xc60

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007

Pārdega gabarīta lampiņa (priekšā lielajā lukturī). Iliku jaunu, bet vienalga nedeg. Slēdzot apgaismojumu īslaicīgi iemirgojas tās pašas puses diožu baltais lukturis priekšā un kompis rāda bojājumu. Ko darīt lai noņemtu kļūdu? Jau iepriekš paldies.

 
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Oi, protams, ka XC60 ir savādāka automašīna, bet man bija S40 vēl pavisam nesen. Tad nu jau ar to bija tā, ka kļūdas mācēja noņemt tikai Volvo autorizētie servisi. Tam Tavam jaunajam XC60 točna kur pagadās kļūdas nenoņemsi. Varbūt tam auto lampiņas maiņa ir tikai sevisā paredzēta, par ko, ņemot vērā paša iepriešējo pieredzi, nebrīnīšos Tieši šo un līdzīgu citu lietu dēļ Volvo pirkts vairāk laikam netiks

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Pēc būtības vajadzēja būt, ka ievietojot jaunu lampiņu (ir runa par lampiņu ar kvēldiegu, protams, pareizu) sistēmai, kas atbild par apgaismojumu bija automātiski tā jāaktivizē. Kļūdu vēsture mašīnā palika. Ja tas nenotiek, tad ir kāds paliekošais defekts, kurš var būt arī izsaukts pie pārslodzes (saprotam lampiņas izdegšanas). Var būt arī, ka ir nostrādājis drošinātājs šajā ķēdē.

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Rīt apsolīja autoelektriķis pie kompja pieslēgt, tad pastāstīšu par rezultātu.

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Viss kārtībā. Vienkārši spraužot jauno lampiņu bija patronā kontaktu "ķepiņas" salocījušās un deva "īso" . Atlocīja un viss OK.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ka tik vienkārši

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kāds gads tavam volvo?

Kādi vel remonti bijuši pa šo laiku?

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

2009. gads. Man viņš tikai 2 nedēļas no Vācijas.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

pans_janeks rakstīja: 2009. gads. Man viņš tikai 2 nedēļas no Vācijas.

kads motors? cik noskrējis? pilnpiedzinja?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti