Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Neuztver personīgi, bet tas Opeļa 1,3 dīzelis vien ir vērts, lai to auto nepirktu, manā redzeslokā ir 3 gab. tādi (2 Combo un 1 Corsa) un pieredze rāda, ka problēmu ir daudz un padārgas priekš mazbudžeta auto, līdz 200 t.km. neviens neaizripoja bez teju motora kapremonta+ visādi sīkumi.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 11 dienas kopš uzlabota sludinājuma ielikšanas un vēl neviena zvana...

VWfans rakstīja:

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 11 dienas kopš uzlabota sludinājuma ielikšanas un vēl neviena zvana...

VWfans rakstīja: OK, es pagaidām izvēlos tirgot!

Viena daļa ss.lv sludinājumu ir no tādiem kā, piemēram, GB12 - pastāvīgi tur sava esošā auto sludinājumu ar piepaceltu cenu - gaida, ka paveiksies un kāds pilnmēness iespaidā to iegādāsies, vai arī kā tai teicienā - "kurš sunim asti cels... "

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Neuztver personīgi, bet tas Opeļa 1,3 dīzelis vien ir vērts, lai to auto nepirktu, manā redzeslokā ir 3 gab. tādi (2 Combo un 1 Corsa) un pieredze rāda, ka problēmu ir daudz un padārgas priekš mazbudžeta auto, līdz 200 t.km. neviens neaizripoja bez teju motora kapremonta+ visādi sīkumi.

Piekrītu. No vienas puses, sanāk ietaupīt uz zemāku degvielas izmaksu rēķina, bet, no otras puses, ietaupījumu zaudē, čakarējoties ar sarežģītiem kaprīza motora remontiem šaurā motortelpā, kur daudz kam ir grūta piekļuve. Manas Merivas nobraukums tagad 192738 km.

brazarnis Reģ.: 23.10.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai šis ir izcila sludinājuma paraugs?

www.ss.lv/...

Par izcilību nespriedīšu, bet biju šo apskatīt, mašīna vienkārši paņem ar visiem pričindaļiem un izskatījās arī gana labi, pat neskatoties uz triju akmeņu pēdām logā, nodauzītiem punktiņiem uz kapota un jumta, un eļļas maiņas uzlīmi kur viss bija izdarīts septembra beigās pie 170T/km kaut uz spidometra 131T/km. Bet eļļas līmenis motorā zem minimālās atzīmes, kas liek nedaudz aizdomāties vai tikai ir uztaisīta uzlīme un nekas nav izdarīts, uzlīme ne mūsu valodā bet diezgan garš saraksts kas darīts. Ja nebūtu nogriezts spidometrs būtu daudz ticamāk. Lidoja mašīnīte kā bitīte, nekādu pretenziju no izbraukšanas. Pēc pāris dienām jau pārdota, visu izšķir komplektācija, īsāk būtu nosaukt kā tur nebija.

brazarnis Reģ.: 23.10.2013
0 0 Atbildēt

Pats pašreiz meklēju skatos salīdzinu, man patīk sēdpozīcija tāpēc apstājos piešā modeļa, BMW vairs neapmierina. Par šo naudu ko prasa par merivām var nopirkt zafiru kur arī komplektācija ir patīkamāka, bet man tik lielu vairs negribās, vecums nāk ar savām dīvainībām.

Vēl varētu parunāt par merivu cinkojumu, kā tur īsti ir, vai tās visas ir cinkotas vai tikai uz pasītījuma. Jo tās dažas kurām nevar atrast rūsu ir vecāku gadu, pārējās sākušas rūsēt, ja šogad vēl ne tā var manīt tad pēc ziemas jau visi to skaisti redzēs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

brazarnis rakstīja: Pats pašreiz meklēju skatos salīdzinu, man patīk sēdpozīcija tāpēc apstājos piešā modeļa, BMW vairs neapmierina. Par šo naudu ko prasa par merivām var nopirkt zafiru kur arī komplektācija ir patīkamāka, bet man tik lielu vairs negribās, vecums nāk ar savām dīvainībām.

Vēl varētu parunāt par merivu cinkojumu, kā tur īsti ir, vai tās visas ir cinkotas vai tikai uz pasītījuma. Jo tās dažas kurām nevar atrast rūsu ir vecāku gadu, pārējās sākušas rūsēt, ja šogad vēl ne tā var manīt tad pēc ziemas jau visi to skaisti redzēs.

Manai 2006.gada Merivai ir manāmi nelieli rūsas iedīgļi - kā nekā nepilni astoņi gadi pa Latvijas ne tiem labākajiem ceļiem dara savu. Pavasarī taisos piekrāsot!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

brazarnis rakstīja: Pats pašreiz meklēju skatos salīdzinu, man patīk sēdpozīcija tāpēc apstājos piešā modeļa, BMW vairs neapmierina. Par šo naudu ko prasa par merivām var nopirkt zafiru kur arī komplektācija ir patīkamāka, bet man tik lielu vairs negribās, vecums nāk ar savām dīvainībām.

Vēl varētu parunāt par merivu cinkojumu, kā tur īsti ir, vai tās visas ir cinkotas vai tikai uz pasītījuma. Jo tās dažas kurām nevar atrast rūsu ir vecāku gadu, pārējās sākušas rūsēt, ja šogad vēl ne tā var manīt tad pēc ziemas jau visi to skaisti redzēs.

Visas ir cinkotas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

brazarnis rakstīja: Pats pašreiz meklēju skatos salīdzinu, man patīk sēdpozīcija tāpēc apstājos piešā modeļa, BMW vairs neapmierina. Par šo naudu ko prasa par merivām var nopirkt zafiru kur arī komplektācija ir patīkamāka, bet man tik lielu vairs negribās, vecums nāk ar savām dīvainībām.

Vēl varētu parunāt par merivu cinkojumu, kā tur īsti ir, vai tās visas ir cinkotas vai tikai uz pasītījuma. Jo tās dažas kurām nevar atrast rūsu ir vecāku gadu, pārējās sākušas rūsēt, ja šogad vēl ne tā var manīt tad pēc ziemas jau visi to skaisti redzēs.

Manai 2006.gada Merivai ir manāmi nelieli rūsas iedīgļi - kā nekā nepilni astoņi gadi pa Latvijas ne tiem labākajiem ceļiem dara savu. Pavasarī taisos piekrāsot!

Fan tev atrak jaatkratas notas mashinas un pienacis laiksiegadaties jaunu, jo vienigais kursh shajaa forumaa miizh karstu uz ruusas ir msh

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs

Man jau ir jauns auto, un tagad Meriva ir palikusi lieka, lai gan dažās dzīves situācijās noder kā otrais auto ģimenē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

brazarnis rakstīja: Pats pašreiz meklēju skatos salīdzinu, man patīk sēdpozīcija tāpēc apstājos piešā modeļa, BMW vairs neapmierina. Par šo naudu ko prasa par merivām var nopirkt zafiru kur arī komplektācija ir patīkamāka, bet man tik lielu vairs negribās, vecums nāk ar savām dīvainībām.

Vēl varētu parunāt par merivu cinkojumu, kā tur īsti ir, vai tās visas ir cinkotas vai tikai uz pasītījuma. Jo tās dažas kurām nevar atrast rūsu ir vecāku gadu, pārējās sākušas rūsēt, ja šogad vēl ne tā var manīt tad pēc ziemas jau visi to skaisti redzēs.

Visas ir cinkotas.

Man ir aizdomas, ka nav cinkotas (galvaniski apstrādātas), bet ķīmiski apstrādātas pret koroziju, līdzīgi kā korejieši un arī japāņi. Tāda apstrāde iztur garantijas laiku, pēc tam pat no nesistām/neskrāpētām virsbūves daļām caur krāsu sāk spiest ārā rūsas punktiņus.

brazarnis Reģ.: 23.10.2013
0 0 Atbildēt

tur jau tā lieta, ja cinkots tad nerūsē, ja zem gumijām rūsē 7 gada mašīna tad kaut kas nav kārtībā (šādi rūsēja žiguļi). Man bija avants ar pliku cinku braukāju 5 gadus un tad tikai sāka rādīties rūsa kad ar granti noslīpēja cinku.

Palasot sludinājumus reti kurš reksta cinkots, tās mašīnas ātri aiziet, neesmu gan ticis vēl līdz tam placim, bet piežīda rumbulā stāv divas it kā cinkotas kā viņš saka, nekur rūsu nevar manīt. Padārgas gan un ilgi jau stāv.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

brazarnis rakstīja: tur jau tā lieta, ja cinkots tad nerūsē, ja zem gumijām rūsē 7 gada mašīna tad kaut kas nav kārtībā (šādi rūsēja žiguļi). Man bija avants ar pliku cinku braukāju 5 gadus un tad tikai sāka rādīties rūsa kad ar granti noslīpēja cinku.

Palasot sludinājumus reti kurš reksta cinkots, tās mašīnas ātri aiziet, neesmu gan ticis vēl līdz tam placim, bet piežīda rumbulā stāv divas it kā cinkotas kā viņš saka, nekur rūsu nevar manīt. Padārgas gan un ilgi jau stāv.

Nu, vismaz Opelis pats apgalvo, ka ir cinkotas. Kā tur ir īstenībā, kastolaizin... Man vektra sāka mazliet mest burbuli uz jumta pēc 7 ziemu lietošanas LV un vēl metās pie vienas arkas, kur krāsa bija nost.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man jau šķiet, ka rūsa, kas izlien auto uz vecumu un nelielos apjomos, nav tas trakākais. Reizi pāris gados ieplāno dažas dienas remontam tad, kad auto mazāk vajadzīgs, un piekrāso. Svarīgāka ir tehniskā uzticamība, lai nebūtu pēkšņu defektu, kuru dēļ auto paliek uz ceļa.

Lūk, konkurents manam sludinājumam - Meriva, kura ir divarpus gadus vecāka un 527 latus lētāka:

www.ss.lv/...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man jau šķiet, ka rūsa, kas izlien auto uz vecumu un nelielos apjomos, nav tas trakākais. Reizi pāris gados ieplāno dažas dienas remontam tad, kad auto mazāk vajadzīgs, un piekrāso. Svarīgāka ir tehniskā uzticamība, lai nebūtu pēkšņu defektu, kuru dēļ auto paliek uz ceļa.

Lūk, konkurents manam sludinājumam - Meriva, kura ir divarpus gadus vecāka un 527 latus lētāka:

www.ss.lv/...

Tāds sīkums, ka šai ir par gandrīz 0,5 litri lielāks dzinējs, līdz ar to arī motora resurss par 1/3 ja pat ne 1/2 lielāks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

VWfans rakstīja:

Lūk, konkurents manam sludinājumam - Meriva, kura ir divarpus gadus vecāka un 527 latus lētāka:

www.ss.lv/...

Tāds sīkums, ka šai ir par gandrīz 0,5 litri lielāks dzinējs, līdz ar to arī motora resurss par 1/3 ja pat ne 1/2 lielāks.

Lūdzu, pamato šo apgalvojumu!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Nortel rakstīja:

VWfans rakstīja:

Lūk, konkurents manam sludinājumam - Meriva, kura ir divarpus gadus vecāka un 527 latus lētāka:

www.ss.lv/...

Tāds sīkums, ka šai ir par gandrīz 0,5 litri lielāks dzinējs, līdz ar to arī motora resurss par 1/3 ja pat ne 1/2 lielāks.

Lūdzu, pamato šo apgalvojumu!

Ja ar 1.7 brauc kā ar 1.3, tad tā ir gandrīz brīvgaita, savukārt, ja ar 1.3 grib braukt kā ar 1.7, tad tas 1.3 ir jāizgriež līdz galam. Tur arī tas resurss paliek.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Ja ar 1.7 brauc kā ar 1.3, tad tā ir gandrīz brīvgaita, savukārt, ja ar 1.3 grib braukt kā ar 1.7, tad tas 1.3 ir jāizgriež līdz galam. Tur arī tas resurss paliek.

Tikai fans ar 1.3 brauc kā ar 0,7

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tikai mans subjektīvais viedoklis

Ar konkrētā autovadītāja braukšanas stilu, nekas tam motorītim ne tagad, ne arī nākotnē visticamāk arī nenotiks.

Bet ir viens BET - cena. Ja pārdevējam tīk "tirgot", tad to šādā veidā var darīt ļoti ilgi. Jo neviens arī reāli nezvanīs, manuprāt. Ja pārdevējs beidzot izdomās, ka gribas no tā zilā brīnuma tikt vaļā, tad ieliks sludinājumā reālu ("ātrās realizācijas") cenu un autiņš tiks pārdots. Vēl jo vairāk, ja jau cits auto iegādāts tā vietā un stresa nekāda.

P.S. Es VW Fana vietā būtu Opeli atdevis kā pirmo iemaksu, pērkot jaunu aparātu. Novērtētu, nešaubīgi, smieklīgi lēti, bet vismaz būtu ticis uzreiz no tā vaļā bez galvassāpēm.

P.S.S. Ikvienam, pērkot LV jaunu auto, iesaku divreiz padomāt, varbūt vērts iegādāties labāk nopakotu un dzīvākas virsbūves krāsas aparātu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Tikai mans subjektīvais viedoklis

Ar konkrētā autovadītāja braukšanas stilu, nekas tam motorītim ne tagad, ne arī nākotnē visticamāk arī nenotiks.

Bet ir viens BET - cena. Ja pārdevējam tīk "tirgot", tad to šādā veidā var darīt ļoti ilgi. Jo neviens arī reāli nezvanīs, manuprāt. Ja pārdevējs beidzot izdomās, ka gribas no tā zilā brīnuma tikt vaļā, tad ieliks sludinājumā reālu ("ātrās realizācijas") cenu un autiņš tiks pārdots. Vēl jo vairāk, ja jau cits auto iegādāts tā vietā un stresa nekāda.

P.S. Es VW Fana vietā būtu Opeli atdevis kā pirmo iemaksu, pērkot jaunu aparātu. Novērtētu, nešaubīgi, smieklīgi lēti, bet vismaz būtu ticis uzreiz no tā vaļā bez galvassāpēm.

P.S.S. Ikvienam, pērkot LV jaunu auto, iesaku divreiz padomāt, varbūt vērts iegādāties labāk nopakotu un dzīvākas virsbūves krāsas aparātu

Paldies par padomu!

Surikats Reģ.: 30.10.2013
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

Ja neviens nezvana, tad ir divi iemesli:

a) cena ir par augstu;

b) nav pievienota fotogrāfija.

No pieredzes varu teikt, ka drīzāk pie vainas ir otrs variants. Šobrīd saradušies diezgan daudzi pircēji "haļavščiki", kas vienkārši grib notestēt dažādus auto. Atnāk, izbrauc un tad izdomā visādas atrunas, kādēļ auto neder.

Labākā taktika, lai pārdotu ir nolaist cenu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Surikats rakstīja: Šobrīd saradušies diezgan daudzi pircēji "haļavščiki", kas vienkārši grib notestēt dažādus auto. Atnāk, izbrauc un tad izdomā visādas atrunas, kādēļ auto neder.

Vienu tādu mēs te ļoti labi pazīstam...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pēc ss.lv datiem 2006.gada Merivu cenas ir šādas (cenas latos):

4668, 4357, 3373, 3190, 3150, 3127, 3127, 3022, 3000, 2917, 2917, 2776, 2600, 2600 (mana Meriva) un 2453

Manējā ir viena no lētākajām, bet šī ir vēl lētāka un, spriežot pēc numurzīmes, arī septiņarpus gadus lietota Latvijā:

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā, un šai pat kondicioniera nav.

brazarnis Reģ.: 23.10.2013
0 0 Atbildēt

Es jau pirms trim gadiem izlasīju tavu jīsmīgo stāstu par auto iegādi un braucienu no laukiem četratā un cik tur tie maisi ar lauku labumiem bija un vēl četras jaunas riepas, jā tiešām ietilpīga mašīna, bet ja ar šo mašīnu tā ir braukāts tad es to nepirkšu un vēl tas ka nākamgad jāpārkrāso mani nu nemaz neiekārdina un ir smaga vilšanās merivas cinkpjumā kas izrādās nav cinkojums tikai tāda rūsas aizkavēšana ķīmiskā veidā. Cenas salīdzinājumam paskaties autopliusa, tur samērīgākas, tur tie Latvijas tirgotāji iepērkas, piemet kādu bišķi un tirgo šeit. tai pelēkai ir kondicionieris tik nav uzrakstīts.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti