850 vai v70 tdi kads pardod?

draco Reģ.: 25.07.2002

skatos peec 850 vai v70 2.5tdi automaata.

cenaas zem 1kls

kautkaa, veros, ar izveeli pie mums gauzaam caabiigi. kautkaads murgs - paardot kautko - gandriiz nereaali, nopirkt kko pusliidz sakariigu - ariidzan.

no lt/ de ievest, cik sapratu - par registreeshanu vien ap 300 ls sanaak nolikt, aiz kam jeega relatiivi maza...?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Varēji vēl uzrakstīt, ka ar nobraukumu līdz 200 tūkstošiem...

Domā, universāļus dīzeļus kāds pērk, lai tos garāžā turētu? Tās ir 15-18 gadīgas mašīnas, kuras gāzušas vismaz 30-50 tūkstošus gadā. Parēķini pats, labākajā gadījumā būs 450 tūkstoši. Ja tāds auto ir labā stāvoklī, tad īpašnieks ar to turpinās braukt. Ja mēģina pārdot, tātad vai nu dzinējam vai kārbai vai virsbūvei vai kaut kam citam ir "čau"...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

par noskreejienu neko nemineeju, taa ka nevajag savas slimiigaas fantaazijas visiem staastiit.

bet tavu domu sapratu - jebkuru auto, kursh second hand statusaa tirgojas - jebkuram ir pamatiigi kasjaki, jo citu iemeslu deelj mashiinas neviens nepaardod

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es tev tikai uzrakstīju reālo situāciju un savu viedokli - vari pieņemt, vari nepieņemt. Tas, ka uzvilkies, tikai liecina par... nu, pats zini, par ko... Bet, ja slima fantāzija ir uzskatīt, ka stipri lietotam auto būs vajadzīgi remonti, tad cik vesela ir fantāzija, ka lēto auto pārdevēji nodarbojas ar labdarību...

Lai nu kā, 99% dīzeļauto tevis nosauktajā cenu kategorijā, pie tam, ar automātu, jārēķinās, ka, lai to auto dabūtu puslīdz normālā stāvoklī, vismaz tikpat daudz būs jāieliek. Sākot ar visām eļļu, siksnu, riepu u.c. obligāto lietu maiņām, beidzot ar iemeslu, kāpēc auto tiek pārdots, kas pārsvarā ir motoru vai kārbu remonts.

Vari ierēkt, bet es zinu vismaz 2 gadījumus nesenā pagātnē, kad cilvēki ir ieberzušies tieši ar šādas kombinācijas (dīzelis, universāls, automāts) auto, pie tam, vienā gadījumā tas kāreiz bija Volvo V70 par kaut kādiem 2000 latiem, kad cilvēki (starp citu, diezgan labi auto pazinēji) pēc tam plēsa un vienā gadījumā joprojām plēš matus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un par 1000- latiem diezvai būs second hand... labākajā gadījumā - fifth...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Varbūt būtu vērts drīzāk kaut ko šādu paskatīties? Mazliet dārgāk būs, bet uzticamības moments arī lielāks...

www.ss.lv/...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nez, es gadus 4 vai 5 atpakalj 2.5 benziinu ar automaatu, 850 tirgoju. tiiri ok staavoklii, pats biju ap 40 tkm ar jamo nobraukaajis. paardevu par ~600 ls, vairaak kaa gadu tirgoju, interese bija visai zema.

as so, kautkaa man ticiibas tam, ka "ja leeti - doh buus jaaiegulda, labaak pirkt daargaak" - algoritmam, iisti nav.

ariidzan netaalu noveerojas transportieris ar 2.5 tdi dzineeju, kuram nesen otrais aplis saakaas - t i miljons +, as so, ir redzams ka tas dzineejs, ja daudzmaz tiek uztureets, staigaa visai ilgi. automaats, protams, ir loterija, bet nu taads ir nosaciijums. ja nu kas, cik noprotu, remonts sanaak ~ 400 - 600 ls, cits automaats no shrota - ap 300?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

ps nosaciijumi: normaali cinkots kuzovs, lai pa ruusu nav jaadomaa, ekonomisks diizelis ( liidz 7 videejais, procentus 15 pa riigu aaraa izmiicoties), automaats, ietilpiigs,droshs. nu un cena.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: nez, es gadus 4 vai 5 atpakalj 2.5 benziinu ar automaatu, 850 tirgoju. tiiri ok staavoklii, pats biju ap 40 tkm ar jamo nobraukaajis. paardevu par ~600 ls, vairaak kaa gadu tirgoju, interese bija visai zema.

as so, kautkaa man ticiibas tam, ka "ja leeti - doh buus jaaiegulda, labaak pirkt daargaak" - algoritmam, iisti nav.

ariidzan netaalu noveerojas transportieris ar 2.5 tdi dzineeju, kuram nesen otrais aplis saakaas - t i miljons +, as so, ir redzams ka tas dzineejs, ja daudzmaz tiek uztureets, staigaa visai ilgi. automaats, protams, ir loterija, bet nu taads ir nosaciijums. ja nu kas, cik noprotu, remonts sanaak ~ 400 - 600 ls, cits automaats no shrota - ap 300?

Pirmkārt, benzīns ir cita štelle pavisam.

Un par lētumu - kā zināms no tirgus ekonomikas, jēdzieni "lēts" un "labs" bieži vien runā pretī viens otram. Bet es nesaku, ka lēti nevar nopirkt labu mašīnu. Var, bet ar vidēja izmēra benzīna dzinēju un mehānisko kārbu iespēja iegrābties būs daudz mazāka kā ar dīzeļtomātu.

Par šrota automātiem vispār - nopirksi un ko darīsi, ja pēc pusgada atkal jātaisa vai jāmaina būs?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti