklausījies padomos!

Es teiktu, ka tagad ir super un tikai jāgaida īsto pircēju, ar kuru noteikti jāvienojas arī par cenu ( jo reālu interesentu nebūs daudz). Lai veicas!

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Malacis

Tomēr ieklausījies padomos!

Es teiktu, ka tagad ir super un tikai jāgaida īsto pircēju, ar kuru noteikti jāvienojas arī par cenu ( jo reālu interesentu nebūs daudz). Lai veicas!

lai būtu ideāls vēl vajag sludinājuma sākum tekstu labāku, jo tas ir pēc kā cilvēki vai nu ievēro vai neievēro sludinājumu, tāds nožēlojams teksts kā "ekonomisku dīzeļmotoru nez vai kādu uzrunā" visi tāpat zin ka dīzelis ir ekonomisks, jeb moš tev viņs 3l/100km rij nu diez vai un ja tā tad tas cipars jāieraksta vienam ekonomisks ir 3.5l/100KM citam 6l/100KM ar ir OK vajadzēja sākt apmēram tā: ideālā tehniskā stāvoklī ar dīlera servisa grāmatiņu grāmatu, otru tādu neatradīsiet, auto nekad nav pievīlis un vēl droši ripos daudz tūkstošu km jaunajam īpašniekam nesagādājot galvassāpes nu kaut kā tā... kaut ko izdmāt tādu ka tieši tava meriva jāpērk citas ir sū.. nav pat vērts salīdzināt, jo kā jau teicu pircējs ir viens labākajā gadījumā... a mašīnu daudz ~60 nu tad ar jāpacenšas lai tavs sludinājums pircēja acīs ir #1 vietā jā nē nosprāgsi gaidīdams zvanus...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja: vajadzēja sākt apmēram tā: ideālā tehniskā stāvoklī ar dīlera servisa grāmatiņu grāmatu, otru tādu neatradīsiet, auto nekad nav pievīlis un vēl droši ripos daudz tūkstošu km jaunajam īpašniekam nesagādājot galvassāpes nu kaut kā tā...

Negribas gluži melot - ideālā stāvoklī mašīna nav... Un pievīlusi arī pa ceļam ir...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad varat ievērtēt manu jauno sludinājumu. Labprāt uzklausīšu konstruktīvu kritiku par to, kas sludinājumā vēl uzlabojams.

www.ss.lv/...

Smukas bildes! Neskatoties uz to, ka man personīgi ļoti nepatīk šāda auto krāsa, kopumā vietas (fona) izvēle un rakursi ir ļoti labi izvēlēti. Tomēr es vēl pievienotu arī kādu salona bildi - paneli kopskatā, nevis tikai instrumentu dēli un sēdekļus (krāsa materiāls). Lai gan... varbūt, ka šādas klases auto tas arī nav svarīgi.

Par paša sludinājuma saturu un tekstu man nav ko piebilst. Manuprāt korekta informācija, bez tukšas muldēšanas, kas bieži sludinājumos kaitina un ko arī te daži "kolēģi" iesaka Bet nu tas ir gaumes jautājums - visiem labu neuzrakstīsi nekad

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Labais sāns laikam vienās švīkās, jo nav nevienas bildes

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

ricardo99 rakstīja: vajadzēja sākt apmēram tā: ideālā tehniskā stāvoklī ar dīlera servisa grāmatiņu grāmatu, otru tādu neatradīsiet, auto nekad nav pievīlis un vēl droši ripos daudz tūkstošu km jaunajam īpašniekam nesagādājot galvassāpes nu kaut kā tā...

Negribas gluži melot - ideālā stāvoklī mašīna nav... Un pievīlusi arī pa ceļam ir...

un kas tad ir pa defektiem??? tāda kosmosa cena un vēl jāremontē tā miza? Man liekas kaut kad raks'tiji ka uz ceļa palicis neesi? Jeb tomeer? Ja jaa kas tad notika?

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Vispār tehniskais stāvoklis un vizuālais ir #1 lieta kas jebkuru pirceeju interesē un par to nav minēts ne pušplēsta vārda sludinājumā, nu OK visu laiku apkopts utt a moš tagad jau dzinējam kapitalka vajadzīga ???? Kāds salons izskatās auto kā jauns ja tādu kosmosa cenu prasi? Tā ar ir viena no lietām kas jebkuru pircēju ļoti interesē nevienam negribās ieraudzīt apskrāpētas plsatmasas saplēstus netīrus sēdekļus.... un nodilušu stūri.... es sagaidītu priekš 2006 gada auto par to cenu ka salons izskatās praktiski kā jauns....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ricardo99

Pēdējā gada laikā ir divreiz plīsušas caurulītes dzesēšanas sistēmā. Vienreiz tas bija tuvu mājām, taču otrreiz tas bija uz Londonas apvedceļa, un remonta dēļ nācās palikt divas naktis viesnīcā Dienvidanglijā un ar nokavēšanos atgriezties mājās.

Uz bagāžnieka vāka uz leju un pa labi no uzraksta ,,MERIVA,, ir bukte jeb iespiedums, taču tā nerūsē un nekā citādi netraucē. Gar sliekšņiem ir nedaudz rūsas, bet to es pavasarī taisīšu.

Salons, protams, nav kā jauns - stūre vietā, kur biežāk turēju labo roku, ir apdilusi. Ātrumu pārslēga maisiņš ir apdilis. Minētās diluma pazīmes salonā pastiprinājās pie 170-180 tūkst.km nobraukuma. Salons ir samērā tīrs - pirms šīs vasaras Anglijas brauciena es veicu salona ķīmisko tīrīšanu.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ricardo99

Pēdējā gada laikā ir divreiz plīsušas caurulītes dzesēšanas sistēmā. Vienreiz tas bija tuvu mājām, taču otrreiz tas bija uz Londonas apvedceļa, un remonta dēļ nācās palikt divas naktis viesnīcā Dienvidanglijā un ar nokavēšanos atgriezties mājās.

Uz bagāžnieka vāka uz leju un pa labi no uzraksta ,,MERIVA,, ir bukte jeb iespiedums, taču tā nerūsē un nekā citādi netraucē. Gar sliekšņiem ir nedaudz rūsas, bet to es pavasarī taisīšu.

Salons, protams, nav kā jauns - stūre vietā, kur biežāk turēju labo roku, ir apdilusi. Ātrumu pārslēga maisiņš ir apdilis. Minētās diluma pazīmes salonā pastiprinājās pie 170-180 tūkst.km nobraukuma. Salons ir samērā tīrs - pirms šīs vasaras Anglijas brauciena es veicu salona ķīmisko tīrīšanu.

tehniski ir kas tāds kas prasa apciemot servisu??? Es parasti kad pērku auto vairs neprsau kādā stāvoklī ir auto bet KAS IR JĀTAISA... savādāk visiem ir horosem sostojanii pat tad ja kārba neiet un motoram tosols spiezaas aaraa Uz londonas ceļa paliki ceļa malā un evakuatoru sauci? Lai tādu cenu prasītu vajadzētu rūsu novērst un stūri un ātruma pārslēga maisiņu ar pāršūt es par to ciparu sagaidītu tiešām svaigu auto pēc šīs godīgās atzīšanās tas vienīgais pircējs kas tev mēnešu laikā varbūt uzradīsies (ja baigi palaimēsies) noliks telefona trubu tikpat ātri ka aci nepamirkšķināsi, vai ja būs atbraucis skatīt tad būs prom ar tikpat ātri....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kāpēc 2 bildes no kreisās priekšējās diagonāles? Bezjēdzīgi ir arī likt 3 servisa grāmatu bildes. Ar vienu būtu pieticis. Tā vietā būtu normāli salonu nobildējis.

Teksts tāds, it kā būtu pārklausījies kaut kādus teorētiskos pārdošanas kursus. Tā var stāstīt pircējam, kurš nāk skatīties, bet sludinājumam tomēr jābūt koncentrētam, bez tādiem palagiem.

Kaut kā tā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ricardo99

Tehniski ir tā, ka dažreiz ķeras vadītāja puses elektriskā logu pacēlāja mehānisms. Citādi, ja nebaida mazi rūsas iedīglīši un bukte uz aizmugurējā vāka, tad vairāk vainu nav.

Jā, uz Londonas apvedceļa vajadzēja saukt evakuatoru.

GB12, paldies par padomiem! Trīs servisa grāmatas bildes ir tamdēļ, lai būtu redzams vienmērīgais nobraukuma pieaugums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Trīs servisa grāmatas bildes ir tamdēļ, lai būtu redzams vienmērīgais nobraukuma pieaugums.

Es tā arī sapratu. Bet vēlreiz saku - tas nav vajadzīgs. To var rādīt pircējam klātienē. Tā vietā būtu jēdzīgākas bildes ielicis, no visiem stūriem, nevis tikai kreiso sānu.

Manā skatījumā - sludinājumam 10 baļļu sistēmā 5 var likt. Tā kā, var teikt, eksāmenu esi nokārtojis... Bet ļoti viduvēji... daudz vēl jāmācās.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Trīs servisa grāmatas bildes ir tamdēļ, lai būtu redzams vienmērīgais nobraukuma pieaugums.

Es tā arī sapratu. Bet vēlreiz saku - tas nav vajadzīgs. To var rādīt pircējam klātienē. Tā vietā būtu jēdzīgākas bildes ielicis, no visiem stūriem, nevis tikai kreiso sānu.

Manā skatījumā - sludinājumam 10 baļļu sistēmā 5 var likt. Tā kā, var teikt, eksāmenu esi nokārtojis... Bet ļoti viduvēji... daudz vēl jāmācās.

Eksāmens būs nokārtots kad tā miza tiks pārdota par katriem 100ls zem 2.6K 1 balle nost

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Trīs servisa grāmatas bildes ir tamdēļ, lai būtu redzams vienmērīgais nobraukuma pieaugums.

Es tā arī sapratu. Bet vēlreiz saku - tas nav vajadzīgs. To var rādīt pircējam klātienē. Tā vietā būtu jēdzīgākas bildes ielicis, no visiem stūriem, nevis tikai kreiso sānu.

Manā skatījumā - sludinājumam 10 baļļu sistēmā 5 var likt. Tā kā, var teikt, eksāmenu esi nokārtojis... Bet ļoti viduvēji... daudz vēl jāmācās.

Eksāmens būs nokārtots kad tā miza tiks pārdota par katriem 100ls zem 2.6K 1 balle nost

Nu labi, mājas darbs uz pieci izpildīts un students pielaists eksāmenam...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Viss būtu OK, bet ir viena liela problēma - CENA ir stipri par augstu. Ja uzskatām, ka tirgū var atrast tepat iegādātus, nopakotākus un stipri mazāk brauktus auto, tad...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Viss būtu OK, bet ir viena liela problēma - CENA ir stipri par augstu. Ja uzskatām, ka tirgū var atrast tepat iegādātus, nopakotākus un stipri mazāk brauktus auto, tad...

Cenu laidīšu lejā lēni, jo man pat tīri labi patīk, ka ģimenē ir divi auto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Viss būtu OK, bet ir viena liela problēma - CENA ir stipri par augstu. Ja uzskatām, ka tirgū var atrast tepat iegādātus, nopakotākus un stipri mazāk brauktus auto, tad...

Vai tādā gadījumā manas Merivas cenai būtu jābūt tik baudāmai kā šeit?

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Secinu, ka ļoti daudz ko nosaka cena. Piemēram, ja salīdzina skatīšanās statistiku šorīt ieliktajiem vairākiem līdzīgiem 2004.gada Merivu sludinājumiem, tad redzams, ka Meriva ar zemu cenu tiek aplūkota kādas 5 reizes biežāk nekā citas Merivas ar augstu cenu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

VW Fan,

ar to to cenu ir tā - var likt cenu un TIRGOT, bet var likt cenu ar nolūku PĀRDOT

Tālāk jau pašam jāizdomā, kas sirdij tuvāk.

Labāk jau būt reālistam un saprast, ka ir daudzi faktori, kas neļauj par Tavu Merivu prasīt augstāko tirgus cenu (krāsa, vājais aprīkojums, mazais motorītis, kaut godīgais, bet tomēr - lielais nobraukums utt.)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: VW Fan,

ar to to cenu ir tā - var likt cenu un TIRGOT, bet var likt cenu ar nolūku PĀRDOT

Tālāk jau pašam jāizdomā, kas sirdij tuvāk.

Labāk jau būt reālistam un saprast, ka ir daudzi faktori, kas neļauj par Tavu Merivu prasīt augstāko tirgus cenu (krāsa, vājais aprīkojums, mazais motorītis, kaut godīgais, bet tomēr - lielais nobraukums utt.)

OK, es pagaidām izvēlos tirgot!

Šī varētu būt jaukāks pirkums nekā manējā Meriva, vai ne?

www.ss.lv/...

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: VW Fan,

ar to to cenu ir tā - var likt cenu un TIRGOT, bet var likt cenu ar nolūku PĀRDOT

Tālāk jau pašam jāizdomā, kas sirdij tuvāk.

Labāk jau būt reālistam un saprast, ka ir daudzi faktori, kas neļauj par Tavu Merivu prasīt augstāko tirgus cenu (krāsa, vājais aprīkojums, mazais motorītis, kaut godīgais, bet tomēr - lielais nobraukums utt.)

OK, es pagaidām izvēlos tirgot!

Šī varētu būt jaukāks pirkums nekā manējā Meriva, vai ne?

www.ss.lv/...

neko jauku es tur neredzu par to kosmosa ciparu max 2K ls dotu bet sis vareetu buut piemeers kaadam salonam jaaizskataas ja gribi savu auto notirgot par virs tirgus cenu... virs tirgus cenas gan nenoziimee ka uzreiz var krāmēt 2X lielaaku cenu....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

11 dienas kopš uzlabota sludinājuma ielikšanas un vēl neviena zvana...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti